Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
16
Πόντοι
1
Η δικιά μου η κουνιάδα δεν είναι αντικειμενικά γαμίσηιμη. Είναι χοντρή και μάλλον ογκώδης. Παρ'όλα αυτά έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και μάτια κλπ και επειδή την γνώριζα φιλικά πριν γίνει κουνιάδα μου, εγώ προσωπικά θα την πηδούσα.Για την ακρίβεια έχω δει τουλάχιστον 5 όνειρα ότι κάνω έκτροπα μαζί της και για να πώ την αλήθεια με τρελαίνει η σκέψη της. Συχνά αυνανίζομαι μυρίζοντας τα βρώμικα  εσώρουχά της κλπ. Η εξήγηση για όλα αυτά όμως είναι απλή. Υπάρχει  καταγεγραμμένο στην ψυχολογία φετίχ της κουνιάδας. Παρηγοριέμαι στη σκέψη ότι ίσως οφείλεται στην αγάπη που έχει κάποιος στη γυναίκα του έτσι ώστε υποσυνδείδητα να θέλει να γαμήσει και την αδελφή της ακόμα. Στην πραγματικότητα βέβαια είναι αδύναον να πηδήξει κανέις την κουνιάδα του χρίς να διαλύσει 2 οικογένειες.  Είτε οι αδελφές είναι κολητές οπότε αδύνατον να γίνει κρυφά, είτε (και συχντότερο) είναι πολύ ανταγνωνισιτκές η μία με την άλλη οπότε υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να το ξεστομίσει η κουνιάδα στη σύζυγο ότι μωρί καριόλα ακόμα και ο άνδρας σου εμένα θέλει για να την πληγώσει. Συμπέρασμα : Η μόνη ασφαλής λύση έιναι αυνανισμός και φαντιασίωση και κοντά τα χέρια. Δυστυχώς κύριοι !
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Παιδες καλημερα.Εγω θα ηθελα να γαμισω και τις δυο τις κουνιαδες μου ειδικα την μικρη που πρεπει να ειναι και πολυ στενη.Οσο για την κουμπαρα αφηστε το ειναι σκετη κολαση το κορμη της
Πως το κατάλαβες αυτό ρε παίχτη? Μοιάζει για παρθενοπιπίτσα? :boobies:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Χαλαρά...!!
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Η δικιά μου η κουνιάδα δεν είναι αντικειμενικά γαμίσηιμη. Είναι χοντρή και μάλλον ογκώδης. Παρ'όλα αυτά έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και μάτια κλπ και επειδή την γνώριζα φιλικά πριν γίνει κουνιάδα μου, εγώ προσωπικά θα την πηδούσα.Για την ακρίβεια έχω δει τουλάχιστον 5 όνειρα ότι κάνω έκτροπα μαζί της και για να πώ την αλήθεια με τρελαίνει η σκέψη της. Συχνά αυνανίζομαι μυρίζοντας τα βρώμικα  εσώρουχά της κλπ. Η εξήγηση για όλα αυτά όμως είναι απλή. Υπάρχει  καταγεγραμμένο στην ψυχολογία φετίχ της κουνιάδας. Παρηγοριέμαι στη σκέψη ότι ίσως οφείλεται στην αγάπη που έχει κάποιος στη γυναίκα του έτσι ώστε υποσυνδείδητα να θέλει να γαμήσει και την αδελφή της ακόμα. Στην πραγματικότητα βέβαια είναι αδύναον να πηδήξει κανέις την κουνιάδα του χρίς να διαλύσει 2 οικογένειες.  Είτε οι αδελφές είναι κολητές οπότε αδύνατον να γίνει κρυφά, είτε (και συχντότερο) είναι πολύ ανταγνωνισιτκές η μία με την άλλη οπότε υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να το ξεστομίσει η κουνιάδα στη σύζυγο ότι μωρί καριόλα ακόμα και ο άνδρας σου εμένα θέλει για να την πληγώσει. Συμπέρασμα : Η μόνη ασφαλής λύση έιναι αυνανισμός και φαντιασίωση και κοντά τα χέρια. Δυστυχώς κύριοι !

Πολυ σωστο και ευστοχο σε βρισκω!Η δικια μου κουνιαδα ειναι μαλλον σα τη δικη σου ομως ειλικρινα δε με ελκυει καθολου! Ειναι και ο χαρακτηρισμος τετοιος ομως αν σκεφτει κανεις οτι σε πλυχρονη σχεση που ειμαι δεν εχω ξενοκοιταξει ποτε(ξενοπηδηξει θελω να πω, ενταξει λιγο ματι ολοι κανουμε)!
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
178
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
1
εγω οχι απλα να την γαμησω αλλα να την πλακωσω στα χαστουκια
και μονο απο κωλο :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:σκισημο




      δωσε πονο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παιδες καλημερα.Εγω θα ηθελα να γαμισω και τις δυο τις κουνιαδες μου ειδικα την μικρη που πρεπει να ειναι και πολυ στενη.Οσο για την κουμπαρα αφηστε το ειναι σκετη κολαση το κορμη της
λαθος γυναικα παντρευτηκες μου φαινεται...
κανε διερευνητικες επαφες..μην τ'αφησεις ετσι..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Παρηγοριέμαι στη σκέψη ότι ίσως οφείλεται στην αγάπη που έχει κάποιος στη γυναίκα του έτσι ώστε υποσυνδείδητα να θέλει να γαμήσει και την αδελφή της ακόμα.

ααααααααααααχαχχαχαχαχχαχαχααχχαχααααα τι άτομο είσαιιιι
(γλυκούλιιι  :smitten: )
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Η αδερφη της γυναικας του αδερφου μου πιανει?Κ αυτη το ιδιο ειναι σχεδον...πιανει δεν πιανει την εχω πηδηξει παντως......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η αδερφη της γυναικας του αδερφου μου πιανει?Κ αυτη το ιδιο ειναι σχεδον...πιανει δεν πιανει την εχω πηδηξει παντως......

Έτσι, έτσι.....να μένει και στην οικογένεια! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ε βεβαια!!!Να μας την πησηξουν αλλοι?Κριμα ειναι,αφου ειναι διαθεσιμη....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Η αδερφη της γυναικας του αδερφου μου πιανει?Κ αυτη το ιδιο ειναι σχεδον...πιανει δεν πιανει την εχω πηδηξει παντως......
Αυτη δεν ειναι κουνιαδα ειναι συμπεθερα και να το μαθη η αδερφη της δεν θα εχει προβλημα ο αδερφος σου

καλες οι κουνιαδες ενταξη αλλα για να γαμησης καποια πρεπη να το βαλεις στο νου σου οτι την επομενη μερα χωρισες
ααααααααααααχαχχαχαχαχχαχαχααχχαχααααα τι άτομο είσαιιιι
(γλυκούλιιι  :smitten: )
Εσυ κουκλα κανεις καποιο κολπο στον γαμπρο σου;; (αν εχεις γαμπρο)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
όχι καλέ, δεν παντρευόμαστε εμείς στο σοι μας, όλοι κάτω των 40 είμαστε ανύπαντροι τώρα που το σκέφτομαι  :o

και θα έχω νύφη, γλίτωσα τα διλήμματα  :sunglasses:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
όχι καλέ, δεν παντρευόμαστε εμείς στο σοι μας, όλοι κάτω των 40 είμαστε ανύπαντροι τώρα που το σκέφτομαι  :o

και θα έχω νύφη, γλίτωσα τα διλήμματα  :sunglasses:
Γιατι πρεπη να πιασης τα 40 για να παντρευτης, τωρα που το σκεφτεσαι λες οτι επρεπε να παντρευτω;; ,και ποιος θα σε παρη μετα κωλογρια θα σε λενε  :grin: :grin: :grin:

δεν τα γλιτωσες καθολου ακομη τα διληματα για σκεψου οτι μπορη να τα βρουνε τα μπατσανακια  :think:
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι και εγω ειδικα τοτε που ηταν μικροτερη και πιο ζουμπουρλουδικη....αλλα συμφωνω για
διαλυση οικογενειων και δε λεει για ενα γαμισι...
οπως λεει και μια ανατολιτικη παροιμια η κουνιαδα ειναι σαν την πιτα κατω απο το κεμπαπ!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατι πρεπη να πιασης τα 40 για να παντρευτης, τωρα που το σκεφτεσαι λες οτι επρεπε να παντρευτω;; ,και ποιος θα σε παρη μετα κωλογρια θα σε λενε  :grin: :grin: :grin:

δεν τα γλιτωσες καθολου ακομη τα διληματα για σκεψου οτι μπορη να τα βρουνε τα μπατσανακια  :think:

όχι από ιδεολογία ρε, απλώς είπα ότι όλα τα ξαδέλφια κάτω των 40 δεν έχουμε παντρευτεί.
ας με λένε κωλόγρια, θα πάω στα φίτζι να συνταξιοδοτηθώ  :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
όχι από ιδεολογία ρε, απλώς είπα ότι όλα τα ξαδέλφια κάτω των 40 δεν έχουμε παντρευτεί.
ας με λένε κωλόγρια, θα πάω στα φίτζι να συνταξιοδοτηθώ  :2funny: :2funny:
Κρατατε πισινή και δεν παντρευεστε,και δεν το ανεβαζετε το οριο στα 50+  :grin: :grin:
εκει συνταξη δινουν στα 99 χρονια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η κουνιαδα εχει διαφορα απ τη νυφη ή απ τη συννυφάδα ??  :think:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
μιας και το εφερε η κουβεντα ρε παιδια,
αυτην που βαπτισε η γυναικα μου τι την εχω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom