Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Το χρήμα δεν εξυπηρετεί ποτέ το ψυχικό κόστος..
Εκτός κι αν η γυναίκα που βγάζει μ'αυτό τον τρόπο λεφτά είναι ψυχή και σώμα ΕΝΑ..

καλο θα ειναι την γελοιότητα περι διαχωρισμών σωματος και ψυχης να την αφησουμε στην ακρη...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το ήξερα ρε Παπαγιώργε ότι θα το πεις αυτό όπως πολλοί σαν κι εσένα θ'απαντούσαν το ίδιο..
Κάθε άλλο παρά σαν κλαμένο μουνί είμαι..
Δεν παραπονιέμαι..
Επισημαίνω..
Όλα τα επαγγέλματα έχουν το κόστος τους και το τίμημά τους..
Αλλά το δικό μου επάγγελμα κάνει "μπαμ".
Είμαι πολύ περήφανη που τα έχω βγάλει πέρα έστω και μέσα απο αυτή τη δουλειά..
Που έχω οικογένεια και μ'αγαπάει..
Που είμαι σε θέση να βοηθάω ανθρώπους που έχουν την ανάγκη μου όταν κάποιοι κάποτε μου γύρισαν την πλάτη επειδή ζήτησα ένα πιάτο φαί γιατί πεινούσα..
Τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου και είμαι πολύ τυχερή που δεν χρωστάω σε κανέναν πούστη και σε κανέναν κερατά..
Δε πα να λένε....
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Το ήξερα ρε Παπαγιώργε ότι θα το πεις αυτό όπως πολλοί σαν κι εσένα θ'απαντούσαν το ίδιο..
Κάθε άλλο παρά σαν κλαμένο μουνί είμαι..
Δεν παραπονιέμαι..Μηδενα προ του τελους μακαριζε.Ελπιζω και ευχομαι να μη το μετανοιοσεις ποτε,για το επαγγελμα που σε διαλεξε.
Επισημαίνω..
Όλα τα επαγγέλματα έχουν το κόστος τους και το τίμημά τους..
Αλλά το δικό μου επάγγελμα κάνει "μπαμ".
Είμαι πολύ περήφανη που τα έχω βγάλει πέρα έστω και μέσα απο αυτή τη δουλειά..
Που έχω οικογένεια και μ'αγαπάει..
Που είμαι σε θέση να βοηθάω ανθρώπους που έχουν την ανάγκη μου όταν κάποιοι κάποτε μου γύρισαν την πλάτη επειδή ζήτησα ένα πιάτο φαί γιατί πεινούσα..
Τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου και είμαι πολύ τυχερή που δεν χρωστάω σε κανέναν πούστη και σε κανέναν κερατά..
Δε πα να λένε....
 

Επισκέπτης
φανταστειτε την κορη σας να ρουφαει ψωλες ολη μερα, να τη ραντιζουν στα μουτρα, να γλυφει κωλοτρυπίδες, να καταπινει σφηνακια κλπ κλπ κλπ κλπ.. και ολα αυτα να τα κανει με ανταλλαγμα το χρημα, οχι για την καβλα της, και μετα απαντηστε στον εαυτο σας αν ειναι υποτιμητικο το επαγγελμα..  :)

ενώ η άλλη που όλα αυτά τα κάνει τσάμπα τι είναι? Ελλεηνίδα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Eνα καρο μαλακιες εχω διαβασει...

Λοιπον, το να ειναι καποια πουτανα ειναι τιμη της και καμαρι της (το ιδιο θα πηγαινε και για τη μανα μου, την κορη μου, την αδερφη μου) αρκει να ξερει πως να αποφευγει τις κακοτοπιες και να χειριζεται το σωμα της οπως θελει αυτη και οχι οπως της επιβαλλουν καποιοι αλλοι. Εχω κανει παρεα με πουτανες και ξερω καλα οτι σημερα μια πουτανα μπορει να ειναι καθ'ολα νομιμη και δηλωμενη και να μην εχει κανενα νταβατζη απο πανω της και αμα δεν γουσταρει η ιδια, ουτε ακαποτες πιπες κανει ουτε πρωκτικο σεξ ουτε στη μουρη τα παιρνει ουτε τιποτα!

Στηριζουμε τις πουτανες μας και τις αγαπαμε!  :rockon:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Να...ήρθε ο 1ος πελάτης...χαχαχαχαχ

μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλον.

συγχαρητηρια για την ισοροπημενη, αλτρουιστική και γεματη αγαπη ζωή σου. μακάρι να ειναι ολοι ετσι.

θελει πολύ θαρρος όμως να παραδεχθεί κανείς οτι διαλεξε τον ευκολο δρομο. αυτο το εκανε παντα το σωμα. η ψυχη, πήγε από τα βράχια  :2funny:

οτι πεις κατερινάκι.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλον.

συγχαρητηρια για την ισοροπημενη, αλτρουιστική και γεματη αγαπη ζωή σου. μακάρι να ειναι ολοι ετσι.

θελει πολύ θαρρος όμως να παραδεχθεί κανείς οτι διαλεξε τον ευκολο δρομο. αυτο το εκανε παντα το σωμα. η ψυχη, πήγε από τα βράχια  :2funny:

οτι πεις κατερινάκι.
Για να τον χαρακτηρίζεις έτσι απλά εσύ...αυτόν τον δρόμο "εύκολο"..
σίγουρα κάτι παραπάνω θα ξέρεις..
Δεν το είπα εγώ...εσύ το είπες...
Θα έχεις περισσότερη εμπειρία μάλλον..
Δεν θυμάμαι να είμασταν κάπου για καφέ μαζί..και μετά τη συζήτηση που είχαμε, να έβγαλες αυτό το συμπέρασμα..!!!!
 

Επισκέπτης
ποσο μαλακας μπορει να ειναι καποιος που την πεφτει ανωνυμα σε καποια που επωνυμως δηλωνει ταναπου???
εισαστε τελειωμενα πουστρακια..
ΤΕΛΟΣ..
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Eνα καρο μαλακιες εχω διαβασει...

Λοιπον, το να ειναι καποια πουτανα ειναι τιμη της και καμαρι της (το ιδιο θα πηγαινε και για τη μανα μου, την κορη μου, την αδερφη μου) αρκει να ξερει πως να αποφευγει τις κακοτοπιες και να χειριζεται το σωμα της οπως θελει αυτη και οχι οπως της επιβαλλουν καποιοι αλλοι. Εχω κανει παρεα με πουτανες και ξερω καλα οτι σημερα μια πουτανα μπορει να ειναι καθ'ολα νομιμη και δηλωμενη και να μην εχει κανενα νταβατζη απο πανω της και αμα δεν γουσταρει η ιδια, ουτε ακαποτες πιπες κανει ουτε πρωκτικο σεξ ουτε στη μουρη τα παιρνει ουτε τιποτα!

Στηριζουμε τις πουτανες μας και τις αγαπαμε!  :rockon:
Δλδ. αν μια πουτάνα δεν τα παίρνει στο στόμα είναι οκ?
Αλλά αφού κάνεις παρέα με πουτάνες τι περιμένει κάποιος να ακούσει!!!
Έλεος ρε μάγκες...

Δλδ. ένα κοριτσάκι που τα φέρνει βόλτα με 700 ευρώ και ο εφιάλτης (ή η αρετή κατά πολλούς άλλους :2funny: :jerking:) της πορνείας της ζαλίζει το κεφάλι αλλά δεν ενδίδει ... τι στο πούτσο είναι αν είναι άγια η πουτάνα ΠΟΥ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΕΓΝΑ δλδ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ (τι άλλο θα έλεγε? :jerking:), ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΕΣ (ίσως έτσι εξαγοράσει τον Παράδεισο :dancing:) κλπ.???
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Για κάποιες είναι εύκολος δρόμος και για κάποιες άλλες λίγο πιο δύσκολος, βιοπορισμού(και για κάποιες λίγες πλουτισμού).Δε το κατακρίνω γιατί το απολαμβάνω.Ούτε παπάς,ούτε αστυνόμος,ούτε πολιτικός,ούτε δημόσιος υπαλληλος θα γινόμουν πάντως(κανένα επάγγελμα δεν είναι ντροπή)
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Το κοριτσακι των 700-800-1000-1500-2000 και βαλε οσο θες ευρω τα τρωει και απο τον γκομενο, μην ανησυχεις. Το αν ειναι η οχι καποια παρασιτο δεν ειναι θεμα μισθου αλλα κρυφοπουτανιας.

Ναι ειναι υποτιμητικο να ειναι καποια ιεροδουλος και να πουλαει τον εαυτο της. Το πιο υποτιμητικο ομως ειναι η συμπεριφορα που εισπρατει απο την κοινωνια στο συνολο της. Το να την βλεπουν σαν ενα κομματι κρεας. Γιατι ετσι την βλεπει η συντριπτικη πλειοψηφια. Δεν την βλεπει σαν ανθρωπο. Γι αυτο και μονο δεν αξιζει να κανει καποια τη δουλεια αυτη,οσα χρηματα και να παιρνει. Βεβαια δεν ειμαστε στην θεση τους, ουτε στο μυαλο τους οποτε δεν μπορουμε να ξερουμε πως ακριβως ειναι για εκεινες.

Εδω μεσα κανουμε μια συζητηση για ενα κοινωνικο ζητημα, και προσωπικα το βλεπω μονο ετσι. Δεν το βλεπω απο προσωπικη μερια απο την στιγμη που κανεις δικος μου ανθρωπος δεν ειναι μπλεγμενος με τετοια. Ειναι καθαρα συζητηση κοινωνιολογικου περιεχομενου, και δεν ειμαστε εμεις οι καταλληλοι για να κρινουμε τι ειναι ηθικο και τι δεν ειναι. Και σιγουρα δεν πρεπει να προσπαθει ο καθενας να επιβαλει την αποψη του σαν σωστη. Ας κοιταξουμε την καμπουρα μας και ας αφησουμε την καμπουρα των αλλων ησυχη επιτελους σε αυτη τη χωρα.
 

Επισκέπτης
Το προβλημα σας ξερετε ποιο ειναι? Οτι οι πουτανες δεν γαμανε αλλα γαμιουνται! Για εσας δεν ειναι υποτιμητικο να ειναι καποια πουτανα, ειναι υποτιμητικο το ιδιο το σεξ για οποιαδηποτε γυναικα. Με τετοιες τραγικες απαρχαιωμενες αντιληψεις για το σεξ που επικρατουν ακομα στην Ελλαδα, φυσικο ειναι τα κοριτσια να μεγαλωνουν σε καθεστως φοβου και ντροπης και να αποφευγουν το σεξ. Οσο υπαρχουν τετοιες αντιληψεις αλλο τοσο οι πουτανες στην Ελλαδα θα ειναι απαραιτητες ως η μοναδικη σεξουαλικη διεξοδος για πολλους αντρες. Δυστυχως ζουμε σε μια χωρα συντηρητικη!
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Το κοριτσακι των 700-800-1000-1500-2000 και βαλε οσο θες ευρω τα τρωει και απο τον γκομενο, μην ανησυχεις. Το αν ειναι η οχι καποια παρασιτο δεν ειναι θεμα μισθου αλλα κρυφοπουτανιας.

Ναι ειναι υποτιμητικο να ειναι καποια ιεροδουλος και να πουλαει τον εαυτο της. Το πιο υποτιμητικο ομως ειναι η συμπεριφορα που εισπρατει απο την κοινωνια στο συνολο της. Το να την βλεπουν σαν ενα κομματι κρεας. Γιατι ετσι την βλεπει η συντριπτικη πλειοψηφια. Δεν την βλεπει σαν ανθρωπο. Γι αυτο και μονο δεν αξιζει να κανει καποια τη δουλεια αυτη,οσα χρηματα και να παιρνει. Βεβαια δεν ειμαστε στην θεση τους, ουτε στο μυαλο τους οποτε δεν μπορουμε να ξερουμε πως ακριβως ειναι για εκεινες.

Εδω μεσα κανουμε μια συζητηση για ενα κοινωνικο ζητημα, και προσωπικα το βλεπω μονο ετσι. Δεν το βλεπω απο προσωπικη μερια απο την στιγμη που κανεις δικος μου ανθρωπος δεν ειναι μπλεγμενος με τετοια. Ειναι καθαρα συζητηση κοινωνιολογικου περιεχομενου, και δεν ειμαστε εμεις οι καταλληλοι για να κρινουμε τι ειναι ηθικο και τι δεν ειναι. Και σιγουρα δεν πρεπει να προσπαθει ο καθενας να επιβαλει την αποψη του σαν σωστη. Ας κοιταξουμε την καμπουρα μας και ας αφησουμε την καμπουρα των αλλων ησυχη επιτελους σε αυτη τη χωρα.
Ναι αλλά είναι ελαφρώς διαφορετικό να των παίρνεις από τον γκόμενο σου για δώρα που στο κάτω κάτω της γραφης κανείς δεν σε αναγκάζει να κάνεις, και άλλο να γαμέσαι με τη σάρα και την μάρα για το δεκάευρω απλά ...
Επίσης δεν έχουν όλες οι κοπελίτσες των 700 ευρώ τα προσόντα να τα τρώνε από γκόμενο, έχουν όμως τα προσόντα να γίνουν ΠΟΥΤΑΝΕΣ ... και παρά το ότι δεν βρίσκουν γκόμενο να τα τρώνε δεν γίνανε πουτάνες.

Πως την βλέπουμε??? ... Σαν κρέας???!!! ... άμα αυτή λειτουργεί ΜΟΝΟ σαν κρέας, τότε που το πρόβλημα να την βλέπουμε ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ???!!!
Ήμαρτον, τι άλλο θα ακούσουμε ... κάνε παιδάκι μου ένα κρύο ντους να συνέλθεις!!! :headbang:

Τι είπες πάλι??? ... Δεν είμαστε στο μυαλό της???!!! ... ξέρεις κάναμε πολύ αγώνα για να μην καταντήσουμε σαν αυτή, να ζητήσουμε συγνώμη που δεν είμαστε σαν αυτή ή σκεφτόμαστε σαν αυτή???!!!
Ίσως θα μπορούσες να είσαι ακριβοδίκαιος και να μας πεις ένα μπράβο ... αλλά με τι μυαλό να μου πεις!

Τώρα τι είναι ηθικό και τιν δεν είναι στα τέτοια μου, αφού δεν με επηρεάζουν ... εγώ είμαι ο πρώτος που λέω ότι η ηθική είναι όχι απλά σχετική αλλά "ανύπαρκτη" ως έννοια...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Το προβλημα σας ξερετε ποιο ειναι? Οτι οι πουτανες δεν γαμανε αλλα γαμιουνται! Για εσας δεν ειναι υποτιμητικο να ειναι καποια πουτανα, ειναι υποτιμητικο το ιδιο το σεξ για οποιαδηποτε γυναικα. Με τετοιες τραγικες απαρχαιωμενες αντιληψεις για το σεξ που επικρατουν ακομα στην Ελλαδα, φυσικο ειναι τα κοριτσια να μεγαλωνουν σε καθεστως φοβου και ντροπης και να αποφευγουν το σεξ. Οσο υπαρχουν τετοιες αντιληψεις αλλο τοσο οι πουτανες στην Ελλαδα θα ειναι απαραιτητες ως η μοναδικη σεξουαλικη διεξοδος για πολλους αντρες. Δυστυχως ζουμε σε μια χωρα συντηρητικη!

Πουριτανιστικη χριστιανικη κοινωνια. Περιμενεις κατι διαφορετικο?  Δες πιο πανω που ειπα εγω 2-3 πραγματα για τις κοπελες αυτες, ε καποιος με εβγαλε αγαπουλη.
Τα εχουμε ξαναπει. Μας κανουν να ντρεπομαστε ακομα και το γυμνο μας σωμα να δειξουμε σε αλλους... ετσι μεγαλωνουν τα παιδια οι χριστιανικες "καλες" οικογενειες. Οτι εχει να κανει με σεξ,πορνο και το ανθρωπινο σωμα και τις αναγκες του ειναι αφορισμενο....
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ναι αλλά είναι ελαφρώς διαφορετικό να των παίρνεις από τον γκόμενο σου για δώρα που στο κάτω κάτω της γραφης κανείς δεν σε αναγκάζει να κάνεις, και άλλο να γαμέσαι με τη σάρα και την μάρα για το δεκάευρω απλά ...
Επίσης δεν έχουν όλες οι κοπελίτσες των 700 ευρώ τα προσόντα να τα τρώνε από γκόμενο, έχουν όμως τα προσόντα να γίνουν ΠΟΥΤΑΝΕΣ ... και παρά το ότι δεν βρίσκουν γκόμενο να τα τρώνε δεν γίνανε πουτάνες.

Πως την βλέπουμε??? ... Σαν κρέας???!!! ... άμα αυτή λειτουργεί ΜΟΝΟ σαν κρέας, τότε που το πρόβλημα να την βλέπουμε ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ???!!!
Ήμαρτον, τι άλλο θα ακούσουμε ... κάνε παιδάκι μου ένα κρύο ντους να συνέλθεις!!! :headbang:

Τι είπες πάλι??? ... Δεν είμαστε στο μυαλό της???!!! ... ξέρεις κάναμε πολύ αγώνα για να μην καταντήσουμε σαν αυτή, να ζητήσουμε συγνώμη που δεν είμαστε σαν αυτή ή σκεφτόμαστε σαν αυτή???!!!
Ίσως θα μπορούσες να είσαι ακριβοδίκαιος και να μας πεις ένα μπράβο ... αλλά με τι μυαλό να μου πεις!

Τώρα τι είναι ηθικό και τιν δεν είναι στα τέτοια μου, αφού δεν με επηρεάζουν ... εγώ είμαι ο πρώτος που λέω ότι η ηθική είναι όχι απλά σχετική αλλά "ανύπαρκτη" ως έννοια...

Κοιτα επειδη δεν υπαρχει κανενα απολυτως σημειο επαφης, αλλα λεω, αλλιως τα παιρνεις εσυ, αστο καλυτερα. Εχεις την γνωμη σου, εχω την δικη μου, και καθε μελος εδω μεσα παλι εχει την δικη του γνωμη. Τουλαχιστον δεν απαντα με υφακι στα ποστ των αλλων. Τουλαχιστον μην βγαζεις συμπερασματα για το τι ειναι ο ιντερνετικος συνομιλητης σου. Μπορεις να πιστευεις οτι θες, οπως επισης και εγω μπορω να πιστευω οτι θελω.
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αλλά είναι ελαφρώς διαφορετικό να των παίρνεις από τον γκόμενο σου για δώρα που στο κάτω κάτω της γραφης κανείς δεν σε αναγκάζει να κάνεις, και άλλο να γαμέσαι με τη σάρα και την μάρα για το δεκάευρω απλά ...
Επίσης δεν έχουν όλες οι κοπελίτσες των 700 ευρώ τα προσόντα να τα τρώνε από γκόμενο, έχουν όμως τα προσόντα να γίνουν ΠΟΥΤΑΝΕΣ ... και παρά το ότι δεν βρίσκουν γκόμενο να τα τρώνε δεν γίνανε πουτάνες.

Πως την βλέπουμε??? ... Σαν κρέας???!!! ... άμα αυτή λειτουργεί ΜΟΝΟ σαν κρέας, τότε που το πρόβλημα να την βλέπουμε ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ???!!!
Ήμαρτον, τι άλλο θα ακούσουμε ... κάνε παιδάκι μου ένα κρύο ντους να συνέλθεις!!! Banging Head Against a Wall

Τι είπες πάλι??? ... Δεν είμαστε στο μυαλό της???!!! ... ξέρεις κάναμε πολύ αγώνα για να μην καταντήσουμε σαν αυτή, να ζητήσουμε συγνώμη που δεν είμαστε σαν αυτή ή σκεφτόμαστε σαν αυτή???!!!
Ίσως θα μπορούσες να είσαι ακριβοδίκαιος και να μας πεις ένα μπράβο ... αλλά με τι μυαλό να μου πεις!

Τώρα τι είναι ηθικό και τιν δεν είναι στα τέτοια μου, αφού δεν με επηρεάζουν ... εγώ είμαι ο πρώτος που λέω ότι η ηθική είναι όχι απλά σχετική αλλά "ανύπαρκτη" ως έννοια...
  Δεν είναι όλες έτσι...λίγες είναι πραγματικά ζώα, αρκέτες σε πληροφορώ είναι και ποιό μορφωμένες από πολλούς μας...και κάτι ακόμα που θα ακουστεί προσβλητικό και με
συγχωρείς για αυτό αλλά σκέψου το λίγο.. Η συμπεριφορά ενός ανθρώπου ειναι ο καθρέπτης του εαυτού μας...και να ξέρεις πως εάν οι ιερόδουλες επέλεγαν τους πελάτες τους από εμάς όλους ούτε το 10% δεν θα δεχόντουσαν Και επίσης  σκέψου οτι χάρη σε αυτές έχουμε ισυχάσει από τις ελλεεινήδες
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Το ήξερα ρε Παπαγιώργε ότι θα το πεις αυτό όπως πολλοί σαν κι εσένα θ'απαντούσαν το ίδιο..
Κάθε άλλο παρά σαν κλαμένο μουνί είμαι..
Δεν παραπονιέμαι..
Επισημαίνω..
Όλα τα επαγγέλματα έχουν το κόστος τους και το τίμημά τους..
Αλλά το δικό μου επάγγελμα κάνει "μπαμ".
Είμαι πολύ περήφανη που τα έχω βγάλει πέρα έστω και μέσα απο αυτή τη δουλειά..
Που έχω οικογένεια και μ'αγαπάει..
Που είμαι σε θέση να βοηθάω ανθρώπους που έχουν την ανάγκη μου όταν κάποιοι κάποτε μου γύρισαν την πλάτη επειδή ζήτησα ένα πιάτο φαί γιατί πεινούσα..
Τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου και είμαι πολύ τυχερή που δεν χρωστάω σε κανέναν πούστη και σε κανέναν κερατά..
Δε πα να λένε....

Καθε ανθρωπος εχει διαφορετικες αντιληψεις και δικαιωμα του. Ομως το να βαζει ταμπελες σε ανθρωπους ειναι αδικο. Σε μια κοινωνια που οτι εχει σχεση με σεξ και το ανθρωπινο σωμα ειναι αμαρτια, τι περιμενεις να ακουσεις? Μερικοι απο αυτους που σας κατακρινουν ειναι αυτοι που ερχονται σε εσας για αυταρχικο, η ερχονται ενω ειναι παντρεμενοι-δεσμευμενοι. Του αγ.βαλεντινου καποιοι (λιγοι) πανε δωρακια στις κοπελες, ισως γιατι σκεφτηκαν οτι και αυτες ειναι ανθρωποι και μαλλον λογω δουλειας ειναι μονες και δεν θα παρουν ουτε 1 χαζο δωρακι εκεινη την μερα. Και ισως νιωθουν ακομα πιο μονες ετσι. Μια ομορφη χειρονομια, οχι απο καποιον αγαπουλη, αλλα απο καποιον που απλα τις αντιμετωπιζει σαν ανθρωπους. Μακαρι να ηταν ολοι ετσι...
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Καθε ανθρωπος εχει διαφορετικες αντιληψεις και δικαιωμα του. Ομως το να βαζει ταμπελες σε ανθρωπους ειναι αδικο. Σε μια κοινωνια που οτι εχει σχεση με σεξ και το ανθρωπινο σωμα ειναι αμαρτια, τι περιμενεις να ακουσεις? Μερικοι απο αυτους που σας κατακρινουν ειναι αυτοι που ερχονται σε εσας για αυταρχικο, η ερχονται ενω ειναι παντρεμενοι-δεσμευμενοι. Του αγ.βαλεντινου καποιοι (λιγοι) πανε δωρακια στις κοπελες, ισως γιατι σκεφτηκαν οτι και αυτες ειναι ανθρωποι και μαλλον λογω δουλειας ειναι μονες και δεν θα παρουν ουτε 1 χαζο δωρακι εκεινη την μερα. Και ισως νιωθουν ακομα πιο μονες ετσι. Μια ομορφη χειρονομια, οχι απο καποιον αγαπουλη, αλλα απο καποιον που απλα τις αντιμετωπιζει σαν ανθρωπους. Μακαρι να ηταν ολοι ετσι...
Πολύ καλά τα λες ετσι είναι... !!! Αλλά βλέπεις όποιος πάει να πει έναν καλό λόγο για αυτά τα κορίτσια του βάζουνε ταμπέλες...
Άσχετο αλλα κάτι απουσιάζει απο το αβατα σου  :P
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Τι απουσιαζει? Το σημα της BMW?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom