Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 814K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.802
Εχεις επιστρέψει δυνατά στο σάϊτ. Γαμείς & δέρνεις που λένε στο χωριό μου..
Καλησπέρα σας.
Τα γαμησιάτικα τα έχει αναλάβει ο admin ,το ξυλίκι το αναλαμβάνω εγώ με πληρωμή ΜΟΝΟ.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Όχι απαραίτητα συνήθως μετά το καλοκαίρι δεν έχουμε στάνταρ μέρες γιατί χαλάει ο κύκλος με τη θάλασσα και τα μπάνια ενημερώσου baby.
Επιπλέον υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που μπορεί να κόψουν την περίοδο και να την ξαναρχίσουν if you know what i mean. Επιπλέον όχι δεν έχουμε όλες οι γυναίκες σταθερό κύκλο. Ιδιαίτερα εγώ και λυπάμαι που πρέπει να το αναφέρω για άλλη μία φορά όπου επί 1 χρόνο ήμουν εκτός λόγω πολύ σοβαρού χειρουργείου. Επιπλέον εγώ δεν είμαι κοριτσάκι ούτε η Κίρα είμαστε γυναίκες και δεν κάνουμε μασάζ με περίοδο σεβόμαστε και τον εαυτό μας και τον πελάτη μας. Το τι κάνουν τα κοριτσάκια δεν με αφορά .Επίσης όλα τα χρόνια ενημερώνω το forum με υπηρεσίες, διάρκεια και κόστος συνεδριών όμως το πότε θα είμαι ενεργή- διαθέσιμη αυτό το λαμβάνουν σε μήνυμα όταν έρχονται σε επικοινωνία μαζί μου στο viber. Την διαθεσιμότητα μου και τη εβδομαδιαία διαθεσιμότητα για την θεραπεύτρια ΚΙΡΑ δεν την βγάζουμε αναφορά στο forum αλλα σε ιδιωτική συνομιλία.
Τώρα το υφάκι περί διαφημίσεων δεν θα το σχολιάσω το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι εγώ προσωπικά δεν χρειάζομαι καμία διαφήμιση αγαπητέ μου. Όσο για το ταμπόν δεν χρησιμοποιώ και δεν πρόκειται, αλλά ξεκάθαρα στο λέω ότι με τέτοιο ύφος γραφής γιατί το έχεις κάνει και το έχεις ξανακάνει από μένα δεν θα δεις ούτε την άκρη των δαχτύλων των χεριών μου... οπότε πήγαινε παρακάτω
Κι εμείς απατεώνες είμαστε
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.333
Κριτικές
9
Like
5.493
Πόντοι
1.436
Και εμένα μου έστειλες ότι είσαι στις δύσκολες μέρες σου. Αν δεν δω σερβιέτακι κόκκινο δεν πιστεύω τίποτα.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Μεγάλο ζόρι τραβάς ρε φίλε κρίμα σας λυπάμαι
Εγώ να δεις πόσο λυπαμαι για το χρόνο που χαλάω τώρα .

Όσο για σένα και μόνο που ασχολήθηκες να γράψεις ολόκληρο κατεβατό - παραλήρημα δείχνει το παραμύθι που πουλάς .

Φίλοι δεν είμαστε
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.802
Εγώ να δεις πόσο λυπαμαι για το χρόνο που χαλάω τώρα .

Όσο για σένα και μόνο που ασχολήθηκες να γράψεις ολόκληρο κατεβατό - παραλήρημα δείχνει το παραμύθι που πουλάς .

Φίλοι δεν είμαστε
Ότι πεις.... αποφάσισα εγώ μετά από τόσα χρόνια που έχω αποδείξει την εργασία μου και ποια είμαι ...να δουλέψω τον κόσμο .."οτι δήθεν έχω περίοδο" και εσύ ο ευφυής αναγνώστης που ξεβρακώνεις κόσμο τα έβγαλες όλα στην επιφάνεια μπράβο ρε θηρίο!!! Με τέτοιο νοητικό επίπεδο μόνο πάτο μπορείς να πας και να κυλήσεις σε κανέναν υπόνομο, γεμίζεις με τις αηδίες που γράφεις αόρατο troll του πληκτρολογίου.
Εγώ μπαίνω στη διαδικασία και απαντώ και γράφω κείμενα όπως και να τα
" χαρακτηρίζεις "αδιάφορο μου είναι ,ανέκαθεν το κανα και θα εξακολουθώ όπου γουστάρω να γράφω αυτό που αισθάνομαι και αυτό που είναι η πραγματικότητα, ακόμα και σε
Κάτι ναυάγια που δεν έχουν ζωή γιατί είναι η δουλειά μου και υπάρχω επώνυμα εδώ, εσύ δεν μας λες τι κάνεις ... έγραψες δημόσια ότι θα στείλεις μήνυμα για "ραντεβουδάκι " πράγμα το οποίο δεν έκανες γιατί κρύβεσαι... αλλά γελάω διαβάζοντας τα μηνύματά σου από το 2022 που παρακαλάς για ραντεβού.... σε πόνεσε.. μάθε να διαχειρίζεσαι την απόρριψη κ την συμπεριφορά σου είναι ένα μάθημα ανεκτίμητης αξίας θα σε κάνει καλύτερο άνθρωπο. Και στο ξαναλέω για τελευταία φορά να το βάλεις καλά στο μυαλουδάκι σου εγώ επιλέγω πού θα πάω, με ποιον θα πάω, και αν θα πάω, όχι εσύ εμένα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Εγώ να δεις πόσο λυπαμαι για το χρόνο που χαλάω τώρα .

Όσο για σένα και μόνο που ασχολήθηκες να γράψεις ολόκληρο κατεβατό - παραλήρημα δείχνει το παραμύθι που πουλάς .

Φίλοι δεν είμαστε
Ρε τυπε, ειλικρινα, δεν εχεις βαρεθει να σου ξινιζει το ενα και να σου βρωμαει το αλλο και να ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.181
Like
9.198
Πόντοι
1.056
Βρε κοπέλα μου το να απαντάς έχεις δίκιο. Αλλά το να συνεχίζεις να απαντάς σε κάποιον που ανώνυμα σε προκαλεί, παίζεις το παιχνίδι του. Δεν αξίζει.
Μια, δύο φορές απάντησες. Το κόβεις, εκτός αν πει κα΄τι χοντρό.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Ότι πεις.... αποφάσισα εγώ μετά από τόσα χρόνια που έχω αποδείξει την εργασία μου και ποια είμαι ...να δουλέψω τον κόσμο .."οτι δήθεν έχω περίοδο" και εσύ ο ευφυής αναγνώστης που ξεβρακώνεις κόσμο τα έβγαλες όλα στην επιφάνεια μπράβο ρε θηρίο!!! Με τέτοιο νοητικό επίπεδο μόνο πάτο μπορείς να πας και να κυλήσεις σε κανέναν υπόνομο, γεμίζεις με τις αηδίες που γράφεις αόρατο troll του πληκτρολογίου.
Εγώ μπαίνω στη διαδικασία και απαντώ και γράφω κείμενα όπως και να τα
" χαρακτηρίζεις "αδιάφορο μου είναι ,ανέκαθεν το κανα και θα εξακολουθώ όπου γουστάρω να γράφω αυτό που αισθάνομαι και αυτό που είναι η πραγματικότητα, ακόμα και σε
Κάτι ναυάγια που δεν έχουν ζωή γιατί είναι η δουλειά μου και υπάρχω επώνυμα εδώ, εσύ δεν μας λες τι κάνεις ... έγραψες δημόσια ότι θα στείλεις μήνυμα για "ραντεβουδάκι " πράγμα το οποίο δεν έκανες γιατί κρύβεσαι... αλλά γελάω διαβάζοντας τα μηνύματά σου από το 2022 που παρακαλάς για ραντεβού.... σε πόνεσε.. μάθε να διαχειρίζεσαι την απόρριψη κ την συμπεριφορά σου είναι ένα μάθημα ανεκτίμητης αξίας θα σε κάνει καλύτερο άνθρωπο. Και στο ξαναλέω για τελευταία φορά να το βάλεις καλά στο μυαλουδάκι σου εγώ επιλέγω πού θα πάω, με ποιον θα πάω, και αν θα πάω, όχι εσύ εμένα.
Έχω κάνει 2 ραντεβού μαζί σας
Αλλα όχι μαζί σου . Εσένα ούτε ζωγραφιστή .
Α και που σαι
Δεν έχεις ανακαλύψει την πυρίτιδα . Και αυτά τα περιτυλίγματα του αισθησιασμού που πλασάρεις τα κάνουν άλλοι εδώ και 30 χρόνια .
Εγώ πάω παρακατω ( έχω πάει ήδη ) εσύ ?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.802
Έχω κάνει 2 ραντεβού μαζί σας
Αλλα όχι μαζί σου . Εσένα ούτε ζωγραφιστή .
Α και που σαι
Δεν έχεις ανακαλύψει την πυρίτιδα . Και αυτά τα περιτυλίγματα του αισθησιασμού που πλασάρεις τα κάνουν άλλοι εδώ και 30 χρόνια .
Εγώ πάω παρακατω ( έχω πάει ήδη ) εσύ ?
Εγώ αγόρι μου, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μείνω ΕΔΩ στο νήμα μου για όσο καιρό θέλω εγώ και επιθυμώ με Ανθρώπους που ΑΞΙΖΟΥΝ και λειτουργούν επώνυμα,σέβονται και τους σέβομαι, να κάνω τη δουλειά μου και να επικοινωνώ όπως ξέρω εγώ καλύτερα.
Εννοείται ότι έπρεπε να πας ΧΘΕΣ παρακάτω,μη σου πω και δύο χρόνια πριν και να μην επιμένεις,να μάθεις να κάνεις διαχείριση του ίδιου σου του εαυτού. Ελάχιστες πιθανότητες να αλλάξει κάτι είναι όταν ξεκινήσεις την ψυχοθεραπεία και την αυτογνωσία στο εύχομαι ολόψυχα να βρεις γιατριά.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
689
Κριτικές
3
Like
3.305
Πόντοι
446
Βρε κοπέλα μου το να απαντάς έχεις δίκιο. Αλλά το να συνεχίζεις να απαντάς σε κάποιον που ανώνυμα σε προκαλεί, παίζεις το παιχνίδι του. Δεν αξίζει.
Μια, δύο φορές απάντησες. Το κόβεις, εκτός αν πει κα΄τι χοντρό.
Η μανούρα κ δραστήριοτητα στο νήμα μόνο διαφήμιση κάνει στην Τεα.......think of it....
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Εγώ αγόρι μου, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μείνω ΕΔΩ στο νήμα μου για όσο καιρό θέλω εγώ και επιθυμώ με Ανθρώπους που ΑΞΙΖΟΥΝ και λειτουργούν επώνυμα,σέβονται και τους σέβομαι, να κάνω τη δουλειά μου και να επικοινωνώ όπως ξέρω εγώ καλύτερα.
Εννοείται ότι έπρεπε να πας ΧΘΕΣ παρακάτω,μη σου πω και δύο χρόνια πριν και να μην επιμένεις,να μάθεις να κάνεις διαχείριση του ίδιου σου του εαυτού. Ελάχιστες πιθανότητες να αλλάξει κάτι είναι όταν ξεκινήσεις την ψυχοθεραπεία και την αυτογνωσία στο εύχομαι ολόψυχα να βρεις γιατριά.
Επώνυμα ? Χα
Σιγά μην μοιραστώ προσωπικά δεδομένα μαζί σου.

Όσο για την ψυχοθεραπεία Εγώ μόλις τελείωσα μήπως θέλεις να σε συστήσω γιατί μάλλον δεν πας καλά.

Το έχω ξαναδεί εδώ μέσα από όμοιες σου… μανία καταδίωξης λέγεται … όλοι εναντίον σας και όλοι απέναντι σας .

Εγώ έχω φύγει τρέχοντας , όχι ΧΘΕΣ αλλά στο ξαναείπα από την τελευταία φορά πριν σταματήσεις.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.015
Like
7.802
Βρε κοπέλα μου το να απαντάς έχεις δίκιο. Αλλά το να συνεχίζεις να απαντάς σε κάποιον που ανώνυμα σε προκαλεί, παίζεις το παιχνίδι του. Δεν αξίζει.
Μια, δύο φορές απάντησες. Το κόβεις, εκτός αν πει κα΄τι χοντρό.
Απαντώ γιατί βγαίνει πάντα στην επιφάνεια η ψυχοπάθειά της εμμονικής συμπεριφοράς ανθρώπων, ανώνυμα βεβαίως εκτιθόμενοι όμως δημόσια. Και αυτή η συμπεριφορά που βλέπεις είναι η μικρογραφία της κοινωνίας μας εκεί έξω για το πώς λειτουργούν οι άνθρωποι.Είναι πάρα πολύ καλή έρευνα προς μελέτη και παρατήρηση και είναι σπουδαίο να το βλέπουμε όλοι μας πώς εκδηλώνεται. Για να μάθουμε να αναγνωρίζουμε την κατάσταση του συνόλου της κοινωνία μας μέσα από αυτό.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
4
Like
3.722
Πόντοι
456
Απαντώ γιατί βγαίνει πάντα στην επιφάνεια η ψυχοπάθειά της εμμονικής συμπεριφοράς ανθρώπων, ανώνυμα βεβαίως εκτιθόμενοι όμως δημόσια. Και αυτή η συμπεριφορά που βλέπεις είναι η μικρογραφία της κοινωνίας μας εκεί έξω για το πώς λειτουργούν οι άνθρωποι.Είναι πάρα πολύ καλή έρευνα προς μελέτη και παρατήρηση και είναι σπουδαίο να το βλέπουμε όλοι μας πώς εκδηλώνεται. Για να μάθουμε να αναγνωρίζουμε την κατάσταση του συνόλου της κοινωνία μας μέσα από αυτό.
Τρελαίνομαι για εμπεριστατωμένα επιστημονικά συμπεράσματα από τις ιεριες του αισθησιασμού
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

james034

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.666
Κριτικές
21
Like
13.133
Πόντοι
10.395
Απαντώ γιατί βγαίνει πάντα στην επιφάνεια η ψυχοπάθειά της εμμονικής συ:hi:μπεριφοράς ανθρώπων, ανώνυμα βεβαίως εκτιθόμενοι όμως δημόσια. Και αυτή η συμπεριφορά που βλέπεις είναι η μικρογραφία της κοινωνίας μας εκεί έξω για το πώς λειτουργούν οι άνθρωποι.Είναι πάρα πολύ καλή έρευνα προς μελέτη και παρατήρηση και είναι σπουδαίο να το βλέπουμε όλοι μας πώς εκδηλώνεται. Για να μάθουμε να αναγνωρίζουμε την κατάσταση του συνόλου της κοινωνία μας μέσα από αυτό.
ανεξάρτητα αν συμφωνώ ή όχι με την φυσαρμόνικα... δεν έχεις λόγο να απαντάς και να το συνεχίζεις!!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
409
Like
2.030
Πόντοι
441
Παιδιά κατάφερε έστω ΕΝΑΣ να κλεισει ραντεβού αυτη τη βδομάδα με την Τέα την ίδια?? Κανω μια στατιστική έρευνα παρακαλώ βοηθήστε με!
Απορώ τόσα χρόνια τι δεν έχετε καταλάβει…
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom