Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

Επισκέπτης
Υπάρχεί πάντα και η δυνατότητα μη φύγης από αυτή την σκατοχώρα αλλά προσπάθεια να γίνει χώρα!!! :dancing:
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
όποιος μπορεί...ας φύγει άρον άρον....εδώ είναι η ψωροκώσταινα δε πάει πουθενά...είναι ωραια για τα χρόνια της σύνταξης και μόνο
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εχω ρωτησει και αλλες φορες τους επιδοξους μεταναστες, για το που σκοπεύουν να την κοπανησουν,  (για να τους πω και εγω με τη σειρα μου "ποσα απιδια βανει ο σακος") αλλα απαντηση δεν πηρα. Μονο ενας απαντησε κατι σαν "Βραζιλοσουηδια" διακωμωδώντας φυσικα το θεμα.
Αντε αναμενω απαντησεις, που σας φταινε ολα στην Ελλαδα. Μεχρι και το κρυο εφταιγε σε καποιους για ειναι λεει "κακο κρυο" ενω το κρυο της Ρωσιας (με τουσ μειον 30) ειναι "καλο κρυο".
Αντε λοιπον για πεστε μου και εμενα την ιδανικη χωρα, που οι περισσοτεροι απο  εσας δεν εχουν βγει ποτε εξω απο τα ορια του δημου/κοινοτητας τους.
Για πεστε μου και εμενα την χωρα που ονειρευεστε?  Εκει που καθε μερα θα γαματε και διαφορετικο θεομουνο, εκει που θα ειστε αραχτοι και ανεμελοι και θα καθεστε ολη μερα εχοντας καποιον να σας ξυνει τα παπαρια για να μη κουραζεστε κανοντας το οι ιδιοι. ααααααααα !!! θα σας πληρωνουν κι απο πανω.
Πεστε μου λοιπον γιατι εχω βαλει και εγω πλωρη για εκει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εχω ρωτησει και αλλες φορες τους επιδοξους μεταναστες, για το που σκοπεύουν να την κοπανησουν,  (για να τους πω και εγω με τη σειρα μου "ποσα απιδια βανει ο σακος") αλλα απαντηση δεν πηρα. Μονο ενας απαντησε κατι σαν "Βραζιλοσουηδια" διακωμωδώντας φυσικα το θεμα.
Αντε αναμενω απαντησεις, που σας φταινε ολα στην Ελλαδα. Μεχρι και το κρυο εφταιγε σε καποιους για ειναι λεει "κακο κρυο" ενω το κρυο της Ρωσιας (με τουσ μειον 30) ειναι "καλο κρυο".
Αντε λοιπον για πεστε μου και εμενα την ιδανικη χωρα, που οι περισσοτεροι απο  εσας δεν εχουν βγει ποτε εξω απο τα ορια του δημου/κοινοτητας τους.
Για πεστε μου και εμενα την χωρα που ονειρευεστε?  Εκει που καθε μερα θα γαματε και διαφορετικο θεομουνο, εκει που θα ειστε αραχτοι και ανεμελοι και θα καθεστε ολη μερα εχοντας καποιον να σας ξυνει τα παπαρια για να μη κουραζεστε κανοντας το οι ιδιοι. ααααααααα !!! θα σας πληρωνουν κι απο πανω.
Πεστε μου λοιπον γιατι εχω βαλει και εγω πλωρη για εκει.
πεστα ντε...μονο την ονειροχωρα του μπουρδελατιβι ξερουν οι μισοι....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αμάν κάναμε να γλιτώσουμε από τους ευρωπάκηδες.
να τους δώσουμε και λύση;

χου ρε.

εκεί.
Στην πρέσαααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
καλα πλακα κανετε! οποιαδηποτε χωρα της ευρωπης (πλην ανατολικης) ακομα και πορτογαλια, ισπανια, νοτια ιταλια, ειναι πολυ καλυτερα απο δω! οι μισθοι ειναι καλυτεροι, και η αγοραστικη δυναμη τους ακομα καλυτερη! τι σας αρεσει στην ελλαδα μου λετε? οταν ενας καφες στο χαλανδρι κανει 5 ευρω, και ο βασιλοπουλος με το μαρινοπουλο ειναι τα ακριβοτερα σουπερ μαρκετ της ευρωπης :headbang: αλλα ξεχασα, εμεις ξερουμε να διασκεδαζουμε! ενω οι βορειοευρωπαιοι ειναι ξενερωτοι :jerking: δεν εχουνε μπουζουκια (τρομερη διασκεδαση :jerking: :jerking: :jerking:) ουτε την ευχαριστηση να πετανε γαρυφαλλα :jerking: ουτε τη καταξιωση να παρκαρουν το απαστραπτον καινουργιο αμαξι τους σε ιν κεντρο της παραλιακης (το οποιο αγορασαν 30000 ευρω και ας φεσωθηκαν 6-7 χρονια αφου ο μισθος τους των 1000 ευρω δε τους φτανει ουτε για ζητω!)  ο κλασικος ο μαλακας ο ελληνας!  εκτος απο αυτους ομως υπαρχουν και νεοι με φιλοτιμο, γνωσεις,ορεξη για δουλεια και το κυριοτερο συλλογικη συνειδηση! νεοι που δεν εχουν χωρο πλεον σ αυτο το τοπο! ποτε δεν ειχαν! ειναι γνωστο οτι η ελλαδα τρωει τα παιδια της! απο οσους ξερω παντως, και ξερω αρκετους, κανεις δε μετανιωσε που εφυγε απο δω!
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
καλα πλακα κανετε! οποιαδηποτε χωρα της ευρωπης (πλην ανατολικης) ακομα και πορτογαλια, ισπανια, νοτια ιταλια, ειναι πολυ καλυτερα απο δω! οι μισθοι ειναι καλυτεροι, και η αγοραστικη δυναμη τους ακομα καλυτερη! τι σας αρεσει στην ελλαδα μου λετε? οταν ενας καφες στο χαλανδρι κανει 5 ευρω, και ο βασιλοπουλος με το μαρινοπουλο ειναι τα ακριβοτερα σουπερ μαρκετ της ευρωπης :headbang: αλλα ξεχασα, εμεις ξερουμε να διασκεδαζουμε! ενω οι βορειοευρωπαιοι ειναι ξενερωτοι :jerking: δεν εχουνε μπουζουκια (τρομερη διασκεδαση :jerking: :jerking: :jerking:) ουτε την ευχαριστηση να πετανε γαρυφαλλα :jerking: ουτε τη καταξιωση να παρκαρουν το απαστραπτον καινουργιο αμαξι τους σε ιν κεντρο της παραλιακης (το οποιο αγορασαν 30000 ευρω και ας φεσωθηκαν 6-7 χρονια αφου ο μισθος τους των 1000 ευρω δε τους φτανει ουτε για ζητω!)  ο κλασικος ο μαλακας ο ελληνας!  εκτος απο αυτους ομως υπαρχουν και νεοι με φιλοτιμο, γνωσεις,ορεξη για δουλεια και το κυριοτερο συλλογικη συνειδηση! νεοι που δεν εχουν χωρο πλεον σ αυτο το τοπο! ποτε δεν ειχαν! ειναι γνωστο οτι η ελλαδα τρωει τα παιδια της! απο οσους ξερω παντως, και ξερω αρκετους, κανεις δε μετανιωσε που εφυγε απο δω!

+10000000000
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
helios747 είσαι ειλικρινής φίλε και δεν κολώνεις να πεις τα πραγματα με το όνομα τους. Ακόμα και επαρχία είναι μια λύση
 

Επισκέπτης
καλα πλακα κανετε! οποιαδηποτε χωρα της ευρωπης (πλην ανατολικης) ακομα και πορτογαλια, ισπανια, νοτια ιταλια, ειναι πολυ καλυτερα απο δω! οι μισθοι ειναι καλυτεροι, και η αγοραστικη δυναμη τους ακομα καλυτερη! τι σας αρεσει στην ελλαδα μου λετε? οταν ενας καφες στο χαλανδρι κανει 5 ευρω, και ο βασιλοπουλος με το μαρινοπουλο ειναι τα ακριβοτερα σουπερ μαρκετ της ευρωπης :headbang: αλλα ξεχασα, εμεις ξερουμε να διασκεδαζουμε! ενω οι βορειοευρωπαιοι ειναι ξενερωτοι :jerking: δεν εχουνε μπουζουκια (τρομερη διασκεδαση :jerking: :jerking: :jerking:) ουτε την ευχαριστηση να πετανε γαρυφαλλα :jerking: ουτε τη καταξιωση να παρκαρουν το απαστραπτον καινουργιο αμαξι τους σε ιν κεντρο της παραλιακης (το οποιο αγορασαν 30000 ευρω και ας φεσωθηκαν 6-7 χρονια αφου ο μισθος τους των 1000 ευρω δε τους φτανει ουτε για ζητω!)  ο κλασικος ο μαλακας ο ελληνας!  εκτος απο αυτους ομως υπαρχουν και νεοι με φιλοτιμο, γνωσεις,ορεξη για δουλεια και το κυριοτερο συλλογικη συνειδηση! νεοι που δεν εχουν χωρο πλεον σ αυτο το τοπο! ποτε δεν ειχαν! ειναι γνωστο οτι η ελλαδα τρωει τα παιδια της! απο οσους ξερω παντως, και ξερω αρκετους, κανεις δε μετανιωσε που εφυγε απο δω!
εχισα επιτοπου καυλεα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πο πο τι ποστ ιταν αυτο χιστι μου!!!!!!!!!!!
το χρισο ποστ του 2010 να πουμε!!!!
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εχισα επιτοπου καυλεα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πο πο τι ποστ ιταν αυτο χιστι μου!!!!!!!!!!!
το χρισο ποστ του 2010 να πουμε!!!!
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
Το ποστ του φιλου ειναι αψογο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: .

Αφου εδω εχουμε μπουζουκια, δεν εχει σημασια αν πληρωνουμε τα παντα σε 3πλασια τιμη και αν ολα τα χρωσταμε(αυτοκινητα κτλ) :idiot: :idiot:

Ρισπέκτ  :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
στο καλο & να μας γραφετε..
οσο ομως ειστε εδω σταματηστε να μας ζαλιζετε τα παπαρια με την κλαψομουνιαση σας..
Υ.Γ οταν πατε εξω & αφου ζησετε κανα χρονο,ελατε να το ξανασυζητησουμε αν εχετε τ' αρχιδια να παραδεχτειτε τις μαλακιες που γραφετε σημερα..
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
στο καλο & να μας γραφετε..
οσο ομως ειστε εδω σταματηστε να μας ζαλιζετε τα παπαρια με την κλαψομουνιαση σας..
Υ.Γ οταν πατε εξω & αφου ζησετε κανα χρονο,ελατε να το ξανασυζητησουμε αν εχετε τ' αρχιδια να παραδεχτειτε τις μαλακιες που γραφετε σημερα..
δεν έχεις άδικο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλα πλακα κανετε! οποιαδηποτε χωρα της ευρωπης (πλην ανατολικης) ακομα και πορτογαλια, ισπανια, νοτια ιταλια, ειναι πολυ καλυτερα απο δω! οι μισθοι ειναι καλυτεροι, και η αγοραστικη δυναμη τους ακομα καλυτερη! τι σας αρεσει στην ελλαδα μου λετε? οταν ενας καφες στο χαλανδρι κανει 5 ευρω, και ο βασιλοπουλος με το μαρινοπουλο ειναι τα ακριβοτερα σουπερ μαρκετ της ευρωπης :headbang: αλλα ξεχασα, εμεις ξερουμε να διασκεδαζουμε! ενω οι βορειοευρωπαιοι ειναι ξενερωτοι :jerking: δεν εχουνε μπουζουκια (τρομερη διασκεδαση :jerking: :jerking: :jerking:) ουτε την ευχαριστηση να πετανε γαρυφαλλα :jerking: ουτε τη καταξιωση να παρκαρουν το απαστραπτον καινουργιο αμαξι τους σε ιν κεντρο της παραλιακης (το οποιο αγορασαν 30000 ευρω και ας φεσωθηκαν 6-7 χρονια αφου ο μισθος τους των 1000 ευρω δε τους φτανει ουτε για ζητω!)  ο κλασικος ο μαλακας ο ελληνας!  εκτος απο αυτους ομως υπαρχουν και νεοι με φιλοτιμο, γνωσεις,ορεξη για δουλεια και το κυριοτερο συλλογικη συνειδηση! νεοι που δεν εχουν χωρο πλεον σ αυτο το τοπο! ποτε δεν ειχαν! ειναι γνωστο οτι η ελλαδα τρωει τα παιδια της! απο οσους ξερω παντως, και ξερω αρκετους, κανεις δε μετανιωσε που εφυγε απο δω!
γιαυτο φταιει η χωρα ή εμεις οι μαλακες που ψηφισαμε πολτικους που μας κατεστρεψαν οικονομικα;
μην τον πινεις στο χαλανδρι,ο ξενος δεν πινει καφε εξω
εσυ πας απο τις 10 η ωρα για υπνο οπως εξω;
εισαι σιγουρος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom