Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
θα θελαμε να γαμησουμε εσενα μαλακα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Αχαχαχαχαχα ! Ρε πινω καφε θα με πνιξετε ....

Μπα η αδερφη μου ειναι ηδη παντρεμενη ,μαλλον απιθανο το κοβω .
και εγω καφε πινω φρεντακι αλλα προσεχω οταν διαβαζω δεν πινω γουλια :2funny: :2funny: :2funny:καλα ρε τοτε μπορει να τα βρει μαζι σου και να θελει να πνιξει το κουνελι με την αδερφη σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
και εγω καφε πινω φρεντακι αλλα προσεχω οταν διαβαζω δεν πινω γουλια :2funny: :2funny: :2funny:καλα ρε τοτε μπορει να τα βρει μαζι σου και να θελει να πνιξει το κουνελι με την αδερφη σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Περαν του χαβαλε ,οι περισσοτεροι απο εμας εχουμε αδερφη  :rolleyes:
 

GKGR

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Τελεία και παύλα,κουνιάδα είσαι καύλα !!!
 

GKGR

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Pε μαγκες,νιωθω οτι θα μου δοθει η ευκαιρια καποια στιγμη,αλλα δεν ξερω τι να κανω...
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
μην το κανεις ρε..παιζουνε τοσα μουνια που παρακαλανε και εσυ αφηνεις τον γαμο πας για τα πουρναρια.
 

GKGR

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
μην το κανεις ρε..παιζουνε τοσα μουνια που παρακαλανε και εσυ αφηνεις τον γαμο πας για τα πουρναρια.
Εχεις 1000 δικια ρε μαγκα,αλλα αυτη η κοπελα με καυλωνει τοσο πολυ....
Νομιζω οτι επρεπε να ειχα παντρευτει αυτην....Την σκεφτομαι συνεχεια...
 

Επισκέπτης
Εχεις 1000 δικια ρε μαγκα,αλλα αυτη η κοπελα με καυλωνει τοσο πολυ....
Νομιζω οτι επρεπε να ειχα παντρευτει αυτην....Την σκεφτομαι συνεχεια...
Καλα να παθετε που πατε και παντρευεστε γουρουνι στο σακι...κανε κυριος μια μελετη γυρω απο το ατομο που θα στεφανωθεις...μαθε για αδερφες, πρωτοξαδερφες , δευτεροξαδερφες, πως ειναι η μανα της( γιατι μπορει να θες να γαμησεις την πεθερα σου , ποτε δεν ξερεις..) , η γιαγια της ( για γεροντοφιλους) , ο πατερας της - αδερφος της (για γκεηδες υπο καλυψη), μαθε τι σκυλι εχει (αλλα γουστα αυτα) και γεννικα μην μενεις στο σκοταδι... Η ερευνα αγορας, κυριος,σε σωζει  απο αχρηστες αγορες.
Ευχαριστω.
 

GKGR

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Καλα να παθετε που πατε και παντρευεστε γουρουνι στο σακι...κανε κυριος μια μελετη γυρω απο το ατομο που θα στεφανωθεις...μαθε για αδερφες, πρωτοξαδερφες , δευτεροξαδερφες, πως ειναι η μανα της( γιατι μπορει να θες να γαμησεις την πεθερα σου , ποτε δεν ξερεις..) , η γιαγια της ( για γεροντοφιλους) , ο πατερας της - αδερφος της (για γκεηδες υπο καλυψη), μαθε τι σκυλι εχει (αλλα γουστα αυτα) και γεννικα μην μενεις στο σκοταδι... Η ερευνα αγορας, κυριος,σε σωζει  απο αχρηστες αγορες.
Ευχαριστω.
Δεν ισχυει αυτο που λες.Και απο τη γυναικα μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος,αλλα εδω και 1 χρονο περιπου κατι εχω παθει με την κουνιαδα,τι να πω,νομιζω οτι κατι μου εχει κανει...
 

Επισκέπτης
Δεν ισχυει αυτο που λες.Και απο τη γυναικα μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος,αλλα εδω και 1 χρονο περιπου κατι εχω παθει με την κουνιαδα,τι να πω,νομιζω οτι κατι μου εχει κανει...

Τπτ δεν σου χει κανει...Μην παρουσιαζεις τον εαυτο σου σαν αβουλο ον...Πολυ απλα θελεις αυτο που "θεωρητικα" δεν μπορεις να εχεις.. :grin: Typical psychology... ;)
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ισχυει αυτο που λες.Και απο τη γυναικα μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος,αλλα εδω και 1 χρονο περιπου κατι εχω παθει με την κουνιαδα,τι να πω,νομιζω οτι κατι μου εχει κανει...
Βασικα σου εχει κανει ΚΛΙΚ!!!
Αλλα παιζει και να σου στελνει υποσυνειδητα μηνυματα οτι σε γουσταρει και σενα  :grin:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.521
Πόντοι
9.931
Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να μην θέλει να γαμήσει την όμορφη και ίσως καυλιάρα κουνιάδα του, μην σας πω ότι θα θέλει να την πάρει ταυτόχρονα και τις δυο μαζί.
 

GKGR

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να μην θέλει να γαμήσει την όμορφη και ίσως καυλιάρα κουνιάδα του, μην σας πω ότι θα θέλει να την πάρει ταυτόχρονα και τις δυο μαζί.
Η δικια μου κουνιαδα ειναι ΚΑΙ ομορφη ΚΑΙ πολυ καυλιαρα !!!
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Εμενα η δικια μου μου μοστραρει συνεχεια την κωλαρα της και μετα με κοιταει προστυχα, αλλα εγω βραχος! :rockon:
Νομιζω πλεον οτι εχω καταλαβει οτι ο αντρας πρεπει να σκεφτεται που και που και με το πανω κεφαλι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom