Νέα

Θέλω τη γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JVC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
γραφετε και ξαναγραφετε ρε παδια τι θα γινει με σας???δεν σας κοβει καθολου?????






















λιλα ειναι η λυση για τον φιλο μας....θα μαθει τα μυστικα του ερωτα οπως πρεπει....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
γραφετε και ξαναγραφετε ρε παδια τι θα γινει με σας???δεν σας κοβει καθολου?????






















λιλα ειναι η λυση για τον φιλο μας....θα μαθει τα μυστικα του ερωτα οπως πρεπει....

Με την μεθοδο των μπουκαλιων!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
JVC

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Δε νοιωθω καποια ντροπη και ειμαι υπερηφανος για τον εαυτο μου,τωρα απο κει και περα ειναι καποια μηνυματα απο καποιους που ειναι εντελως Μ@λ@κιες,π.χ πανε σε ψυχιατρο, δεν εισαι normal , μη φυσιολογικο κτλπ υπαρχει καποιος νομος που να λεει οτι πρεπει να το κανεις οπωσδηποτε στα 18 σου η πρεπει να τηρουμε κατα γραμμα οτι κανουν οι αλλοι? γι αυτο βλεπεις κοριτσακια 15 χρονων να εχουν ολοκληρωσει και το χουνε κανει μοδα σημερα,εμενα δε μ'αρεσει,δε το παιζω ηθικος αλλα πρεπει να εχεις και μια συγκεκριμενη ωριμοτητα-σοβαροτητα για να το κανεις.

Τωρα οσο αναφορα εμενα δεν ειμαι η χειροτερη περιπτωση,ξερω εναν τυπο που ειναι 35 ετων και δεν εχει παει με γυναικα και οσο αναφορα τη παρθενια δεν υπαρχει στον αντρα,στη γυναικα  υπαρχει γιατι  αλλαζει το αιδιο της αφου κοβεται ο παρθενικος υμενας,οποτε δε θεωρω τον εαυτο μου παρθενο,απλα δεν ειμαι εμπειρος,ετσι θα το διατυπωνα.

Και τελος μη το κανουμε chat room γιατι ειναι κουραστικο και για μενα αλλα και για τους υπολοιπους που θελουν να ακουσουν καποιες αποψεις,ευχαριστω!

 

Επισκέπτης
Δε νοιωθω καποια ντροπη και ειμαι υπερηφανος για τον εαυτο μου,τωρα απο κει και περα ειναι καποια μηνυματα απο καποιους που ειναι εντελως Μ@λ@κιες,π.χ πανε σε ψυχιατρο, δεν εισαι normal , μη φυσιολογικο κτλπ υπαρχει καποιος νομος που να λεει οτι πρεπει να το κανεις οπωσδηποτε στα 18 σου η πρεπει να τηρουμε κατα γραμμα οτι κανουν οι αλλοι? γι αυτο βλεπεις κοριτσακια 15 χρονων να εχουν ολοκληρωσει και το χουνε κανει μοδα σημερα,εμενα δε μ'αρεσει,δε το παιζω ηθικος αλλα πρεπει να εχεις και μια συγκεκριμενη ωριμοτητα-σοβαροτητα για να το κανεις.

Τωρα οσο αναφορα εμενα δεν ειμαι η χειροτερη περιπτωση,ξερω εναν τυπο που ειναι 35 ετων και δεν εχει παει με γυναικα και οσο αναφορα τη παρθενια δεν υπαρχει στον αντρα,στη γυναικα  υπαρχει γιατι  αλλαζει το αιδιο της αφου κοβεται ο παρθενικος υμενας,οποτε δε θεωρω τον εαυτο μου παρθενο,απλα δεν ειμαι εμπειρος,ετσι θα το διατυπωνα.

Και τελος μη το κανουμε chat room γιατι ειναι κουραστικο και για μενα αλλα και για τους υπολοιπους που θελουν να ακουσουν καποιες αποψεις,ευχαριστω!
και ομως παρθενος εισαι φιλε
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δε νοιωθω καποια ντροπη και ειμαι υπερηφανος για τον εαυτο μου,τωρα απο κει και περα ειναι καποια μηνυματα απο καποιους που ειναι εντελως Μ@λ@κιες,π.χ πανε σε ψυχιατρο, δεν εισαι normal , μη φυσιολογικο κτλπ υπαρχει καποιος νομος που να λεει οτι πρεπει να το κανεις οπωσδηποτε στα 18 σου η πρεπει να τηρουμε κατα γραμμα οτι κανουν οι αλλοι? γι αυτο βλεπεις κοριτσακια 15 χρονων να εχουν ολοκληρωσει και το χουνε κανει μοδα σημερα,εμενα δε μ'αρεσει,δε το παιζω ηθικος αλλα πρεπει να εχεις και μια συγκεκριμενη ωριμοτητα-σοβαροτητα για να το κανεις.

...αν δεν έχεις την συγκεκριμένη σοβαρότητα και ωριμότητα μέχρι τα 25,...έχεις αργήσει να πας σε ψυχίατρο !
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Πολύ απόλυτοι είστε πάντως
ότι δεν θα γούσταρε καμία να
ξεβγάλει έναν 25χρονο..
Έχει πολλά πλεονεκτήματα η περίπτωση.
Καταρχήν δεν παίζει να ΄χει κάποιο ΣΜΝ.
Επίσης του κάνεις ό,τι θες,όπως το θες.
Κ τέλος είναι ωραία η σκέψη ότι "ξεπαρθενιάζεις"
κάποιον. :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αλλα πρεπει να εχεις και μια συγκεκριμενη ωριμοτητα-σοβαροτητα για να το κανεις


Μηπωs εχειs υπερτιμησει πολυ το θεμα σεξ???????  
Η προταση σου εχει ...."πρεπει"  "ωριμοτητα" "σοβαροτητα"
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
σε διαβεβαιωνω ως γυναικα οτι δεν αλλαζει απολυτως τιποτα στο αιδιο της γυναικας αφου ξεπαρθενευτει!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
κ σε σας το πετσακι...

Δε θέλω πονάει!!!
crying-baby-1.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom