Νέα

Τάρια Μπούρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ντένις Ουίλιαμ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 462
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
661
Like
34
Πόντοι
6
ρε αρχηγοι νομιζω ότι ειστε λιγο υπερβολικοι!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
ΓΑΜΟΥΣΕ Κ ΕΔΕΡΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ !
Ο ΠΑΤΟΣ ,ΑΠΟΛΥΤΑ !
Εμενε κ στην γειτονιά μας κάποια εποχή ......
Παντρεμενουά με Μητρόπουλο παράγκα egaleo city κ ετσι ......
μεγάλος πάτος ...........εχει αφήσει εποχή !
Ηταν ωραια πιτσιρικα οντος...Στυλιαρι.... αλλα ηταν... :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.746
Πόντοι
6.515

Συνημμένα

  • taria.jpg
    taria.jpg
    29,9 KB · Εμφανίσεις: 75

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
απιστευτη "βρωμια" και πουτανια..

ειναι απο τις φορες που η καβλα σου φερνει στην επιφανεια την αγνοτερη μορφη των γεννετησιων ορμων σου.
τοτε που θολωνεις,και ενα μονο πραγμα κυριευει το μυαλο σου..αυτο δεν ειναι αλλο απο την απεναντι τρυπα,
και το πως θα καταφερεις να μπεις μεσα με οποιοδηποτε κοστος..

αυτο μου βγαζει αυτος ο μιλφαρος..
απο τις γυναικες που γεννηθηκαν για να γαμιουνται..

για ξεπατωμα διχως αυριο.

η γραβατα σε μαρανε χαχαχααχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
κ μεις καυλωσαμε ρε δε καναμε ετσι!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
ρε μάγκες τι 50 να είναι αυτή? Τσίμα τσίμα τα 40 φαίνεται να φτάνει. Δέρμα κορμί και μάπα είναι τσίτα.

Μου θυμίζει την Κίμ Μπάσιντζερ. Αλλά η Τάρια έχει 30 σκάλες παραπάνω καύλα ! Η άλλη είναι ωραία αλλά ντεκαβλέ για μένα προσωπικά.

Να της γεμίσεις τον κώλο πούτσο μετά το γυμναστήριο... Να τρώει η μάνα και του παιδιού να μη δίνει !
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
ρε μάγκες τι 50 να είναι αυτή? Τσίμα τσίμα τα 40 φαίνεται να φτάνει. Δέρμα κορμί και μάπα είναι τσίτα.

Μου θυμίζει την Κίμ Μπάσιντζερ. Αλλά η Τάρια έχει 30 σκάλες παραπάνω καύλα ! Η άλλη είναι ωραία αλλά ντεκαβλέ για μένα προσωπικά.

Να της γεμίσεις τον κώλο πούτσο μετά το γυμναστήριο... Να τρώει η μάνα και του παιδιού να μη δίνει !
Αμα βγαζει 5 χιλιαρικα το μηνα...επι χρονια....Επισης ειναι στο χωρο της μοδας οπου απαιτητε καλεστησια καλα ρουχα και προσοχη στο σωμα...συν οτι με τα λεφτα κανεις οτι θες αρκη να στο επιτρεπη βεβαια και ο οργανησμος σου κια να μην φοβασε...Λογικο ειναι να εισαι μοντελακι... :rockon: Βεβαια μην τρελαθουμε...αν την δεις γυμνη στο κρεβατι δεν ειναι οπως στις φοτο με τιποτα  :grin:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Αμα βγαζει 5 χιλιαρικα το μηνα...επι χρονια....Επισης ειναι στο χωρο της μοδας οπου απαιτητε καλεστησια καλα ρουχα και προσοχη στο σωμα...συν οτι με τα λεφτα κανεις οτι θες αρκη να στο επιτρεπη βεβαια και ο οργανησμος σου κια να μην φοβασε...Λογικο ειναι να εισαι μοντελακι... :rockon: Βεβαια μην τρελαθουμε...αν την δεις γυμνη στο κρεβατι δεν ειναι οπως στις φοτο με τιποτα  :grin:

Δε φαίνονται φωτοσοπιές. Από κινητό μου κάνουν
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Δε φαίνονται φωτοσοπιές. Από κινητό μου κάνουν
θυμαμαι οταν ηταν να την πατρευτει ο σταθης ψαλτης η μανα της του ειχε ζητησει χρηματα μπροστα σαν εγγυηση οτι η κορη του δε θα κακοπεση
τελικα μαλλον τα εδωσε ο βικτωρας που την πατρευτηκε
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.254
Like
34.825
Πόντοι
9.931
Δε φαίνονται φωτοσοπιές. Από κινητό μου κάνουν

Η τυπισα είναι μουναρα για την ηλικία της, ολο το καλοκαίρι ανέβαζε φωτο με μαγιό απο το κινητό της μαζι με κατι άλλες φίλες τις MILF...για πολλά!!  :pipa1: :2on1: :pipa2: :fuck1: :pipa3: :fuck2:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Είχα να τη δω πολλά χρόνια απο τοτε που ήταν χαζοξανθιά και γέλαγε ολη την ώρα. Απ τις φώτο τώρα βγάζει την αγριάδα και την ωριμότητα του milf και παίζει στο ίδιο επίπεδο με την Ελίνα Καντζά. Γκόμενα για τρελά γούστα, κρίμα που τη γαμάει αν τη γαμάει το λαμόγιο.
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Σε χύνω ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΟΥ-Τάρια μου  :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom