Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δώστου λεφτά να έρθει στο μπουρδέλο μας.. μπας και κάνουμε σεφτέ σήμερις .. γιατί με την τσατσά που έχω (life) δεν βλέπω να βγάζω τα έξοδα ...
Κρισιs αφεντικουλη μου.....Σε λιγο θα το δινουμε τζαμπα
Ουτε τα εξοδα για το ...σπερμα δεν θαχουμε
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
δωσε βαση φιλε................
κιτρινο και εχει απο πανω προς τα κατω σα νερα. καφε χρωμα. δε ξερω αν μπορεις να το φανταστεις, σου λεω για πολυ προχωριμενο σχεδιο

Κιτρινο;;;..... :o :o :o :o :o γαμω τον αρη σας γαμω παντου με κυνηγαει; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
δώστου λεφτά να έρθει στο μπουρδέλο μας.. μπας και κάνουμε σεφτέ σήμερις .. γιατί με την τσατσά που έχω (life) δεν βλέπω να βγάζω τα έξοδα ...

Γέρο, έπρεπε να χεις καταλάβει ότι μπορεί να είμαι στη μεριά της επανάστασης, αλλά είμαι και elegance... θέλω μαγαζιά επιπέδου, όχι τρύπες...  :uglystupid: :uglystupid:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Αχ κουκλος θα σαι :grin:  να βγουμε κρυφα ο γυιος μου δεν με αφηνει μαζι σου :huh:

οταν βγουμε θα σε παω σε κατι μερη που ξερω να παθεις πλακα σου λεω. και επειδη μπορει να το παιζεις ξεκωλιαριτσα αλλα σ΄εχω κοψει για ρομαντικη γκομενα θα σε παω σε μια ρομαντικη ψαροταβερνα διπλα στο κυμα, να φας μπακαλιαρακια τηγανιτα, να γλυφεις τα δαχτυλα σου.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γέρο, έπρεπε να χεις καταλάβει ότι μπορεί να είμαι στη μεριά της επανάστασης, αλλά είμαι και elegance... θέλω μαγαζιά επιπέδου, όχι τρύπες...  :uglystupid: :uglystupid:

το έχω αντιληφθεί νέοπα.. Λένιν,Λέβις και Λακόστ που λένε....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
οταν βγουμε θα σε παω σε κατι μερη που ξερω να παθεις πλακα σου λεω. και επειδη μπορει να το παιζεις ξεκωλιαριτσα αλλα σ΄εχω κοψει για ρομαντικη γκομενα θα σε παω σε μια ρομαντικη ψαροταβερνα διπλα στο κυμα, να φας μπακαλιαρακια τηγανιτα, να γλυφεις τα δαχτυλα σου.
Eδώ επεμβαίνει ο αντισθένης και κλείνει μια για πάντα το φόρουμ. :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Γέρο, έπρεπε να χεις καταλάβει ότι μπορεί να είμαι στη μεριά της επανάστασης, αλλά είμαι και elegance... θέλω μαγαζιά επιπέδου, όχι τρύπες...  :uglystupid: :uglystupid:
Επαναστατηs με δεκσσιο μπουρδελο-προσανατολισμο
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
οταν βγουμε θα σε παω σε κατι μερη που ξερω να παθεις πλακα σου λεω. και επειδη μπορει να το παιζεις ξεκωλιαριτσα αλλα σ΄εχω κοψει για ρομαντικη γκομενα θα σε παω σε μια ρομαντικη ψαροταβερνα διπλα στο κυμα, να φας μπακαλιαρακια τηγανιτα, να γλυφεις τα δαχτυλα σου.

θα παραβλεψω το πουκαμισο γιατι μου ταζεις μπακαλιαρακια και γλυψιμο δαχτυλων..  :-*

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom