Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάθε καλοκαίρι θα συμφωνούμε γιαυτά που διαφωνούμε το χειμώνα ;)
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αναφορικα για τον καστιγιο.απολυτα σωστο το μακροσκελες ποστ που γραφτηκε για τηγν παρτι του.τον καστιγιο τον πολεμαγανε ΟΛΟΙ στην ελλαδα.ολοι ανεξαιρετως πλην κοκκαλη και θυρας 7.και δικαιωθηκαν.και μην αρχισετε τα περι θυρας 7 και ρουφιανος του κοκαλη.ναι θυρα 7 ειμαι ,αλλα ουτε κοκαλη αβανταρω και πολυ περισσοτερο θα ηθελα πολυ να εβλεπα τον ολυμπιακο να αλλαζει χερια σε καποιο αφεντικο οπως ο αγγελοπουλος στο μπασκετ.
τωρα με τον τζολε εχω να πω τα εξης.ναι βοηθησε πολυ τα πρωτα χρονια.πλεον ομως ειναι επιζημιος για την ομαδα.καθεται σε αυτοκρατορικο συμβολαιο.κανει κακη εξωγηπεδικη ζωη (μην αναφερω ποσες και ποσοι τον εχουν δει σε κεντρα να καπνιζει ως αργα σαν φουγαρο μαζι με τον μαριτς συνηθως)αρα δεν ειανι σωστος επαγγελματιας.εχει βολευτει με την τρεχουσα κατασταση.δηλαδη, νταξει μωρε θα παρουμε το πρωταθληματακι,θα παραμυθιασουμε τους φιλαθλους και με κανα νταμπλ, θα το παοξουμε και πικραμενοι οταν φαμε τις 4αρες στο τσαμπιονς λιγκ και θα πουλαμε αιωνιως ελπιδα στους κατακακομοιρους οπαδους που κατα ταλλα ομως τους ριχνουμε και ενα χειροκροτημα μετα το τελος καθε αγων για να μη κλαινε πολλυ το μεροκαματο που χαλασανε για να δουν τον τζολε να σερνεται.
εκτος των αλλων σερνεται μεσα στο γηπεδο .το βασικοτερο.ξεχνατε στο τσαμπιονς λιγκ που επεφτε και μονος του πια χωρις πιεση επειδη εκανε  λαθος προσποιησεις?δεν ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΛΛΟ.πως να το κανουμε.και επειδη εχει αβαντα ολους σχεδον τους δημοσιογραφους, (ποιος αραγε να τους ρουφιανευει πληροφοριες του ολυμπιακου που μονο ανθρωπος των αποδυτηριων μπορει να ξερει-πχ καυγαδες,τασεις,τι ειπωθηκε σε διαλογους κλπ?) δεν τολμαει και κανεις  να τον αφησει εκτος 11αδας.εχει και την κοκαλοπροστασια γιατι ειναι και ρουφιανος του προεδρου(πιθανως και νικοπολιδης οπως ανεφερε καποιος συντροφος, αλλα γιαυτον δεν εχω εγκυρες πληροφοριες).
ο Τζολε δεν ειναι αυτος που ξεραμε.αλλαξε.βολευτηκε.δεν πειναιε για διακρισεις.δεν θελει να τρεξει.δεν αποδιδει.ζει επειδη ειναι καλος και σε αλλα πραγματα, οχι σε ποδοσφαιρο.γιαυτο και απο παιχτης αξιος σεβασμου απο ολους, εγινε και αυτος αντικειμενο αηδιας.
και ναι τα πετρινα χρονια ισα που τα θυμαμαι.αλλα το γεγονος οτι ενας παιχτης βοηθησε να βγουμε απο αυτα δεν τον νομιμοποιει να παραμενει για παντα βαρος στην ομαδα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Οι γνώμες όλων δεκτές....και δεν τις σχολιάζω...η δικιά μου είναι μία:
Τζόλε for ever........ο καλύτερος ξένος που πέρασε από τον Θρύλο....αυτός που στα πάνω του δεν έφυγε από την ομάδα.....ο μέγας αρχηγός......1 ζωή Τζόλε λοιπόν......και άγαλμα στο Ναό.........
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
καταρχην ποδολαγνε συγχαρητηρια για το υφος της απαντησης σου.οι γαβροι τουλαχιστον μεταξυ μας πρεπει να κινουμαστε σε τετοιο πλαισιο επικοινωνιας.
καλυτερος ξενος κατα τη γνωμη μου δεν ειναι με την καμια.προηγουνται ριβαλντο,τζιοβανι,καρεμπε,μη σου πω και λουτσιανο στα ντουζενια του.οταν ηταν στο ζενιθ του θα μπορουσε να παει σε μια μικρομεσαια ομαδα του εξωτερικου.απλα προτιμησε βασιλιας στο χωριο και οχι κατι μεσαιο στην πολη.βολεψακιας στο φουλ.μη νομιζεις πως δεν εφυγε απο ιδεαλισμο και φιλοολυμπιακα αισθηματα..
αγαλμα σε κανενα παιχτη του ολυμπιακου δεν κανουμε.ο ολυμπιακος ειναι φανελα,ιδεα και δεν ταυτιζεται με προσωπα τα οποια ερχονται και παρερχονται..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Θεωρώ πως από Ρίμπο,Τζιό,Καρεμπέ και Λουτσιάνο πρόσφερε ποιό πολλά....για το άγαλμα έχεις δίκιο...αλλά έχω κάποιες ''αδυναμίες''...Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια....δες τώρα τον...Αντί-Καστίγιο....εγώ θα τον έπαιρνα με κλειστά μάτια....άσε που μου θυμίζει(θυμίζει...το τονίζω) τον Μέγα Χ''παναγή....


Περιμένω σχόλια από τους φίλους γαύρους αλλά και από τους φίλους-οπαδούς άλλων ομάδων.... εμένα μου κάνει πάντως.....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
μετα απο αρκετο καιρο γραφω στο θρεντακι σας!!!!
αλεξανδρε καλα τα λες αλλα αμα καποιος δεν τα εχει ζησει(τα πετρινα χρονια..)δυσκολα μπορει να το καταλαβει αυτο που λες.....και ακομα ποιο δυσκολο να του το εξηγησεις εσυ που τα εζησες..
Μα δεν είναι δύσκολο να καταλάβει κάποιος τα πέτρινα χρόνια ...αρκει να ρωτήσει έναν οποιοδήποτε  φίλαθλο της ΑΕΚ που έχει και 4 χρόνια παραπάνω εμπειρία
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Μωρέ καθόλου άσχημα δεν είναι. Να τους πάρουμε όμως...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μωρέ καθόλου άσχημα δεν είναι. Να τους πάρουμε όμως...
Κοίτα...για Νένε έχει γίνει πρόταση 5.000.000 €(το λέει η ομάδα του και ο Θρύλος δεν διαψεύδει...)ο Ντελγκάδο είπε ότι τα έχει βρεί αυτός και μένει η ομάδα του....για Μποτινέλι πιστεύω πως θα ανακοινωθεί λίαν συντόμως....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τον Κασναφέρη πότε θα τον ανακοινώσετε?
Χα χα...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τον Κασναφέρη πότε θα τον ανακοινώσετε?
Χα χα...
Ο Κασναφέρης θα ανακοινωθεί μαζί με την...Δέσποινα Παπαδοπούλου,τον Ασλανίδη,τον Δούρο,τον Δέδε,τον Χουάν Ραμόν Ρότσα Μπουμπλή με καταγωγή από το Αιγάλεω και τον Βουράκη...μίσες δουλειές θα κάνουμε???χεχεχεχεχεχεχε
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Κοίτα...για Νένε έχει γίνει πρόταση 5.000.000 €(το λέει η ομάδα του και ο Θρύλος δεν διαψεύδει...)ο Ντελγκάδο είπε ότι τα έχει βρεί αυτός και μένει η ομάδα του....για Μποτινέλι πιστεύω πως θα ανακοινωθεί λίαν συντόμως....
Μακάρι...Νομίζω ειδικά με Νένε και Ντελγκάδο δένουμε μια χαρά.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αδικημένα αγοράκια μου!!!!
:)))
 

APSOGOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Θεωρώ πως από Ρίμπο,Τζιό,Καρεμπέ και Λουτσιάνο πρόσφερε ποιό πολλά....για το άγαλμα έχεις δίκιο...αλλά έχω κάποιες ''αδυναμίες''...Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια....δες τώρα τον...Αντί-Καστίγιο....εγώ θα τον έπαιρνα με κλειστά μάτια....άσε που μου θυμίζει(θυμίζει...το τονίζω) τον Μέγα Χ''παναγή....


Περιμένω σχόλια από τους φίλους γαύρους αλλά και από τους φίλους-οπαδούς άλλων ομάδων.... εμένα μου κάνει πάντως.....
πολυ καλος δειχνει. και απο πισω ο δουρεκας να μοιραζει σακουλες για τον εμμετο!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κύριε ποδολάγνε για προσθέστε στον κατάλογο και τον Γκούντγιονσεν....
Βρε λές να το πάρουμε φέτος  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:
Κύριε???Εγώ σε βρίζω???χεχεχεχε...όχι ο Γκούντγιοσεν δεν παίζει...μάλλον Νένε στα σίγουρα και δεν ξέρω για Ντελγκάδο...μάλλον δεν τον δίνουν οι Μεξικάνοι....δεν ξέρω αν το...πάρουμε,πάντως γίνεται επιτέλους σωστή δουλειά.....
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μάλλον που δεν κατάλαβες τι λέω εγώ οτι θα πάρουμε....
Ε ναι λοιπόν το CL εννοώ  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny: :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Λοιπόν...Νένε από Δευτέρα....Ντελγκάδο μάλλον όχι...και παίζει και κεντρικός αμυντικός.....
Και κάτι για μπάσκετ....


Αν έρθει ο παιχταράς.....θα έχουμε 1 ομάδα και για Ελλάδα και για Ευρώπη....ο Γούντς(που γράφεται πως είναι σούπερ 3άρι) θα παίζει παντού.....θα έχουμε από τα καλύτερα ρόστερ με πολλούς και καλούς Έλληνες και ξένους παίχτες....Βασιλόπουλος,Βασιλειάδης,Μαυροκεφαλίδης,Μπουρούσης,Σόφο,Παπαμακάριος,Σειμπούτις,Ρόμπερτς,Γούντς,Σάρας,Βουγιούκας,Αποστολίδης,Καυκής,Πρίντεζης και φυσικά...Μάτσας!!!
Θεωρώ πολύ καλό ρόστερ......με ψηλούς που...τρομάζουν,με περιφέρεια πολύ καλή και με άφθονο το ελληνικό στοιχείο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom