Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

Επισκέπτης
Αν οντως αποφασισε να την κανει για εξωτερικο του ευχομε καλη ζωη, καλες κονομες και καλα μουνια στον πουτσο του. Απο το site δεν βλεπω το λογο να φυγει. Οπως και να εχει σεβαστη η αποφαση του καθενος. Παντως στο "ζητησε το και θα το βρουμε" εδινε ρεστα. Αμεσες απαντησεις και χρησημες.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Αααααααααααααααα εδώ έχω μεγάλο παράπονο από τον Ντούρο, του είχα ζητήσει πολλές φορές να μου βρεί εργολάβους (γλυκά) και δεν μου βρήκε τίποτης :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Eίναι λίγο ψωνάρα(όσο πατάει η catwoman) αλλά στο σάιτ έχει αφήσει σε εισαγωγικά ιστορία.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Καλό θα ήταν να φύγουν για το εξωτερικό τίποτα αριστεριστές και κουραδόμαγκες των Εξαρχείων, ας πάνε στις ΗΠΑ να διαδώσουν τις ιδέες τους και αν μπορούν να καταστρέψουν τον Καπιταλισμό στη κοιτίδα του. :grin: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:

Δυστυχώς όμως φεύγουν αυτοί που έχουν υψηλό μορφωτικό επίπεδο και πραγματική διάθεση για δουλεία, δλδ το ποιο παραγωγικό και δυναμικό τμήμα της κοινωνίας μας.

Ποιοι έρχονται στην Ελλάδα για να αντικαταστήσουν τους παραπάνω που φεύγουν ????

Μετανάστες από τον τρίτο κόσμο ή "νεοέλληνες" για αρκετούς και ας μην ξέρουν ούτε το όνομά τους να γράψουν, λαμπροί "επιστήμονες" που καθαρίζουν τζάμια στα φανάρια, επαιτούν, κλέβουν και γενικά συμβάλουν στην παραοικονομία και την εγκληματικότητα.     

   
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
κριμα που εφυγε ο ντουρα απο την ομαδα συντονισμου....οκ μερικες φορες το παρακανε αλλα με το δικιο του....ηταν πολυ καλος γι'αυτη τη θεση.



το θεμα ειναι τωρα να μη βαλουν κανεναν ασχετο μοντ (λογου χαρη σπηντ) κ τα κανει ολα σκατα...

Τωρα που θα γινω μοντ τρεχα να κρυφτεις!  :birdman:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Speed for mod!  :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αγαπητοί φίλοι & συναγωνιστές,
καιρό τώρα σκεφτόμουν να κάνω το μεγάλο βήμα... κ μετά τις πρόσφατες πολιτικο-οινομικές εξελίξεις τελικά το αποφάσισα! ΦΕΥΓΩ!
Εύχομαι σε όλους σας καλή συνέχεια & πορεία στο site...
Φιλικά,
D.

Να' σαι καλά. Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια (όπως κ όλα τ' άλλα μέλη για τα pm συμπαράστασης που μου στέλνετε).
Οπως έγραψα κ στο αρχικό μήνυμά μου, ήταν ένα θέμα που το σκεφτόμουν γενικότερα κ πολύ περισσότερο τον τελευταίο καιρό, μετά τις πρόσφατες πολιτικο-οικονομικές εξελίξεις...
Για το μόνο που λυπάμαι, είναι τα 15 χρόνια που έχασα επιστρέφοντας εδώ (έμενα κ παλαιότερα στο εξωτερικό) κ γύρισα ελπίζοντας σε μια καλύτερη Ελλάδα... φρούδες ελπίδες! Αρκετά όμως... ως εδώ!

Στο μεταξύ όμως, σκεφτήτε κι αυτό... ;)

Καλά κουράγια παίδες!

Over & Out._
73...

στο διαλο ρε κωλοπαιδο..  :'( :'( :'( :'(

τα λες και ωραια πανέθεμά σε..


με εβαλες σε σκεψεις.. εχω ενα αγροτεμαχιο τεσεράμιση στρεματα στα σούρμενα και καιρο τωρα το σκεφτομαι να το γυρισω στον αγροτουρισμο..
το πολυ πολυ αν δεν πιασει να το γυρισω σε εκλησιαστικη μασεζοβιζιτεγί..
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πανιερώτατε,
αφού είναι που είναι αγροτεμάχιο, δε ρίχνουμε κανένα σπόρο της προκοπής να αγιάσουμε??  :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • vbnv.jpg
    vbnv.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 16

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ήθελα και να ξερα, ποιός και γιατί εμφάνισε την ως άνω εικόνα 3 φορές...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

edit: 11 φορές
edit[sup]2[/sup]: ε δε γαμιέσται, έχασα το μέτρημα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
στο διαλο ρε κωλοπαιδο..  :'( :'( :'( :'(

τα λες και ωραια πανέθεμά σε..


με εβαλες σε σκεψεις.. εχω ενα αγροτεμαχιο τεσεράμιση στρεματα στα σούρμενα και καιρο τωρα το σκεφτομαι να το γυρισω στον αγροτουρισμο..
το πολυ πολυ αν δεν πιασει να το γυρισω σε εκλησιαστικη μασεζοβιζιτεγί..

Παπά μου επιτέλους επέστεψες από το Όρος;;;;;;;;;;;

Δεν σε σηκόνουν τα πολλά τα ντουμάνια-λιβάνια;;;;;;;;;

Ο ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗΣ ΞΑΝΑ ΜΟΝΤ - ΛΑΙΚΟ ΑΙΤΗΜΑ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παπά μου επιτέλους επέστεψες από το Όρος;;;;;;;;;;;

[size=10pt]Δεν σε σηκόνουν τα πολλά τα ντουμάνια-λιβάνια;;;;;;;;;[/size]
ναι γαμα τα ! δεν μου σηκωνοταν με τιποτα εκει πανω. η καριολα ο πλε που με εστειλε δε μου ειπε οτι δεν εχει τεμαχια..
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Παπαγίωργη ο λαός σου χρειάζεται δίπλα του.

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΤΑΓΟ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑ -ΟΔΗΓΟ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΜΟΝΤ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ναι γαμα τα ! δεν μου σηκωνοταν με τιποτα εκει πανω. η καριολα ο πλε που με εστειλε δε μου ειπε οτι δεν εχει τεμαχια..

τι περιμένεις  ρε από τον πλέ??????????? να σου πεί για τεμάχια???????? αυτός μόνο για καμμιά βαρβάτη  :bigdick: :bigdick: :bigdick: μπορεί να ξέρει...
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Ενδεικτικό πως μας βλέπουν οι ξένοι που ζούνε στη χώρα μας : χθες φίλος που ζει, δουλεύει και μεγαλώνει την οικογένειά του στην Ελλάδα μου είπε ότι δεν καταλαβαίνει την γκρίνια μας και γιατί δε βλέπουμε ποτέ κάτι καλό πουθενά. Ακόμα και για τη δική σας ψυχολογία μ είπε, αυτό είναι μέγιστο κακό. Όλα σας φταίνε, ακόμα και ο εαυτός σας.

Με άλλα λόγια μας είπε μίζερους και κουτούς. Και ο τύπος δεν είναι οικονομικός μετανάστης, ούτε κανας μεροκαματιάρης. Οπότε, μηπως η εικόνα του μέσου Έλληνα στον μέσο ξένο είναι η παραπάνω ?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ενδεικτικό πως μας βλέπουν οι ξένοι που ζούνε στη χώρα μας : χθες φίλος που ζει, δουλεύει και μεγαλώνει την οικογένειά του στην Ελλάδα μου είπε ότι δεν καταλαβαίνει την γκρίνια μας και γιατί δε βλέπουμε ποτέ κάτι καλό πουθενά. Ακόμα και για τη δική σας ψυχολογία μ είπε, αυτό είναι μέγιστο κακό. Όλα σας φταίνε, ακόμα και ο εαυτός σας.

Με άλλα λόγια μας είπε μίζερους και κουτούς. Και ο τύπος δεν είναι οικονομικός μετανάστης, ούτε κανας μεροκαματιάρης. Οπότε, μηπως η εικόνα του μέσου Έλληνα στον μέσο ξένο είναι η παραπάνω ?

Δεν με ενδιαφέρει πως μας βλέπουν οι άλλοι.

Ο δικός μας κώλος πονάει ήδη.

όσο για την μιζέρια που κουβαλάνε οι περισσότεροι ευρωπαικοί λαοι στην νοοτροπία τους, άς μην το συζητάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom