Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (14 μέλη και 30 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.065
Like
381
Πόντοι
36
Δεν πάω πουθενά... δεν μπορώ να συνεννοηθώ εκεί πέρα με τα σουβλάκια τα καλαμάκια και τις πίτες σας φαντάσου να προσπαθώ να συνεννοηθω σε υπηρεσίες τι έχει να γίνει
Γιατι ξηγιεσαι ετσι βρε γκαρντασινα???
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Έστειλα για ραντεβού και λέει πως δεν μπορεί γιατί είναι μακριά. Στην αγγελία γράφει πως σε ραντεβού άνω των 20χλμ από το κέντρο υπάρχει εξτρά χρέωση που ευχαρίστως να την πλήρωνα αν και είμαι 15χλμ από το κέντρο. Αν υπάρχει τέτοια ασυνέπεια με το που εξυπηρετούν δε θέλω να φανταστώ τι ισχύει με τις υπηρεσίες.
Έστειλες μυνημα στο viber φίλε μου και σου είπα ότι εγώ γλυκά νερά δεν έρχομαι και δεν εξυπηρετούμε την περιοχή σου ούτε εγώ ούτε καμία θεραπεύτρια.
Ούτε Σπάτα εξυπηρετώ ούτε αεροδρόμιο ούτε παιανία ούτε νέα μάκρη,ούτε καπανδρίτι ούτε βάρκιζα ούτε Ανάβυσσο ούτε λαγονήσι ούτε ελευσίνα. Αν πιστεύεις ότι μπορεί να σε εξυπηρετήσει εκεί που είσαι κάποιο άλλο γραφείο πάρε ρε αδερφέ. Εμείς δεν υπάρχει περίπτωση.
ΥΓ. Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι τα έχουμε πει στο viber και το γράφεις και στο νήμα να δείξεις τι ρε παιδί μου??? Ότι δεν έρχομαι για ραντεβού στο θεό ?ΟΧΙ δεν έρχομαι.
Δεν εξυπηρετώ πάρε από αλλού.
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Έστειλα για ραντεβού και λέει πως δεν μπορεί γιατί είναι μακριά. Στην αγγελία γράφει πως σε ραντεβού άνω των 20χλμ από το κέντρο υπάρχει εξτρά χρέωση που ευχαρίστως να την πλήρωνα αν και είμαι 15χλμ από το κέντρο. Αν υπάρχει τέτοια ασυνέπεια με το που εξυπηρετούν δε θέλω να φανταστώ τι ισχύει με τις υπηρεσίες.
Εγώ δεν θέλω να φανταστώ πόσο μπαγλαμάς είσαι πραγματικά... πάρε από αλλού που έχουνε καλύτερες υπηρεσίες και έρχονται στα βουνά και στα λαγκάδια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.120
Πόντοι
27.261
Ούτε Σπάτα εξυπηρετώ ούτε αεροδρόμιο ούτε παιανία ούτε νέα μάκρη,ούτε καπανδρίτι ούτε βάρκιζα ούτε άβυσσό ούτε λαγονήσι ούτε ελευσίνα.
αβυσσο δεν πας, οκ δεκτο... αναβυσσο μηπως ομως ? :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Γιατι ξηγιεσαι ετσι βρε γκαρντασινα???
Εξήγησέ μου τη διαφορά πρώτα καλαμάκι-σουβλάκι- σάντουιτς πίτα - επιπλέον τι καταλαβαίνετε εσείς όταν κάποιος ζητάει από όλα και τι βάζετε μέσα εδώ είναι το πολύ γέλιο- και πες μου όταν κάποιος θέλει τυρί αν εννοείται εσείς μόνο το κασέρι. Επιπλέον αν ζητήσω μπουγάτσα τι θα μου φέρεις? Αν λύσουμε αυτά τα βασικά θέματα που πονούν τότε παίζει να συνεννοηθούμε και στις υπηρεσίες.
Φιλιά στην θεσσαλονίκη !!!! έχω περάσει υπέροχα εκεί ήμουν 15 μέρες το πάσχα... εννοείται πως για χαβαλέ γράφονται τα παραπάνω αλλά θα ήθελα μία διευκρίνηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.065
Like
381
Πόντοι
36
Εξήγησέ μου τη διαφορά πρώτα καλαμάκι-σουβλάκι- σάντουιτς πίτα - επιπλέον τι καταλαβαίνετε εσείς όταν κάποιος ζητάει από όλα και τι βάζετε μέσα εδώ είναι το πολύ γέλιο- και πες μου όταν κάποιος θέλει τυρί αν εννοείται εσείς μόνο το κασέρι. Επιπλέον αν ζητήσω μπουγάτσα τι θα μου φέρεις? Αν λύσουμε αυτά τα βασικά θέματα που πονούν τότε παίζει να συνεννοηθούμε και στις υπηρεσίες.
Φιλιά στην θεσσαλονίκη !!!! έχω περάσει υπέροχα εκεί ήμουν 15 μέρες το πάσχα... εννοείται πως για χαβαλέ γράφονται τα παραπάνω αλλά θα ήθελα μία διευκρίνηση.
Στις υπηρεσιες μπορούμε να συννενοηθούμε άνετα. Τα βασικά θέματα μπορούμε να τα λύσουμε πίνοντας ενα ουισκάκι πριν το μασάζ. Το θέμα είναι εσύ να ερθεις ομως
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Στις υπηρεσιες μπορούμε να συννενοηθούμε άνετα. Τα βασικά θέματα μπορούμε να τα λύσουμε πίνοντας ενα ουισκάκι πριν το μασάζ. Το θέμα είναι εσύ να ερθεις ομως
Αν μου φέρεις Αρμενοβίλ θανατου κ απ του Χατζή πολίτικο καζάν ντιπί ,ταούκ γιουκσού κ εκμέκ με βουβαλίσιο καϊμάκι θα το σκεφτώ... θα έχω και εγώ ένα κίνητρο
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.130
Πόντοι
456
εχω γινει βουβαλι τελευταια κι οπως το κοβω συντομα θα γινει κα'ι'μακι ...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.065
Like
381
Πόντοι
36
Αν μου φέρεις Αρμενοβίλ θανατου κ απ του Χατζή πολίτικο καζάν ντιπί ,ταούκ γιουκσού κ εκμέκ με βουβαλίσιο καϊμάκι θα το σκεφτώ... θα έχω και εγώ ένα κίνητρο
Οτι θέλεις εσύ. θα μου δώσεις ομως λίγο και μένα. θα στο αλοίψω στο .... και θα στο γλύψω όλο .....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Alexvr46

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
Εγώ δεν θέλω να φανταστώ πόσο μπαγλαμάς είσαι πραγματικά... πάρε από αλλού που έχουνε καλύτερες υπηρεσίες και έρχονται στα βουνά και στα λαγκάδια
Λες για ραντεβού μακριά με χρέωση ενώ τελικά πας όπου γουστάρεις. Ο κόσμος πρέπει να το ξέρει αυτό.

Δεν έχω κάτι άλλο να πω, φαίνονται όλα από το πως μιλάς εδώ και στο viber.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Λες για ραντεβού μακριά με χρέωση τελικά πας όπου γουστάρεις.

Δεν έχω κάτι άλλο φαίνονται όλα από το πως μιλάς εδώ και στο viber.
Πάω όπου γουστάρω.
Είσαι ευχαριστημένος τώρα είσαι κομπλέ- γίναμε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

Alexvr46

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
αβυσσο δεν πας, οκ δεκτο... αναβυσσο μηπως ομως ? :think:
Μη φας, έχει γλαρόσουπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάω όπου γουστάρω.
Είσαι ευχαριστημένος τώρα είσαι κομπλέ- γίναμε?
Όχι δε γίναμε κομπλέ γιατί ο τρόπος σου είναι απαράδεκτος. Τόσα χρόνια συναντώ κοπέλες, πρώτη φορά τέτοια συμπεριφορά!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Μη φας, έχει γλαρόσουπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι δε γίναμε κομπλέ γιατί ο τρόπος σου είναι απαράδεκτος. Τόσα χρόνια συναντώ κοπέλες, πρώτη φορά τέτοια συμπεριφορά!!!
Ωραία πάρε τις κοπέλες που συναντάς λοιπόν να διαβάζουμε και καμιά κριτική σου.
Εγώ δεν εξυπηρετώ την περιοχή σου το έχουμε πει χίλιες φορές
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
378
Κριτικές
5
Like
884
Πόντοι
81
Ωραία πάρε τις κοπέλες που συναντάς λοιπόν να διαβάζουμε και καμιά κριτική σου.
Εγώ δεν εξυπηρετώ την περιοχή σου το έχουμε πει χίλιες φορές
Καταλαβαίνω πως μπορεί να είσαι πολύ καλή στη δουλειά σου και για’ αυτό δεν προλαβαίνεις τα ραντεβού, αλλά μέρος της δουλειάς σου είναι και η πολύ καλή επικοινωνία με τον πελάτη. Καλώς ή κακώς χρησιμοποιείς το συγκεκριμένο φόρουμ, στο οποίο παίρνουν μέρος πάρα πολλοί και οι απαντήσεις σου κρίνονται. Η ανατροφοδότηση έρχεται για να γίνεσαι εσύ καλύτερη και κατ’ επέκταση οι υπηρεσίες σου. Οπότε μην απαντάς στους υποψήφιους πελάτες σου με τον άνωθεν τρόπο γιατί δεν αρμόζει. Σήμερα δεν προλαβαίνεις, όμως δεν σου δεσμεύεται κανείς πως θα είναι για πάντα έτσι. Τέλος, για να σε προλάβω επικεντρώνομαι στη δική σου αναφορά περί εκτός έδρας, τα οποία χρεώνονται έξτρα και όχι ότι δεν εξυπηρετούνται. Ή τουλάχιστον και η απόρριψη θέλει τον τρόπο της. Υπηρεσίες πουλάς όχι καρπούζια.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
Καταλαβαίνω πως μπορεί να είσαι πολύ καλή στη δουλειά σου και για’ αυτό δεν προλαβαίνεις τα ραντεβού, αλλά μέρος της δουλειάς σου είναι και η πολύ καλή επικοινωνία με τον πελάτη. Καλώς ή κακώς χρησιμοποιείς το συγκεκριμένο φόρουμ, στο οποίο παίρνουν μέρος πάρα πολλοί και οι απαντήσεις σου κρίνονται. Η ανατροφοδότηση έρχεται για να γίνεσαι εσύ καλύτερη και κατ’ επέκταση οι υπηρεσίες σου. Οπότε μην απαντάς στους υποψήφιους πελάτες σου με τον άνωθεν τρόπο γιατί δεν αρμόζει. Σήμερα δεν προλαβαίνεις, όμως δεν σου δεσμεύεται κανείς πως θα είναι για πάντα έτσι. Τέλος, για να σε προλάβω επικεντρώνομαι στη δική σου αναφορά περί εκτός έδρας, τα οποία χρεώνονται έξτρα και όχι ότι δεν εξυπηρετούνται. Ή τουλάχιστον και η απόρριψη θέλει τον τρόπο της. Υπηρεσίες πουλάς όχι καρπούζια.
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα.
Δεν έχω γράψει εγώ ποτέ ότι πηγαίνω " εκτός έδρας δρομολόγια." Το κείμενο λέει συγκεκριμένα πράγματα 10 χρόνια τώρα αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της αθήνας έξτρα χρέωση 20€.
Αυτό λοιπόν ισχύει για τις θεραπεύτριες που κάνουν αυτά τα δρομολόγια.
Όσο αφορά εμένα ο κόσμος γνωρίζει από μηνύματα- συνομιλίες ιδιωτικά στο viber όλα αυτά τα χρόνια σε ποιες περιοχές κάνω ραντεβού και τους ενημερώνω καθημερινά.
Για να απαντάω στον συγκεκριμένο άνθρωπο με αυτόν τον τρόπο και δημόσια πάει να πει ότι έχω εξαντλήσει κάθε ευγενικό και ώριμο τρόπο ισορροπημένης επικοινωνίας μεταξύ ενηλίκων πρώτα στο viber σε ιδιωτική συνομιλία όπου μιλούσα μαζί του πάνω από 30 λεπτά για να λέμε συνέχεια τα ίδια και να του εξηγώ ευγενικά πάντα ότι εγώ δεν εξυπηρετώ την περιοχή του.
Και ενώ το έχουμε εξαντλήσει δημοσιεύει στο φόρουμ πάλι το ίδιο από την αρχή... για να πει τι στα μέλη? Ότι εγώ δεν εξυπηρετώ την περιοχή του?
Από τη στιγμή που γνωρίζουν τα μέλη 10 χρόνια εργασίας μου τώρα ότι εγώ πάντα εξυπηρετούσα συγκεκριμένες περιοχές? Και ότι είναι αυτονόητο αν ανατρέξετε και σε προηγούμενες σελίδες παλαιότερων χρόνων ότι δεν είναι εφικτό να κάνουμε τόσο μακρινά δρομολόγια. Μιλήστε με όλα τα μέλη σε όλο το forum πώς τους απευθύνομαι εγώ η ίδια στο viber επικοινωνία ,υπάρχουν αναρτήσεις και για μένα και για το τηλεφωνικό κέντρο πώς επικοινωνούμε το οτιδήποτε. Όταν όμως ένας άνθρωπος ξεπερνά τα όρια του κανονικού και του νοήμωνος ανθρώπου το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να τρολάρο διότι με αυτούς τους ανθρώπους υγιής διάλογος δεν υπάρχει.
Εσείς γνωρίζετε αν αυτός ο άνθρωπος έχει σώας τας φρένας ή όχι από τη στιγμή που λειτουργεί έτσι εμμονικά ?
Γιατί εμένα η εμπειρία μου μου έχει δείξει άλλα πράγματα και όχι δεν θα πήγαινα σε καμία περίπτωση σε ένα τέτοιο άνθρωπο να κάνω μασάζ.
Φυσικά και σήμερα υπάρχω και αύριο μπορεί να μην υπάρχω,αυτό τι σημαίνει ότι θα ανέχομαι την ψυχασθένεια του άλλου ανθρώπους δίχως όριο?
Ενώ είναι πάρα πολύ απλό και κατανοητό το κύριε δεν μπορώ να εξυπηρετήσω την περιοχή σας και να πάει παρακάτω να επιλέξει κάτι άλλο. Αν μη τι άλλο είμαι σε μία ηλικία και έχω την πολυτέλεια και την εμπειρία λόγω πολλών τέτοιων βιωμάτων μέσα από αυτή τη δουλειά να επιλέγω πλέον τους πελάτες μου.
Γνωρίζω ότι κρίνομαι και από τη δουλειά μου και από τη συμπεριφορά μου, όλα αυτά τα χρόνια τα μέλη εδώ μέσα γνωρίζουν πώς μιλάω και πως συμπεριφέρομαι γνωρίζουν όμως κ πώς μιλάω και σε αυτούς που λειτουργούν με το χαμηλότερο νοητικό σύστημα η με σκοπιμότητα. Οπότε επειδή και εσείς δεν γνωρίζετε την προϋπάρχουσα συνομιλία και τι έχει προηγηθεί εφόσον τον μπλόκαρα στο viber για αγενή συμπεριφορά βγήκε και έγραψε εδώ και έπρεπε να μιλήσω έτσι. Τη δική του συμπεριφορά γιατί δεν την κρίνετε ?
Φυσικά και δεν πουλάω καρπούζια αλλά και καρπούζια να πουλούσα εξαρτάται πάντα τι έχω απέναντί μου... όταν έχω λοιπόν τέτοιους ανθρώπους απέναντί μου προτιμώ να τα χαρίσω σε πεινασμένες οικογένειες να φάνε να χορτάσει η κοιλιά τους πάρα να τα φάνε αχάριστοι που δεν καταλαβαίνουν τον κόπο του άλλου, όλα είναι δράση και αντίδραση έτσι λειτουργώ εγώ όμως .
Οπότε μη βγάζουμε συμπεράσματα εάν δεν γνωρίζουμε τι έχει προηγηθεί.
Ελπίζω εν μέρει να σας κάλυψα δυστυχώς δεν μπορώ να σας παρουσιάσω δημόσια τη συνομιλία από το viber για να έχετε καλύτερη εικόνα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.018
Like
7.814
το pines ειναι στη μεση .:wink:
Κάτσε να βγάλω μεζούρα....
Έχω ενημερώσει ρε Αγάπη

TEA
εξυπηρετώ βόρεια προάστια και κάποιες κοντινές περιοχές, κατοικίες, ξενοδοχεία, airbnb, εργασιακούς, χώρους.

Πχ ξενοδοχεία :
Πρίαμος μεταμόρφωση.
Pines hotel.
Marousi hotel ολυμπίας 9 10.
Rubi rooms κηφισιά-νέα ερυθραία.
Βραδινές ώρες όταν δεν υπάρχει κίνηση για να υπάρχει συνέπεια.
Xdream hotel αγία παρασκευή.
Hill hotel αγία παρασκευή.
Madison hotel κατεχάκη.
Bora Bora φιλαδέλφεια.
Chris Hotel Κηφισία.
Lida Hotel Νέα ερυθραία.
Κατοικίες κ rbnb στις περιοχές
Μαρούσι, ,Πεύκη
Κηφισιά, Εκάλη, Λυκόβρυση, Κεφαλάρι, Αγία Παρασκευή, Πεντέλη, Νέα Ερυθραία, Ηράκλειο, Χολαργός, Ολυμπιακό Χωριό, Φιλοθέη, Ψυχικό, Βριλήσσια, Χαλάνδρι, Μεταμόρφωση, Νέα Ιωνία, Μελίσσια,Γαλάτσι.

Η θεραπεύτρια
ΚΙΡΑ

Εξυπηρετεί καί τις παραπάνω περιοχές και τα ξενοδοχεία που αναγράφονται παραπάνω αναλόγως τα δρομολόγια που της έχουνε βγει μέσα στη μέρα.
Εξυπηρετεί και τα ξενοδοχεία και κατοικίες στο κέντρο της αθήνας εάν και εφόσον υπάρχει πάρκινγκ γιατί είναι τεράστιο θέμα αυτό.
Συμπεριλαμβάνονται τα ξενοδοχεία (ΚΙΡΑ)
πρίαμος παγκρατίου, Bill hotel μεταξουργείο, πριβέ hotel μεταξουργείο, πρίαμος άγιος δημήτριος ηλιούπολη, πρίαμος gls μοσχάτο, lacoba καλλιθέας, salem αργυρούπολη, crystal blue hotel γλυφάδα,Mirada hotel γλυφάδα, creoli hotel γλυφάδα.

Εννοείται ότι εξυπηρετούμε κ οι δύο θεραπεύτριες ανέκαθεν συνέβαινε αυτό όλα τα μεγάλα ξενοδοχεία 4 * 5 * και πάντα όλα τα χρόνια μας πληρώνουν το ταξί πήγαινε-έλα ότι γράψει το ταξίμετρο.

Δεν εξυπηρετούμε από τη γλυφάδα και πέρα, δεν εξυπηρετούμε Σκαραμαγκά.
Δεν εξυπηρετούμε γλυκά νερά ,πικέρμι, παλλήνη, παιανία, θρακομακεδόνες, πάρνηθα, λαγονήσι ,ανάβυσσο, αχαρναί ,μενίδι, λιόσια κλπ..

Αυτή είναι η δυναμική μας αυτό μπορούμε να κάνουμε αυτό κάνουμε.

Για πληροφορίες για την περιοχή σας με γραπτό μήνυμα στο viber.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom