Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Α.... ΩΡΑΙΑ..

Ξερεις Lolly.. τα τηγανια εκτος απο πολεμκη χρηση ...
θα μας χρησημευσουν να τηγανησουμε ολα αυτα τα ομορφα ζωϊφυα οπως "Ακριδουλες - Κατσαριδουλες - Βατραχακια - Σκουληκακια .."

Θα δεις οτι και τα καθαροαιμα ΤΙΛΑΚ τα τρωνε χωρις δισταγμους... :2funny: :2funny: :2funny: Οπως τα ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ...
Συνεπως ετσι μπορει να ξεπερασεις το ταμπου σου... με τα ζωϊφυα... :2funny: :2funny: :2funny: ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑΚΑ.. :uglystupid:  :zombie:

Και κατι τελευταιο....

Αμα μου βγαλεις καμια δυστροπια.... :tickedoff: θα σου λεω "ΣΤΗΝΩ ΤΑ ΤΗΓΑΝΙΑ ΤΩΡΑ !!!!".... και ετσι
θα ειμαι και ΙΠΠΟΤΗΣ... :dancing: (Δεν θα στο φερω στο κεφαλι δηλαδη)... :hammer:

Στο μεταξυ εγω βεβαια θα φοραω ΚΡΑΝΟΣ..... :2funny:

Εναλακτικα, αν και παλι εχεις αναστολες θα τα φαω εγω... και μετα θα σε ταραξω στα γλωσοφιλα... :dancing:


:smitten:

Πείτε μου τώρα πως τα έχετε δοκιμάσει όλα αυτά για  να ξενερώσω εντελώς!!!
Και πείτε μου πως τα πουλάνε σε πολλά σημεία στους δρόμους...

Δεν έχει φιλί ούτε σε ράφμαν ούτε σε Τιλάκ...
Εγώ θα τη βγάλω με ρυζάκι, σόγια σως που είναι σούπερ, φρουτάκια και λαχανικά...φάτε ότι θέλετε αλλά μην μου μιλήσετε μετά...  *P

Είδα το παρακάτω βίντεο, πείτε μου πως σαν Έλληνες είμαστε καλύτεροι τουρίστες απο αυτούς!!! Δοκιμάστε ότι θέλετε απο γυναίκες..αλλά απο φαγητό καλύτερα όχι...

www.tripfilms.com/Travel_Video-v64985-Pattaya-26_Ladyboys_and_exotic_street_food-Video.html]
]

Ράφμαν...you broke my heart!!!!  :smitten:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Πείτε μου τώρα πως τα έχετε δοκιμάσει όλα αυτά για  να ξενερώσω εντελώς!!!
Και πείτε μου πως τα πουλάνε σε πολλά σημεία στους δρόμους...

Δεν έχει φιλί ούτε σε ράφμαν ούτε σε Τιλάκ...
Εγώ θα τη βγάλω με ρυζάκι, σόγια σως που είναι σούπερ, φρουτάκια και λαχανικά...φάτε ότι θέλετε αλλά μην μου μιλήσετε μετά...  *P

Είδα το παρακάτω βίντεο, πείτε μου πως σαν Έλληνες είμαστε καλύτεροι τουρίστες απο αυτούς!!! Δοκιμάστε ότι θέλετε απο γυναίκες..αλλά απο φαγητό καλύτερα όχι...

www.tripfilms.com/Travel_Video-v64985-Pattaya-26_Ladyboys_and_exotic_street_food-Video.html]
]

Ράφμαν...you broke my heart!!!!  :smitten:

Ελα τωρα ρε Lolly... Σα κομπλεξικη Ελεϊνιδα μας ξηγιεσαι ...
ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...?  Lolly... Αααα... εισαι Κλασικη Ελεϊνιδα...τελικα
Ξεπερασε το σου λεω...Μην μασας..
Παντως αμα τα δοκιμασεις μετα θα παθεις (Παρακρουση στο ματι...) και δεν θα μπορω
να σε παλεψω.. Η λιμπιντο σου θα απογειωθει χωρις επιστροφη ΛΕΜΕ...

Τι αλλο vα σου πω.... ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΕΣΩ  ΚΙΟΛΑΣ....
Εναλακτικα θα σου προτεινα αντι για τηγανια να παρεις 2-3 Betadine (στοματικα)
γιατι εσυ μπορει να μην φας αλλα εγω θα φαω και μετα....Γλωσοφιλα...

Να σου πω οτι μολις βραδιασει υπαχουν παγκοι παντου στο δρομο για να
ψωνισεις.. οχι μονο Walking Street αλλα και Soi 7,8 Second Road... :2funny:

Παντως μην αχωνεσαι γιατι μπορει να σου ΑΡΕΣΟΥΝ κιολας.....
(Καταλαβε οτι το προβλημα σου ειναι καθαρα εγκεφαλικο !!!)

Παντως εγω τα δοκιμασα σχεδον ολα ... εκτος κατσαριδα... (Που κατσαριδα εχω.. εγκεφαλικο προβλημα να φαω..)

Παντως εκτος απο αυτα θα σου προσφερω... Σπρινκ ρολς..(Γαριδα), Γαριδες Τιγρης..(Που γουσταρει και ο φιλος ο Πιπινο)
και ενοειται αστακους και καβουρια.... ακομη Fried rice, Λαχανικα αλοκοτα, και τροπικα φρουτακια και χυμους...
..Πολους ΧΥΜΟΥΣ.... :uglystupid:

Αλλα το βατραχακι θα στο ταϊσω... :blowup: (Εμπειρια θα ειναι) και μην ανησυχεις για περιπτωση  (κοψιματος) :toilet: Εχουμε κονε στο Pattaya International Hospital..

Οσο για το:
"Ράφμαν...you broke my heart!!!!"

Εγω λεω να το ξεπερασεις και να πλακωθουμε στα γλωσοφιλα.....

(Τα τιλακ στην THAI (Αγορια-Κοριτσια και Ladyboy εχουν φαει πιο πολα απο μενα.... :headbang:)

Μην με αφηνεις τωρα μονο μου...

Θα φρικαρω ΑΚΟΥΣ....

Please forgive me!!

Come on... Tilak  :smitten:




 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
28 μέρες...Παιδιά άσχετο,αλλά χρειάζεται να βγάλω κάποια βίζα για το ταξίδι μου κάτω;Το διαβατήριο μου ισχύει για 4 χρόνια ακόμα αλλά λέω μήπως,χρειάζεται κανένα extra χαρτί,μη πάω αεροδρόμιο κ ξεφτυλιστώ...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αφιερωμενο απο ολα τα τιλακ της πατταγια σε μας!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Μπορείς να μπεις στα g-club όπως στο st moritz χωρίς να γίνεις μέλος?
Δεν ειναι απαραιτητο να εισαι μελος αλλα αν δεν εισαι θα πληρωσεις τα υπερδιπλασια. Πολλοι πανε σε καποιο απο αυτα τα κλαμπς για μια φορα, δοκιμαζουν και αν τους αρεσει γινονται μελη.

Ενα ακομη ιστορικο κλαμπακι της ΒΚΚ μπαινει αδοξα στο χρονοντουλαπο της ιστοριας. Η ντισκο Angels στο ξενοδοχειο Νανα κλεινει σε 5 μερες. Οσοι πιστοι προλαβετε!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ειναι απαραιτητο να εισαι μελος αλλα αν δεν εισαι θα πληρωσεις τα υπερδιπλασια. Πολλοι πανε σε καποιο απο αυτα τα κλαμπς για μια φορα, δοκιμαζουν και αν τους αρεσει γινονται μελη.

Ενα ακομη ιστορικο κλαμπακι της ΒΚΚ μπαινει αδοξα στο χρονοντουλαπο της ιστοριας. Η ντισκο Angels στο ξενοδοχειο Νανα κλεινει σε 5 μερες. Οσοι πιστοι προλαβετε!

αυτο το ξενοδοχειο εχει ανακαινισει καθολου τα δωματια του? εχω δει κατι παλιες φωτογραφιες απο τα δωματια και ειναι μαυρα χαλια. εχει ομως απ'οτι ξερω την καλυτερη τοποθεσια, αλλα αξιζει να μεινεις εκει 2-3 βραδυα? υπαρχει κανα αλλο καλο ξενοδοχειο εκει κοντα?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αυτο το ξενοδοχειο εχει ανακαινισει καθολου τα δωματια του? εχω δει κατι παλιες φωτογραφιες απο τα δωματια και ειναι μαυρα χαλια. εχει ομως απ'οτι ξερω την καλυτερη τοποθεσια, αλλα αξιζει να μεινεις εκει 2-3 βραδυα? υπαρχει κανα αλλο καλο ξενοδοχειο εκει κοντα?
Dynasty Grande...Απλα το κορυφαιο value for money ξενοδοχειο της περιοχης...Βεβαια εχει γυρω στα 2000 τη βραδια...Αλλα εαν φανταστεις οτι το Νανα που ειναι σα κοτετσι εχει 1500 τη βραδια...Το Dynasty Grande ειναι παλατι μπροστα του...Η μερα με τη νυχτα...
Εχει ανοιξει και το Ibis Hotel λιγω πιο πανω...καινουριο ξενοδοχειο,μικρα αλλα μοντερνα δωματια,1000-1500 τη βραδια αναλογα με τη προσφορα που θα πετυχεις,αλλα ολοι παραπονιουνται για τα απαραδεκτα στρωματα στα κρεββατια...Ειναι χειροτερα και απο τσιμεντο...
Γενικα παντως η περιοχη ειναι φαρμακειο...Υπολογιζε τιμες Πατταγια επι 2...Ενα αντιστοιχο ξενοδοχειο των 500 μπατ της Πατταγια,εκει εχει 1000 μπατ...Και το αντιστοιχο των 1000,γυρω απο το Νανα,εχει 2000...Εξαιρεση ειναι το Dynasty Grande που και 3000 να χρεωνε,θα τα αξιζε με τα δεδομενα της περιοχης βεβαια....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
και μην μου πεις οτι δεν εχεις παρει σαβουρα γιατι δεν θα σε πιστεψω...
Δεν σου ζηταω να με πιστεψεις...Απλα ΔΕΝ εχω παρει σαβουρα ΠΟΤΕ...
Καλυτερα ΑΓΑΜΗΣ,παρα ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗΣ...
Για να καταλαβεις...Ισοβιτης να ημουν στο Κορυδαλλο και να με εβγαζαν ενα πρωι με συνοδεια οι μπατσοι στη Φυλης για να γαμησω,θα περναγα απο ολα τα μπουρδελα και εαν δεν εβρισκα καποια εστω "μετρια" για τα γουστα μου,θα γυριζα πισω στο κελι χωρις να γαμησω...
Οσον αφορα το παραδειγμα σου με τα φαγητα και το παραλληλισμο με τις γκομενες,τρωω και μπριζολες,τρωω και φασολια...
Τις σαβουρογκομενες ομως δεν τις κατατασω στα "οσπρια",αλλα στα σκατα και τα σκουπιδια απο το δρομο...Και αυτα συγγνωμη,αλλα δε μπορω να τα φαω...
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Dynasty Grande...Απλα το κορυφαιο value for money ξενοδοχειο της περιοχης...Βεβαια εχει γυρω στα 2000 τη βραδια...Αλλα εαν φανταστεις οτι το Νανα που ειναι σα κοτετσι εχει 1500 τη βραδια...Το Dynasty Grande ειναι παλατι μπροστα του...Η μερα με τη νυχτα...
Εχει ανοιξει και το Ibis Hotel λιγω πιο πανω...καινουριο ξενοδοχειο,μικρα αλλα μοντερνα δωματια,1000-1500 τη βραδια αναλογα με τη προσφορα που θα πετυχεις,αλλα ολοι παραπονιουνται για τα απαραδεκτα στρωματα στα κρεββατια...Ειναι χειροτερα και απο τσιμεντο...
Γενικα παντως η περιοχη ειναι φαρμακειο...Υπολογιζε τιμες Πατταγια επι 2...Ενα αντιστοιχο ξενοδοχειο των 500 μπατ της Πατταγια,εκει εχει 1000 μπατ...Και το αντιστοιχο των 1000,γυρω απο το Νανα,εχει 2000...Εξαιρεση ειναι το Dynasty Grande που και 3000 να χρεωνε,θα τα αξιζε με τα δεδομενα της περιοχης βεβαια....
Συμφωνώ... Dynasty Grande αδερφάκι του Dynnasty Inn αλλά από άλλο πατέρα!! Εμείνα 7 νύχτες το Φεβρουάριο απόλυτα ικανοποιημένος με δωρεάν καλωδιακό internet στα δωμάτια που στην Ελλάδα κάλλιστα θα τα σύγκρινα με αυτά του Hilton.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Δεν σου ζηταω να με πιστεψεις...Απλα ΔΕΝ εχω παρει σαβουρα ΠΟΤΕ...
Καλυτερα ΑΓΑΜΗΣ,παρα ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗΣ...
Για να καταλαβεις...Ισοβιτης να ημουν στο Κορυδαλλο και να με εβγαζαν ενα πρωι με συνοδεια οι μπατσοι στη Φυλης για να γαμησω,θα περναγα απο ολα τα μπουρδελα και εαν δεν εβρισκα καποια εστω "μετρια" για τα γουστα μου,θα γυριζα πισω στο κελι χωρις να γαμησω...
Οσον αφορα το παραδειγμα σου με τα φαγητα και το παραλληλισμο με τις γκομενες,τρωω και μπριζολες,τρωω και φασολια...
Τις σαβουρογκομενες ομως δεν τις κατατασω στα "οσπρια",αλλα στα σκατα και τα σκουπιδια απο το δρομο...Και αυτα συγγνωμη,αλλα δε μπορω να τα φαω...

Οι Περα του δεοντος εκλεκτικοι συνηθως μενουν νηστικοι..
και μετα που δεν αντεχουν την πεινα τρωνε Ψωμακι σκετο.... :uglystupid:

Μα τι λες τωρα.... Εσυ μετρια "Μπουρδελιαρα".. Με απογοητευσες
θα πας και με μια ΨΙΛΟ-Σαβουρα.. αλλα ΟΧΙ Καρα-Σαβουρα...χμμμ ?

Εγω λεω να γυρισεις στο κελι...ΑΜΕΣΩΣ.. :2funny:

Οσον αφορα τα φαγητα ειναι σχετικο γιατι Π.Χ ενας που γουσταρει
Μπριζολες αλλα δεν γουσταρει Φασολια τοτε:

Μπριζολες = Θεογκομενες
Φασολια = Σαβουρες

Το προβλημα ειναι οτι κατα την διαρκεια του ετους μαγειρευονται και
τα δυο πολλακις...και ειναι και τα δυο απαραιτητα για τον Οργανισμο....

Αλιως το εντερο παθαινει ΑΝΙΣΟΡΟΠΙΑ....

ΠΙΠΙΝΟ .... [size=18pt]ΦΑΤΕΣ ΟΛΕΣ[/size]   Μην μασας λεμε..


Join us at club (Γ.Ο.Β.Α.Κ.Ι)
  ----- 1-800-GOVAKI -----

Φιλικα.



 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Ξαναρωτάω φίλτατοι,γιατί είναι λογικό να χάνεστε με τόσες ερωτήσεις μερικοί...!!το διαβατήριο μου ισχύει ως το 2013!Έβγαλα εισητήριο και φεύγω για Ταυλάνδη 24 Αυούστου,δεν πιστεύω να χρειάζεται κανένα extra χαρτι για εκεί τύπου βίζα;;
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ξαναρωτάω φίλτατοι,γιατί είναι λογικό να χάνεστε με τόσες ερωτήσεις μερικοί...!!το διαβατήριο μου ισχύει ως το 2013!Έβγαλα εισητήριο και φεύγω για Ταυλάνδη 24 Αυούστου,δεν πιστεύω να χρειάζεται κανένα extra χαρτι για εκεί τύπου βίζα;;

οχι. θα σου δωσουν μεσ'το αεροπλανο να συμπληρωσεις ενα χαρτι με τα στοιχεια σου οπου θα το δωσεις οταν περασεις απο τον ελεγχο του αεροδρομιου.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
James70..

Πως εισαι ψυχολογικα.. ?  :headbang:

Προσαρμοστηκες ?

Τι κυκλοφορει στο μυαλο σου τωρα ?

Για λεγε....
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
James70..

Πως εισαι ψυχολογικα.. ?  :headbang:

Προσαρμοστηκες ?

Τι κυκλοφορει στο μυαλο σου τωρα ?

Για λεγε....

ειμαι σιγουρος σχεδιαζει το επομενο ταξιδι του.  :2funny: φωτογραφιες ομως ακομα ν'ανεβασει...  :headbang:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Dynasty Grande...Απλα το κορυφαιο value for money ξενοδοχειο της περιοχης...Βεβαια εχει γυρω στα 2000 τη βραδια...Αλλα εαν φανταστεις οτι το Νανα που ειναι σα κοτετσι εχει 1500 τη βραδια...Το Dynasty Grande ειναι παλατι μπροστα του...Η μερα με τη νυχτα...
Εχει ανοιξει και το Ibis Hotel λιγω πιο πανω...καινουριο ξενοδοχειο,μικρα αλλα μοντερνα δωματια,1000-1500 τη βραδια αναλογα με τη προσφορα που θα πετυχεις,αλλα ολοι παραπονιουνται για τα απαραδεκτα στρωματα στα κρεββατια...Ειναι χειροτερα και απο τσιμεντο...
Γενικα παντως η περιοχη ειναι φαρμακειο...Υπολογιζε τιμες Πατταγια επι 2...Ενα αντιστοιχο ξενοδοχειο των 500 μπατ της Πατταγια,εκει εχει 1000 μπατ...Και το αντιστοιχο των 1000,γυρω απο το Νανα,εχει 2000...Εξαιρεση ειναι το Dynasty Grande που και 3000 να χρεωνε,θα τα αξιζε με τα δεδομενα της περιοχης βεβαια....

Χωρις να ξερω τη τιμη του, πληρωνουν αλλοι, παντα προτιμαω το LANDMARK στην Σουκουμβιτ, ειναι απκετα καλο και τελειως διακριτικο για τη παρεα σου.
Αααα και 20 μετρα απο τη Νανα.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Είναι σέξυ που είναι μόνο έξι  :dancing:  !!!
 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να δώ ψυχολογία James τώρα...
Ετοιμάζεται για καταναλωτικό;;;; :rockon:
 

roulis81

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εχει παρει τοσα ηρεμηστικα που δεν μπορει να γραψει. :S :S :S
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Ολοι εσεις που ρωτατε τον james πως ειναι γιατι δεν λετε πως εισασταν εσεις οταν γυρισατε την πρωτη φορα? Εγω μονο που το θυμαμαι με πιανει καταθλιψη δεν θυμαμαι αν ηταν ο κωσταςφ16 που μιλουσε για reset εγω οταν ειχα γυρισει ηθελα reboot για να παω ως το μπανιο!!!Πικρα πικραααα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom