Νέα

Αναζήτηση εργασίας σαν ιδιαιτέρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sweetgirl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (9 μέλη και 19 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.237
Like
13.454
Πόντοι
2.606
Μου βγαίνει η αντρική πλευρά με τις βλακείες που διαβάζω.
Μην σου βγει και την ώρα που είσαστε με τον χορηγό στο δωμάτιο μετά το συνέδριο και του γίνει ο κωλος εικοσάρικο
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.198
Κριτικές
32
Like
16.505
Πόντοι
12.946
Εγώ, περίμενα να περάσουμε τα 70 άτομα, για να βγάλω να πουλήσω hot dog και τσούρος.
Κρίμα, κρίμα....
έπεσε η τηλεθέαση στο νήμα αφεντικό :confused:
τι θα τα κάνουμε τώρα τα χοτ ντογκ, θα τα φάμε μόνοι μας :huh:
 
OP
OP
Sweetgirl

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
132
Like
560
Πόντοι
81
Άσε μας ρε τύπε στην ησυχία μας. Κοίτα τα χάλια σου και την ορθογραφία σου πρώτα. Ο άντρας σου θα κάθεται στην πολυθρόνα και θα τον παίζει ή θα γλείφει και καμιά ψωλή?
Τι σε νοιάζει εσένα τι θα κάνει; Πάνω στο Cuckold και πρόσεξε μην σε βάλει να του την γλειψεις
 
OP
OP
Sweetgirl

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
132
Like
560
Πόντοι
81
Μην σου βγει και την ώρα που είσαστε με τον χορηγό στο δωμάτιο μετά το συνέδριο και του γίνει ο κωλος εικοσάρικο
Γιατί θα του κακοπεσει; Αφού οι περισσότεροι σας αρέσει να σας χαϊδεύουν και λίγο την πίσω πόρτα ,απλά ντρέπεστε να το παραδεχτείτε και δημόσια,αντρακια του πληκτρολογιου
 
OP
OP
Sweetgirl

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
132
Like
560
Πόντοι
81

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
854
Like
2.826
Πόντοι
446
Ευτυχώς ήταν Κυριακή και λαμβάνετε σαν χιουμοριστικό ποστ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.237
Like
13.454
Πόντοι
2.606
Γιατί θα του κακοπεσει; Αφού οι περισσότεροι σας αρέσει να σας χαϊδεύουν και λίγο την πίσω πόρτα ,απλά ντρέπεστε να το παραδεχτείτε και δημόσια,αντρακια του πληκτρολογιου
Θες να κολλήσεις ένσημα για σύνοδος μεγαλοτσιφλικα υδροπονικης κάνναβης ; Θα γυρνάμε στα συνέδρια με το ναβαρα να βρούμε γόνιμα εδάφη και θα γαμιεσαι πίσω απο τις καλαμιές στον κάμπο με το εργατικό παραγωγικό προσωπικό απλά θα πρέπει να έχεις στομάχι δυνατό γιατί ειναι κομματάκι βρομιάρηδες
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.272
Κριτικές
40
Like
23.453
Πόντοι
26.096
Χαιρετώ από εμένα την Μαρία Βασιλακη, γυναίκα παντρεμένη με ανοιχτομυαλο άτομο, milf εντυπωσιακής εμφανισης ,1,70 ,νταρντανογυναικα. Πρασινα μάτια και μαύρα μαλλιά. Επιλεκτική με το άλλο φύλο και αναζητώ κάτι αντίστοιχο σε εργασία με καλή αμοιβή σε γιατρό,δικηγόρο,επιχειρηματία ,εν πάση περίπτωση σε κύριο εμφανίσιμο που να έχει δική του επιχείρηση ,σαν ιδιαίτερα του,με τα συνέδρια του,τα ταξίδια του και να περνάμε καλά
Καλημέρα.
Είμαι επιτυχημένος συνταξιούχος του Ο.Γ.Α., παλληκαράκι 72 ετών. Απολαμβάνω την απεριόριστη οικονομική ασφάλεια, που μου παρέχει η βασική σύνταξη του Ο.Γ.Α., που βρέξει χιονίσει κατατίθεται στον λογαριασμό μου. Υπόψη ότι η σύνταξη αυτή δεν μπορεί να κατασχεθεί από τους δανειστές μου και άρα μπορούμε να την απολαμβάνουμε με όποιο τρόπο θέλουμε.

Έχω άκρες στο αρμόδιο Υπουργείο και λαμβάνω συνεχώς δελτία κοινωνικού τουρισμού και άρα ταξιδεύω αρκετά.
Στα ταξίδια μου αυτά συλλέγω χόρτα, σαλιγκάρια και μανιτάρια. Με τον υγιεινό τρόπο διατροφής αυτό αφενός επιτυγχάνω την μακροημέρευσή μου και αφετέρου αποφεύγω τις περιττές δαπάνες σε εστιατόρια και μπαρ.

Μικροπροβλήματα όπως η ελαφρά ακράτεια ούρων, η ελαφρά κώφωση κλπ τελούν υπό απόλυτο έλεγχο. Μόνο η μασέλα μου είναι λίγο ασταθής αλλά έχω κλείσει ραντεβού σε οδοντιατρική κλινική του Ε.Σ.Υ. για τις 22 Φεβρουαρίου 2038, ημέρα κατά την οποία θα διορθωθεί και το πρόβλημα αυτό και μάλιστα δωρεάν.

Θέλετε να γνωριστούμε;
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.840
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Χαιρετώ από εμένα την Μαρία Βασιλακη, γυναίκα παντρεμένη με ανοιχτομυαλο άτομο, milf εντυπωσιακής εμφανισης ,1,70 ,νταρντανογυναικα. Πρασινα μάτια και μαύρα μαλλιά. Επιλεκτική με το άλλο φύλο και αναζητώ κάτι αντίστοιχο σε εργασία με καλή αμοιβή σε γιατρό,δικηγόρο,επιχειρηματία ,εν πάση περίπτωση σε κύριο εμφανίσιμο που να έχει δική του επιχείρηση ,σαν ιδιαίτερα του,με τα συνέδρια του,τα ταξίδια του και να περνάμε καλά
ευτυχως που με κάνει κάποιος και γελάω πρωι πρωι.....
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.840
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Καλημέρα.
Είμαι επιτυχημένος συνταξιούχος του Ο.Γ.Α., παλληκαράκι 72 ετών. Απολαμβάνω την απεριόριστη οικονομική ασφάλεια, που μου παρέχει η βασική σύνταξη του Ο.Γ.Α., που βρέξει χιονίσει κατατίθεται στον λογαριασμό μου. Υπόψη ότι η σύνταξη αυτή δεν μπορεί να κατασχεθεί από τους δανειστές μου και άρα μπορούμε να την απολαμβάνουμε με όποιο τρόπο θέλουμε.

Έχω άκρες στο αρμόδιο Υπουργείο και λαμβάνω συνεχώς δελτία κοινωνικού τουρισμού και άρα ταξιδεύω αρκετά.
Στα ταξίδια μου αυτά συλλέγω χόρτα, σαλιγκάρια και μανιτάρια. Με τον υγιεινό τρόπο διατροφής αυτό αφενός επιτυγχάνω την μακροημέρευσή μου και αφετέρου αποφεύγω τις περιττές δαπάνες σε εστιατόρια και μπαρ.

Μικροπροβλήματα όπως η ελαφρά ακράτεια ούρων, η ελαφρά κώφωση κλπ τελούν υπό απόλυτο έλεγχο. Μόνο η μασέλα μου είναι λίγο ασταθής αλλά έχω κλείσει ραντεβού σε οδοντιατρική κλινική του Ε.Σ.Υ. για τις 22 Φεβρουαρίου 2038, ημέρα κατά την οποία θα διορθωθεί και το πρόβλημα αυτό και μάλιστα δωρεάν.

Θέλετε να γνωριστούμε;
κανα ακίνητο - αυτοκίνητο δεν έχεις? Τι θα της αφήσεις? Μόνο την ψωροσυνταξη?
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.272
Κριτικές
40
Like
23.453
Πόντοι
26.096
κανα ακίνητο - αυτοκίνητο δεν έχεις? Τι θα της αφήσεις? Μόνο την ψωροσυνταξη?
Είμαι υπεράνω των επίγειων αγαθών και ασχολούμαι με την μετά θάνατον αγαλλίασιν της ψυχής μου εις την αγκάλην του Κυρίου!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.840
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.964
Κριτικές
8
Like
33.954
Πόντοι
6.536
Χαιρετώ από εμένα την Μαρία Βασιλακη, γυναίκα παντρεμένη με ανοιχτομυαλο άτομο, milf εντυπωσιακής εμφανισης ,1,70 ,νταρντανογυναικα. Πρασινα μάτια και μαύρα μαλλιά. Επιλεκτική με το άλλο φύλο και αναζητώ κάτι αντίστοιχο σε εργασία με καλή αμοιβή σε γιατρό,δικηγόρο,επιχειρηματία ,εν πάση περίπτωση σε κύριο εμφανίσιμο που να έχει δική του επιχείρηση ,σαν ιδιαίτερα του,με τα συνέδρια του,τα ταξίδια του και να περνάμε καλά
Από εμένα ξεκάθαρα όχι....
Περίπτωση Δανάη κτλ...

:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom