Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
συγνωμη ρε παιδεια ,απο περιεργεια μπηκα στο insta για να την δω γιατι οπως ειπα δεν την γνωριζω καθοτι δεν ασχολουμε με τις εγχωριες ,αυτη νομιζει οτι ειναι ομορφη ?πληρωνεται παραπανω απο ενα 50-70 για τον στραβοχυμενο λουκουμα?αυτη ειπε οτι ειναι πιο ομορφη απο την γυναικα μου ?(μακαρι να μπορουσα να βαλω φωτο) ,βρε λεβεντες ,οσοι δεν εχετε για βραζιλιανες πατε τις μισες φορες και μην τρωτε προλογο
Χαχαχαχα σωστός
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Φτιάξε ψεύτικα προφίλ και σχολίασε … τι έγινε πολλά νέα προφίλ ξεπηδούν άραγε ποιος τα φτιάχνει ; Δεν πίνω ναρκωτικά το ναρκωτικό μου είναι να ανοίγω τρύπες
ενω απο σενα θα γλυτωσουμε ε?απο την μαστουρα σου δεν ξερεις τι γραφει
 

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Εσείς είστε η έννοια του κακός πουστης δεν σου κάνω αυτό που θες επειδή άνθρωπος είμαι και έχω όρια και μπαίνεις και γράφεις για εμενα ψεύδη σχολιασμό
Βρίζεις δημόσια ενώ εγώ έκανα τν κριτική μου και αν δεν την δέχεσαι δεν έχεις θέση εδώ μέσα και δεν έχεις θέση για αυτό που κανείς πουλας φύκια για μεταξωτές κορδέλες βρίζεις κόσμος εκθέτεις οικογένειες
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Βρίζεις δημόσια ενώ εγώ έκανα τν κριτική μου και αν δεν την δέχεσαι δεν έχεις θέση εδώ μέσα και δεν έχεις θέση για αυτό που κανείς πουλας φύκια για μεταξωτές κορδέλες βρίζεις κόσμος εκθέτεις οικογένειες
Κορίτσι μου ηρέμησε λέω εγώ. Πολλά μας τα είπες σήμερα
 

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Κορίτσι μου ηρέμησε λέω εγώ. Πολλά μας τα είπες σήμερα
Ελπίζω ο κόσμος εδώ που βλέπει να σε τιμήσει να πιασουν πάτο οι αγγελίες σου να μην έχεις ούτε πελάτη για να καταλάβεις τι σημαίνει να είσαι άνθρωπος
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
839
Like
356
Πόντοι
26
Φτιάξε ψεύτικα προφίλ και σχολίασε … τι έγινε πολλά νέα προφίλ ξεπηδούν άραγε ποιος τα φτιάχνει ; Δεν πίνω ναρκωτικά το ναρκωτικό μου είναι να ανοίγω τρύπες
δικιο εχεις μονο που το δικο μου καινουργιο προφιλ ειναι απο το 2008 ενω το δικο σου σου απο το 2023 ,ποσο μαστουρα πια
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
839
Like
356
Πόντοι
26
Κορίτσι μου ηρέμησε λέω εγώ. Πολλά μας τα είπες σήμερα
παλι κατηγορει πελατη ,που τα δινεται τα λεφτα σας ρε μαγκες,θα την πληρωσεται στο τελος,προσεχτε μονο αυτο σας λεω
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
παλι κατηγορει πελατη ,που τα δινεται τα λεφτα σας ρε μαγκες,θα την πληρωσεται στο τελος,προσεχτε μονο αυτο σας λεω
Μωρέ μπράβο κακια … που πάει αυτός ο κόσμος απορώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
839
Like
356
Πόντοι
26
Μωρέ μπράβο κακια … όλα αυτά επειδή δεν σου έκανα τα κέφια σου … μωρέ που πάει αυτός ο κόσμος απορώουτε ηρθα ουτε θα ερθω ,τωρα για ποια κεφια μιλας δεν ξερω
Σου λέει δεν έχει έρθει ποτέ τι κάθεσαι και λες ανακρίβειες
ουτε ηρθα ουτε θα ερθω,τωρα για ποια κεφια μιλας ειλικρινα δεν ξερω ,τα αλβανικα στην πιατσα να τα αποφευγεις πληρωσε κανενα πιο ποιοτικο,μην απαιτεις να πληρωνουν μονο οι πελατες σου
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.151
Πόντοι
201
Μπες στο ίνσταγκραμ μου να με δεις Katerina Asim και άβαφη μουναρα είμαι παίζει να είμαι πιο όμορφη και από την γυναίκα σου
Επειδή δε σε ξέρω και τώρα μπήκα στο instagram και σε είδα, αν έβαζα τόσα φίλτρα που βάζεις και εσύ στις φωτογραφίες σου τότε θα ήμουν και γω πιο όμορφος από τη γυναίκα μου.
Έτσι όπως το έγραψες, λέω: "καμιά μουνάρα θα είναι". Τελικά έχεις λίγο φωτογραφία στα φίλτρα σου.
Δες εδώ κάτι τύπισσες ρε
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Επειδή δε σε ξέρω και τώρα μπήκα στο instagram και σε είδα, αν έβαζα τόσα φίλτρα που βάζεις και εσύ στις φωτογραφίες σου τότε θα ήμουν και γω πιο όμορφος από τη γυναίκα μου.
Έτσι όπως το έγραψες, λέω: "καμιά μουνάρα θα είναι". Τελικά έχεις λίγο φωτογραφία στα φίλτρα σου.
Δες εδώ κάτι τύπισσες

Επειδή δε σε ξέρω και τώρα μπήκα στο instagram και σε είδα, αν έβαζα τόσα φίλτρα που βάζεις και εσύ στις φωτογραφίες σου τότε θα ήμουν και γω πιο όμορφος από τη γυναίκα μου.
Έτσι όπως το έγραψες, λέω: "καμιά μουνάρα θα είναι". Τελικά έχεις λίγο φωτογραφία στα φίλτρα σου.
Δες εδώ κάτι τύπισσες ρε
Φίλτρα βάζω μόνο καμία βλεφαρίδα τίποτα παραπάνω καταρχήν έχω και ξεβαμμένη τέλος πάντων δεν θα δημιουργήσετε εσείς αναστολές μια χαρά είμαι τουλάχιστον βλέπομαι
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.151
Πόντοι
201
Από το "μουνάρα" στο "βλέπομαι". Καλημέρα και καλή εβδομάδα

1688727468403.jpg
 

Katerina_asim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Από το "μουνάρα" στο "βλέπομαι". Καλημέρα και καλή εβδομάδα

1688727468403.jpg
Εσυ είσαι μια μάζα κρέατος πάνω σε δυο πόδια και από ότι βλέπω αδυναμίες στους μαύρους έχεις … εγώ είμαι λευκή αλλά από προσόντα μαύρου ελα να σε γλεντήσω εάν θες και άσε τα φίλτρα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: VaR22

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
Μια χαρά είναι η Κατερινα από εμφάνιση, πλάκα έχει που μερικοί την τσιγκλάτε γιατί βλέπετε πως αντιδράει. Τώρα δεν ξέρω από υπηρεσίες γιατί δεν έχω πάει. Προσωπικά περισσότερες φόλες έχω φάει από ξένες παρά από Ελληνίδες.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
γενικα ρε μάγκεσ έχει πάει κάποιος μαζί της να μας πει εμπειρια? καιρό την βλέπω την αγγελία της κ ομολογώ το σκέφττομαι
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
317
Πόντοι
21
Πω πολύ ξεμαλλιασμα βρε κορίτσια, ριλαξ δεν χρειάζεται να τη βρίσκουν όλοι με όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom