Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Duracell καλή τύχη σε ό,τι και αν κάνεις στη ζωή σου. Αν και δεν καταλαβαίνω γιατί το να φύγεις από τη χώρα , συνεπάγεται να φύγεις και από το σάιτ...
Τέλος πάντων , επιλογές είναι αυτές... Από όσο σε γνώριζα (ό,τι λέμε εδώ δηλαδή...), ξεχώριζες για τη σοβαρότητα σου και το επίπεδό σου. Όντως τέτοιους άνθρωπους δεν τους σηκώνει η νεο-Ελλάδα

Να' σαι καλά. Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια (όπως κ όλα τ' άλλα μέλη για τα pm συμπαράστασης που μου στέλνετε).
Οπως έγραψα κ στο αρχικό μήνυμά μου, ήταν ένα θέμα που το σκεφτόμουν γενικότερα κ πολύ περισσότερο τον τελευταίο καιρό, μετά τις πρόσφατες πολιτικο-οικονομικές εξελίξεις...
Για το μόνο που λυπάμαι, είναι τα 15 χρόνια που έχασα επιστρέφοντας εδώ (έμενα κ παλαιότερα στο εξωτερικό) κ γύρισα ελπίζοντας σε μια καλύτερη Ελλάδα... φρούδες ελπίδες! Αρκετά όμως... ως εδώ!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Φίλε Ντούρο όπου και να πας είμαι σίγουρος ότι θα πετύχεις πόλλα περισσότερα από έδω στην σκατοχώρα.
Καλή αντάμωση
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Να' σαι καλά. Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια (όπως κ όλα τ' άλλα μέλη για τα pm συμπαράστασης που μου στέλνετε).
Οπως έγραψα κ στο αρχικό μήνυμά μου, ήταν ένα θέμα που το σκεφτόμουν γενικότερα κ πολύ περισσότερο τον τελευταίο καιρό, μετά τις πρόσφατες πολιτικο-οικονομικές εξελίξεις...
Για το μόνο που λυπάμαι, είναι τα 15 χρόνια που έχασα επιστρέφοντας εδώ (έμενα κ παλαιότερα στο εξωτερικό) κ γύρισα ελπίζοντας σε μια καλύτερη Ελλάδα... φρούδες ελπίδες! Αρκετά όμως... ως εδώ!
Βλέπω αποφάσισες να φύγεις μόλις συμπληρώθηκαν οι 100 πρώτες μέρες του ΠΑΣΟΚ. Περίμενες να δεις μήπως θα άλλαζε τίποτα, ε ?  :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • PASOK-100.jpg
    PASOK-100.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • PASOK-MT.jpg
    PASOK-MT.jpg
    13,6 KB · Εμφανίσεις: 15

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Φρούδες ελπίδες... :grin:
Δεν φταίνει τα κόμματα παιδιά. Τί να κάνει και το ΠΑΣΟΚ...
Όπως είπε και ο Λαζόπουλος, δεν αρκεί να αλλάζει αυτός που κυβερνάει. Αν δεν αλλάξει και αυτός που κυβερνιέται...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
σε πια χωρα θα πας? ποια πολη? λες πιο πριν οτι δεν εχει σημασια αλλα για πες να παιρνουμε και εμεις π ακολουθουμε ιδεες... ποσο εισαι?
 

Enaeritis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
... τελικά το αποφάσισα!
ΦΕΥΓΩ!
Εύχομαι σε όλους σας καλή συνέχεια & πορεία στο site...

Ευχαριστω για τις ευχες σου... (αφου λες "σε ολους", εννοεις και μενα!)

ΦΕΥΓΕΙΣ ΟΜΩΣ;  Ή σε εφυγαν;

δηλαδη δεν θα μπαινει εδω τυπε?

Αν θα μπαινει;  Ειναι αλκολικι το σαιτ, φιλε, δε το κοβεις ευκολα.  Σιγα μη το κοψει ο ντουρας.  Θα κανει ενα κλωναρι, και παλι με χρονια με καιρους, παλι κοντα μας θα 'νοι...  (αν δε το 'χει κανει ηδη).

Δεν έχει τόσο σημασία... άλλωστε οπουδήποτε από δω, καλύτερα θα'ναι! :grin:
Καλό κουράγιο σε όσους ακόμα αντέχουν κ μένουν εδώ...

Τις παπαριες σου να τις αφησεις, εκει που διαφημηζες το σαιτ τωρα το θαβεις!  Αποδειχνει την πικρια σου που σε φυσηξαν!

Αν είναι θέμα χρημάτων ή δουλειάς να βοηθήσουμε, αν είναι γιατί υσε υποβήβασαν γράψτους στα αρχ@@δια σου

Και εγω, και εγω, trikardos!  Αμα ανοιξεις λογαριασμο (υπερ Ντουρα) πες μας τον να τσονταρουμε ολοι!  Αν βαριεσαι, να παω εγω να τον ανοιξω!

Οχι gastez, δε τον εφαγα εγω.  Δε τρωω αθρωπους (εστω και τετοιους).  Ο κάλος του τον εφαγε.


[/quote]
Στ' αρχίδια μου τον έχω γραμμένο! :birdman:  Να δω ποιόν Mod θα βρει τώρα ν' ασχολείται... :2funny:

Κανεις λαθος παπαριδη.  Πολλα λαθη. 1) Για να γραφεις κατι ή καποιον στ' αρχιδια σου, πρεπει να εχεις (αρχιδια).  Εσυ δεν εχεις.  2)  ΜΕ ΣΕΝΑ θα ασχολουμαι και τωρα.  Με τους αλλους μοντ δεν εχω τιποτα.  Με σενα εχω, και με αυτο που εκροσωπεις.  Κομπλεξαρα.

...ξεχώριζες για τη σοβαρότητα σου και το επίπεδό σου.

Σιγα ρε Πουτανγαμων!  Κοψε κατι!  Θελεις διαφωτιση;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Μάγκες όποιος μπορεί να την κάνει για έξω, να την κάνει άμεσα χρονικά γιατί σε λίγο θα γίνεται συνοστησμός στην έξωδο.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και αφήστε την πόρτα ανοιχτη - ίσος έρθουμε και εμείς αργότερα ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Μάγκες όποιος μπορεί να την κάνει για έξω, να την κάνει άμεσα χρονικά γιατί σε λίγο θα γίνεται συνοστησμός στην έξωδο.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και αφήστε την πόρτα ανοιχτη - ίσος έρθουμε και εμείς αργότερα ;)

σιγα μην πας εσυ πουθενά!
εδω θα μεινεις να πάρεις τα ακινητα μισοτιμής!......
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
362
Like
0
Πόντοι
1
κριμα που εφυγε ο ντουρα απο την ομαδα συντονισμου....οκ μερικες φορες το παρακανε αλλα με το δικιο του....ηταν πολυ καλος γι'αυτη τη θεση.



το θεμα ειναι τωρα να μη βαλουν κανεναν ασχετο μοντ (λογου χαρη σπηντ) κ τα κανει ολα σκατα...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
σιγα μην πας εσυ πουθενά!
εδω θα μεινεις να πάρεις τα ακινητα μισοτιμής!......

Σιγά μην κάτσω και ψωνίσω τα σαπάκια

Τώρα και να μου τα χαρίζουν δεν τα θέλω, γουστάρω που θα τους βλέπω να τα βάζουν στον κώλο τους.


κριμα που εφυγε ο ντουρα απο την ομαδα συντονισμου....οκ μερικες φορες το παρακανε αλλα με το δικιο του....ηταν πολυ καλος γι'αυτη τη θεση.



το θεμα ειναι τωρα να μη βαλουν κανεναν ασχετο μοντ (λογου χαρη σπηντ) κ τα κανει ολα σκατα...
Ο Ντούρο έκανε τις πουστίες του και αυτός αλλά με το γάντι
( φίλε μου Ντούρο καλύτερα να στα λέω μπροστά σου παρά πίσω σου)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
362
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ντούρο έκανε τις πουστίες του και αυτός αλλά με το γάντι
( φίλε μου Ντούρο καλύτερα να στα λέω μπροστά σου παρά πίσω σου)


δε ξερω τι εκανε....αλλα ειναι ενα μεγαλο μειον η αποχωρηση του
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Πάει, έφυγε!!!!!!  :'(

 

Επισκέπτης
Στο μεταξύ όμως, σκεφτήτε κι αυτό... ;)

Καλά κουράγια παίδες!

Over & Out._
73...
στο καλο & να μας γραφεις..
οι αμοιβαδες που ενημερωνονται απο δημοσιορουφιανους του αισχιστου ειδους,καλυτερα να την κανουν μηπως καποια στιγμη αυτο το μπουρδελο(ελλαδα) γινει επιτελους στουντιο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom