Νέα

Αναζήτηση εργασίας σαν ιδιαιτέρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sweetgirl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (8 μέλη και 10 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.023
Like
14.540
Πόντοι
3.656
εσυ ειδικά απορώ πως δεν εχουν κανει εσενα προεδρο στην EENE Ελληνική Ένωση Επιχειρηματιών :coffee:
αν έχει συνδρομή όπως το βεα και το γεμη να μου λείπει μου φτάνει που δε πληρώνω αυτά :badair:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.711
Πόντοι
6.236
Μου βγαίνει η αντρική πλευρά με τις βλακείες που διαβάζω.
Η αντρική πλευρά είναι χαρούμενη.
Αντί να χαίρεσαι, που έχει μαζευτεί τόσος κόσμος στο νήμα σου, τους διώχνεις, βγάζοντας τον κακό σου εαυτό.

Εγώ, περίμενα να περάσουμε τα 70 άτομα, για να βγάλω να πουλήσω hot dog και τσούρος.
Κρίμα, κρίμα....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.058
Πόντοι
12.756
αν έχει συνδρομή όπως το βεα και το γεμη να μου λείπει μου φτάνει που δε πληρώνω αυτά :badair:

οχι μονο εχει και συνδρομη , αλλα θελει και συσταση απο 2 μέλη για να μπεις , εγω μπορω να σου δωσω την μία αμα θέλεις :coffee:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
60
Like
26.701
Πόντοι
22.886

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.064
Like
28.590
Πόντοι
5.506

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.097
Like
12.014
Πόντοι
3.656
Μου βγαίνει η αντρική πλευρά με τις βλακείες που διαβάζω.
Κυρια νταρντανα
επειδη ολα αυτα που εχουν μαζευτει εδω μεσα ειναι απατεωνες και μουνοπανα (εκτος απο τον κυριο αθηναιο) και δεν προκειται να σας γινει καποια σοβαρη προταση...
Εγω ειμαι πσαρας και εχω σκουνα(αυτο ειναι ξυλινο και πλεει και κανει ταξιδια που θετε) και ειμαι και ελ.επαγγελματιας γιατι η σκουνα δικη μου ειναι και αμα θετε φωναζω κι αλλους πσαραδες και κανουμε συνεδρια και γενικα καλυπτω πολλες απο τις απαιτησεις σας..
Θετε να σας δινω απο το υστερημα ενος θειου ενα καλο μεροκαματο αλλα με την προυποθεση να ξεψαριζεις και κανα διχτυ και να τον τρως τον λουτσο που και που??
 

poutsesmple1447

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.331
Like
1.018
Πόντοι
216
μην σπαμαρεις ρε μαν.....ολοι ψαχνουμε κρεμαγιερα για τον φιλο αθηναιο...
ασε τον τυπο σουιτγκερλ να βρει δουλεια
του εχω βρει εγω κρεμαγιερα κατευθειαν απο τη γαλλια τα λεφτα περιμενω για να την παραγγειλω...:confused::confused::confused:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
11
Like
3.492
Πόντοι
4.615
Είμαι γυναίκα παντρεμένη με ανοιχτομυαλο άτομο, milf εντυπωσιακής εμφανισης ,1,70 ,νταρντανογυναικα. Πρασινα μάτια και μαύρα μαλλιά. Επιλεκτική με το άλλο φύλο και αναζητώ κάτι αντίστοιχο σε εργασία με καλή αμοιβή σε γιατρό,δικηγόρο,επιχειρηματία ,εν πάση περίπτωση σε κύριο εμφανίσιμο που να έχει δική του επιχείρηση ,σαν ιδιαίτερα του,με τα συνέδρια του,τα ταξίδια του και να περνάμε καλά
Από τα γραφόμενα αντιλαμβάνομαι ότι η επιθυμία είναι για μία εργασία ''με καλή αμοιβή''. Επομένως, θα πρέπει να υπογράψω μαζί σου μία σύμβαση εργασίας όπου θα δεσμευθώ για το μισθό σου, και εσύ θα πρέπει να είσαι η ιδιαιτέρα μου (εργαζόμενη σε αυτό το πλαίσιο) χωρίς να υπάρχει κάποια παραπάνω δέσμευση απέναντί μου για σεξουαλικές υπηρεσίες. Αν θεωρηθεί ως όρος της εργασίας η παροχή σεξουαλικών υπηρεσιών, ο όρος είναι άκυρος και θα έχω και άλλου είδους μπλεξίματα.
Αν τώρα σε απολύσω, μπορεί να βρεθώ υπόλογος για εκδικητική απόλυση γιατί σε απέλυσα γιατί δεν ανταποκρίθηκες σεξουαλικά. Αν πάλι σε βαρεθώ, ομοίως μπορεί να στραφείς εναντίον μου για εκδικητική απόλυση.
Δε νομίζω ότι συμφέρει μία τέτοια συμφωνία, άλλες παραλλαγές θα μπορούσαν να είναι αμοιβαία πιο συμφέρουσες.
 

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
6.916
Πόντοι
2.031
Μια συμφωνία της πούτσας επιζητεί η νεαρά, πόσο δύσκολο είναι;
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
32
Like
3.745
Πόντοι
2.846
στις αναβασεις;;;;:confused::confused::confused:
θα πρεπει να μαθει τις ορολογιες ασε που δεν θα βολευεται στο μπακετ
Το έχει κάνει τσίφτικο ο ατενέζος.
Μπάκετ συνοδηγού με ροζ φλις και σοσονάκια κατα την είσοδο.
ΓΑΜΑΕΙ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ, σαν το 308 του πριάμου είναι...
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
21
Like
11.174
Πόντοι
4.546
Όλη τη μέρα Κυριακή
όλη τη με
όλη τη μέρα Κυριακή


@Sweetgirl μη δίνετε σημασία. Σε αυτή τη χώρα μη δουν έναν άνθρωπο να θέλει να δουλέψει, αμέσως να τον βγάλουν ψεύτη. Άντε να πάμε μπροστά με τέτοιες πρακτικές.

Εγώ σας εύχομαι να βρείτε σύντομα δουλειά και ναμην ξεχάσετε να μας στείλετε και ένα βίντεο από το πρώτο συνέδριο.
Άκουσα κάτι για βίντεο?
The Blacklist GIF by NBC
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom