Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Sirtimid ο Περικλής παντρεύτηκε εταίρα ,την Ασπασία.
Η Εντιθ Πιάφ ήταν πρώην πόρνη ,το ίδιο και η Εβίτα Περόν,και
αρκετές άλλες σημαντικές γυναίκες.
Πόσο ζηλεύω!

Αλήθεια η χωρητικότητα του server φτάνει για να τις χωρέσει?
:2funny:
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Sirtimid προσεξε μην παντρευτεις καμια πρωην amateur call girl και μετα το μαθεις και το φυσας και δεν κρυωνει.
Γιατι στην ζωη μας ερχεται πολλες φορες αυτο που πολεμαμε, αυτο που η λογικη μας παντα απερριπτε...
... και θα συνεχίζει να απορρίπτει!

Δεν το κατάλαβα που το κακό να παντρευτείς κάποια που δεν ήξερες τι έκανε πριν???!!!
Να γίνω μάντης ή να διεξάγω έρευνες?
Το θέμα είναι τι κάνεις όταν ξέρεις ή μάθεις κάτι ... εκεί φαίνεται ο μάγκας.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εσένα...μόνο και μόνο γι'αυτό που είπες...θα σ'έπαιρνα και τσάμπα...
Χαχαχαχ...πλάκα κάνω...
Ωραία τα λες....και σίγουρα...πολυυυυυυυύ ωραία τα λες...!!!!!

Κατερινα ευχαριστως αλλα βλεπω καποια....χαχαχα
Εδω ο φιλος μας ο Sirtimid αφου εδωσε ΑΣΕΠ και εγινε ΔΥ, επηξε στο ταληρο γιατι ειναι πολυ παραγωγικος και πλεον πληρωνει για να γαμησει. Τωρα ομως που θα κοπει ο 14ος μισθος κομμενα αυτα... Και απο οτι μας λεει εχει κανει και σχεσεις με μερικες κοπελες της δουλειας. Προφανως εννοει bed-friends και τιποτα παραπανω. Διοτι οι κοπελες αυτες συμφωνα με τα λεγομενα του δεν ειναι ανθρωποι και μονο ενας μαλακας θα παντρευοταν μια τετοια. Ομως ποσοι εχουν παντρευτει καποια και δεν εμαθαν ποτε το παρελθον της....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κοίτα να δεις ... και έχω κατα καιρούς έχω δημιουργήσει πολύ ωραίες "σχέσεις" και με ιερόδουλες και με ct.
Σέβομαι την προσωπικότητα του άλλου και αυτό που επέλεξε, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το αποδέχομαι.
Το ότι έχω δημιουργήσει καλές σχέσεις όπως είπα, δεν σημαίνει ότι ούτε θα παντρευόμουνα μια τέτοια ούτε πιθανόν να έκανα και παρέα μαζί της έξω.
Άντε τότεεεεε....καλό Πάσχαααααααααααααααααααααα.........!!!!!χαχαχαχχαχ.....!!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερινα ευχαριστως αλλα βλεπω καποια....χαχαχα
Εδω ο φιλος μας ο Sirtimid αφου εδωσε ΑΣΕΠ και εγινε ΔΥ, επηξε στο ταληρο γιατι ειναι πολυ παραγωγικος και πλεον πληρωνει για να γαμησει. Τωρα ομως που θα κοπει ο 14ος μισθος κομμενα αυτα... Και απο οτι μας λεει εχει κανει και σχεσεις με μερικες κοπελες της δουλειας. Προφανως εννοει bed-friends και τιποτα παραπανω. Διοτι οι κοπελες αυτες συμφωνα με τα λεγομενα του δεν ειναι ανθρωποι και μονο ενας μαλακας θα παντρευοταν μια τετοια. Ομως ποσοι εχουν παντρευτει καποια και δεν εμαθαν ποτε το παρελθον της....
Ρε...πες του ότι γαμιέται το σύμπαν να τελειώνει....!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
... και θα συνεχίζει να απορρίπτει!

Δεν το κατάλαβα που το κακό να παντρευτείς κάποια που δεν ήξερες τι έκανε πριν???!!!
Να γίνω μάντης ή να διεξάγω έρευνες?
Το θέμα είναι τι κάνεις όταν ξέρεις ή μάθεις κάτι ... εκεί φαίνεται ο μάγκας.

Ρε το θεμα ειναι να μην σε δουλευει η αλλη. Να μην σου κρυβει πραγματα. Να ξερεις τα παντα. Να υπαρχει απολυτη ειλικτρινεια. Αυτο ειναι η βαση μιας υγιους και στερεης σχεσης. Δηλαδη δεν σε πειραζει αν ηταν πρωην ιεροδουλος, αρκει να μην το ξερεις? Αυτο μας λες? Αυτο ρε δεν ειναι μαγκια. Στρουθοκαμηλισμος ειναι. Χωνεις το κεφαλι στο χωμα μονο και μονο γιατι δεν θες να ξερεις.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ σίγουρα!
Δεν παντρεύομαι πουτάνες ... μιλάμε έχω γερό κόλλημα ο οπισθοδρομικός!!! :2funny:

Δικαιωμα σου. Ομως και παλι ωφειλεις να τις σεβεσαι, απο την στιγμη που σου φερονται οκ. Αυτο σου λεω μονο. Ειναι και αυτες ανθρωποι. Οχι ζωα.
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Κατερινα ευχαριστως αλλα βλεπω καποια....χαχαχα
Εδω ο φιλος μας ο Sirtimid αφου εδωσε ΑΣΕΠ και εγινε ΔΥ, επηξε στο ταληρο γιατι ειναι πολυ παραγωγικος και πλεον πληρωνει για να γαμησει. Τωρα ομως που θα κοπει ο 14ος μισθος κομμενα αυτα... Και απο οτι μας λεει εχει κανει και σχεσεις με μερικες κοπελες της δουλειας. Προφανως εννοει bed-friends και τιποτα παραπανω. Διοτι οι κοπελες αυτες συμφωνα με τα λεγομενα του δεν ειναι ανθρωποι και μονο ενας μαλακας θα παντρευοταν μια τετοια. Ομως ποσοι εχουν παντρευτει καποια και δεν εμαθαν ποτε το παρελθον της....
Με τον ενα ή τον αλλο τρόπο πάντα πληρώνεις για να γαμήσεις, ακόμα και αν είσαι εμφανίσιμος...

Από τα λεγόμενα σου επίσης μερικοί είναι δίποδα ζώα ...
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Δικαιωμα σου. Ομως και παλι ωφειλεις να τις σεβεσαι, απο την στιγμη που σου φερονται οκ. Αυτο σου λεω μονο. Ειναι και αυτες ανθρωποι. Οχι ζωα.
... που δεν τις γουστάρω πέρα από τον χώρο της δουλειάς τους!

Εσύ όμως που λες ότι δεν είναι ζωά οι άνθρωποι ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΠΟΔΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ?



Ποιος είσαι μωρή τσουτσου που θα μου κάνεις και κύρηγμα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Η πορνεία είναι ο δούρειος ίππος για την άλωση της ψυχής.............
Αποφύγεται ότι μπορείτε.....
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Ρε το θεμα ειναι να μην σε δουλευει η αλλη. Να μην σου κρυβει πραγματα. Να ξερεις τα παντα. Να υπαρχει απολυτη ειλικτρινεια. Αυτο ειναι η βαση μιας υγιους και στερεης σχεσης. Δηλαδη δεν σε πειραζει αν ηταν πρωην ιεροδουλος, αρκει να μην το ξερεις? Αυτο μας λες? Αυτο ρε δεν ειναι μαγκια. Στρουθοκαμηλισμος ειναι. Χωνεις το κεφαλι στο χωμα μονο και μονο γιατι δεν θες να ξερεις.
Τι μαλακίες λες ρε ... τον έχεις κάνει κορδόνι!!!
Από που βγάζεις όλα αυτά τα ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ συμπεράσματα μπουμπούνα?

Εννοείται ότι θέλω ειλικρίνεια και δεν είμαι ο μόνος ... αλλά τι είναι ειλικρίνεια?
Να ανακρίνω κάποιον για το τι έκανε στο παρελθόν του???!!! :headbang:
Τι είμαι, το Ηθών ή παπάς που εξομολογεί?
Αν δεν θελει να μου πει τι να κάνω ... απλά να προσέχει μην το μάθω μόνο!!!
Θέλω να ξέρω αλλά τι να κάνω εγώ ... να την ρωτήσω "Ήσουν αγάπη μου ποτέ πουτάνα?" :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
Για πες μας ρε Κατερίνα ποιος τρόπος θα σου άρεσε ... ο δικός μου ο κυριλέ και άνετος ή ο άλλος της ανάκρισης?

Κατά τα άλλα είμαι εγώ ο οπισθοδρομικός!!!

Ρε τι μαλάκες υπάρχουν εκεί έξω...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Με τον ενα ή τον αλλο τρόπο πάντα πληρώνεις για να γαμήσεις, ακόμα και αν είσαι εμφανίσιμος...

Από τα λεγόμενα σου επίσης μερικοί είναι δίποδα ζώα ...

Το πρωτο το γνωριζω. Συνηθως ετσι γινεται. Οχι παντα ομως...
Ο αντρας εχει δικαιωμα να ξερει καποια πραγματα για την κοπελα με την οποια προκειται να κανει σχεση. Ειναι δικαιωμα του να απορριψει καποια για τους δικους του λογους. Και η κοπελα αν θελει να ειναι ενταξει απεναντι του πρεπει να του τα πει ολα αν το πραγμα παει προς σοβαρη σχεση. Βεβαια πολλες κοπελες δεν αποκαλυπτουν ποτε τιποτα γιατι φοβουνται μηπως χασουν τον αλλο. Ομως τιποτα δεν μενει κρυφο για παντα, και καλο ειναι να το μαθεις απο την ιδια παρα απο αλλον. Επισης δεν ξερω κατα ποσον μια πρωην ιεροδουλος θα εκανε σχεση με πρωην πελατη της, καθως σιγουρα θα φοβαται πως στον πρωτο καυγα ο αλλος θα της το χτυπησει στα μουτρα....
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Τι μαλακίες λες ρε ... τον έχεις κάνει κορδόνι!!!
Από που βγάζεις όλα αυτά τα ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ συμπεράσματα μπουμπούνα?

Εννοείται ότι θέλω ειλικρίνεια και δεν είμαι ο μόνος ... αλλά τι είναι ειλικρίνεια?
Να ανακρίνω κάποιον για το τι έκανε στο παρελθόν του???!!! :headbang:
Τι είμαι, το Ηθών ή παπάς που εξομολογεί?
Αν δεν θελει να μου πει τι να κάνω ... απλά να προσέχει μην το μάθω μόνο!!!
Θέλω να ξέρω αλλά τι να κάνω εγώ ... να την ρωτήσω "Ήσουν αγάπη μου ποτέ πουτάνα?" :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
Για πες μας ρε Κατερίνα ποιος τρόπος θα σου άρεσε ... ο δικός μου ο κυριλέ και άνετος ή ο άλλος της ανάκρισης?

Κατά τα άλλα είμαι εγώ ο οπισθοδρομικός!!!

Ρε τι μαλάκες υπάρχουν εκεί έξω...

Α οποιος δεν συμφωνει μαζι σου ειναι μαλακας ε?
Μιλησε κανεις για ανακριση? Οι ειλικρινεις ανθρωποι τα λενε μονοι τους. Δεν χρειαζεται ανακριση.
Πηγαινε για υπνο τωρα γιατι αυριο δεν θα εισαι παραγωγικος αυριο στο δημοσιο....θα σκουντουφλας.
Αν καποιος βγαζει συνεχως ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ συμπερασματα αυτος εισαι εσυ.
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Α οποιος δεν συμφωνει μαζι σου ειναι μαλακας ε?
Για να το λες ...
Μιλησε κανεις για ανακριση? Οι ειλικρινεις ανθρωποι τα λενε μονοι τους. Δεν χρειαζεται ανακριση.
Ναι αλλά αν δεν στο πει? ... πως εσύ ξέρεις ότι κάποιος είναι ειλικρινής ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΠΕΙ???!!!
Έλα προσπάθησε και θα το καταλάβεις....
Πηγαινε για υπνο τωρα γιατι αυριο δεν θα εισαι παραγωγικος αυριο στο δημοσιο....θα σκουντουφλας.
Εδώ που είμαι τώρα έχει άλλη ώρα, τι βλέπω Ελλάδα 3και πμ, αργά είναι ε? ... "δουλέυω" για να με πληρώνεις!
Αν καποιος βγαζει συνεχως ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ συμπερασματα αυτος εισαι εσυ.
Τελικά για τα δίποδα θα μου πεις? :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εμένα θα μου άρεσε αυτός που θα ήταν μέσα σ'αυτά...αλλά δεν θα ήταν μέσα σ'αυτά....όπως εγώ....χααχαχαχαχ....!!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Για να το λες ...Ναι αλλά αν δεν στο πει? ... πως εσύ ξέρεις ότι κάποιος είναι ειλικρινής ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΠΕΙ???!!!
Έλα προσπάθησε και θα το καταλάβεις....Εδώ που είμαι τώρα έχει άλλη ώρα, τι βλέπω Ελλάδα 3και πμ, αργά είναι ε? ... "δουλέυω" για να με πληρώνεις!Τελικά για τα δίποδα θα μου πεις? :2funny:

Ρε γροθε ουτε εγω ειμαι Ελλαδα. Και τι με αυτο? Σιγα μην ξενυχτουσα για να κατσω να ασχοληθω με κατι κομπλεξικους σαν και σενα. Αν ψαχνεις για διποδο ζωο κοιτα στον καθρεφτη. Εκτος απο το πουλακι σου εχεις και μυαλο, χρησιμοποιησε και αυτο ετσι για αλλαγη. Ας κανουν διαλλειμα το πουλι σου και η παλαμη σου. ΟΤαν σταματησεις να γαμας μονο ιεροδουλες, και κανεις καμια σχεση θα καταλαβεις πως ειναι να μπαινεις στο μυαλο του αλλου. ΟΤι εισαι κοπρος το εχουμε καταλαβει.
Sirtimid εισαι Ι5 καραμπινατο....
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Ρε γροθε ουτε εγω ειμαι Ελλαδα. Και τι με αυτο? Σιγα μην ξενυχτουσα για να κατσω να ασχοληθω με κατι κομπλεξικους σαν και σενα. Αν ψαχνεις για διποδο ζωο κοιτα στον καθρεφτη. Εκτος απο το πουλακι σου εχεις και μυαλο, χρησιμοποιησε και αυτο ετσι για αλλαγη. Ας κανουν διαλλειμα το πουλι σου και η παλαμη σου. ΟΤαν σταματησεις να γαμας μονο ιεροδουλες, και κανεις καμια σχεση θα καταλαβεις πως ειναι να μπαινεις στο μυαλο του αλλου. ΟΤι εισαι κοπρος το εχουμε καταλαβει.
Sirtimid εισαι Ι5 καραμπινατο....
Το επίπεδο του ανδρος...

Και η πολιτισμένη συμπεριφορά μόλις μας ψόφησε!!! :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Καλό σας βράδυ....μόλις μου κάνουν  ένα σπέσιαλ μασάζ...τα λέμε αύριο που θσ έχω όρεξη...... !!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Ας ήταν "ΤΟ αγαπημένο σας πρόσωπο - Ο άνθρωπός σας" και τότε να δούμε πόσα απίδια χωράει ο σάκος!

Υ.Γ.: σέβομαι όλους/ες και τις απόψεις σας και κυρίως τον άνθρωπο ο οποίος, σε κάθε περίπτωση, είναι ο ίδιος και μόνον αυτός υπεύθυνος για τις επιλογές του και τις επιπτώσεις από αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom