Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Ασε με εχω συγχιστει εχω στειλλει ενα σωρο πμ στον αλεκο και με γραφει... :(

δε σε γραφω, την αυτοβιογραφια μου γραφω και ειμαι απασχολημενος. θα ερθει κι σειρα σου κοκονα μου
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ασε με εχω συγχιστει εχω στειλλει ενα σωρο πμ στον αλεκο και με γραφει... :(

ερι ... θυμάσαι μιά παλιά διαδφήμιση που έλεγε "Εσείς πόσα πορτοκάλια φάγατε σήμερα?"

λοιπόν ερι .. εσύ πόσες πουτσες έγλυψες σήμερις ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

γεια σου ρε ντερβίσισα ΠΑΟΚτζού...
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
ερι ... θυμάσαι μιά παλιά διαδφήμιση που έλεγε "Εσείς πόσα πορτοκάλια φάγατε σήμερα?"

λοιπόν ερι .. εσύ πόσες πουτσες έγλυψες σήμερις ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

γεια σου ρε ντερβίσισα ΠΑΟΚτζού...

Γέρο, πόσα φέρετρα δοκίμασες σήμερα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
ερι ... θυμάσαι μιά παλιά διαδφήμιση που έλεγε "Εσείς πόσα πορτοκάλια φάγατε σήμερα?"

λοιπόν ερι .. εσύ πόσες πουτσες έγλυψες σήμερις ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

γεια σου ρε ντερβίσισα ΠΑΟΚτζού...

Γεια σου ρε τραμουνανα :2funny: :rockon: :rockon:  με χει στην τσιτα ο γυιοκας δεν ειναι να ανοιξω το στομα μου ..ερχεται με το  :s&m_3: μην τολμησω και δω χαρα η γυναικα.. αι στα διαλα παιδια σου λεει μετα.. :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γεια σου ρε τραμουνανα :2funny: :rockon: :rockon:  με χει στην τσιτα ο γυιοκας δεν ειναι να ανοιξω το στομα μου ..ερχεται με το  :s&m_3: μην τολμησω και δω χαρα η γυναικα.. αι στα διαλα παιδια σου λεει μετα.. :2funny: :2funny:

κάνε παιδιά να δεις  καλό σου λένε... την μπουκιά από το στόμα σε παίρνουνε (και όχι μόνο καμμιά φορά)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
νέοπα τα φέρετρα τα έχω για σένα και τους ομοίους σου...

Γέρο μη συγχίζεσαι και ανεβάζεις πίεση... ξέρεις ότι στην Κίνα προ πολιτιστικής επανάστασης οι γέροι αγόραζαν τα φέρετρα για να έχουν έτοιμη την κηδεία τους? Μάλιστα ήταν το καλύτερο δώρο από γιο προς πατέρα...
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Γέρο μη συγχίζεσαι και ανεβάζεις πίεση... ξέρεις ότι στην Κίνα προ πολιτιστικής επανάστασης οι γέροι αγόραζαν τα φέρετρα για να έχουν έτοιμη την κηδεία τους? Μάλιστα ήταν το καλύτερο δώρο από γιο προς πατέρα...

ωπ... αυτο ητο σπονδα; Τον τραμουντανα τον δεχεσαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom