Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 814K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (11 μέλη και 30 επισκέπτες)

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
560
Πόντοι
81
Εσύ τι λες δεν πρέπει να γίνεται διάκριση και επιλογή πελατών μετά από τόσα χρόνια? Έχεις πάρει χαμπάρι τι τύποι είναι αυτοί που μας προσεγγίζουν? Έχεις καταλάβει τι μπορεί να ζητάει ο καθε τύπος πίσω από ένα πληκτρολόγιο ? Άστο τι βλέπεις εσύ δημοσιευμένο. Εγω σου λέω τι μου ζητούν εμένα με μηνύματα και τηλεφωνικά κ ιδιωτικά ξέρεις ? Το όριό μου λοιπόν το γνωρίζω μόνο εγώ, Δεν είμαστε μπουρδέλο ,ουτε χυσοδοχεια και ναι τους επιλέγουμε και τους κρατάμε και μας κρατάνε αυτοί που αξίζουν. Αν δεν σας αρέσει η νοοτροπία μου μπορείτε να πάτε παρακάτω και να πάρετε το επόμενο.
Σοβαρά θα ήθελα να ακούσω τα πιο περίεργα αιτήματα για να καταλάβω τι πραγματικά μπορεί να ζητάει κάποιος εκτός από ένα απλό μασάζ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Σοβαρά θα ήθελα να ακούσω τα πιο περίεργα αιτήματα για να καταλάβω τι πραγματικά μπορεί να ζητάει κάποιος εκτός από ένα απλό μασάζ.
Καλησπέρα και σε σένα.
Επειδή δεν ξέρω αν θα το αντέξεις...
θα σου στείλω ένα απ τα χαλαρά- ελαφριά περιστατικά σημερινό νωρίς το απόγευμα..... μόνο μη με ρωτήσεις τι είναι και τι ακριβώς έπρεπε να κάνω γιατί δεν θα μπω σε διαδικασία πάλι.
 

Συνημμένα

  • 1000032566.jpg
    1000032566.jpg
    53,8 KB · Εμφανίσεις: 21

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
663
Κριτικές
21
Like
3.196
Πόντοι
1.436
Έστειλες μυνημα στο viber φίλε μου και σου είπα ότι εγώ γλυκά νερά δεν έρχομαι και δεν εξυπηρετούμε την περιοχή σου ούτε εγώ ούτε καμία θεραπεύτρια.
Ούτε Σπάτα εξυπηρετώ ούτε αεροδρόμιο ούτε παιανία ούτε νέα μάκρη,ούτε καπανδρίτι ούτε βάρκιζα ούτε Ανάβυσσο ούτε λαγονήσι ούτε ελευσίνα. Αν πιστεύεις ότι μπορεί να σε εξυπηρετήσει εκεί που είσαι κάποιο άλλο γραφείο πάρε ρε αδερφέ. Εμείς δεν υπάρχει περίπτωση.
ΥΓ. Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι τα έχουμε πει στο viber και το γράφεις και στο νήμα να δείξεις τι ρε παιδί μου??? Ότι δεν έρχομαι για ραντεβού στο θεό ?ΟΧΙ δεν έρχομαι.
Δεν εξυπηρετώ πάρε από αλλού.
μύνημα

μήνυμα*
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
560
Πόντοι
81
Επειδή δεν ξέρω αν θα το αντέξεις... θα σου στείλω ένα απ τα χαλαρά ελαφριά περιστατικά σημερινό νωρίς το απόγευμα..... μόνο μη με ρωτήσεις τι είναι και τι ακριβώς έπρεπε να κάνω γιατί δεν θα μπω σε διαδικασία πάλι
Ήμουν σίγουρος πως κάτι τέτοιο θα το είχες λάβει. Το προσφέρουν κάποιες αφέντρες. Περίμενα να πω την αλήθεια κάτι πιο άκυρο ή περίεργο κρίμα προβλέψιμα τυπάκια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Ήμουν σίγουρος πως κάτι τέτοιο θα το είχες λάβει. Το προσφέρουν κάποιες αφέντρες. Περίμενα να πω την αλήθεια κάτι πιο άκυρο ή περίεργο κρίμα προβλέψιμα τυπάκια.
Στα τόσα χρόνια ζητούν καθημερινά ότι μπορείς να φανταστείς αυτό είχα τώρα πρόχειρο να σου στείλω
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
2
Like
814
Πόντοι
96
εχω λιωσει στο γελιο...

τελος παντων, χαιρομαι που σε βλεπω ετοιμοπολεμη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
2
Like
4.124
Πόντοι
456
αρα για να συναντηθουμε μαζι σου το πιο κοντινο στα νοτια προαστεια και το κεντρο ειναι το madison .σωστα ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
αρα για να συναντηθουμε μαζι σου το πιο κοντινο στα νοτια προαστεια και το κεντρο ειναι το madison .σωστα ?
Καλημέρα.
Στείλε μου στο viber και θα συνεννοηθούμε για την τοποθεσία και την ώρα αγάπη.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Diamonds Massage Therapy Athens

Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον Σε Αθήνα και Πειραιά.

Σε ξενοδοχεία

Σκάφος

Εργασιακούς χώρους

Κατοικίες/ airbnb

Parties/ Events/Bachelors.
__________
☎️ Επικοινωνία
Μόνο με γραπτό μήνυμα σας:

VIBER MESSAGE

☎️6979398952

-------------------
ΚΙΡΑ

Υπηρεσίες:

Περιλαμβάνει μέσα σε μια συνεδρία μασάζ

❤️‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru &(γυμνό)
Body to body massage therapy.
❣️ Geisha services shower with the client &
❣️jacuzzi massage therapy &
❣️Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€
_________

Extra services:

Handjob +15€
Blowjob +20€
Footjob +10€
-----------
Σε μεγάλα ραντεβού των 120' λεπτών 2 φορές εκτόνωση με την αναγραφόμενη extra χρέωση σε περίπτωση που το επιθυμεί ο πελάτης.πχ 2 φορές εκτόνωση με blowjob +20€.( ουσιαστικά η δεύτερη εκτόνωση δωρεάν)

----------
Συνεδρίες άνω των 20 χλμ απο το κέντρο της Αθήνας
Επιπλέον επιβάρυνση
+20€

Σας ενημερώνουμε με μήνυμα στο viber αν εξυπηρετούμε την περιοχή σας.
----------
Ωράριο λειτουργίας

☎️ Δευτέρα έως Παρασκευή

11:00-00:00

❌️Σάββατο κ Κυριακή είμαστε κλειστά ❌️
--------
Σε καμία περίπτωση δεν προσφέρουμε σεξουαλική επαφή διείσδυση.
------------------------

TEA

Υπηρεσίες:

Περιλαμβάνει μέσα σε μια συνεδρία μασάζ

❤️‍Μασάζ σώμα με σώμα /Nuru &(γυμνό)
Body to body massage therapy.
❣️ Geisha services shower with the client &
❣️jacuzzi massage therapy &
❣️Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας

90'/100€
120'/120€
_________

Extra services:

Handjob +15€
Blowjob +30€
Footjob +10€
Rim +30€
golden shower +40€
squirting experience +40€
Ball basting +40€
Edging slowly progress +20€

-----------
Σε μεγάλα ραντεβού των 120' λεπτών 2 φορές εκτόνωση με την αναγραφόμενη extra χρέωση σε περίπτωση που το επιθυμεί ο πελάτης. Πληρώνει μόνο μία φορά το έξτρα πχ blowjob×2 φορές +30€.(ουσιαστικά η δεύτερη εκτόνωση δωρεάν)

----------
εξυπηρετώ βόρεια προάστια ξενοδοχεία ,κατοικίες ,εργασιακούς χώρους ,airbnb.
----------
Ωράριο λειτουργίας

☎️ Δευτέρα έως Παρασκευή

11:00-00:00

Σε περίπτωση ραντεβού late night after 23:00+ επιπλέον επιβάρυνση + 20€

❌️Σάββατο κ Κυριακή είμαστε κλειστά ❌️
--------
Σε καμία περίπτωση δεν προσφέρουμε σεξουαλική επαφή διείσδυση

------------
Τι ισχύει και για τις δύο θεραπεύτριες ΤΕΑ κ ΚΙΡΑ.
Εάν και εφόσον υπάρχει στοματική υγιεινή και βγαίνει φυσιολογικά επιτρέπονται φιλιά στο στόμα, και εννοείται ότι μπορείτε να πιάνετε ελεύθερα είναι δωρεάν δεν υπάρχει χρέωση .
Το 69 γίνεται κανονικότατα και χρεώνεται έξτρα ως χρέωση blowjob.
Δεν έχουμε απολύτως κανένα θέμα εάν ο πελάτης δεν έχει κάνει αποτρίχωση στο σώμα του, στηθος, χέρια, πόδια, πλάτη μπορούμε και κάνουμε μασάζ body to body σώμα με σώμα κανονικότατα γυμνό.
Δεν βάζουμε τους πελάτες σε καμία περίπτωση σε διαδικασία αποτρίχωσης για να κάνουν ένα μασάζ οι άνθρωποι.
Σε περίπτωση όμως που ο πελάτης θέλει RIM,δάχτυλα κλπ...επιβάλλεται αποτριχωμένη περιοχή καθαριότητα και δαχτυλάκι + κλίσμα για να μην έχουμε απρόοπτα.
Επιπλέον το στοματικό blowjob είναι ελεύθερο ( χωρίς προφυλακτικό) όμως σε περίπτωση που δούμε περίεργα πράγματα π.χ. περίεργα υγρά, Οσμές, μύκητες, κονδυλώματα, κοκκινίλες, μανιτάρια, δεν πρόκειται να ακουμπήσουμε καν την περιοχή.
--------------
Λειτουργούμε μόνο με κρατήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω γίνεται book.

Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν όλες οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας.
❣️❣️❣️❣️❣️

Οποιαδήποτε άλλη απορία έχετε σχετικά με τις υπηρεσίες + διαθεσιμότητα + φωτογραφικό υλικό επικοινωνείτε και ρωτάτε ελεύθερα με γραπτό μήνυμά σας στο
VIBER MESSAGE
6979398952
TEA.
❣️❣️❣️❣️❣️❣️
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
689
Κριτικές
3
Like
3.305
Πόντοι
446
Κάτσε να βγάλω μεζούρα....
Έχω ενημερώσει ρε Αγάπη

TEA
εξυπηρετώ βόρεια προάστια και κάποιες κοντινές περιοχές, κατοικίες, ξενοδοχεία, airbnb, εργασιακούς, χώρους.

Πχ ξενοδοχεία :
Πρίαμος μεταμόρφωση.
Pines hotel.
Marousi hotel ολυμπίας 9 10.
Rubi rooms κηφισιά-νέα ερυθραία.
Βραδινές ώρες όταν δεν υπάρχει κίνηση για να υπάρχει συνέπεια.
Xdream hotel αγία παρασκευή.
Hill hotel αγία παρασκευή.
Madison hotel κατεχάκη.
Bora Bora φιλαδέλφεια.
Chris Hotel Κηφισία.
Lida Hotel Νέα ερυθραία.
Κατοικίες κ rbnb στις περιοχές
Μαρούσι, ,Πεύκη
Κηφισιά, Εκάλη, Λυκόβρυση, Κεφαλάρι, Αγία Παρασκευή, Πεντέλη, Νέα Ερυθραία, Ηράκλειο, Χολαργός, Ολυμπιακό Χωριό, Φιλοθέη, Ψυχικό, Βριλήσσια, Χαλάνδρι, Μεταμόρφωση, Νέα Ιωνία, Μελίσσια,Γαλάτσι.

Η θεραπεύτρια
ΚΙΡΑ

Εξυπηρετεί καί τις παραπάνω περιοχές και τα ξενοδοχεία που αναγράφονται παραπάνω αναλόγως τα δρομολόγια που της έχουνε βγει μέσα στη μέρα.
Εξυπηρετεί και τα ξενοδοχεία και κατοικίες στο κέντρο της αθήνας εάν και εφόσον υπάρχει πάρκινγκ γιατί είναι τεράστιο θέμα αυτό.
Συμπεριλαμβάνονται τα ξενοδοχεία (ΚΙΡΑ)
πρίαμος παγκρατίου, Bill hotel μεταξουργείο, πριβέ hotel μεταξουργείο, πρίαμος άγιος δημήτριος ηλιούπολη, πρίαμος gls μοσχάτο, lacoba καλλιθέας, salem αργυρούπολη, crystal blue hotel γλυφάδα,Mirada hotel γλυφάδα, creoli hotel γλυφάδα.

Εννοείται ότι εξυπηρετούμε κ οι δύο θεραπεύτριες ανέκαθεν συνέβαινε αυτό όλα τα μεγάλα ξενοδοχεία 4 * 5 * και πάντα όλα τα χρόνια μας πληρώνουν το ταξί πήγαινε-έλα ότι γράψει το ταξίμετρο.

Δεν εξυπηρετούμε από τη γλυφάδα και πέρα, δεν εξυπηρετούμε Σκαραμαγκά.
Δεν εξυπηρετούμε γλυκά νερά ,πικέρμι, παλλήνη, παιανία, θρακομακεδόνες, πάρνηθα, λαγονήσι ,ανάβυσσο, αχαρναί ,μενίδι, λιόσια κλπ..

Αυτή είναι η δυναμική μας αυτό μπορούμε να κάνουμε αυτό κάνουμε.

Για πληροφορίες για την περιοχή σας με γραπτό μήνυμα στο viber.
Με βάση λοιπόν τα αναγραφόμενα, η εξυπηρέτηση γίνεται κατά κύριο λόγο σε απόσταση άνω των 20χλμ από το κέντρο, βπ κ νπ, οπότε φαντάζομαι οτι έχουν κ έξτρα χρέωση λόγω απόστασης.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Με βάση λοιπόν τα αναγραφόμενα, η εξυπηρέτηση γίνεται κατά κύριο λόγο σε απόσταση άνω των 20χλμ από το κέντρο, βπ κ νπ, οπότε φαντάζομαι οτι έχουν κ έξτρα χρέωση λόγω απόστασης.
Καλημέρα σας.
Όλα τα χρόνια της λειτουργίας του γραφείου τα ξενοδοχεία που αναγράφονται ονομαστικά παραπάνω δεν τα έχω χρεώσει ποτέ εξτρα βάση χιλιομετρικής απόστασης. Όμως η περιοχή της Γλυφάδας και πέρα χρεώνεται κανονικά +20€. Μέχρι τον πρίαμο ηλιούπολης και μέχρι το σάλεμ δεν υπάρχει χρέωση.Βόρεια προάστια εγώ προσωπικά δεν χρεώνω κανέναν πελάτη σε κανένα ξενοδοχείο από αυτά που αναφέρονται παραπάνω με έξτρα χιλιομετρική απόσταση. Πέραν κάποιων δύσβατων περιοχών ιδιαίτερα το χειμώνα που αφορά κατοικίες όπως π.χ. Άνοιξη ,πολιτεία,Εκάλη. Έτσι λειτουργούμε όλα τα χρόνια δεν είναι κάτι καινούργιο αυτό και το βλέπουμε εκείνη την ώρα και ενημερώνουμε τον πελάτη τι ισχύει για την περιοχή του όταν θα επικοινωνήσει μαζί μας.
Και φυσικά ισχύει κανονικότατα και η χρέωση late night after για ραντεβού μετά τις 23:00+ extra χρέωση + 20€.
❣️❣️❣️❣️❣️

ΥΓ. Μιλήστε και με άλλα γραφεία για να καταλάβετε την πολιτική τους και θα δείτε ότι χρεώνουν αυτά που εγώ ΔΕΝ χρεώνω.

Οποιαδήποτε απορία υπάρχει με γραπτό μήνυμά σας στο viber επικοινωνία

VIBER MESSAGE
6979398952

❣️❣️❣️❣️❣️
Καλημέρα
Φιλιά.
ΤΕΑ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

Alexvr46

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
Καταλαβαίνω πως μπορεί να είσαι πολύ καλή στη δουλειά σου και για’ αυτό δεν προλαβαίνεις τα ραντεβού, αλλά μέρος της δουλειάς σου είναι και η πολύ καλή επικοινωνία με τον πελάτη. Καλώς ή κακώς χρησιμοποιείς το συγκεκριμένο φόρουμ, στο οποίο παίρνουν μέρος πάρα πολλοί και οι απαντήσεις σου κρίνονται. Η ανατροφοδότηση έρχεται για να γίνεσαι εσύ καλύτερη και κατ’ επέκταση οι υπηρεσίες σου. Οπότε μην απαντάς στους υποψήφιους πελάτες σου με τον άνωθεν τρόπο γιατί δεν αρμόζει. Σήμερα δεν προλαβαίνεις, όμως δεν σου δεσμεύεται κανείς πως θα είναι για πάντα έτσι. Τέλος, για να σε προλάβω επικεντρώνομαι στη δική σου αναφορά περί εκτός έδρας, τα οποία χρεώνονται έξτρα και όχι ότι δεν εξυπηρετούνται. Ή τουλάχιστον και η απόρριψη θέλει τον τρόπο της. Υπηρεσίες πουλάς όχι καρπούζια.
Αυτό προσπάθησα κι εγώ να της εξηγήσω αλλά αντί να απαντήσει όμορφα, έβγαλε υφάκι. Αν μιλούσε όμορφα θα ήταν αλλιώς τα πράγματα. Τι να κάνεις;
 

Alexvr46

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα.
Δεν έχω γράψει εγώ ποτέ ότι πηγαίνω " εκτός έδρας δρομολόγια." Το κείμενο λέει συγκεκριμένα πράγματα 10 χρόνια τώρα αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της αθήνας έξτρα χρέωση 20€.
Αυτό λοιπόν ισχύει για τις θεραπεύτριες που κάνουν αυτά τα δρομολόγια.
Όσο αφορά εμένα ο κόσμος γνωρίζει από μηνύματα- συνομιλίες ιδιωτικά στο viber όλα αυτά τα χρόνια σε ποιες περιοχές κάνω ραντεβού και τους ενημερώνω καθημερινά.
Για να απαντάω στον συγκεκριμένο άνθρωπο με αυτόν τον τρόπο και δημόσια πάει να πει ότι έχω εξαντλήσει κάθε ευγενικό και ώριμο τρόπο ισορροπημένης επικοινωνίας μεταξύ ενηλίκων πρώτα στο viber σε ιδιωτική συνομιλία όπου μιλούσα μαζί του πάνω από 30 λεπτά για να λέμε συνέχεια τα ίδια και να του εξηγώ ευγενικά πάντα ότι εγώ δεν εξυπηρετώ την περιοχή του.
Και ενώ το έχουμε εξαντλήσει δημοσιεύει στο φόρουμ πάλι το ίδιο από την αρχή... για να πει τι στα μέλη? Ότι εγώ δεν εξυπηρετώ την περιοχή του?
Από τη στιγμή που γνωρίζουν τα μέλη 10 χρόνια εργασίας μου τώρα ότι εγώ πάντα εξυπηρετούσα συγκεκριμένες περιοχές? Και ότι είναι αυτονόητο αν ανατρέξετε και σε προηγούμενες σελίδες παλαιότερων χρόνων ότι δεν είναι εφικτό να κάνουμε τόσο μακρινά δρομολόγια. Μιλήστε με όλα τα μέλη σε όλο το forum πώς τους απευθύνομαι εγώ η ίδια στο viber επικοινωνία ,υπάρχουν αναρτήσεις και για μένα και για το τηλεφωνικό κέντρο πώς επικοινωνούμε το οτιδήποτε. Όταν όμως ένας άνθρωπος ξεπερνά τα όρια του κανονικού και του νοήμωνος ανθρώπου το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να τρολάρο διότι με αυτούς τους ανθρώπους υγιής διάλογος δεν υπάρχει.
Εσείς γνωρίζετε αν αυτός ο άνθρωπος έχει σώας τας φρένας ή όχι από τη στιγμή που λειτουργεί έτσι εμμονικά ?
Γιατί εμένα η εμπειρία μου μου έχει δείξει άλλα πράγματα και όχι δεν θα πήγαινα σε καμία περίπτωση σε ένα τέτοιο άνθρωπο να κάνω μασάζ.
Φυσικά και σήμερα υπάρχω και αύριο μπορεί να μην υπάρχω,αυτό τι σημαίνει ότι θα ανέχομαι την ψυχασθένεια του άλλου ανθρώπους δίχως όριο?
Ενώ είναι πάρα πολύ απλό και κατανοητό το κύριε δεν μπορώ να εξυπηρετήσω την περιοχή σας και να πάει παρακάτω να επιλέξει κάτι άλλο. Αν μη τι άλλο είμαι σε μία ηλικία και έχω την πολυτέλεια και την εμπειρία λόγω πολλών τέτοιων βιωμάτων μέσα από αυτή τη δουλειά να επιλέγω πλέον τους πελάτες μου.
Γνωρίζω ότι κρίνομαι και από τη δουλειά μου και από τη συμπεριφορά μου, όλα αυτά τα χρόνια τα μέλη εδώ μέσα γνωρίζουν πώς μιλάω και πως συμπεριφέρομαι γνωρίζουν όμως κ πώς μιλάω και σε αυτούς που λειτουργούν με το χαμηλότερο νοητικό σύστημα η με σκοπιμότητα. Οπότε επειδή και εσείς δεν γνωρίζετε την προϋπάρχουσα συνομιλία και τι έχει προηγηθεί εφόσον τον μπλόκαρα στο viber για αγενή συμπεριφορά βγήκε και έγραψε εδώ και έπρεπε να μιλήσω έτσι. Τη δική του συμπεριφορά γιατί δεν την κρίνετε ?
Φυσικά και δεν πουλάω καρπούζια αλλά και καρπούζια να πουλούσα εξαρτάται πάντα τι έχω απέναντί μου... όταν έχω λοιπόν τέτοιους ανθρώπους απέναντί μου προτιμώ να τα χαρίσω σε πεινασμένες οικογένειες να φάνε να χορτάσει η κοιλιά τους πάρα να τα φάνε αχάριστοι που δεν καταλαβαίνουν τον κόπο του άλλου, όλα είναι δράση και αντίδραση έτσι λειτουργώ εγώ όμως .
Οπότε μη βγάζουμε συμπεράσματα εάν δεν γνωρίζουμε τι έχει προηγηθεί.
Ελπίζω εν μέρει να σας κάλυψα δυστυχώς δεν μπορώ να σας παρουσιάσω δημόσια τη συνομιλία από το viber για να έχετε καλύτερη εικόνα.
Δε θα ασχολιόμουν κανονικά αλλά συκοφαντείς ενώ δεν με ξέρεις καν. Και στο viber λοιπόν και εδώ σε διέψευσα με νούμερα. Γράφεις για εξυπηρέτηση πέραν των 20χλμ με χρέωση, εγώ είμαι στα 15χλμ από το κέντρο και λες δεν έρχομαι. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έρχεσαι, έχω πρόβλημα που άλλα διαφημίζεις και άλλα κάνεις. Βγάλε λίστα των περιοχών που πας λοιπόν να γλυτώσουμε τον κόπο των μηνυμάτων και όλα καλά. Δε σε ξέρω 10 χρόνια για να ξέρω που πας και που όχι ούτε είμαι υποχρεωμένος να διαβάσω 300 σελίδες νήμα για να ενημερωθώ. Ούτε εμμονικός ήμουν ούτε σε απασχόλησα μισή ώρα και το ύφος που ξεκίνησα να σου γράφω ήταν ευγενέστατο. Όταν πούλησες τρελίτσα και υφάκι, έλαβες την αντίδραση που σου άρμοζε. Μπορεί να σε είχε κουράσει άλλος ή να τα έχεις πει αυτά 100 φορές, δε φταίω εγώ όμως σε αυτό. Το πως μιλάω φαίνεται και το πως απαντάς επίσης άρα τα συμπεράσματα είναι εύκολα.
 

Alexvr46

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
Παιδιά κατάφερε έστω ΕΝΑΣ να κλεισει ραντεβού αυτη τη βδομάδα με την Τέα την ίδια?? Κανω μια στατιστική έρευνα παρακαλώ βοηθήστε με!
Εγώ δε χρειάζεται να σου απαντήσω φαντάζομαι ;-)

Υ.Γ. Το γέλιο καλοπροαίρετο εννοείται, διευκρινίζω γιατί τα γραπτά παρεξηγούνται εύκολα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
689
Κριτικές
3
Like
3.305
Πόντοι
446
Εγώ δε χρειάζεται να σου απαντήσω φαντάζομαι ;-)

Υ.Γ. Το γέλιο καλοπροαίρετο εννοείται, διευκρινίζω γιατί τα γραπτά παρεξηγούνται εύκολα.
Παρακαλώ να απαντήσει ΜΟΝΟ οποιος ΚΑΤΑΦΕΡΕ να κλείσει. όχι οποιος προσπάθησε απλα κ για οποιονδήποτε λόγο δεν τα καταφερε.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Παιδιά κατάφερε έστω ΕΝΑΣ να κλεισει ραντεβού αυτη τη βδομάδα με την Τέα την ίδια?? Κανω μια στατιστική έρευνα παρακαλώ βοηθήστε με!
Καλημέρα
Όχι καλό μου δεν έχω ξεκινήσει
να κάνω κρατήσεις ακόμα έχω "τις δύσκολες μέρες" αν σε ενδιαφέρει.... οπότε προς το παρόν είμαι εκτός baby
Η Κιρα εργάζεται κανονικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom