Νέα

Θέλω τη γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JVC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τώρα που το ξανασκέφτομαι φίλε μου σα νά΄χεις δίκιο !
Να βρεις μια παρθένα να παντρευτείτε και σιγά σιγά θα γνωριστείτε καλύτερα, θα σοβαρέψετε, θα αποκτήσετε μια ωριμότητα τέλος πάντων και που ξέρεις ....?!
Κατά τα 35 με 45 μπορείς πιστεύω να ξεκινήσεις μια πιο ελέυθερη σχέση με τη σύζυγο και να πηδάς και σε 2 και σε 3 διαφορετικές στάσεις ! Και προσοχή μη τυχόν ξενοκοιτάξεις γιατι θα χάσεις όλη τη μαγεία που θα΄χεις ζήσει μέχρι τότε !
Φιλικά,... :sunglasses:  
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δε θέλω πονάει!!!
crying-baby-1.gif
τσωωωωωπα τσωωωπα!!!!!!
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
κ αυτό γίνεται σώνει και
καλά την πρώτη φορά στους άντρες
ή έχει γίνει ήδη από τον αυνανισμό;

Δε γίνεται σε όλους.Υπάρχει η περίπτωση να συμβεί σε όσους έχουν βραχύ χαλινό.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δε γίνεται σε όλους.Υπάρχει η περίπτωση να συμβεί σε όσους έχουν βραχύ χαλινό.
Σωστός.
Άκου σπάει το πετσάκι,σε λίγο θα μας πείτε ότι φυλάμε το σεντόνι που το πρωτοκάναμε.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλημερα,ειμαι 25 ετων δεν εχω παει με γυναικα μεχρι σημερα,σκεφτομουν εντελως διαφορετικα,ισως γιατι ειμαι και λιγο εγωιστης,θεωρουσα απο πολυ μικρος οτι η σωστη κοπελα ειναι αυτη που θα κανει μια σχεση και στο καπακι θα παει για γαμο,προσπαθουσα να πετυχω καποια κοπελα η οποια να μην ειχε σχεσεις,γιατι την ηθελα μονο για μενα,οπως παιρνεις ενα αυτοκινητο καινουργιο με ενα μεταχειρισμενο,καπως ετσι ζουσα λοιπον τοσο καιρο με αυτο το σκεπτικο,κατι το οποιο ειναι πολυ δυσκολο ακομη και σπανιο για να βρεις,βεβαια οταν σπουδαζα υπηρχαν 2-3 προτασεις απο κοπελες συμφοιτητριες μου τις οποιες τις απερριψα ειτε γιατι δε μου αρεσαν ειτε δεν ηταν του γουστου μου και μια ειχε σχεση με αλλον και δε γουσταρα να μπω αναμεσα τους,ενω αυτη με ηθελε με χειλια.
Κοπελες που ηθελα δε με ηθελαν και τρωγα παντα πιτες,εχω ξενερωσει να τρωω πιτες παρ'ολο που δεν ειμαι ασχημος,μια χαρα εμφανιση εχω.
Επισης φιλοι μου στην παρεα μου προτειναν να παω σε μπουρδελο γιατι ειχανε παει αυτοι πανε και εσυ μου λενε,ενας μαλιστα μου κερνουσε και πηδημα σε οικο ανοχης το οποιο δε το κανα δεκτο,πιστευα οτι σε αυτα τα σπιτακια με το ροζ φωτακι κρυβονται πολλα απο πισω και πηγαινει η σαρα και η μαρα,τα σιχαινομουνα, ελεγα π.χ αυτες που δουλευουν εκει πανε με 50 αντρες την ημερα θα παω και γω? ηταν και οι αρρωστιες τα σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα,δισταζα να παω να κανω κατι τετοιο,ασε που στο μυαλο μου σκεφτομουνα μια γυναικα παρθενα που θα την πηδηξω εγω μονον εγω.

Ξαφνικα συνειδητοποιω στον εαυτο μου οτι οσο το καθυστερω τοσο επιβαρυνω τον εαυτο μου,γιατι τωρα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια και αγχονομαι,λεω απο μεσα μου πως δε το κανα τοσα χρονια,εφοσον δεν εχω καποια κοπελα λεω να παω σε οικο ανοχης στη θεσσαλονικη,το θεμα ειναι ρε παιδια τι θα αντιμετωπισω εκει περα και πως θα το παρει η ιεροδουλη,υπαρχει περιπτωση να με ειρωνευτει η να γελασει μαζι μου?

Απο τη συμπεριφορα σου μπορει να καταλαβει εαν δεν εχεις παει με γυναικα? π.χ με το που θα σε δει?

(θα παρακαλεσω να μην υπαρξουν αστεια σχολια γιατι ειναι κατι σοβαρο για μενα το συγκεκριμενο θεμα)

Να πας σε ιεροδουλη, και ενα ειναι δυνατον να την ξερει καποιος γνωστος σου / φιλος σου , να ειναι καλη οχι τοσο σε εμφανιση, αλλα απο υπηρεσιες.

Να μην φοβηθεις να της πεις οτι ειναι η πρωτη σου φορα, εστω και εαν εισαι σε αυτη την ηλήκια.

Εαν ειναι σωστη, θα σε βοηθησει 100% να ξεπερασεις το "ζητημα σου"

Το κυριοτερο ειναι να μην εχεις αγχος και ολα θα πανε καλα. :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
κ αυτό γίνεται σώνει και
καλά την πρώτη φορά στους άντρες
ή έχει γίνει ήδη από τον αυνανισμό;

Δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες.
Εξαρταται απο μοριο σε μοριο.

Σε αλλους εχει σπασει στον αυνανισμο, σε αλλους με την πρωτη φορα, σε αλλους μετα απο καμποσες φορες και σε αλλους δεν εχει σπασει καθολου, οσο παραξενο και αν ακουγεται αυτο.....

 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε JVC είναι και 1 φίλος μου με το ίδιο πρόβλημα από το νηπιαγωγείο και ήμασταν συμμαθητές μέχρι και το Λύκειο και κάνουμε ακόμα παρέα.Αν και είναι πανέξυπνος άνθρωπος και τέλειωσε και το Μαθηματικό Αθηνών,πάντα ήταν ντροπαλός όπως ήμουν και γω πριν πρωτοπάω με γυναίκα στα 17.Τον φίλο αυτό επειδή ήθελα να "ξυπνήσει" και αυτός και να είναι άνδρας προσπάθησα με το μαλακό και αφού τον προετοίμασα ψυχολογικά,να πάμε μαζί μαι με΄ρα Φυλής όταν ήταν στα 20 γιατί νωρίτερα μόνο που δεν τρόμαζε στο άκουσμα "μπουδέλο".Μου πε τελικά ότι νιώθει καλύτερα να πάει μόνος.Το σεβάστηκα.Άλλωστε και γω μόνος είχα πάει.Γύρισε και τον ρώτησα τι έγινε και μου πε ότι μπήκε στο δωμάτιο σε μια που του άρεσεκαι γδύθηκε και την περίμενε και μόλις μπήκε της είπε "Άστο φύγε."Και ρώτησε και αυ΄τη γιατί και της απαντάει "Δεν θέλω φοβάμαι".Πήγε πα΄λι μετά από μήνες και αυτή τη φορά του βαλε η πουτάνα την καπότα και άρχισε πίπα όμως μου επ ότι δεν του σηκωνόταν καθόλου!!Έκτοτε περασαν χρόνια και ξαναδοκίμασε πριν 1 χρόνο.Πάλι πήγε σε 1 του γούστου του και ξανά το ίδιο σκηνικό.Του παιρνε πίπα καιδ εν του σηκωνόταν.Αυτά όλα του κάναν ψυχολογικά ζημιά και πίστευε ότι εχει πρόβλημα.Πήγε και σε studio με 1 κοπέλα δεν θα πω όνομα αλλά μου την είπε μια πολύ γνωστή από δω με τους περισσότερους fan.Του πήρε πίπα και έχυσε στην πίπα.Απ'ότι μου πε δεν πιστευει ότι μπορεί ποτέ να τα καταφέρει και άλλα κουλά.Ε λοιπόν αυτόν τον άνθρωπο προσπάθησα με το πυο αρχίσαμε φοιτητική ζωή και απούδαζα και γω και κείνος να τον βγάλω έξω να δει στα club κανα πουτανάκι να φτιαχτεί και γιατί όχι να πειραματιστεί και να κάνει λίγο παιχνίδι.Δεν έβγαινε καθόλου και 1-2 φορές που με το ζόρι ήρθε κοίταγε το ρολόι και σε 2 ώρες ζήταγε επίμονα να φύγει.Αν και έκανε 1 μικρό κύκλο από άλλους στο ίδιο μοτίβο η έξοδός του ήταν 1 καφές στην καφετέρια της γειτονιάς.

Εγώ λεω πα΄ρε κάνα συγγενή όπως κάνα ξάδερφο που να στε φίλοι να πάτε μαζί άμα είναι 1 φορά σε οικο ανοχής.Δεν είναι ότι καλύτερο και καταλαβαίνω τις ανησυχίες σου,όμως είναι ο μόνος τρόπος στην περίπτωσή σου να έχεις μια πρώτη επαφή.Μετά θα νιώσεις άλλος άνθρωπος και θα δεις που και γκόμενες θα χτυπάς και θα χεις άλλο αερα με τις γυναίκες.

 
OP
OP
JVC

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα που το ξανασκέφτομαι φίλε μου σα νά΄χεις δίκιο !
Να βρεις μια παρθένα να παντρευτείτε και σιγά σιγά θα γνωριστείτε καλύτερα, θα σοβαρέψετε, θα αποκτήσετε μια ωριμότητα τέλος πάντων και που ξέρεις ....?!
Κατά τα 35 με 45 μπορείς πιστεύω να ξεκινήσεις μια πιο ελέυθερη σχέση με τη σύζυγο και να πηδάς και σε 2 και σε 3 διαφορετικές στάσεις ! Και προσοχή μη τυχόν ξενοκοιτάξεις γιατι θα χάσεις όλη τη μαγεία που θα΄χεις ζήσει μέχρι τότε !
Φιλικά,... :sunglasses:  

:grin:
 
OP
OP
JVC

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε JVC είναι και 1 φίλος μου με το ίδιο πρόβλημα από το νηπιαγωγείο και ήμασταν συμμαθητές μέχρι και το Λύκειο και κάνουμε ακόμα παρέα.Αν και είναι πανέξυπνος άνθρωπος και τέλειωσε και το Μαθηματικό Αθηνών,πάντα ήταν ντροπαλός όπως ήμουν και γω πριν πρωτοπάω με γυναίκα στα 17.Τον φίλο αυτό επειδή ήθελα να "ξυπνήσει" και αυτός και να είναι άνδρας προσπάθησα με το μαλακό και αφού τον προετοίμασα ψυχολογικά,να πάμε μαζί μαι με΄ρα Φυλής όταν ήταν στα 20 γιατί νωρίτερα μόνο που δεν τρόμαζε στο άκουσμα "μπουδέλο".Μου πε τελικά ότι νιώθει καλύτερα να πάει μόνος.Το σεβάστηκα.Άλλωστε και γω μόνος είχα πάει.Γύρισε και τον ρώτησα τι έγινε και μου πε ότι μπήκε στο δωμάτιο σε μια που του άρεσεκαι γδύθηκε και την περίμενε και μόλις μπήκε της είπε "Άστο φύγε."Και ρώτησε και αυ΄τη γιατί και της απαντάει "Δεν θέλω φοβάμαι".Πήγε πα΄λι μετά από μήνες και αυτή τη φορά του βαλε η πουτάνα την καπότα και άρχισε πίπα όμως μου επ ότι δεν του σηκωνόταν καθόλου!!Έκτοτε περασαν χρόνια και ξαναδοκίμασε πριν 1 χρόνο.Πάλι πήγε σε 1 του γούστου του και ξανά το ίδιο σκηνικό.Του παιρνε πίπα καιδ εν του σηκωνόταν.Αυτά όλα του κάναν ψυχολογικά ζημιά και πίστευε ότι εχει πρόβλημα.Πήγε και σε studio με 1 κοπέλα δεν θα πω όνομα αλλά μου την είπε μια πολύ γνωστή από δω με τους περισσότερους fan.Του πήρε πίπα και έχυσε στην πίπα.Απ'ότι μου πε δεν πιστευει ότι μπορεί ποτέ να τα καταφέρει και άλλα κουλά.Ε λοιπόν αυτόν τον άνθρωπο προσπάθησα με το πυο αρχίσαμε φοιτητική ζωή και απούδαζα και γω και κείνος να τον βγάλω έξω να δει στα club κανα πουτανάκι να φτιαχτεί και γιατί όχι να πειραματιστεί και να κάνει λίγο παιχνίδι.Δεν έβγαινε καθόλου και 1-2 φορές που με το ζόρι ήρθε κοίταγε το ρολόι και σε 2 ώρες ζήταγε επίμονα να φύγει.Αν και έκανε 1 μικρό κύκλο από άλλους στο ίδιο μοτίβο η έξοδός του ήταν 1 καφές στην καφετέρια της γειτονιάς.

Εγώ λεω πα΄ρε κάνα συγγενή όπως κάνα ξάδερφο που να στε φίλοι να πάτε μαζί άμα είναι 1 φορά σε οικο ανοχής.Δεν είναι ότι καλύτερο και καταλαβαίνω τις ανησυχίες σου,όμως είναι ο μόνος τρόπος στην περίπτωσή σου να έχεις μια πρώτη επαφή.Μετά θα νιώσεις άλλος άνθρωπος και θα δεις που και γκόμενες θα χτυπάς και θα χεις άλλο αερα με τις γυναίκες.

Θα παω σε studio στη Θεσσαλονικη, εμαθα για ένα ωραιο μωρο, θα παω μονος δε μασαω ρε.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
φιλε ποτε δεν ειναι αργα για τιποτα... παρε την αποφαση να ξεκινησεις το αθλημα και δεν θα το μετανιωσεις.. εγω θα σου προτεινα ενα καλο δοκιμασμενο στουντιο στην αθηνα υπαρχουν αφθονα πανω δεν ξερω τι παιζει...ψαξτο και απο κριτικες εδω..
κοιτα να καλυψεις το χαμενο εδαδος και μην κολλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom