Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 814K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (11 μέλη και 31 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
689
Κριτικές
3
Like
3.305
Πόντοι
446
Καλημέρα
Όχι καλό μου δεν έχω ξεκινήσει
να κάνω κρατήσεις ακόμα έχω "τις δύσκολες μέρες" αν σε ενδιαφέρει.... οπότε προς το παρόν είμαι εκτός baby
Η Κιρα εργάζεται κανονικά.
Πέρας ερεύνης!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Αυτό προσπάθησα κι εγώ να της εξηγήσω αλλά αντί να απαντήσει όμορφα, έβγαλε υφάκι. Αν μιλούσε όμορφα θα ήταν αλλιώς τα πράγματα. Τι να κάνεις;
Γίνε περισσότερο τοξικός μπορείς ....το χεις άνετα
 

Συνημμένα

  • 1000032590.jpg
    1000032590.jpg
    185,2 KB · Εμφανίσεις: 5

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Δε θα ασχολιόμουν κανονικά αλλά συκοφαντείς ενώ δεν με ξέρεις καν. Και στο viber λοιπόν και εδώ σε διέψευσα με νούμερα. Γράφεις για εξυπηρέτηση πέραν των 20χλμ με χρέωση, εγώ είμαι στα 15χλμ από το κέντρο και λες δεν έρχομαι. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έρχεσαι, έχω πρόβλημα που άλλα διαφημίζεις και άλλα κάνεις. Βγάλε λίστα των περιοχών που πας λοιπόν να γλυτώσουμε τον κόπο των μηνυμάτων και όλα καλά. Δε σε ξέρω 10 χρόνια για να ξέρω που πας και που όχι ούτε είμαι υποχρεωμένος να διαβάσω 300 σελίδες νήμα για να ενημερωθώ. Ούτε εμμονικός ήμουν ούτε σε απασχόλησα μισή ώρα και το ύφος που ξεκίνησα να σου γράφω ήταν ευγενέστατο. Όταν πούλησες τρελίτσα και υφάκι, έλαβες την αντίδραση που σου άρμοζε. Μπορεί να σε είχε κουράσει άλλος ή να τα έχεις πει αυτά 100 φορές, δε φταίω εγώ όμως σε αυτό. Το πως μιλάω φαίνεται και το πως απαντάς επίσης άρα τα συμπεράσματα είναι εύκολα.
Μίλησε με έναν ειδικό να σε κατευθύνει δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Λυπάμαι.
 

Συνημμένα

  • 1000032588.jpg
    1000032588.jpg
    292 KB · Εμφανίσεις: 4

Alexvr46

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
Μίλησε με έναν ειδικό να σε κατευθύνει δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Λυπάμαι.
Γίνε περισσότερο τοξικός μπορείς ....το χεις άνετα
Σε ευχαριστώ για την επιβεβαίωση των γραφομένων μου. Δεν έχω κάτι να προσθέσω.
 

tolius

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Κατόπιν επικοινωνίας με την Τεα , αυτό που θέλω να πω είναι, εκτός του ότι απάντησε αμέσως, απάντησε σε κάποιες απορίες , είναι ευγενέστατη!
( Σε λίγο καιρό , ελπίζω από κοντά … )
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
148
Like
357
Πόντοι
21
Καλημέρα
Όχι καλό μου δεν έχω ξεκινήσει
να κάνω κρατήσεις ακόμα έχω "τις δύσκολες μέρες" αν σε ενδιαφέρει.... οπότε προς το παρόν είμαι εκτός baby
Η Κιρα εργάζεται κανονικά.
Κοιτάζω κάποια στιγμή χθες το πρωί το κινητό και ήταν 11:20. Λέω από μέσα μου "Ήγγικεν η ώρα!". Στέλνω μυνηματάκι για σένα και σκάει πανηγυρικό άκυρο! Αν δεν καταφέρω να κανονίσουμε κάτι και την άλλη εβδομάδα τότε φαίνεται δεν θα είναι γραφτό να σε απολαύσω.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Κοιτάζω κάποια στιγμή χθες το πρωί το κινητό και ήταν 11:20. Λέω από μέσα μου "Ήγγικεν η ώρα!". Στέλνω μυνηματάκι για σένα και σκάει πανηγυρικό άκυρο! Αν δεν καταφέρω να κανονίσουμε κάτι και την άλλη εβδομάδα τότε φαίνεται δεν θα είναι γραφτό να σε απολαύσω.
Καλησπέρα. Ρε αγάπη γιατί λες άκυρο αλήθεια?
Θέλεις να έρθω με περίοδο να σε βάψω ολυμπιακό δεν έχω πρόβλημα.
Όλα τα γραφεία στην ελλάδα εκτός από μένα στέλνουν κοπέλες για μασάζ με περίοδο εγώ δεν το κάνω.
Θέλεις να έρθω και να φοράω ρούχα και να σου κάνω μασάζ χαλαρωτικό ? Και να μην μπορούμε ούτε γυμνοι να κάνουμε μπάνιο? Γιατί μέχρι εκεί θα είναι το έργο άμα έχω περίοδο ξεκάθαρα.
Άμα το θες έτσι γιατί αν με ρωτάς εμένα εγώ δεν το θέλω έτσι.. πολύ ευχαρίστως σε 90' είμαι κοντά σου.
Όμως μία χάρη σε παρακαλώ όταν γράφεται κάτι να τα γράφετε όπως είναι ....δεν έφαγες άκυρο λοιπόν.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.182
Like
9.198
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα. Ρε αγάπη γιατί λες άκυρο αλήθεια?
Θέλεις να έρθω με περίοδο να σε βάψω ολυμπιακό δεν έχω πρόβλημα.
Όλα τα γραφεία στην ελλάδα εκτός από μένα στέλνουν κοπέλες για μασάζ με περίοδο εγώ δεν το κάνω.
Θέλεις να έρθω και να φοράω ρούχα και να σου κάνω μασάζ χαλαρωτικό ? Και να μην μπορούμε ούτε γυμνοι να κάνουμε μπάνιο? Γιατί μέχρι εκεί θα είναι το έργο άμα έχω περίοδο ξεκάθαρα.
Άμα το θες έτσι γιατί αν με ρωτάς εμένα εγώ δεν το θέλω έτσι.. πολύ ευχαρίστως σε 90' είμαι κοντά σου.
Όμως μία χάρη σε παρακαλώ όταν γράφεται κάτι να τα γράφετε όπως είναι ....δεν έφαγες άκυρο λοιπόν.
Πολύ απλή και στοχευμένη απάντηση
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.182
Like
9.198
Πόντοι
1.056
Την αλήθεια τους λέω ρε συ τι άλλο να κάνω δηλαδή έλεος.
To θέμα δεν είναι η απάντηση, αλλά ο τρόπος γραφής. Εξηγείς, με λόγο χωρίς ακρότητες και ευγενικά.

Παράδειγμα για πολλές άλλες που βγαίνουν με άλλο τρόπο γραφής
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
To θέμα δεν είναι η απάντηση, αλλά ο τρόπος γραφής. Εξηγείς, με λόγο χωρίς ακρότητες και ευγενικά.

Παράδειγμα για πολλές άλλες που βγαίνουν με άλλο τρόπο γραφής
Πες τα σε κάτι άρρωστους εμμονικούς παραπάνω που σε λίγο ετοιμάζονται να πάνε για κρύο μπανάκι.
Τα έχουμε μάθει τόσα χρόνια ρε αγάπη.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.182
Like
9.198
Πόντοι
1.056
Πες τα σε κάτι άρρωστους εμμονικούς παραπάνω που σε λίγο ετοιμάζονται να πάνε για κρύο μπανάκι.
Τα έχουμε μάθει τόσα χρόνια ρε αγάπη.
Εμμονικοί υπήρχαν , υπάρχουν και θα υπάρχουν. Το θέμα είναι το πως τους απομακρύνεις χωρίς να χάσεις την αξιοπρέπεια σου και την ευγένεια σου.
Γιαυτό έβαλα και το "πολλές άλλες", γιατί υπάρχουν και απο πλευράς κοριτσιών κάτι απαντήσεις... Παναγιά μου...
 

tolius

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Πάντως σε σύγκριση με άλλα γραφεία , θεωρώ ότι είναι πολύ καλό , με τις υπηρεσίες που προσφέρουν , επίσης και η λεπτομερής ενημέρωση της Τεας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
148
Like
357
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Ρε αγάπη γιατί λες άκυρο αλήθεια?
Θέλεις να έρθω με περίοδο να σε βάψω ολυμπιακό δεν έχω πρόβλημα.
Όλα τα γραφεία στην ελλάδα εκτός από μένα στέλνουν κοπέλες για μασάζ με περίοδο εγώ δεν το κάνω.
Θέλεις να έρθω και να φοράω ρούχα και να σου κάνω μασάζ χαλαρωτικό ? Και να μην μπορούμε ούτε γυμνοι να κάνουμε μπάνιο? Γιατί μέχρι εκεί θα είναι το έργο άμα έχω περίοδο ξεκάθαρα.
Άμα το θες έτσι γιατί αν με ρωτάς εμένα εγώ δεν το θέλω έτσι.. πολύ ευχαρίστως σε 90' είμαι κοντά σου.
Όμως μία χάρη σε παρακαλώ όταν γράφεται κάτι να τα γράφετε όπως είναι ....δεν έφαγες άκυρο λοιπόν.
Λάθος το άκυρο. Δεν το εννοούσα με αυτή την έννοια. Εννοείται πως καλά έκανες και το ανέφερες κι εννοείται πως καλά κάνεις και δεν κλείνεις ραντεβού. Ούτε εγώ θα έκλεινα ραντεβού ακόμα κι αν έκανε κάποια με περίοδο. Λάθος ήταν η διατύπωση μου. Χίλια συγγνώμη για την αναστάτωση.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Λάθος το άκυρο. Δεν το εννοούσα με αυτή την έννοια. Εννοείται πως καλά έκανες και το ανέφερες κι εννοείται πως καλά κάνεις και δεν κλείνεις ραντεβού. Ούτε εγώ θα έκλεινα ραντεβού ακόμα κι αν έκανε κάποια με περίοδο. Λάθος ήταν η διατύπωση μου. Χίλια συγγνώμη για την αναστάτωση.
Καλησπέρα.
Μην ζητάς συγνώμη, καμία αναστάτωση σου μιλώ με αλήθεια δεν υπάρχει κανένα θέμα, απλά θέλω να τα λέμε ξεκάθαρα γιατί μπαίνουνε πολλά troll και γράφουν πολλά άκυρα, αυτό συμβαίνει κάθε χρόνο, κάθε φορά και τρέχουμε να τους μπανάρουμε και εν συνεχεία τους κλώνους τους και πάει λέγοντας.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη διευκρίνιση και την αλήθεια σου ελπίζω να τα πούμε από κοντά.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Έχω μια απορία ,
Εσείς τα κοριτσάκια δεν έχετε συγκεκριμένες μέρες + - που έρχεται η περίοδος ? Νομίζω ναι.

Άρα τι διαφήμιζες μια βδομάδα Κίρα Τεα αφού ξέρεις ότι δεν θα μπορείς ?

Και εν πασει περιπτωσει , εγώ Ολυμπιακάρα είμαι άμα γουστάρεις βάλε ταμπόν και έλα να με ανακουφίσεις σου στέλνω viber τώρα

Τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.806
Έχω μια απορία ,
Εσείς τα κοριτσάκια δεν έχετε συγκεκριμένες μέρες + - που έρχεται η περίοδος ? Νομίζω ναι.

Άρα τι διαφήμιζες μια βδομάδα Κίρα Τεα αφού ξέρεις ότι δεν θα μπορείς ?

Και εν πασει περιπτωσει , εγώ Ολυμπιακάρα είμαι άμα γουστάρεις βάλε ταμπόν και έλα να με ανακουφίσεις σου στέλνω viber τώρα

Τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ
Όχι απαραίτητα συνήθως μετά το καλοκαίρι δεν έχουμε στάνταρ μέρες γιατί χαλάει ο κύκλος με τη θάλασσα και τα μπάνια ενημερώσου baby.
Επιπλέον υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που μπορεί να κόψουν την περίοδο και να την ξαναρχίσουν if you know what i mean. Επιπλέον όχι δεν έχουμε όλες οι γυναίκες σταθερό κύκλο. Ιδιαίτερα εγώ και λυπάμαι που πρέπει να το αναφέρω για άλλη μία φορά όπου επί 1 χρόνο ήμουν εκτός λόγω πολύ σοβαρού χειρουργείου. Επιπλέον εγώ δεν είμαι κοριτσάκι ούτε η Κίρα είμαστε γυναίκες και δεν κάνουμε μασάζ με περίοδο σεβόμαστε και τον εαυτό μας και τον πελάτη μας. Το τι κάνουν τα κοριτσάκια δεν με αφορά .Επίσης όλα τα χρόνια ενημερώνω το forum με υπηρεσίες, διάρκεια και κόστος συνεδριών όμως το πότε θα είμαι ενεργή- διαθέσιμη αυτό το λαμβάνουν σε μήνυμα όταν έρχονται σε επικοινωνία μαζί μου στο viber. Την διαθεσιμότητα μου και τη εβδομαδιαία διαθεσιμότητα για την θεραπεύτρια ΚΙΡΑ δεν την βγάζουμε αναφορά στο forum αλλα σε ιδιωτική συνομιλία.
Τώρα το υφάκι περί διαφημίσεων δεν θα το σχολιάσω το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι εγώ προσωπικά δεν χρειάζομαι καμία διαφήμιση αγαπητέ μου. Όσο για το ταμπόν δεν χρησιμοποιώ και δεν πρόκειται, αλλά ξεκάθαρα στο λέω ότι με τέτοιο ύφος γραφής γιατί το έχεις κάνει και το έχεις ξανακάνει από μένα δεν θα δεις ούτε την άκρη των δαχτύλων των χεριών μου... οπότε πήγαινε παρακάτω
 
Τελευταία τροποποίηση:

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
23
Like
5.064
Πόντοι
2.846
Δεν πάω πουθενά... δεν μπορώ να συνεννοηθώ εκεί πέρα με τα σουβλάκια τα καλαμάκια και τις πίτες σας φαντάσου να προσπαθώ να συνεννοηθω σε υπηρεσίες τι έχει να γίνει
Αυτό θα πει Μακεδονική Φιλοξενία! Όχι για να μη λέτε ότι δε σας αγαπάμε!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-10-15-15-38-18-451_com.opera.browser.beta.png
    Screenshot_2024-10-15-15-38-18-451_com.opera.browser.beta.png
    681 KB · Εμφανίσεις: 6

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
5
Like
3.621
Πόντοι
736
Όχι απαραίτητα συνήθως μετά το καλοκαίρι δεν έχουμε στάνταρ μέρες γιατί χαλάει ο κύκλος με τη θάλασσα και τα μπάνια ενημερώσου baby.
Επιπλέον υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που μπορεί να κόψουν την περίοδο και να την ξαναρχίσουν if you know what i mean. Επιπλέον όχι δεν έχουμε όλες οι γυναίκες σταθερό κύκλο. Ιδιαίτερα εγώ και λυπάμαι που πρέπει να το αναφέρω για άλλη μία φορά όπου επί 1 χρόνο ήμουν εκτός λόγω πολύ σοβαρού χειρουργείου. Επιπλέον εγώ δεν είμαι κοριτσάκι ούτε η Κίρα είμαστε γυναίκες και δεν κάνουμε μασάζ με περίοδο σεβόμαστε και τον εαυτό μας και τον πελάτη μας. Το τι κάνουν τα κοριτσάκια δεν με αφορά .Επίσης όλα τα χρόνια ενημερώνω το forum με υπηρεσίες, διάρκεια και κόστος συνεδριών όμως το πότε θα είμαι ενεργή- διαθέσιμη αυτό το λαμβάνουν σε μήνυμα όταν έρχονται σε επικοινωνία μαζί μου στο viber. Την διαθεσιμότητα μου και τη εβδομαδιαία διαθεσιμότητα για την θεραπεύτρια ΚΙΡΑ δεν την βγάζουμε αναφορά στο forum αλλα σε ιδιωτική συνομιλία.
Τώρα το υφάκι περί διαφημίσεων δεν θα το σχολιάσω το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι εγώ προσωπικά δεν χρειάζομαι καμία διαφήμιση αγαπητέ μου. Όσο για το ταμπόν δεν χρησιμοποιώ και δεν πρόκειται, αλλά ξεκάθαρα στο λέω ότι με τέτοιο ύφος γραφής γιατί το έχεις κάνει και το έχεις ξανακάνει από μένα δεν θα δεις ούτε την άκρη των δαχτύλων των χεριών μου... οπότε πήγαινε παρακάτω
Εχεις επιστρέψει δυνατά στο σάϊτ. Γαμείς & δέρνεις που λένε στο χωριό μου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom