Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Gmate

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
29
Like
21
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, έχει δοκιμάσει κανείς;
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
173
Like
686
Πόντοι
81
Συναγωνιστές, έχει δοκιμάσει κανείς;
Ενημερωτικα αυτη ΣΙΓΟΥΡΑ τριγυρναει στη πιατσα γιαννιτσων. Δεν ειναι αναγκη να πληρωσεις οτι σου ζηταει απ το τηλεφωνο. Πανε εκει φορτωσε την με 20-30 οτι χρεωνουν τελος παντων και αμα γουσταρεις τοσο πολυ συννενοησου για κατι πιο πριβε. Αλλα για να βαζει αγγελιες κλπ φανταζομαι κανει το scam των πιατσοβιων. 20 στη πιατσα και κατοσταρια οποιος παρει τηλεφωνο. Παντα με την υπηρεσια πιατσας. Αν κανω λαθος και δεν βγαινει πιατσα ας ενημερωσει καποιος το παλικαρι αλλα ειμαι 99% σιγουρος οτι την εχω πετυχει πολλες φορες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ενημερωτικα αυτη ΣΙΓΟΥΡΑ τριγυρναει στη πιατσα γιαννιτσων. Δεν ειναι αναγκη να πληρωσεις οτι σου ζηταει απ το τηλεφωνο. Πανε εκει φορτωσε την με 20-30 οτι χρεωνουν τελος παντων και αμα γουσταρεις τοσο πολυ συννενοησου για κατι πιο πριβε. Αλλα για να βαζει αγγελιες κλπ φανταζομαι κανει το scam των πιατσοβιων. 20 στη πιατσα και κατοσταρια οποιος παρει τηλεφωνο. Παντα με την υπηρεσια πιατσας. Αν κανω λαθος και δεν βγαινει πιατσα ας ενημερωσει καποιος το παλικαρι αλλα ειμαι 99% σιγουρος οτι την εχω πετυχει πολλες φορες.
Δεν κάνεις λάθος,σχεδόν κάθε βράδυ στο ύψος της shell και μέχρι τη στροφή για Βουτυρά.
Νομίζω 20 ζητάει και αν δε το ξέρεις είναι δύσκολο να την ξεχωρίσεις από κανονική γυναίκα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
574
Like
1.690
Πόντοι
206
Συναγωνιστές, έχει δοκιμάσει κανείς;
γυφτος σκετος , ουτε ορμονες ουτε πλαστικες ...τιποτα ! μονο μεικαπ και πολυ κακη συμπεριφορα1!!!!!
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
118
Κριτικές
10
Like
363
Πόντοι
291
Ξέρουμε κάτι συνάδελφοι.
Την συστήνω , έχω βρεθεί μαζί της 2-3 φορές και σε παθητικό και σε ενεργητικό ρόλο . Νομίζω της ταιριάζει πιο πολύ το παθητικό όχι όμως ότι και ως ενεργητική δεν είναι καλή. Πολύ gfe παρά κάτι πιο άγριο σε γενικές γραμμές. Αλλά είναι πολύ όμορφη και θηλυκιά.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.403
Κριτικές
5
Like
4.187
Πόντοι
606
Aβιζο αλλα ωραιο ναι ...
 

Tranylove

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Παρακολουθώ το άθλημα εδώ και ένα χρόνο και είπα να γίνω και εγώ μέλος της παρέας.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
655
Κριτικές
23
Like
2.163
Πόντοι
496
https://distintas.net/yaris-activa

Έχουμε κάποια εμπειρία εδώ για να μην χάσουμε άδικα τα λεφτά μας το ΣΚ?
Έχω πάει πριν από 5-6 μήνες (;) στην Αθήνα . Καύλα όπως στα βίντεο κλπ . Αξίζει σίγουρα για μία φορά δεν ξέρω για παραπάνω , αν θυμάμαι καλά γλωσσόφιλα γιοκ . Πολύ όμορφη...
 

Tranylove

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Έχω πάει πριν από 5-6 μήνες (;) στην Αθήνα . Καύλα όπως στα βίντεο κλπ . Αξίζει σίγουρα για μία φορά δεν ξέρω για παραπάνω , αν θυμάμαι καλά γλωσσόφιλα γιοκ . Πολύ όμορφη...
Υπάρχει περίπτωση να είναι άντρουα στο πρόσωπο; τώρα με τα φίλτρα που βάζουν ποτέ δεν ξέρεις. Με χαλάει πολύ το άντρουα στο πρόσωπο
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
655
Κριτικές
23
Like
2.163
Πόντοι
496
Υπάρχει περίπτωση να είναι άντρουα στο πρόσωπο; τώρα με τα φίλτρα που βάζουν ποτέ δεν ξέρεις. Με χαλάει πολύ το άντρουα στο πρόσωπο
Θα έλεγα πώς είναι λίγο αγοροκόριτσο (;!) ίσως , δες και το Insta της , αλλά θα δείς απο κοντά ...
 

Faker23

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες έχουμε τίποτα κοντά προς Σέρρες για καμμία καλή ; Καμμία πληροφορία μην τρέχουμε μόνο Θεσσαλονίκη και μας τρώνε τα χλμ
 

S4muRai03

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα, παιζει στην θεσσαλονικη κανενα μπουρδελο, η σπιτακι με τρανς? Ξερουμε καμια διευθηνση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom