Νέα

Τάρια Μπούρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ντένις Ουίλιαμ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 462
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Να πω ενα ωραιο περιστατικο πριν ενα χρονο γραφτηκαμε με εναν κολητο μου σε γυμναστηριο στα βορεια προαστεια.ετυχε να ερχεται και η ταρια μπουρα εκει και διαφορες αλλες γνωστες.Στις αρχες μας καρφωνε στα ματια η μιλφαρα ενω γυμναζοτανε τρελα.καθε μερα μας καρφωνε.μια μερα οταν τελιωσαμε μαζι το gym αραξαμε λιγο στην εισοδο που εχει ενα ''μικρο καφε'' σε καποια φαση χτυπαει το κινητο μου και βγαινω εξω.Σκαει η Ταρια στο φιλο μου και του λεει να παμε σε χοτελ με το δικο του αυτοκινητο ετσι απλα μαγκες.δεν ανταλλαξανε ουτε κινητο.απλα να πω στις ωρες του gym ειχαν πεσει οι ματιες για πουτσα.Απλα η ταρια λογω γαμου δεν θελει να δωσει κανενα δικαιωμα και καλα κανει.Του εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του κωλο μουνι ολα ακαποτα.....μετα απο δυο 3 μερες εφυγε για διακοπες και δεν την ξαναειδε.Ετσι ειναι τα μιλφ μαγκες τοσο απλα......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να πω ενα ωραιο περιστατικο πριν ενα χρονο γραφτηκαμε με εναν κολητο μου σε γυμναστηριο στα βορεια προαστεια.ετυχε να ερχεται και η ταρια μπουρα εκει και διαφορες αλλες γνωστες.Στις αρχες μας καρφωνε στα ματια η μιλφαρα ενω γυμναζοτανε τρελα.καθε μερα μας καρφωνε.μια μερα οταν τελιωσαμε μαζι το gym αραξαμε λιγο στην εισοδο που εχει ενα ''μικρο καφε'' σε καποια φαση χτυπαει το κινητο μου και βγαινω εξω.Σκαει η Ταρια στο φιλο μου και του λεει να παμε σε χοτελ με το δικο του αυτοκινητο ετσι απλα μαγκες.δεν ανταλλαξανε ουτε κινητο.απλα να πω στις ωρες του gym ειχαν πεσει οι ματιες για πουτσα.Απλα η ταρια λογω γαμου δεν θελει να δωσει κανενα δικαιωμα και καλα κανει.Του εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του κωλο μουνι ολα ακαποτα.....μετα απο δυο 3 μερες εφυγε για διακοπες και δεν την ξαναειδε.Ετσι ειναι τα μιλφ μαγκες τοσο απλα......
τυπε μυριστηκε χρημα γιαυτο ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Να πω ενα ωραιο περιστατικο πριν ενα χρονο γραφτηκαμε με εναν κολητο μου σε γυμναστηριο στα βορεια προαστεια.ετυχε να ερχεται και η ταρια μπουρα εκει και διαφορες αλλες γνωστες.Στις αρχες μας καρφωνε στα ματια η μιλφαρα ενω γυμναζοτανε τρελα.καθε μερα μας καρφωνε.μια μερα οταν τελιωσαμε μαζι το gym αραξαμε λιγο στην εισοδο που εχει ενα ''μικρο καφε'' σε καποια φαση χτυπαει το κινητο μου και βγαινω εξω.Σκαει η Ταρια στο φιλο μου και του λεει να παμε σε χοτελ με το δικο του αυτοκινητο ετσι απλα μαγκες.δεν ανταλλαξανε ουτε κινητο.απλα να πω στις ωρες του gym ειχαν πεσει οι ματιες για πουτσα.Απλα η ταρια λογω γαμου δεν θελει να δωσει κανενα δικαιωμα και καλα κανει.Του εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του κωλο μουνι ολα ακαποτα.....μετα απο δυο 3 μερες εφυγε για διακοπες και δεν την ξαναειδε.Ετσι ειναι τα μιλφ μαγκες τοσο απλα......
Κοιτα συμπτωση μου εχει τυχει το ιδιο ακριβως με Βινα Ασικη και Βανα Μπαρμπα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τυπε μυριστικε χρημα γιαυτο ;)
Rich_man.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι γιατι δεν εχει......εχει τζιπ οδηγο φυλακιο ασφαλεια εξω απο το σπιτι της και πολλα αλλα.Αν εψαχνε χρημα θα εμενε αυτη εξαφανιστηκε.
τυπε αυτοι που εχουν θελουν και αλλα :S
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τυπε αυτοι που εχουν θελουν και αλλα :S

ε του εφαγε 25 ευρω το ξενοδοχειο και τελος.ενω ο φιλος εφαγε και μουνι και κωλο.ποιος κερδισε νομιζεις?

Για μενα οταν με 25 παιρνεις μουνι κωλο και ταρια εισαι βασιλιας ουτε του παπα δεν το λες.ουτε στο μεταξουργειο δεν γαμας με αυτα τα λεφτα το τελευταιο τσιγγανακι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ε του εφαγε 25 ευρω το ξενοδοχειο και τελος.ενω ο φιλος εφαγε και μουνι και κωλο.ποιος κερδισε νομιζεις?

Για μενα οταν με 25 παιρνεις μουνι κωλο και ταρια εισαι βασιλιας ουτε του παπα δεν το λες.ουτε στο μεταξουργειο δεν γαμας με αυτα τα λεφτα το τελευταιο τσιγγανακι.
τυπε γιατι δεν πηρε κανα τηλ ο φιλος σου για πιο πολλα γαμησια?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ε του εφαγε 25 ευρω το ξενοδοχειο και τελος.ενω ο φιλος εφαγε και μουνι και κωλο.ποιος κερδισε νομιζεις?

Για μενα οταν με 25 παιρνεις μουνι κωλο και ταρια εισαι βασιλιας ουτε του παπα δεν το λες.ουτε στο μεταξουργειο δεν γαμας με αυτα τα λεφτα το τελευταιο τσιγγανακι.
καλα ρε ολοκληρη ταρια πηρε ο δικο σου και σε χοτελ με 25 ευρω πηγε ρε?
τι γυφτος ειναι ο δικο σου ρε :S
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
απλα εγω με τον κολητο παμε στο γυμναστηριο τα πρωινα περιπου στις 12.και εκεινες τις ωρες εσκαγαν και ολες οι μπεμπεκες να γυμνασουν τις κολαρες τους.Οι αντρες τους ηδη ειχαν βγει για μεροκαμματο απο τις 9 το πρωι.οποτε 12 με 13 γυμναστηριο 13 με 14 πουτσιτσα και δυομησι ηταν στο σχολειο να παρουν τα παιδια τους και το παιζουν και κυριες......η φαση ετσι δουλευει οποιος μπορει το κανει.το απογευμα γυρναει ο αντρας σπιτι και μπαινουν τα κεφαλια μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom