Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το κοριτσακι των 700-800-1000-1500-2000 και βαλε οσο θες ευρω τα τρωει και απο τον γκομενο, μην ανησυχεις. Το αν ειναι η οχι καποια παρασιτο δεν ειναι θεμα μισθου αλλα κρυφοπουτανιας.

Ναι ειναι υποτιμητικο να ειναι καποια ιεροδουλος και να πουλαει τον εαυτο της. Το πιο υποτιμητικο ομως ειναι η συμπεριφορα που εισπρατει απο την κοινωνια στο συνολο της. Το να την βλεπουν σαν ενα κομματι κρεας. Γιατι ετσι την βλεπει η συντριπτικη πλειοψηφια. Δεν την βλεπει σαν ανθρωπο. Γι αυτο και μονο δεν αξιζει να κανει καποια τη δουλεια αυτη,οσα χρηματα και να παιρνει. Βεβαια δεν ειμαστε στην θεση τους, ουτε στο μυαλο τους οποτε δεν μπορουμε να ξερουμε πως ακριβως ειναι για εκεινες.

Εδω μεσα κανουμε μια συζητηση για ενα κοινωνικο ζητημα, και προσωπικα το βλεπω μονο ετσι. Δεν το βλεπω απο προσωπικη μερια απο την στιγμη που κανεις δικος μου ανθρωπος δεν ειναι μπλεγμενος με τετοια. Ειναι καθαρα συζητηση κοινωνιολογικου περιεχομενου, και δεν ειμαστε εμεις οι καταλληλοι για να κρινουμε τι ειναι ηθικο και τι δεν ειναι. Και σιγουρα δεν πρεπει να προσπαθει ο καθενας να επιβαλει την αποψη του σαν σωστη. Ας κοιταξουμε την καμπουρα μας και ας αφησουμε την καμπουρα των αλλων ησυχη επιτελους σε αυτη τη χωρα.
Εσένα...μόνο και μόνο γι'αυτό που είπες...θα σ'έπαιρνα και τσάμπα...
Χαχαχαχ...πλάκα κάνω...
Ωραία τα λες....και σίγουρα...πολυυυυυυυύ ωραία τα λες...!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εσένα...μόνο και μόνο γι'αυτό που είπες...θα σ'έπαιρνα και τσάμπα...
Χαχαχαχ...πλάκα κάνω...
Ωραία τα λες....και σίγουρα...πολυυυυυυυύ ωραία τα λες...!!!!!

ελα λοιπον..

ξαναγυρνα για μια πριβε βδομαδα στο επαγγελμα.. :-*

ετσι για τους παλιους πελατες..

1 week με λιστα πριβε. και καλοπληρωμενη. :)



υγ.πες κι αλλα φιλε.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ελα λοιπον..

ξαναγυρνα για μια πριβε βδομαδα στο επαγγελμα.. :-*

ετσι για τους παλιους πελατες..

1 week με λιστα πριβε. και καλοπληρωμενη. :)



υγ.πες κι αλλα φιλε.
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις εσύ...!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εσένα...μόνο και μόνο γι'αυτό που είπες...θα σ'έπαιρνα και τσάμπα...
Χαχαχαχ...πλάκα κάνω...
Ωραία τα λες....και σίγουρα...πολυυυυυυυύ ωραία τα λες...!!!!!
Katerina 69 ,θα σε παραδεχτώ αν μαζέψεις
αρκετά χρήματα,και αλλάξεις δουλειά.
Αν κάνεις δηλαδή την δύσκολη αυτή δουλειά ,
επειδή η αμοιβή είναι καλύτερη από το μισθό της
κοπέλλας που δουλεύει στο σουπερ μάρκετ και όχι επειδή δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.
Αν δηλαδή ξεφύγεις .
Μην ξεχνάμε ότι αρκετές διάσημες ήταν ιερόδουλες ,αλλά ξέφυγαν.Όποως π.χ. η μεγάλη τραγουδίστρια Εντιθ Πιάφ.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
εχει ξεφυγει ηδη.

ειναι επιχειρηματιας πλεον.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Katerina 69 ,θα σε παραδεχτώ αν μαζέψεις
αρκετά χρήματα,και αλλάξεις δουλειά.
Αν κάνεις δηλαδή την δύσκολη αυτή δουλειά ,
επειδή η αμοιβή είναι καλύτερη από το μισθό της
κοπέλλας που δουλεύει στο σουπερ μάρκετ και όχι επειδή δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.
Αν δηλαδή ξεφύγεις .
Μην ξεχνάμε ότι αρκετές διάσημες ήταν ιερόδουλες ,αλλά ξέφυγαν.Όποως π.χ. η μεγάλη τραγουδίστρια Εντιθ Πιάφ.
Ρε χαζέ κι εσύ...η Κατερίνα είμαι...!!!!!
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
  Δεν είναι όλες έτσι...λίγες είναι πραγματικά ζώα, αρκέτες σε πληροφορώ είναι και ποιό μορφωμένες από πολλούς μας...και κάτι ακόμα που θα ακουστεί προσβλητικό και με
συγχωρείς για αυτό αλλά σκέψου το λίγο.. Η συμπεριφορά ενός ανθρώπου ειναι ο καθρέπτης του εαυτού μας...και να ξέρεις πως εάν οι ιερόδουλες επέλεγαν τους πελάτες τους από εμάς όλους ούτε το 10% δεν θα δεχόντουσαν Και επίσης  σκέψου οτι χάρη σε αυτές έχουμε ισυχάσει από τις ελλεεινήδες
Εγώ ποτέ δεν είπα ότι είναι ζώα.
Το "μορφωμένες" δεν το εξετάζω διότι αυτό που διαπραγματευόμαστε εδώ είναι μια άλλη "διάσταση" της προσωπικότητας τους...

Όσο για το ποιους οι ιερόδουλες θα δεχόντουσαν δύο πράγματα:
α) Έιπες "αν" ... και μένα αν η γιαγιά μου ... την συνέχεια την ξέρεις!
β) Αφού δέχονται όποιον να ΄ναι ... εν τέλει αυτό που είπες είναι πιο υποτιμητικό για αυτές!!!

Όσο για ο τελευταίο δεν το συζητώ ... αυτός είναι από τους λόγους αποδοχης την κοινωνία!


ΚΑΙ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΑΦΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΝΕΤΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!
ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΠΗΔΙΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΕΡΜΑΤΑ ... ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ... ΟΟΟΟΟΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ!!! :2funny:
ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ... ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ! :dancing:
 

Επισκέπτης
Φυσικα και θα παντρευομουνα πουτανα αν σταματουσε τη δουλεια... Εχουν γινει αρκετοι τετοιοι γαμοι... Η στενομυαλια μερικων ανθρωπων πραγματικα ειναι το κατι αλλο!   :jerking:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εγώ ποτέ δεν είπα ότι είναι ζώα.
Το "μορφωμένες" δεν το εξετάζω διότι αυτό που διαπραγματευόμαστε εδώ είναι μια άλλη "διάσταση" της προσωπικότητας τους...

Όσο για το ποιους οι ιερόδουλες θα δεχόντουσαν δύο πράγματα:
α) Έιπες "αν" ... και μένα αν η γιαγιά μου ... την συνέχεια την ξέρεις!
β) Αφού δέχονται όποιον να ΄ναι ... εν τέλει αυτό που είπες είναι πιο υποτιμητικό για αυτές!!!

Όσο για ο τελευταίο δεν το συζητώ ... αυτός είναι από τους λόγους αποδοχης την κοινωνία!


ΚΑΙ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΑΦΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΝΕΤΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!
ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΠΗΔΙΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΕΡΜΑΤΑ ... ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ... ΟΟΟΟΟΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ!!! :2funny:
ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ... ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ! :dancing:
Sirtimid  σίγουρα έχεις κάνει σεξ με ιερόδουλες .Ας τις και αυτές τις καημένες να παντρευτούν .Μπορεί να κάνουν πλαστικές και να γίνουν αγνώριστες.Εδώ , Ναζί έγιναν αγνώριστοι μετά από  περίπλοκες πλαστικές χειρουργικές επεμβάσεις ,και την γλύτωσαν και από την Μοσάντ.Την κατερινα69 δεν την κυνηγάει... η Μοσάντ ,μπορεί να την βγάλει με φτηνές.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φυσικα και θα παντρευομουνα πουτανα αν σταματουσε τη δουλεια... Εχουν γινει αρκετοι τετοιοι γαμοι... Η στενομυαλια μερικων ανθρωπων πραγματικα ειναι το κατι αλλο!   :jerking:
Γιατί θα την παντρευόσουν ,για την ομορφιά της ,την τεχνική της ?
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Εσένα...μόνο και μόνο γι'αυτό που είπες...θα σ'έπαιρνα και τσάμπα...
Χαχαχαχ...πλάκα κάνω...
Ωραία τα λες....και σίγουρα...πολυυυυυυυύ ωραία τα λες...!!!!!
Κοίτα να δεις ... και έχω κατα καιρούς έχω δημιουργήσει πολύ ωραίες "σχέσεις" και με ιερόδουλες και με ct.
Σέβομαι την προσωπικότητα του άλλου και αυτό που επέλεξε, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το αποδέχομαι.
Το ότι έχω δημιουργήσει καλές σχέσεις όπως είπα, δεν σημαίνει ότι ούτε θα παντρευόμουνα μια τέτοια ούτε πιθανόν να έκανα και παρέα μαζί της έξω.
 

golden-liquid

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Η οποιαδήποτε δουλειά δεν είναι ντροπή! και οι ιερόδουλες ψυχή έχουν!! Ίσα ίσα προσφέρουν κοινωνικό έργο!! Έχω δει ιερόδουλες, σπαθιά χαρακτήρες, έχω δει βέβαια και κάποιες να τις κτυπάς στο τοίχο!! Απλά στη πρώτη περίπτωση ξαναπάς, και στη δεύτερη όχι....απλά τα πράγματα!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Sirtimid  σίγουρα έχεις κάνει σεξ με ιερόδουλες .Ας τις και αυτές τις καημένες να παντρευτούν .Μπορεί να κάνουν πλαστικές και να γίνουν αγνώριστες.Εδώ , Ναζί έγιναν αγνώριστοι μετά από  περίπλοκες πλαστικές χειρουργικές επεμβάσεις ,και την γλύτωσαν και από την Μοσάντ.Την κατερινα69 δεν την κυνηγάει... η Μοσάντ ,μπορεί να την βγάλει με φτηνές.
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Φυσικα και θα παντρευομουνα πουτανα αν σταματουσε τη δουλεια... Εχουν γινει αρκετοι τετοιοι γαμοι... Η στενομυαλια μερικων ανθρωπων πραγματικα ειναι το κατι αλλο!   :jerking:
Γιατί αν σταματούσε την δουλειά ... ΤΡΑΒΑΣ ΖΟΡΙ Ε?
Τη γυναίκα σου δεν την θέλεις χειραφετημένη και παραγωγική ... γιατί να μην δουλεύει το κορίτσι?
Μια επιπλέον (καλή) βοήθεια για το σπίτι αλλά και ένσημα για αύριο ... πιθανόν και πρόωρη σύνταξη με δύο παιδιά?
Πρόσεξε τι θα απαντήσεις γιατί θα φας και άλλη τάπα ...

Έχουν γίνει τέτοιοι γάμοι?
Μπράβο! ... δεν περίμενα σήμερα να μάθω ότι υπάρχουν μαλάκες, αλλά χαίρομαι που μαθαίνω ότι σε κάθε πολυκατοικία πλέον μορείς να γαμείς όταν βγαίνεις για τα σκουπίδια το βράδυ!!!  :dancing:
Να ζήσουν τα παιδιά!  :2funny:

Είμαι στενόμυαλος?
Θα ήθελες αλλά την χάρη δεν σου την κάνω...
Δλδ. είμαι στενόμυαλος αν δεν θέλω να παντρευτώ Ελληνίδα ή ξένη, ξανθιά ή μελαχρινή, ψηλή ή κοντή, χριστιανή ή μουσουλμάνα, ύπάλληλο ή επιχειρηματία κοκ.
Ότι θέλω δεν παντρεύομαι?
Αααα ... είμαι στενόμυαλος που δεν παντρεύομαι ότι εσύ θες και σου αρέσει, τώρα το έπιασα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Sirtimid ο Περικλής παντρεύτηκε εταίρα ,την Ασπασία.
Η Εντιθ Πιάφ ήταν πρώην πόρνη ,το ίδιο και η Εβίτα Περόν,και
αρκετές άλλες σημαντικές γυναίκες.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Sirtimid προσεξε μην παντρευτεις καμια πρωην amateur call girl και μετα το μαθεις και το φυσας και δεν κρυωνει.
Γιατι στην ζωη μας ερχεται πολλες φορες αυτο που πολεμαμε, αυτο που η λογικη μας παντα απερριπτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom