Νέα

Θέλω τη γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JVC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δηλαδη μεχρι τα 25 σου απλα τον επαιζες φιλε μου και ετσι ηρεμουσες απο την καυλα;; κολλαγες να πας σε μπουρδελο,κολλαγες να πας σε στουντιο,κολλαγες να παρεις call girl....καλα να χτυπησεις ενα ''φραπε'' σε ενα στριπτιτζαδικο δεν το σκεφτηκες να μπεις λιγο στο κλιμα κ να παρεις μπρος
εσυ τωρα τον εξυπνο παριστανεις?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Να υποθεσω φιλε εσυ που ανοιξες το thread ,ησουν καλος φοιτητης ,καλο παιδι και ολιγον σπασικλακι εεεεεεε ?  :cheesy:

Εχει κανει μια ερευνα ο Ασκητης που δειχνει οτι οσο μεγαλωνει το μορφωτικο επιπεδο μειωνεται και η libido , δυστυχως ειναι αρκετοι αυτοι που δεν εχουν παει με γυναικα στην ηλικια του φιλου ισως και μεγαλυτεροι ,απλα αυτος το παραδεχθηκε...

Καλη αρχη φιλε ,και μην το σκεφτεσαι καθολου  :knockinb: :knockinb: :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Να υποθεσω φιλε εσυ που ανοιξες το thread ,ησουν καλος φοιτητης ,καλο παιδι και ολιγον σπασικλακι εεεεεεε ?  :cheesy:

Εχει κανει μια ερευνα ο Ασκητης που δειχνει οτι οσο μεγαλωνει το μορφωτικο επιπεδο μειωνεται και η libido , δυστυχως ειναι αρκετοι αυτοι που δεν εχουν παει με γυναικα στην ηλικια του φιλου ισως και μεγαλυτεροι ,απλα αυτος το παραδεχθηκε...

Καλη αρχη φιλε ,και μην το σκεφτεσαι καθολου  :knockinb: :knockinb: :rockon:
δεν εχεις κ αδικο...ξερω 25αρη εμφανησιμο που παει ακομα σινεμα με την μαμα του...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Αντε να παει φανταρος μετα αυτος,και η σημερινη νεολερα σου λεει δεν βλεπω τον λογο να παω φανταρος,ο λογος ειναι για να ξεκολησετε απο το βρακι της μανας σας
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αντε να παει φανταρος μετα αυτος,και η σημερινη νεολερα σου λεει δεν βλεπω τον λογο να παω φανταρος,ο λογος ειναι για να ξεκολησετε απο το βρακι της μανας σας
καλα μιλαμε τραγικη περιπτωση ο τυπος που σ λεω...
και ειναι μια χαρα παιδι πραγματικα...
φανταζομαι τη μανα του να του πηγαινει ταπερ στο στρατοπαιδο...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Κοπριτες ρε λουκια τα σημερινα ελληνοπουλα,με ελαχιστες εξαιρεσεις,ουτε σεβονται ουτε τιποτα.Ο νεοελληνας ειναι ο χειροτερος γονιος στον κοσμο,κανει ο ιδιος τα παιδια του μαλακες και λαμογια
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Αντε να παει φανταρος μετα αυτος,και η σημερινη νεολερα σου λεει δεν βλεπω τον λογο να παω φανταρος,ο λογος ειναι για να ξεκολησετε απο το βρακι της μανας σας

Θα βάλει βύσμα για να είναι κοντά στο βρακί της μητέρας του!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κοπριτες ρε λουκια τα σημερινα ελληνοπουλα,με ελαχιστες εξαιρεσεις,ουτε σεβονται ουτε τιποτα.Ο νεοελληνας ειναι ο χειροτερος γονιος στον κοσμο,κανει ο ιδιος τα παιδια του μαλακες και λαμογια
σε διαβεβαιωνω οτι ειναι απο τα πιο φιλοτιμα ατομα που ξερω και πολυ εργατικος...
απλα τραγικα μαμακιας....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Πεσαμε στην εξαιρεση,γενικα μιλαω
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πεσαμε στην εξαιρεση,γενικα μιλαω
γενικα δεν θα εχω σωστη γνωμη εαν μιλησω...
παρολαυτα θα πω πως η ελληνιδα μανα συνηθως κανει μεγαλο κακο στο γιοκαρινι της(οχι τον τραγουδιστη :2funny:) και ο μπαμπακας στη κορουλα του...
εκ πειρας...ειμαι πολυ καλοκακομαθημενη... :rolleyes:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Και εγω εκ πειρας μιλω,γιατι εχω την δυνατοτητα να μπωρο να συγκρινω την νεολαια εδω στην ελλαδα με την νεολαια συγκεκριμενης ευρωπαικης χωρας
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Και εγω εκ πειρας μιλω,γιατι εχω την δυνατοτητα να μπωρο να συγκρινω την νεολαια εδω στην ελλαδα με την νεολαια συγκεκριμενης ευρωπαικης χωρας
εγω αυτο που λες το ξερω μονο θεωρητικα..
δεν εχω παει εξω...
οποτε δεν εχω κ λογο να μη σε πιστεψω...
αλλα μηπως και μεις επαναπαυομαστε στην αγκαλιτσα της μαμας κ του μπαμπα;
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Αμα η αγκαλιτσα ειναι ορθανοικτη για τα παντα που δεν θα επρεπε,δυσκολα την απαρνησε.
 
OP
OP
JVC

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Να υποθεσω φιλε εσυ που ανοιξες το thread ,ησουν καλος φοιτητης ,καλο παιδι και ολιγον σπασικλακι εεεεεεε ?  :cheesy:

Εχει κανει μια ερευνα ο Ασκητης που δειχνει οτι οσο μεγαλωνει το μορφωτικο επιπεδο μειωνεται και η libido , δυστυχως ειναι αρκετοι αυτοι που δεν εχουν παει με γυναικα στην ηλικια του φιλου ισως και μεγαλυτεροι ,απλα αυτος το παραδεχθηκε...

Καλη αρχη φιλε ,και μην το σκεφτεσαι καθολου  :knockinb: :knockinb: :rockon:

Ακου σπασικλας  :grin:

Οχι δεν ειμαι δε φοραω ουτε γυαλια ουτε εχω πορωσει με το διαβασμα και η σχολη μου ειναι απο τις πιο χαμηλοβαθμες,αυτα ειναι  :jerking: εαν δεν ειχαμε και καποια ατομα επιστημονες θα σου συνεβαινε κατι και δε θα ηξερες που να απευθυνθεις γι αυτο μην υποτιμας τη μορφωση και δε σημαινει αυτο που νομιζεις.

Κι οσο αναφορα τους γονεις ουτε μαμακιας ειμαι,δουλευω καπου και βγαζω εστω το 20ευρο την ημερα για τον καφε μου. ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ακου σπασικλας  :grin:

Οχι δεν ειμαι δε φοραω ουτε γυαλια ουτε εχω πορωσει με το διαβασμα και η σχολη μου ειναι απο τις πιο χαμηλοβαθμες,αυτα ειναι  :jerking: εαν δεν ειχαμε και καποια ατομα επιστημονες θα σου συνεβαινε κατι και δε θα ηξερες που να απευθυνθεις γι αυτο μην υποτιμας τη μορφωση και δε σημαινει αυτο που νομιζεις.

Κι οσο αναφορα τους γονεις ουτε μαμακιας ειμαι,δουλευω καπου και βγαζω εστω το 20ευρο την ημερα για τον καφε μου. ;)

Ε τοτε το μονο που απομενει ,ειναι να εισαι , ρομαντικος και αγαπουλης ...πολλοι ειναι ομοιοπαθεις με σενα και δυστυχως πεφτει ή αγαμια καλη ωρα, ή να σου κανει τη ζωη δυσκολη η πρωτη πατσαβουρα ελεηνιδα που θα σε βαλει στο βρακι της...τι να πω ισως ειναι θεμα ορμονων και ορμων δεν εχουμε ολοι τις ιδιες καυλες , αμα ειχαμε θα ηταν ολοι πουτανοβιοι  :knockinb: :tits: :fuck2:  ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ε τοτε το μονο που απομενει ,ειναι να εισαι , ρομαντικος και αγαπουλης ...πολλοι ειναι ομοιοπαθεις με σενα και δυστυχως πεφτει ή αγαμια καλη ωρα, ή να σου κανει τη ζωη δυσκολη η πρωτη πατσαβουρα ελεηνιδα που θα σε βαλει στο βρακι της...τι να πω ισως ειναι θεμα ορμονων και ορμων δεν εχουμε ολοι τις ιδιες καυλες , αμα ειχαμε θα ηταν ολοι πουτανοβιοι  :knockinb: :tits: :fuck2:  ;)
εγο ιεμ κοτομπιροβιοσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom