Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (9 μέλη και 16 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Όταν προσφέρεις body to body νομίζω ότι ενδιαφέρει ο σωματότυπός .
Σκέψου να πέσει καμμιά μπετονιέρα στην πλάτη…
Επίσης αφού δεν ενδιαφέρει γιατί στο Viber στέλνεις ένα κάρο φωτό ?
Πολύ ζόρι τραβάς μόνιμα όμως και με πάρα πολύ σωστά συμπεράσματα πάντα congratulations κάνε δουλίτσα
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Πολύ ζόρι τραβάς μόνιμα όμως και με πάρα πολύ σωστά συμπεράσματα πάντα congratulations κάνε δουλίτσα
Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ζορίζομαι αν δεν υπάρχει λόγος . Επίσης είμαι σε μια ηλικία που δεν γουστάρω τα πολλά παράξενα
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
9
Like
5.499
Πόντοι
1.436
Τεα να κάνουμε καμία προσπάθεια για ραντεβού μαζί σου ή άδικος κόπος?
Ωχχχ γελάς? Κατάλαβα. Άσε μην κουράζω και την τηλεφωνική εξυπηρέτηση στο viber. Χαχαχα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ζορίζομαι αν δεν υπάρχει λόγος . Επίσης είμαι σε μια ηλικία που δεν γουστάρω τα πολλά παράξενα
Πού τα δες τα παράξενα εσύ ξέρεις πολύς κόσμος είναι στην ηλικία σου και καταλαβαίνει τι γίνεται και δεν γράφει για να γράφει φιλτράρει
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Πού τα δες τα παράξενα εσύ ξέρεις πολύς κόσμος είναι στην ηλικία σου και καταλαβαίνει τι γίνεται και δεν γράφει για να γράφει φιλτράρει
Τι να φιλτράρω ? Το ότι μας λες ότι νυφοδιαλεγουμε εδώ μέσα επειδή ζητήθηκαν φωτό από από το σώμα που θα πέσει πάνω τους?
Δεν νομίζω ότι είναι παραξενιά αυτό.
Εκτός αν έχετε να κρύψετε κάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: piko

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Ωχχχ γελάς? Κατάλαβα. Άσε μην κουράζω και την τηλεφωνική εξυπηρέτηση στο viber. Χαχαχα
Ναι μωρε κάνε μια προσπάθεια , 11:00 ανοίγει το τηλεφωνικό κέντρο 11:01 δεν υπάρχει ραντεβού όλη τη βδομάδα :tooth::tooth::tooth::tooth:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Τι να φιλτράρω ? Το ότι μας λες ότι νυφοδιαλεγουμε εδώ μέσα επειδή ζητήθηκαν φωτό από από το σώμα που θα πέσει πάνω τους?
Δεν νομίζω ότι είναι παραξενιά αυτό.
Εκτός αν έχετε να κρύψετε κάτι
Γιατί μου έστειλες μήνυμα στο viber και δεν σου έστειλα φωτογραφίες με το σώμα μου? Το να ζητάς βίντεο σε ένα site είναι εντελώς άλλο πράγμα αυτό είναι το παράλογο το αφιλτράριστο και το παράξενο και το άλλο που έγραψες και διεγράφη φυσικά.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
9
Like
5.499
Πόντοι
1.436
Ναι μωρε κάνε μια προσπάθεια , 11:00 ανοίγει το τηλεφωνικό κέντρο 11:01 δεν υπάρχει ραντεβού όλη τη βδομάδα :tooth::tooth::tooth::tooth:
Ας μου κλείσει μετά από μήνες. Χρόνια το παλεύω. Κάτι μήνες θα με πειράξουν?χαχαχαχ
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Γιατί μου έστειλες μήνυμα στο viber και δεν σου έστειλα φωτογραφίες με το σώμα μου? Το να ζητάς βίντεο σε ένα site είναι εντελώς άλλο πράγμα αυτό είναι το παράλογο το αφιλτράριστο και το παράξενο και το άλλο που έγραψες και διεγράφη φυσικά.
Βασικά εγώ δεν ζήτησα τίποτα
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
642
Κριτικές
39
Like
5.241
Πόντοι
2.836
Το σώμα μου βέβαια .... για να κάνετε μασάζ πρέπει να δείτε το σώμα μου..... νυφούλα κ εσείς μάλλον... όπως όλα τα μέλη τόσα χρόνια στέλνουν γραπτό μήνυμα στο viber και ζητούν πληροφορίες, λεπτομέρειες, διάρκεια, κόστος και φωτογραφικό υλικό για να βρουν νύφη έτσι θα πρέπει να πράξετε και εσείς.
Υ.Γ. ενημερωθείτε ότι ο σωματότυπος δεν έχει να κάνει με το αν κάποιος ξέρει μασάζ ή όχι. Επιπλέον σας ενημερώνω ότι δεν κάνω σεξ, δεν προσφέρω σεξουαλική επαφή διείσδυση και δεν παντρεύομαι.

Επικοινωνία με γραπτό μήνυμα σας στο Viber για πληροφορίες,υπηρεσίες ,διάρκεια, κόστος ,φωτογραφικό, υλικό και κλείσιμο των ραντεβού σας.
❣️❣️❣️❣️❣️
Viber
message
6979398952
Θα σας ειδοποιήσουμε.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Ναι μωρε κάνε μια προσπάθεια , 11:00 ανοίγει το τηλεφωνικό κέντρο 11:01 δεν υπάρχει ραντεβού όλη τη βδομάδα :tooth::tooth::tooth::tooth:
Κατά τα άλλα φιλτράρης αυτά που λες και γράφεις... όταν είμαστε δύο θεραπεύτριες εσύ τι πιστεύεις ότι γίνεται ? πόσες κλήσεις ? πόσα μηνύματα? πόσα ραντεβού να κάνουμε δηλαδή? Εννοείται ότι κλείνονται στο μπαμ τα ραντεβού της εβδομάδας. Να ειμασταν 20 θεραπεύτριες να σου πω ναι έχει κενό να σε βάλω. Όπως και να χει και που σου απαντάω καταλαβαίνεις ότι η νοοτροπία είναι συγκεκριμένη
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Κατά τα άλλα φιλτράρης αυτά που λες και γράφεις... όταν είμαστε δύο θεραπεύτριες εσύ τι πιστεύεις ότι γίνεται ? πόσες κλήσεις ? πόσα μηνύματα? πόσα ραντεβού να κάνουμε δηλαδή? Εννοείται ότι κλείνονται στο μπαμ τα ραντεβού της εβδομάδας. Να ειμασταν 20 θεραπεύτριες να σου πω ναι έχει κενό να σε βάλω. Όπως και να χει και που σου απαντάω καταλαβαίνεις ότι η νοοτροπία είναι συγκεκριμένη
Να γίνει μια φορά το καταλαβαίνω όμως όταν γίνεται συνέχεια μάλλον γίνεται διάκριση .
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Να γίνει μια φορά το καταλαβαίνω όμως όταν γίνεται συνέχεια μάλλον γίνεται διάκριση .
Εσύ τι λες δεν πρέπει να γίνεται διάκριση και επιλογή πελατών μετά από τόσα χρόνια? Έχεις πάρει χαμπάρι τι τύποι είναι αυτοί που μας προσεγγίζουν? Έχεις καταλάβει τι μπορεί να ζητάει ο καθε τύπος πίσω από ένα πληκτρολόγιο ? Άστο τι βλέπεις εσύ δημοσιευμένο. Εγω σου λέω τι μου ζητούν εμένα με μηνύματα και τηλεφωνικά κ ιδιωτικά ξέρεις ? Το όριό μου λοιπόν το γνωρίζω μόνο εγώ, Δεν είμαστε μπουρδέλο ,ουτε χυσοδοχεια και ναι τους επιλέγουμε και τους κρατάμε και μας κρατάνε αυτοί που αξίζουν. Αν δεν σας αρέσει η νοοτροπία μου μπορείτε να πάτε παρακάτω και να πάρετε το επόμενο.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Εσύ τι λες δεν πρέπει να γίνεται διάκριση και επιλογή πελατών μετά από τόσα χρόνια? Έχεις πάρει χαμπάρι τι τύποι είναι αυτοί που μας προσεγγίζουν? Έχεις καταλάβει τι μπορεί να ζητάει ο καθε τύπος πίσω από ένα πληκτρολόγιο ? Άστο τι βλέπεις εσύ δημοσιευμένο. Εγω σου λέω τι μου ζητούν εμένα με μηνύματα και τηλεφωνικά κ ιδιωτικά ξέρεις ? Το όριό μου λοιπόν το γνωρίζω μόνο εγώ, Δεν είμαστε μπουρδέλο ,ουτε χυσοδοχεια και ναι τους επιλέγουμε και τους κρατάμε και μας κρατάνε αυτοί που αξίζουν. Αν δεν σας αρέσει η νοοτροπία μου μπορείτε να πάτε παρακάτω και να πάρετε το επόμενο.
Πολύ μακριά το πήγες όμως συμφωνώ γιατί είμαι σίγουρος για το τι ακούν τα αυτιά και βλέπουν τα μάτια σας .

Δεν καταλαβαίνω την επίθεση .
Γιατί κι εγώ αν δεις τα μηνύματα μου είμαι από αυτούς που λένε πάμε παρακάτω . Όμως επειδή η εμπειρία μου με τα κορίτσια σου ( με εσένα όχι ) ήταν καλή είπα να δώσω μια προσπάθεια .

Οι δύο φορές πόρτα που έφαγα όταν είχες πάνω από 2 κορίτσια ( πριν εξαφανιστείς τελευταία) με στράβωσαν , γιατί έγιναν έτσι όπως το περιέγραψα στο λεπτό, οπότε δεν ξανασχολούμαι

Αυτά τα ολιγα , είμαι εκτός .
Καλή συνέχεια και καλές δουλειές
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.020
Like
7.828
Πολύ μακριά το πήγες όμως συμφωνώ γιατί είμαι σίγουρος για το τι ακούν τα αυτιά και βλέπουν τα μάτια σας .

Δεν καταλαβαίνω την επίθεση .
Γιατί κι εγώ αν δεις τα μηνύματα μου είμαι από αυτούς που λένε πάμε παρακάτω . Όμως επειδή η εμπειρία μου με τα κορίτσια σου ( με εσένα όχι ) ήταν καλή είπα να δώσω μια προσπάθεια .

Οι δύο φορές πόρτα που έφαγα όταν είχες πάνω από 2 κορίτσια ( πριν εξαφανιστείς τελευταία) με στράβωσαν , γιατί έγιναν έτσι όπως το περιέγραψα στο λεπτό, οπότε δεν ξανασχολούμαι

Αυτά τα ολιγα , είμαι εκτός .
Καλή συνέχεια και καλές δουλειές
Αν διαβάσεις ...θα καταλάβεις τι και γιατί... αυτό που λες εσύ
" πόρτα " και το εκλαμβάνεις έτσι εγώ δεν μπορώ να στο βγάλω από το κεφάλι όπως και να έχει τα συμπεράσματα είναι δικά σου, χαίρομαι όμως που πέρασες όμορφα με τα κορίτσια της ομάδας μου. Επίθεση δεν είναι, είναι ξεκάθαρες -σαφής -αληθινές απαντήσεις στην ειρωνεία και σε αυτά που γράφεις παραπάνω εσύ ο ίδιος. Εάν εσύ επιθυμείς να γράφεις στο νήμα και να μη θες να λάβεις απάντηση είναι κάτι άλλο... αν δεν θέλεις να επιμένεις δεν επιμένεις πας παρακάτω ξεκάθαρα εννοείται αυτό . Τα άκυρα όμως και τα γρήγορα συμπεράσματα είναι μέγα λάθος εγώ αυτό έχω να πω
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
9
Like
5.499
Πόντοι
1.436

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom