Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
ρε μαλάκα νέοπα Μπιντέ αποκαλούν την πλατεία Κολωνακίου... για δύο λόγους. .γιατί από ψηλά το σχήαμ μοιάζει με μπιντέ και το κυριώτερο γιατί όσοι συχνάζουν εκεί δεν είναι και τόσο homme fanatique..

Με την εν λόγω πλατεία ουδέποτε είχα σχέση... ουδέν άλλο έχω δηλώσει και γράμματα γνωρίζω.
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ξενερωσα τωρα ουτε πιπα δεν θελω ουτε τιποτα μου διωξατε τον αλεκο :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
δεν ξερω τι ειναι το extravagande, ελπιζω να μη με βριζεις, αλλα τα ντυσιματα μου ειναι προσεγμενα και παντα επωνυμα. για αυτο οι γκομενες οπου εμφανιζεται ο αλεκος παθενουν εμφραγματα
Ο γραπτός σου λόγος σοκάρει και σκοράρει  ;)
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Γεια σου τραμουνταραααααα  που γαμεις χωρις χημικα και αλλα προσθετα:rockon: :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
σου απαντησα πυροκαυλε ειπα γιεααααα. Τι διαβολο το σεξ(λεμε τωρα) με την ελληνοσκοπιανη σε εχει διαλυσει νοητικως;

όχι, απλά τα ελληνοαγγλικά σου δε τα πιάνω :dancing: νόμιζα με χαιρέτισες..

δε μου λες τώρα τι είσα τραβέλι, τρανσ, γυναίκα κανονική ή κανας μαλάκας που επειδή δε μπορεί να γαμήσει γλύφει πούτσους για εκτόνωση? με το συμπάθειο κιόλας
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
που πήγες ρε Έριναλ? ζείς? :boobies:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Χανεις τον χρονο σου  :boobies:

οκ απλά το χα απορία γιατί εδώ και καιρό βλέπω.."μ'αρέσει να γλύφω πούτσους..και μ'αρέσει" και είπα να δώ τι παίζει.. :think:

όχι γιατί αμα γουστάρει και είναι και φίνο γκομενάκι να στήσουμε ουρά να γλιτώνουμε και το πορδέλλα...μ αυτή τη κρίση..

ΕΡΙΝΑΛ ...η λύση στη κρίση ;)

[move]μετά τιμής..

ο Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ ;) :sunglasses:[/move]
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οταν βγουμε θα σε παω σε κατι μερη που ξερω να παθεις πλακα σου λεω. και επειδη μπορει να το παιζεις ξεκωλιαριτσα αλλα σ΄εχω κοψει για ρομαντικη γκομενα θα σε παω σε μια ρομαντικη ψαροταβερνα διπλα στο κυμα, να φας μπακαλιαρακια τηγανιτα, να γλυφεις τα δαχτυλα σου.

....άλλο πρέπει να γλύψει..... Όχι τα δάκτυλά της!!! :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom