Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Βαρος λατρευω την σκορδαλια.
:new_shocked:και μετα κανεις πιπες θα το μαρανεις το εργαλειο ασε που δεν θα το πλησιαζει γκομενα για ενα μηνα απο την μυρωδια που θα εχει ποτισει :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αφεντικεεεεεεεεεε    τουτοs δω μαλλον θελει γκαρσονια με σμοκιν και παπιγιον..............Πεσαμε σε Κολωνακιωτη
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Θα τη βρεις εύκολα στον υβριδικό χάρτη του google maps,θα φωσφορίζει το πουκάμισο σαν πυγολαμπίδα  :grin:

τι τρεχει ρε φιλε και μας τι λες? σ΄ενοχλει το ντυσιμο μου ή ζηλευεις που με γουσταρει η γκομενα? τι ειστε σεις ρε εδω μεσα, ουτε να γαμισουμε δε μπορουμε με την ησυχια μας :headbang: :headbang:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
:new_shocked:και μετα κανεις πιπες θα το μαρανεις το εργαλειο ασε που δεν θα το πλησιαζει γκομενα για ενα μηνα απο την μυρωδια που θα εχει ποτισει :2funny:

Ε αφου θα με παει για μπακαλιαρακια..  Να μην παω; Ρε παιδια αμαν πια μια πιπουλα τι θα παθει...;:think: :tickedoff: :tickedoff:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
τι τρεχει ρε φιλε και μας τι λες? σ΄ενοχλει το ντυσιμο μου ή ζηλευεις που με γουσταρει η γκομενα? τι ειστε σεις ρε εδω μεσα, ουτε να γαμισουμε δε μπορουμε με την ησυχια μας :headbang: :headbang:
Το ντύσιμό σου είναι πάντα extravagande.Nαι ρε τύπε ζηλεύω,μια γυναίκα κάνει καλές πίπες και την πηρες κι αυτή. :s&m_1:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Συγκαμένος είσαι πάλι και θυμάσαι το μπιντέ ρε γέρο ?   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μαλάκα νέοπα Μπιντέ αποκαλούν την πλατεία Κολωνακίου... για δύο λόγους. .γιατί από ψηλά το σχήαμ μοιάζει με μπιντέ και το κυριώτερο γιατί όσοι συχνάζουν εκεί δεν είναι και τόσο homme fanatique..

 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Το ντύσιμό σου είναι πάντα extravagande.Nαι ρε τύπε ζηλεύω,μια γυναίκα κάνει καλές πίπες και την πηρες κι αυτή. :s&m_1:

δεν ξερω τι ειναι το extravagande, ελπιζω να μη με βριζεις, αλλα τα ντυσιματα μου ειναι προσεγμενα και παντα επωνυμα. για αυτο οι γκομενες οπου εμφανιζεται ο αλεκος παθενουν εμφραγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom