Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι εμενα καλε .. εσυ δεν εχεις ποσταρει καμμια πεντακοσαρια φωτο απο κωλους που επηδηξες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποτέ δεν βλάφτει ένας ακόμη... εξάλλου ο δικός σου είναι Ο ΚΩΛΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :-* :-* :-* :-* :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
για μαζεψου γιατι πολυ αερα πηρες. λιγοτερα με την συγκεκριμενη γιατι με βλεπω να  :fuck1: και δεξιους απο σημερα

κάτσε σύ.. οι χίτες σαν και μένα προηγούνται.. σεβασμός στους παλιούς κομμουνιστοφάφους..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τιs κλασσικεs μωρε.....Σβετλανα  Ταττιανα Ρουφιανα  :rockon: :rockon: :rockon:

ρε μαλάκα πάλι τις ίδιες  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αφού τις βαρεθήκανε οι πελάτες.. και κώλο δίενι μόνο η Σβετλάνα...

αντε αμόλα να φέρεις καμμιά καινούργια .. απολύεσαι γαμώ την τσατσά σου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
κάτσε σύ.. οι χίτες σαν και μένα προηγούνται.. σεβασμός στους παλιούς κομμουνιστοφάφους..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

oχι φιλαρακι. χιτης, χυστης δεν εχει σημασια για μενα.  η κοπελα μου εχει στειλει 10 π.μ. το εχουμε κανονισει, μην μπαινεις σφηνα εσυ τωρα. οχι τιποτε αλλο, αλλα αγορασα καινουριο υποκαμισο για παρτη της.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
oχι φιλαρακι. χιτης, χυστης δεν εχει σημασια για μενα.  η κοπελα μου εχει στειλει 10 π.μ. το εχουμε κανονισει, μην μπαινεις σφηνα εσυ τωρα. οχι τιποτε αλλο, αλλα αγορασα καινουριο υποκαμισο για παρτη της.

εεε άμα είναι έτσι κάνω μπράκ.. να μην πάει και χαράμι το νέον υποκάμισον...
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
oχι φιλαρακι. χιτης, χυστης δεν εχει σημασια για μενα.  η κοπελα μου εχει στειλει 10 π.μ. το εχουμε κανονισει, μην μπαινεις σφηνα εσυ τωρα. οχι τιποτε αλλο, αλλα αγορασα καινουριο υποκαμισο για παρτη της.

Τί χρώμα?  :think: :think: :think: :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ρε μαλάκα πάλι τις ίδιες  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αφού τις βαρεθήκανε οι πελάτες.. και κώλο δίενι μόνο η Σβετλάνα...

αντε αμόλα να φέρεις καμμιά καινούργια .. απολύεσαι γαμώ την τσατσά σου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μα τι να κανω????? Ειπα και στην Ερη να βοηθησει....αλλα κανει μονο πιπα
Οι πελατεs ζηταγανε και κωλο!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
oχι φιλαρακι. χιτης, χυστης δεν εχει σημασια για μενα.  η κοπελα μου εχει στειλει 10 π.μ. το εχουμε κανονισει, μην μπαινεις σφηνα εσυ τωρα. οχι τιποτε αλλο, αλλα αγορασα καινουριο υποκαμισο για παρτη της.

Αχ κουκλος θα σαι :grin:  να βγουμε κρυφα ο γυιος μου δεν με αφηνει μαζι σου :huh:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μα τι να κανω????? Ειπα και στην Ερη να βοηθησει....αλλα κανει μονο πιπα
Οι πελατεs ζηταγανε και κωλο!!!!!!!!!!!

στα διαλο τσατσα που βρήκα... ούτε μια πουτάνα της προκοπής δεν μπορεις να φέρεις μωρή άχρηστη... θα βγώ να ψάξω μερικές εγώ απόψε...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αχ κουκλος θα σαι :grin:  να βγουμε κρυφα ο γυιος μου δεν με αφηνει μαζι σου :huh:

δώστου λεφτά να έρθει στο μπουρδέλο μας.. μπας και κάνουμε σεφτέ σήμερις .. γιατί με την τσατσά που έχω (life) δεν βλέπω να βγάζω τα έξοδα ...
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
δώστου λεφτά να έρθει στο μπουρδέλο μας.. μπας και κάνουμε σεφτέ σήμερις .. γιατί με την τσατσά που έχω (life) δεν βλέπω να βγάζω τα έξοδα ...

Φοβουμαι οτι θα μεινω απιπωτη με αυτα και με αυτα...  :pipa1:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom