Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Νέρι...τέλος!!!Πάει Σαχτάρ....ο Ολυμπιακός καθαρά 15.000.000 € και ο Νέρι 2.300.000 € το χρόνο για 4ετές συμβόλαιο δίνοντάς του η Σαχτάρ και 3.800.000 € στο χέρι(το 25% που θα έπαιρνε απο την μεταγραφή)...πάμε για 3 ακόμα παίχτες....επιθετικό,αριστερό χαφ και στόπερ(ο Σίκοφ πάει για δανεικός)....ένας από τον επιθετικό ή αριστερό χαφ θα είναι....βόμβα!!!Good Luck Neri....
ΥΓ--->Για εμένα το καλύτερο που θα μπορούσε να γίνει...και για τις 2 πλευρές...πλέον μιλάμε για την μεγαλύτερη πώληση ποδοσφαιριστή από Ελληνική ομάδα....η αμέσως προηγούμενη ήταν του Γεωργάτου......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πουληθηκε ο Νερι Τελικα 16 εκκ ευρω στο Θρυλο μεγαλη μεταγραφη πολλα λεφτα και θα χτιστει ενας νεος Θρυλος Σοριν Μποτινελι σε πρωτη φαση....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
που ειναι αυτοι που ελεγαν οτι δεν πουλιεται 15???
γιατι πουληθηκε 20!!!!!!!
ρεε
!!!!!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
χεχε... εδω ειμαι εγω που ελεγα πως δεν πουλιεται 15... κ πραγματι ακομα κ τωρα πιστευω πως σε ομαδα καλου πρωταθληματος (ισπανια,αγγλια,ιταλια,γερμανια,γαλλια) θα πουλιοταν 8 με 10 εκατ το πολυ. μεγαλη μαγκια σας παντως αν τσεπωσατε οντως 15 μυρια ( κ μαγκια του καστιγιο βεβαια που ειχε εξασφαλισει το 25 % των δικαιωματων του) αν κ πιστευω οτι στην πραγματικοτητα δεν ειναι τοσα πολλα.. παντως οσα κ αν ειναι κ ακομα κ αν προερχονται απο ομαδα της ουκρανιας που ξοδευει αβερτα για να δελεασει παιχτες ειναι επιτυχια του ολυμπιακου η μεταγραφη... τουλαχιστον ειναι κινηση λογικης πραγμα που ο ολυμπιακος δεν ειχε τοσα χρονια με τις αρπακολλιες του κοκκαλη για να παιρνονται τα πρωταθληματα κ να χαιρεται η 7... εν κατακλειδι αν με το νεο διοικητικο σχημα ο ολυμπιακος γινει για πρωτη φορα φετος ομαδα σοβαρη που δεν κανει ο καθενας οτι του γουσταρει με βραχυπροθεσμο στοχο μονο μια νικη σε ντερμπυ η την κατακτηση ενος πρωταθληματος τοτε μπορει να χασει ισως το επομενο πρωταθλημα αλλα θα ελπιζει να φτιαξει επιτελους μια ομαδα σοβαρη που θα μπορει να κανει κ δυο αποτελεσματα στην ευρωπη...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε μαγγες να ρωτησω κατι...γαβρος ειμαι..αλλα οταν θα παμε γηπεδο και θα τραγουδαμε ποιος θα τα καταλαβαινει?θα εχουμε 2 ελληνες στην 11αδα...τι να πω..προσωπικα εμενα αυτο με αποξενωνει απο το θρυλο καιδεν θα παρω οπως περσι διαρκειας.αντιθετα με το μπασκετ βεβαιως βεβεαιως που εκει κωλοαξιζει να στηριξουμε την προσπαθεια
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε μαγγες να ρωτησω κατι...γαβρος ειμαι..αλλα οταν θα παμε γηπεδο και θα τραγουδαμε ποιος θα τα καταλαβαινει?θα εχουμε 2 ελληνες στην 11αδα...τι να πω..προσωπικα εμενα αυτο με αποξενωνει απο το θρυλο καιδεν θα παρω οπως περσι διαρκειας.αντιθετα με το μπασκετ βεβαιως βεβεαιως που εκει κωλοαξιζει να στηριξουμε την προσπαθεια
Εγώ πάντως πάω γήπεδο για την φανέλα....και για αυτό το λόγο πήρα και διαρκείας....εξάλλου αυτό γίνεται σε όλες τίς ομάδες....εμείς έχουμε και Πάτσα-Τόρο-Στολτίδη-Νικοπολίδη-Άντζα που θα είναι μεταξύ βασικών-πάγκου.....η ΑΕΚ χθές ξεκίνησε με Λύμπε-Δέλλα και Ζήκο....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
φανελα...εχεις ενα δικιο...αλλα εγω θα γουσταρα ναχαμε ενα ελληνικο κορμο και ναχαμε και μερικες προσθηκες σουπερ ξενων..στην τελικη ειναι και αυτο που λεει και ο βασος...γηιατι να μπαινει ο νε και να μη μπαινουν ματσουκας,φακινος κλπ?ασε που εδιωξαν και τον παπα...τι να πω ρε γμτ...αν ο παπας ηταν ιβοριανος θα εφευγε???
τεσπα...και ετσι καυλα ολυμπιακαρα θα φωναζουμε...αλλα μακαρι να τα ακουγαν ελληνικα αυτια
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φανελα...εχεις ενα δικιο...αλλα εγω θα γουσταρα ναχαμε ενα ελληνικο κορμο και ναχαμε και μερικες προσθηκες σουπερ ξενων..στην τελικη ειναι και αυτο που λεει και ο βασος...γηιατι να μπαινει ο νε και να μη μπαινουν ματσουκας,φακινος κλπ?ασε που εδιωξαν και τον παπα...τι να πω ρε γμτ...αν ο παπας ηταν ιβοριανος θα εφευγε???
τεσπα...και ετσι καυλα ολυμπιακαρα θα φωναζουμε...αλλα μακαρι να τα ακουγαν ελληνικα αυτια
Δεν έχεις άδικο...απλά όταν ζητάνε ή μάλλον δεν ξέρουν τί ζητάνε οι ελληνικές ομάδες(ΠΑΟΚ-Πανιώνιος-Άρης) καλά κάνει και δεν ασχολείται....ο Ματσούκας είναι παιχταράς...ελπίζω να παίξει...ο Φακίνος αν δεν αλλάξει μυαλά δεν θα παίξει ούτε...Δ' Εθνική....όσο για τον Παππά...καλά έκανε για εμένα και τον άφησε ελεύθερο...και στην ΑΕΚ δεν το βλέπω να παίζει.....ο χρόνος θα δείξει.....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
οντως για παοκ πανιωνιο και αρη.σωστος.αλλα απο το γαμημενο το φυτωριο να βγαλουμε κανεναν..τελευται χρονια ολο και κατι παμε να κανουμε..για να δουμε..γιατι ως τωρα...
για φακινο γιατι το λες?ξερεις κατι?ειναι κωλοπαιδαρας?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
οντως για παοκ πανιωνιο και αρη.σωστος.αλλα απο το γαμημενο το φυτωριο να βγαλουμε κανεναν..τελευται χρονια ολο και κατι παμε να κανουμε..για να δουμε..γιατι ως τωρα...
για φακινο γιατι το λες?ξερεις κατι?ειναι κωλοπαιδαρας?
Για να το λέω...κάτι θα ξέρω.....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες .....
Αρχιζει νεο μεταγραφικο σιριαλ...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κεντρο δεν εχουμε και ο Τζολε τα τρια τελευταια χρονια εχει καταντησει μαουνα...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δεν ερχονται ,ο Σοριν ειναι αριστερο μπακ και θελουμε αριστερο χαφ και ο Κολοτσινι πανω απο 9 μυρια
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σιγα μην τα δωσει για ενα παικτη για τρεις μπορει...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ποτε δεν ξερεις ουτε "ποσα" ουτε για "ποιον"...
περιμενε ακομα εχουμε ψωμι...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Παικτες θα παρει τι θα παρει ομως,και αν καποιοι δημοσιογραφοι τους αφησουν να παιξουν για να παιζουν οι δικοι τους Τζολε ,Αντζας,Στολτιδης και Πατσα
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
τζολε.....ξεφτυλιστηκε και αυτος πια..ανανεωσε μονο και μονο για ναχει στα αποδυτηρια ρουφιανο ο κοκαλης για αλλο ενα χρονο..και δε λεω μαλακιες
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
τζολε.....ξεφτυλιστηκε και αυτος πια..ανανεωσε μονο και μονο για ναχει στα αποδυτηρια ρουφιανο ο κοκαλης για αλλο ενα χρονο..και δε λεω μαλακιες
Δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω για το ρουφιάνος...αλλά δεν τον πετάς έστι τον Τζόλε...εξάλλου είναι τελευταία χρονιά του φέτος.....έχει προσφέρει πάρα πολλά.....και έχει πάρει βεβαίως-βεβαίως....αλλά ο φετινός Ολυμπιακός δεν θα έχει σχέση με τα προηγούμενα χρόνια...πολύ ποιό ποιοτικός και ποιό πλήρες ρόστερ....και αν έρθει και η ''βόμβα'' μαζί με τους άλλους 2.....άντε γεία-άντε γεία και τα 2 στον Πειραιά.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom