Νέα

Αναζήτηση εργασίας σαν ιδιαιτέρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sweetgirl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.291
Κριτικές
40
Like
23.490
Πόντοι
26.096
Καλημέρα.
Είμαι επιτυχημένος συνταξιούχος του Ο.Γ.Α., παλληκαράκι 72 ετών. Απολαμβάνω την απεριόριστη οικονομική ασφάλεια, που μου παρέχει η βασική σύνταξη του Ο.Γ.Α., που βρέξει χιονίσει κατατίθεται στον λογαριασμό μου. Υπόψη ότι η σύνταξη αυτή δεν μπορεί να κατασχεθεί από τους δανειστές μου και άρα μπορούμε να την απολαμβάνουμε με όποιο τρόπο θέλουμε.

Έχω άκρες στο αρμόδιο Υπουργείο και λαμβάνω συνεχώς δελτία κοινωνικού τουρισμού και άρα ταξιδεύω αρκετά.
Στα ταξίδια μου αυτά συλλέγω χόρτα, σαλιγκάρια και μανιτάρια. Με τον υγιεινό τρόπο διατροφής αυτό αφενός επιτυγχάνω την μακροημέρευσή μου και αφετέρου αποφεύγω τις περιττές δαπάνες σε εστιατόρια και μπαρ.

Μικροπροβλήματα όπως η ελαφρά ακράτεια ούρων, η ελαφρά κώφωση κλπ τελούν υπό απόλυτο έλεγχο. Μόνο η μασέλα μου είναι λίγο ασταθής αλλά έχω κλείσει ραντεβού σε οδοντιατρική κλινική του Ε.Σ.Υ. για τις 22 Φεβρουαρίου 2038, ημέρα κατά την οποία θα διορθωθεί και το πρόβλημα αυτό και μάλιστα δωρεάν.

Θέλετε να γνωριστούμε;
Σε συνέχεια της ανωτέρω αναρτήσεώς μου, οφείλω να ομολογήσω ότι αμέλησα να σας είπω και τα εξής:

1. Η ζωή μου παρουσιάζει περιπετειώδες ενδιαφέρον. Ενδιαφέρον που ενθυμίζει ταινίας του James Bond.
Οι αχάριστοι δανεισταί μου, συχνώς πυκνώς θέτουν ενέδρας εις την διαδρομήν μου και ειλικρινώς σας λέγω ότι εκεί θα θαυμάσετε την ικανότητά μου να διαφεύγω και τηνεφευρετικότητά μου εις τους τρόπους διαφυγής.

2. Αλλά η περιπέτεια δεν τελειώνει εκεί. Τας σπανίας φοράς, που επισκέπτομαι ακριβά εστιατόρια ή μπαρ, προφασίζομαι ότι πάω τουαλέτα λίγο πριν πληρώσω και εις την πραγματικότηταν εξαφανίζομαι τρέχοντας και ούτως αποφεύγω την άδικον πληρωμήν. Θα βιώσετε στιγμάς αδρεναλίνης παρά τω πλευρώ μου. Στιγμάς που ουδείς έτερος δύναται να σας χαρίσει.

3. Τέλος θα ήθελον να σας πληροφορήσω ότι είμαι φυσιολάτρης. Ιδανικό ραντεβού δι΄ εμέ είναι μία βόλτα [περίπου 10 χλμ] εις τους δρόμους της πόλεως και είτα ανάπαυσις εις παγκάκιον όπου η διαμονή είναι δωρεάν.

Λοιπόν;;;
Θα μου στείλετε π.μ. ίνα κανονισθεί η συνάντησις ημών;
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
3
Like
11.165
Πόντοι
2.536
Σε συνέχεια της ανωτέρω αναρτήσεώς μου, οφείλω να ομολογήσω ότι αμέλησα να σας είπω και τα εξής:

1. Η ζωή μου παρουσιάζει περιπετειώδες ενδιαφέρον. Ενδιαφέρον που ενθυμίζει ταινίας του James Bond.
Οι αχάριστοι δανεισταί μου, συχνώς πυκνώς θέτουν ενέδρας εις την διαδρομήν μου και ειλικρινώς σας λέγω ότι εκεί θα θαυμάσετε την ικανότητά μου να διαφεύγω και τηνεφευρετικότητά μου εις τους τρόπους διαφυγής.

2. Αλλά η περιπέτεια δεν τελειώνει εκεί. Τας σπανίας φοράς, που επισκέπτομαι ακριβά εστιατόρια ή μπαρ, προφασίζομαι ότι πάω τουαλέτα λίγο πριν πληρώσω και εις την πραγματικότηταν εξαφανίζομαι τρέχοντας και ούτως αποφεύγω την άδικον πληρωμήν. Θα βιώσετε στιγμάς αδρεναλίνης παρά τω πλευρώ μου. Στιγμάς που ουδείς έτερος δύναται να σας χαρίσει.

3. Τέλος θα ήθελον να σας πληροφορήσω ότι είμαι φυσιολάτρης. Ιδανικό ραντεβού δι΄ εμέ είναι μία βόλτα [περίπου 10 χλμ] εις τους δρόμους της πόλεως και είτα ανάπαυσις εις παγκάκιον όπου η διαμονή είναι δωρεάν.

Λοιπόν;;;
Θα μου στείλετε π.μ. ίνα κανονισθεί η συνάντησις ημών;
Είναι μελαχρινή;
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.291
Κριτικές
40
Like
23.490
Πόντοι
26.096
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.830
Like
14.710
Πόντοι
3.506

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
740
Like
2.998
Πόντοι
446
Σε συνέχεια της ανωτέρω αναρτήσεώς μου, οφείλω να ομολογήσω ότι αμέλησα να σας είπω και τα εξής:

1. Η ζωή μου παρουσιάζει περιπετειώδες ενδιαφέρον. Ενδιαφέρον που ενθυμίζει ταινίας του James Bond.
Οι αχάριστοι δανεισταί μου, συχνώς πυκνώς θέτουν ενέδρας εις την διαδρομήν μου και ειλικρινώς σας λέγω ότι εκεί θα θαυμάσετε την ικανότητά μου να διαφεύγω και τηνεφευρετικότητά μου εις τους τρόπους διαφυγής.

2. Αλλά η περιπέτεια δεν τελειώνει εκεί. Τας σπανίας φοράς, που επισκέπτομαι ακριβά εστιατόρια ή μπαρ, προφασίζομαι ότι πάω τουαλέτα λίγο πριν πληρώσω και εις την πραγματικότηταν εξαφανίζομαι τρέχοντας και ούτως αποφεύγω την άδικον πληρωμήν. Θα βιώσετε στιγμάς αδρεναλίνης παρά τω πλευρώ μου. Στιγμάς που ουδείς έτερος δύναται να σας χαρίσει.

3. Τέλος θα ήθελον να σας πληροφορήσω ότι είμαι φυσιολάτρης. Ιδανικό ραντεβού δι΄ εμέ είναι μία βόλτα [περίπου 10 χλμ] εις τους δρόμους της πόλεως και είτα ανάπαυσις εις παγκάκιον όπου η διαμονή είναι δωρεάν.

Λοιπόν;;;
Θα μου στείλετε π.μ. ίνα κανονισθεί η συνάντησις ημών;
Αγαπητέ μέτοικε του παρόντος ηλεκτρονικού ιστοτοπου,
δεδομένου ότι τας αρετας για τας οποίας εκθιαζετε την προσωπικοταταν σας δεν είναι ιδιαιτέρως θελκτικα,
έχω τας ισχυρας πεποιθησεως ότι θα μείνετε με το πέος ανά χείρας.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.279
Κριτικές
2
Like
22.834
Πόντοι
6.236
Αγαπητέ μέτοικε του παρόντος ηλεκτρονικού ιστοτοπου,
δεδομένου ότι τας αρετας για τας οποίας εκθιαζετε την προσωπικοταταν σας δεν είναι ιδιαιτέρως θελκτικα,
έχω τας ισχυρας πεποιθησεως ότι θα μείνετε με το πέος ανά χείρας.
Είναι που δεν του γυάλισε η νηματοθέτρια.
Αν του είχε γυαλίσει, θα ανέβαζε το post όπου το παίζει πλούσιος και θα της αφιέρωνε όλη μέρα ροκ άσματα.
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
3
Like
11.165
Πόντοι
2.536
Είναι που δεν του γυάλισε η νηματοθέτρια.
Αν του είχε γυαλίσει, θα ανέβαζε το post όπου το παίζει πλούσιος και θα της αφιέρωνε όλη μέρα ροκ άσματα.
Ο κ.blizardeye είναι αλεπού και ανοίγει σιγά σιγά τα χαρτιά του, διαφορετικά ελλοχεύει ο κίνδυνος να πέσει πάνω σε κλώνο του ανηψιού του που προσπαθεί να δει εάν όντως πένεται ή εάν γλεντοκοπά με άγνωστες μελαχρινές κατασπαταλώντας την αμύθητη περιουσία του.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.279
Κριτικές
2
Like
22.834
Πόντοι
6.236
Ο κ.blizardeye είναι αλεπού
hanna barbera lol GIF
 
OP
OP
Sweetgirl

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
137
Like
580
Πόντοι
81
Επιτέλους μια γυναίκα που ξέρει τη θέλει
Σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σου.Επιτελους ένας άντρας σοβαρός με κατανόηση κι όχι σαν όλους τους υπόλοιπους με συμπεριφορά γυναίκας.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
591
Like
677
Πόντοι
86
Και με το σύζυγο τι θα γίνει; Θα γίνουμε κουμπάροι, μπατζανάκηδες, συμπεθέροι ή θα κάνουμε αλλαξοκωλιές;
Πώς δηλαδή θα ταιριάξουν δύο άντρες υπό κανονικές συνθήκες;
Μια γυναίκα, 2 άντρες, κομπολόι δίχως χάντρες που λέει κι ένα τραγούδι...
Διευκρίνησε λοιπόν αν ο σύζυγος έχει θέμα με τις μετακινήσεις και τα υπόλοιπα που θα προκύψουν και πιστεύω να βρεθεί κανένα ματσωμένο παλικάρι, έχουμε εδώ μέσα το Νίπλη να σε φροντίσει.
πιπερι της θασαι εσυ, ο αλλος το αλλατι, και θα ζητε ομορφη ζωη, αλατοπιπερατη
 
OP
OP
Sweetgirl

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
137
Like
580
Πόντοι
81
πιπερι της θασαι εσυ, ο αλλος το αλλατι, και θα ζητε ομορφη ζωη, αλατοπιπερατη
Αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα από ότι διαβάζω σε άλλα νήματα του site,σας αρέσουν τα cuckold, ανταλλαγές,μάτι κτλ,όποτε τι ειρωνευεστε την δημοσίευση μου.Σε πουτανοsite ξέρω ότι δημοσίευσα ,όχι σε κάτι σοβαρό .Δεν ψάχνω cuckold ,μια εργασία σε αυτό που περιέγραψα γιατί είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν γιατροί,δικηγόροι,επιχειρηματίες ,που ρουτινιασαν στον γάμο τους και είναι σοβαροί ως προς τον χαρακτήρα τους.Εξαλλου κι ένας έξυπνος που σχολίασε με τι προσόντα ,από την στιγμή που δεν προτίθεται να κάνει πρόσληψη ,τι τον αφορά και μπαίνει στον κόπο και σχολιάζει.Τεσπα,λες και όλες οι υπόλοιπες που δουλεύουν σε τέτοιες εργασίες (υποδοχή,συνταγογράφηση,τηλέφωνα),δουλεύουν εκεί μόνο γι'αυτό,χωρίς να παρέχουν κι ερωτικές υπηρεσίες μετά το σχολασμα του ωραρίου τους η σε κάτι ιδιαίτερο που θα τους προταθεί σε άλλη στιγμή και ώρα .Τις πληρώνουν μόνο για τα ωραία τους τα μάτια και για τις γνώσεις που έχουν.Κοροιδευομαστε μου φαίνεται.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.138
Like
12.058
Πόντοι
3.656
Αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα από ότι διαβάζω σε άλλα νήματα του site,σας αρέσουν τα cuckold, ανταλλαγές,μάτι κτλ,όποτε τι ειρωνευεστε την δημοσίευση μου.Σε πουτανοsite ξέρω ότι δημοσίευσα ,όχι σε κάτι σοβαρό .Δεν ψάχνω cuckold ,μια εργασία σε αυτό που περιέγραψα γιατί είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν γιατροί,δικηγόροι,επιχειρηματίες ,που ρουτινιασαν στον γάμο τους και είναι σοβαροί ως προς τον χαρακτήρα τους.Εξαλλου κι ένας έξυπνος που σχολίασε με τι προσόντα ,από την στιγμή που δεν προτίθεται να κάνει πρόσληψη ,τι τον αφορά και μπαίνει στον κόπο και σχολιάζει.Τεσπα,λες και όλες οι υπόλοιπες που δουλεύουν σε τέτοιες εργασίες (υποδοχή,συνταγογράφηση,τηλέφωνα),δουλεύουν εκεί μόνο γι'αυτό,χωρίς να παρέχουν κι ερωτικές υπηρεσίες μετά το σχολασμα του ωραρίου τους η σε κάτι ιδιαίτερο που θα τους προταθεί σε άλλη στιγμή και ώρα .Τις πληρώνουν μόνο για τα ωραία τους τα μάτια και για τις γνώσεις που έχουν.Κοροιδευομαστε μου φαίνεται.
Δηλαδη ολες οι γραμματεις γαμιουνται ασυστολως με τα αφεντκα????
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.993
Like
74.258
Πόντοι
12.756

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.183
Κριτικές
6
Like
9.529
Πόντοι
2.586
Καλημέρα.
Είμαι επιτυχημένος συνταξιούχος του Ο.Γ.Α., παλληκαράκι 72 ετών. Απολαμβάνω την απεριόριστη οικονομική ασφάλεια, που μου παρέχει η βασική σύνταξη του Ο.Γ.Α., που βρέξει χιονίσει κατατίθεται στον λογαριασμό μου. Υπόψη ότι η σύνταξη αυτή δεν μπορεί να κατασχεθεί από τους δανειστές μου και άρα μπορούμε να την απολαμβάνουμε με όποιο τρόπο θέλουμε.

Έχω άκρες στο αρμόδιο Υπουργείο και λαμβάνω συνεχώς δελτία κοινωνικού τουρισμού και άρα ταξιδεύω αρκετά.
Στα ταξίδια μου αυτά συλλέγω χόρτα, σαλιγκάρια και μανιτάρια. Με τον υγιεινό τρόπο διατροφής αυτό αφενός επιτυγχάνω την μακροημέρευσή μου και αφετέρου αποφεύγω τις περιττές δαπάνες σε εστιατόρια και μπαρ.

Μικροπροβλήματα όπως η ελαφρά ακράτεια ούρων, η ελαφρά κώφωση κλπ τελούν υπό απόλυτο έλεγχο. Μόνο η μασέλα μου είναι λίγο ασταθής αλλά έχω κλείσει ραντεβού σε οδοντιατρική κλινική του Ε.Σ.Υ. για τις 22 Φεβρουαρίου 2038, ημέρα κατά την οποία θα διορθωθεί και το πρόβλημα αυτό και μάλιστα δωρεάν.

Θέλετε να γνωριστούμε;
Και ελεγα που γυρνοβλολαγες και αφησες το μαγαζι
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
689
Like
1.550
Πόντοι
206
για να βάλεις την αγγελία σου εδω πρέπει να είσαι πραγματικά ανοιχτόμυαλη.ηξερες βέβαια οτι σχεδόν οοοολοι εδω μέσα περηφανευονται για το "μακρυ" κεφάλι , ενώ το πάνω συνήθως είναι ιδιαίτερα "κοντο" . αυτός ο "σοβαρος" επαγγελματίας που ψάχνεις δυστηχώς δεν θα τον βρεις μάλλον εδω, δεν τον αφήνει το "κυρος" του.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.067
Like
14.602
Πόντοι
3.656
Σε συνέχεια της ανωτέρω αναρτήσεώς μου, οφείλω να ομολογήσω ότι αμέλησα να σας είπω και τα εξής:

1. Η ζωή μου παρουσιάζει περιπετειώδες ενδιαφέρον. Ενδιαφέρον που ενθυμίζει ταινίας του James Bond.
Οι αχάριστοι δανεισταί μου, συχνώς πυκνώς θέτουν ενέδρας εις την διαδρομήν μου και ειλικρινώς σας λέγω ότι εκεί θα θαυμάσετε την ικανότητά μου να διαφεύγω και τηνεφευρετικότητά μου εις τους τρόπους διαφυγής.

2. Αλλά η περιπέτεια δεν τελειώνει εκεί. Τας σπανίας φοράς, που επισκέπτομαι ακριβά εστιατόρια ή μπαρ, προφασίζομαι ότι πάω τουαλέτα λίγο πριν πληρώσω και εις την πραγματικότηταν εξαφανίζομαι τρέχοντας και ούτως αποφεύγω την άδικον πληρωμήν. Θα βιώσετε στιγμάς αδρεναλίνης παρά τω πλευρώ μου. Στιγμάς που ουδείς έτερος δύναται να σας χαρίσει.

3. Τέλος θα ήθελον να σας πληροφορήσω ότι είμαι φυσιολάτρης. Ιδανικό ραντεβού δι΄ εμέ είναι μία βόλτα [περίπου 10 χλμ] εις τους δρόμους της πόλεως και είτα ανάπαυσις εις παγκάκιον όπου η διαμονή είναι δωρεάν.

Λοιπόν;;;
Θα μου στείλετε π.μ. ίνα κανονισθεί η συνάντησις ημών;
:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.393
Κριτικές
60
Like
26.877
Πόντοι
22.886
Αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα από ότι διαβάζω σε άλλα νήματα του site,σας αρέσουν τα cuckold, ανταλλαγές,μάτι κτλ,όποτε τι ειρωνευεστε την δημοσίευση μου.Σε πουτανοsite ξέρω ότι δημοσίευσα ,όχι σε κάτι σοβαρό .Δεν ψάχνω cuckold ,μια εργασία σε αυτό που περιέγραψα γιατί είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν γιατροί,δικηγόροι,επιχειρηματίες ,που ρουτινιασαν στον γάμο τους και είναι σοβαροί ως προς τον χαρακτήρα τους.Εξαλλου κι ένας έξυπνος που σχολίασε με τι προσόντα ,από την στιγμή που δεν προτίθεται να κάνει πρόσληψη ,τι τον αφορά και μπαίνει στον κόπο και σχολιάζει.Τεσπα,λες και όλες οι υπόλοιπες που δουλεύουν σε τέτοιες εργασίες (υποδοχή,συνταγογράφηση,τηλέφωνα),δουλεύουν εκεί μόνο γι'αυτό,χωρίς να παρέχουν κι ερωτικές υπηρεσίες μετά το σχολασμα του ωραρίου τους η σε κάτι ιδιαίτερο που θα τους προταθεί σε άλλη στιγμή και ώρα .Τις πληρώνουν μόνο για τα ωραία τους τα μάτια και για τις γνώσεις που έχουν.Κοροιδευομαστε μου φαίνεται.
Μάλιστα .
Δηλαδή οι γιατροί , δικηγόροι , επιχειρηματίες που έχουν καί "άλλες" βλέψεις , πέρα από την γραμματειακή υποστήριξη , δεν θα βρουν το 25αρικο δίμετρο μανάρι φρεσκαδούρα , να κάνουν τη "δουλειά" τους αλλά θα προτιμήσουν ( πάντα κατά την περιγραφή σου ) την μιλφάρα σιτεμένη , νταρντανογυναίκα χονδρή παντρεμένη κυρία .
:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom