Νέα

Τάρια Μπούρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ντένις Ουίλιαμ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 462
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.577
Like
21.930
Πόντοι
5.006
Να πω ενα ωραιο περιστατικο πριν ενα χρονο γραφτηκαμε με εναν κολητο μου σε γυμναστηριο στα βορεια προαστεια.ετυχε να ερχεται και η ταρια μπουρα εκει και διαφορες αλλες γνωστες.Στις αρχες μας καρφωνε στα ματια η μιλφαρα ενω γυμναζοτανε τρελα.καθε μερα μας καρφωνε.μια μερα οταν τελιωσαμε μαζι το gym αραξαμε λιγο στην εισοδο που εχει ενα ''μικρο καφε'' σε καποια φαση χτυπαει το κινητο μου και βγαινω εξω.Σκαει η Ταρια στο φιλο μου και του λεει να παμε σε χοτελ με το δικο του αυτοκινητο ετσι απλα μαγκες.δεν ανταλλαξανε ουτε κινητο.απλα να πω στις ωρες του gym ειχαν πεσει οι ματιες για πουτσα.Απλα η ταρια λογω γαμου δεν θελει να δωσει κανενα δικαιωμα και καλα κανει.Του εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του κωλο μουνι ολα ακαποτα.....μετα απο δυο 3 μερες εφυγε για διακοπες και δεν την ξαναειδε.Ετσι ειναι τα μιλφ μαγκες τοσο απλα......
παιδια εγω ειμαι ο κολλητος του, που αναφερει ο ματζεστικ...απλα να αναφερω 2-3 πραγματακια που ξεχασε να πει :
1)περα απο τις ματιες που λεει οτι παιχτηκαν στο gym,επιπλεον ετριβε την μουναρα της οταν την κοιτουσα και εγλεφε προκλητικα τα βαρακια..
2)στο ξενοδοχειο αφου την ξεπατωσα ακαποτα και εχυσα μεσα στην μουναρα της εννοειται, πηρε τηλεφωνο την κορη της,την οποια πηδηξα και αυτην.
3)κατω στο αμαξι μας περιμενε ο κυρ μητροπουλος στον οποιο εριξα ενα bukkake φευγοντας...
αυτα....
:grin: :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
παιδια εγω ειμαι ο κολλητος του, που αναφερει ο ματζεστικ...απλα να αναφερω 2-3 πραγματακια που ξεχασε να πει :
1)περα απο τις ματιες που λεει οτι παιχτηκαν στο gym,επιπλεον ετριβε την μουναρα της οταν την κοιτουσα και εγλεφε προκλητικα τα βαρακια..
2)στο ξενοδοχειο αφου την ξεπατωσα ακαποτα και εχυσα μεσα στην μουναρα της εννοειται, πηρε τηλεφωνο την κορη της,την οποια πηδηξα και αυτην.
3)κατω στο αμαξι μας περιμενε ο κυρ μητροπουλος στον οποιο εριξα ενα bukkake φευγοντας...
αυτα....
:grin: :grin: :grin:
:2funny:
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
Μου φτιάξατε το κέφι για την επόμενη εβδομάδα τουλάχιστον.

Δάκρυσα.

Νά 'στε καλά γερά και καλό βράδυ σε όλους...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
παιδια εγω ειμαι ο κολλητος του, που αναφερει ο ματζεστικ...απλα να αναφερω 2-3 πραγματακια που ξεχασε να πει :
1)περα απο τις ματιες που λεει οτι παιχτηκαν στο gym,επιπλεον ετριβε την μουναρα της οταν την κοιτουσα και εγλεφε προκλητικα τα βαρακια..
2)στο ξενοδοχειο αφου την ξεπατωσα ακαποτα και εχυσα μεσα στην μουναρα της εννοειται, πηρε τηλεφωνο την κορη της,την οποια πηδηξα και αυτην.
3)κατω στο αμαξι μας περιμενε ο κυρ μητροπουλος στον οποιο εριξα ενα bukkake φευγοντας...
αυτα....
:grin: :grin: :grin:


Κλαίωωωωωω ρε !!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.254
Like
34.825
Πόντοι
9.931
:fuck2: :fuck2: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Συνημμένα

  • 358bab8eb3b211e398ed12dd53974aa4_8.jpg
    358bab8eb3b211e398ed12dd53974aa4_8.jpg
    77,3 KB · Εμφανίσεις: 48
  • ee3ef26cb3b211e38aae12ddd68f3832_8.jpg
    ee3ef26cb3b211e38aae12ddd68f3832_8.jpg
    95,4 KB · Εμφανίσεις: 50

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
απιστευτη "βρωμια" και πουτανια..

ειναι απο τις φορες που η καβλα σου φερνει στην επιφανεια την αγνοτερη μορφη των γεννετησιων ορμων σου.
τοτε που θολωνεις,και ενα μονο πραγμα κυριευει το μυαλο σου..αυτο δεν ειναι αλλο απο την απεναντι τρυπα,
και το πως θα καταφερεις να μπεις μεσα με οποιοδηποτε κοστος..

αυτο μου βγαζει αυτος ο μιλφαρος..
απο τις γυναικες που γεννηθηκαν για να γαμιουνται..

για ξεπατωμα διχως αυριο.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.254
Like
34.825
Πόντοι
9.931
απιστευτη "βρωμια" και πουτανια..

ειναι απο τις φορες που η καβλα σου φερνει στην επιφανεια την αγνοτερη μορφη των γεννετησιων ορμων σου.
τοτε που θολωνεις,και ενα μονο πραγμα κυριευει το μυαλο σου..αυτο δεν ειναι αλλο απο την απεναντι τρυπα,
και το πως θα καταφερεις να μπεις μεσα με οποιοδηποτε κοστος..

αυτο μου βγαζει αυτος ο μιλφαρος..
απο τις γυναικες που γεννηθηκαν για να γαμιουνται..

για ξεπατωμα διχως αυριο.
Τυπε τα είπες όλα ακριβώς αυτό βγάζει ατελείωτη καυλα ακόμα και από τους πόρους!!
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
εγω να προσθεσω οτι ειναι κ παντα πολυ κομψα ντυμενη... :rockon: :rockon: :rockon:!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
ειναι ωραια γυναικα παντως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom