Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ειμαι σιγουρος σχεδιαζει το επομενο ταξιδι του.  :2funny: φωτογραφιες ομως ακομα ν'ανεβασει...  :headbang:

Όχι!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Κάνεις μεγάλο λάθος!!!! :headbang: :headbang:


Δεν σχεδιάζω το επόμενο ταξίδι μου!!!! :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:


Η γυναίκα μου (η πρώτη) με περιμένει (τώρα που χώρισα με την άλλη) να γυρίσω! :headbang:1

Βρήκε και δουλειά που έχει και απογευματινό ωράριο....

Και για baby siter  βρήκε εμένα!!!! :headbang: :headbang:


Αλλά...................


πίσω έχει αχλάδα την ουρά!!!! :headbang:

έχω δραπετεύσει στο σπίτι της αδερφής μου όπου κανείς δεν μπορεί να με ανακαλύψει (και καμία)

και σχεδιάζω..............




ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ψάχνω χρόνο (αλλά και χρήμα) και το κυριότερο ..... μια καλή δικαιολογία για να την κάνω..... :dancing:

όχι όμως για μέρες όπως την πρώτη φορά!!!!  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:


σχεδιάζω για κάποιους μήνες!!! :dancing:


Αν, λέμε, αν τα καταφέρω.... θα σας ενημερώσω!!! :rockon:


(όσο για φωτογραφίες θα αργήσω λίγο γιατί δεν έχω ίντερνετ)

Φιλάκια από Πατάγια!!!! εεε! από Ελλάντα ήθελα να πω! :headbang:


 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα. Και να σε βοήθησε το ταξίδι σου σε πολλά πράγματα!!!
Καλά σίγουρα δεν σε βοήθησε στα οικονομικά...αλλά λέμε...

Μμμμμμ! :idiot: :idiot:

Μάλλον θα έλεγα το αντίθετο!

Αν η ψυχολογία σου ανεβαίνει....

βλέπεις τη ζωή αλλιώς!!! :dancing:

Νοιώθω ήδη πλούσιος ξανά!!! :happy: :happy:

Κι αν καταφέρω να ξαναπάω Τάι, αυτό θα σημαίνει πολλά!!! :think:

Φιλάκια!!! :smitten:

thanks και πάλι.... :smitten:
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά φεύγουμε με τον αδερφό μου σε 4 μέρες για το Ελλλαδιστάν ,άχχχχχχχχχχχχ περάσαμε υπέροχα , έχουμε χάσει την μπάλα από τα πολλά μουνιά στο Πουκέτ  :knockinb: , απο τα πολλά γαμίσια ο αδερφός μου πήρε καμάγκρα (εδω είναι κάτι σαν το Βιάγκρα), με βλέπω να ρέψω στα γαμίσια μέχρι να κατέβουμε κάτω, άχχχχχχχ παράδεισε θα σε ξαναέρθω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Όχι!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Κάνεις μεγάλο λάθος!!!! :headbang: :headbang:


Δεν σχεδιάζω το επόμενο ταξίδι μου!!!! :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:


Η γυναίκα μου (η πρώτη) με περιμένει (τώρα που χώρισα με την άλλη) να γυρίσω! :headbang:1

Βρήκε και δουλειά που έχει και απογευματινό ωράριο....

Και για baby siter  βρήκε εμένα!!!! :headbang: :headbang:


Αλλά...................


πίσω έχει αχλάδα την ουρά!!!! :headbang:

έχω δραπετεύσει στο σπίτι της αδερφής μου όπου κανείς δεν μπορεί να με ανακαλύψει (και καμία)

και σχεδιάζω..............




ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ψάχνω χρόνο (αλλά και χρήμα) και το κυριότερο ..... μια καλή δικαιολογία για να την κάνω..... :dancing:

όχι όμως για μέρες όπως την πρώτη φορά!!!!  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:


σχεδιάζω για κάποιους μήνες!!! :dancing:


Αν, λέμε, αν τα καταφέρω.... θα σας ενημερώσω!!! :rockon:


(όσο για φωτογραφίες θα αργήσω λίγο γιατί δεν έχω ίντερνετ)

Φιλάκια από Πατάγια!!!! εεε! από Ελλάντα ήθελα να πω! :headbang:

αρα σχεδιαζεις να ξαναπας!!!  :2funny:
 

NOULIS !

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0



τι ειναι λεπτοκαμωμενο,
χαμογελαει συνεχεια,
κανει θεικο σεξ,
εχει απιστευτους τροπους,
ικανοποιειται βλεποντας τον αντρα ευτυχισμενο
και παραγει τον πιο υπεροχο ηχο που υπηρξε ποτε ( "ka" "ka" "ka" "kaaaa".... ) ????






- αρε ριμαδα ταυλανδη ζημια που κανεις..... :smitten:




 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
τι ειναι λεπτοκαμωμενο,
kaka-rizei συνεχεια,
κανει θεικο σεξ,
εχει απιστευτους τροπους,
ικανοποιειται βλεποντας τον αντρα ευτυχισμενο
και παραγει τον πιο υπεροχο ηχο που υπηρξε ποτε ( "ka" "ka" "ka" "kaaaa".... ) ????

. :smitten:

Χαχαχαχα. Ακριβώς τα ίδια πιστεύει και ο κόκοράς μου στο κοτέτσι!!! Ελπίζω να πήρες προφυλάξεις, φιλαράκο, μη σου έρθει πεσκέσι καμιά καρτέλα αυγά σύντομα και σου ζητάνε να τα αναγνωρίσεις!
 

NOULIS !

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0



τιμητικη η παρομοιωση με πετεινο,,, γαμουν ακαταπαυστα....αλλα δε νομιζω οτι ειμαι τοσο αφελης να μη παιρνω προφυλαξεις παντως ειδους απο μονος μου, χωρις να περιμενω τη προτροπη κανενος.




 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Με το συμπαθειο,ρε παιδια.....δεν εχω "περιεργα" γουστα αλλα βλεποντας τις παρακατω φωτογραφιες των Ladyboys,θελω να τα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: και να τα :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:  και να τα :pipa2: :pipa2: :pipa2: και να τα  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ladyboy%20blonde%20my%20way%20bar.jpg



ladyboy%20ass.jpg



blonde%20ladyboy.jpg



ladyboy%20points.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
αλλα και τα γνησια κοριτσια,δεν πανε πισω!!!!!τα ιδια και χειροτερα θελω να κανω!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

big%20tits%20soi%20tiger1.jpg


blonde%20girl%20cowboy%201.jpg



girl%20outside%20sweethearts%201.JPG


pool%20girl%20coyote.jpg
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
τιμητικη η παρομοιωση με πετεινο,,, γαμουν ακαταπαυστα....αλλα δε νομιζω οτι ειμαι τοσο αφελης να μη παιρνω προφυλαξεις παντως ειδους απο μονος μου, χωρις να περιμενω τη προτροπη κανενος.

Πλάκα έκανα,κυρίως για τις κραυγές "κα, κα, κααα". Αν τις δεις εδώ γραμμένες δε θυμίζουν κακαρίσματα; Εμένα έτσι μου φάνηκαν και γελώντας σε φαντάστηκα για κόκορα και γι αυτό σου είπα μην αφήσεις καμιά κότα έγκυος και σου στείλουν καμιά καρτέλα αυγά να τα αναγνωρίσεις για παιδιά σου. Ελπίζω να μην παρεξηγήθκες
 

NOULIS !

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Πλάκα έκανα,κυρίως για τις κραυγές "κα, κα, κααα". Αν τις δεις εδώ γραμμένες δε θυμίζουν κακαρίσματα; Εμένα έτσι μου φάνηκαν και γελώντας σε φαντάστηκα για κόκορα και γι αυτό σου είπα μην αφήσεις καμιά κότα έγκυος και σου στείλουν καμιά καρτέλα αυγά να τα αναγνωρίσεις για παιδιά σου. Ελπίζω να μην παρεξηγήθκες




ομολογω οτι δε το καταλαβα το χιουμορ σου....αλλα ολα καλα αδερφε κ ναι αν το δεις ετσι γραμμενο ετσι μοιαζει....
παντως ειναι διαφορετικα να το βλεπεις αυτο το "kaa...." κ διαφορετικα οταν το ακους απο αυτες τις γλυκιτατες υπαρξεις....



λατρευουν την ευγενεια, αυτο ειναι κραυγαλεα ορατο κ σιγουρα τους δινει κ μια αλλου τυπου ομορφια εκτος απο την εξωτερικη.




γι'αυτο το ανεφερα....




 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Ελα τωρα ρε Lolly... Σα κομπλεξικη Ελεϊνιδα μας ξηγιεσαι ...
ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...?  Lolly... Αααα... εισαι Κλασικη Ελεϊνιδα...τελικα
Ξεπερασε το σου λεω...Μην μασας..
Παντως αμα τα δοκιμασεις μετα θα παθεις (Παρακρουση στο ματι...) και δεν θα μπορω
να σε παλεψω.. Η λιμπιντο σου θα απογειωθει χωρις επιστροφη ΛΕΜΕ...

Τι αλλο vα σου πω.... ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΕΣΩ  ΚΙΟΛΑΣ....
Εναλακτικα θα σου προτεινα αντι για τηγανια να παρεις 2-3 Betadine (στοματικα)
γιατι εσυ μπορει να μην φας αλλα εγω θα φαω και μετα....Γλωσοφιλα...

Να σου πω οτι μολις βραδιασει υπαχουν παγκοι παντου στο δρομο για να
ψωνισεις.. οχι μονο Walking Street αλλα και Soi 7,8 Second Road... :2funny:

Παντως μην αχωνεσαι γιατι μπορει να σου ΑΡΕΣΟΥΝ κιολας.....
(Καταλαβε οτι το προβλημα σου ειναι καθαρα εγκεφαλικο !!!)

Παντως εγω τα δοκιμασα σχεδον ολα ... εκτος κατσαριδα... (Που κατσαριδα εχω.. εγκεφαλικο προβλημα να φαω..)

Παντως εκτος απο αυτα θα σου προσφερω... Σπρινκ ρολς..(Γαριδα), Γαριδες Τιγρης..(Που γουσταρει και ο φιλος ο Πιπινο)
και ενοειται αστακους και καβουρια.... ακομη Fried rice, Λαχανικα αλοκοτα, και τροπικα φρουτακια και χυμους...
..Πολους ΧΥΜΟΥΣ.... :uglystupid:

Αλλα το βατραχακι θα στο ταϊσω... :blowup: (Εμπειρια θα ειναι) και μην ανησυχεις για περιπτωση  (κοψιματος) :toilet: Εχουμε κονε στο Pattaya International Hospital..

Οσο για το:
"Ράφμαν...you broke my heart!!!!"

Εγω λεω να το ξεπερασεις και να πλακωθουμε στα γλωσοφιλα.....

(Τα τιλακ στην THAI (Αγορια-Κοριτσια και Ladyboy εχουν φαει πιο πολα απο μενα.... :headbang:)

Μην με αφηνεις τωρα μονο μου...

Θα φρικαρω ΑΚΟΥΣ....

Please forgive me!!

Come on... Tilak  :smitten:

Εντάξει ρε Ράφμαν...και εγώ Πατάγια για να τα δοκιμάσω όλα θέλω να πάω....αλλά δεν αναφέρομαι στο φαγητό.  :dancing: :dancing:

Αλλά και πάλι οφείλω να ομολογήσω πως εσείς οι Έλληνες δεν είστε με τίποτα ευχαριστημένοι... :tickedoff:

Μου την λες που δεν θέλω να δοκιμάσω, σκουλήκια, κατσαρίδες και ότι άλλο σέρνεται ή πετάει...και εγώ σου λέω πως αν έλεγα: "Ναι ναι ανανυπομονώ να πάω Ταϊλάνδη να φάω ότι βρεθεί μπροστά μου...και ας είναι και η μικρή τερέζα με την παρέα της", ε τότε θα με αποκαλούσες πάλι Ελλεεϊνίδα και μάλιστα θα σκεφτόσουν.... :think: : "Καλά πόσο χοντρή και Ελλεεϊνίδα πρέπει να είναι τελικά αυτή η Λόλυ..για να θέλει να φάει μέχρι και κατσαρίδες; Ε δεν έχουν τον Θεό τους, το νου τους στο φαγητό τον έχουν. Καλά κάνουμε και τις φωνάζουμε Ελλεεϊνίδες".

Κοινώς δεν πιάνεστε πουθενά εσείς οι άνδρεςςςςςςςςςς... :headbang:

Εγώ επιμένω στην άποψή μου και μάλιστα προσθέτω πως αν θες εσύ φάε....μετά θα πέσει στοματικό διάλυμα και για εσένα και για τις υπόλοιπες για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε και στα υπόλοιπα στοματικά... :pipa1:
:blowup: :smitten:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Μμμμμμ! :idiot: :idiot:

Μάλλον θα έλεγα το αντίθετο!

Αν η ψυχολογία σου ανεβαίνει....

βλέπεις τη ζωή αλλιώς!!! :dancing:

Νοιώθω ήδη πλούσιος ξανά!!! :happy: :happy:

Κι αν καταφέρω να ξαναπάω Τάι, αυτό θα σημαίνει πολλά!!! :think:

Φιλάκια!!! :smitten:

thanks και πάλι.... :smitten:

Λοιπόν James κάτι μου λέει πως το κόλλησες και εσύ πλέον το μικρόβιο...Σε βλέπω να πηγαίνοέρχεσαι τακτικά τακτικά.

Το θέμα είναι να είσαι καλά και να έχεις πάντα λύσεις!!! (Βλέπε πρώην να σου κάνουν baby sitting!!!) Ελπίζω να έχεις και άλλες πρώην...βοηθάνε καμιά φορά!!!
Οπότε αν σε ανεβάζει το ταξίδι just do it!!!

Αλλά να μας ενημερώνεις και εμάς εδώ τι γίνεται εκεί πέρα...
Οι εμπειρίες που αποκτάμε πριν το ταξίδι είναι πολύ σημαντικές για μετά...

Περιμένουμε ανατριχιαστικές περιγραφές λοιπόν...όταν βάλεις ίντερνετ....
:tired: Νύσταξα...φιλιά!!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εντάξει ρε Ράφμαν...και εγώ Πατάγια για να τα δοκιμάσω όλα θέλω να πάω....αλλά δεν αναφέρομαι στο φαγητό.  :dancing: :dancing:

Αλλά και πάλι οφείλω να ομολογήσω πως εσείς οι Έλληνες δεν είστε με τίποτα ευχαριστημένοι... :tickedoff:

Μου την λες που δεν θέλω να δοκιμάσω, σκουλήκια, κατσαρίδες και ότι άλλο σέρνεται ή πετάει...και εγώ σου λέω πως αν έλεγα: "Ναι ναι ανανυπομονώ να πάω Ταϊλάνδη να φάω ότι βρεθεί μπροστά μου...και ας είναι και η μικρή τερέζα με την παρέα της", ε τότε θα με αποκαλούσες πάλι Ελλεεϊνίδα και μάλιστα θα σκεφτόσουν.... :think: : "Καλά πόσο χοντρή και Ελλεεϊνίδα πρέπει να είναι τελικά αυτή η Λόλυ..για να θέλει να φάει μέχρι και κατσαρίδες; Ε δεν έχουν τον Θεό τους, το νου τους στο φαγητό τον έχουν. Καλά κάνουμε και τις φωνάζουμε Ελλεεϊνίδες".

Κοινώς δεν πιάνεστε πουθενά εσείς οι άνδρεςςςςςςςςςς... :headbang:

Εγώ επιμένω στην άποψή μου και μάλιστα προσθέτω πως αν θες εσύ φάε....μετά θα πέσει στοματικό διάλυμα και για εσένα και για τις υπόλοιπες για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε και στα υπόλοιπα στοματικά... :pipa1:
:blowup: :smitten:

Συμφωνω με α παραπανω.... ΟΚ οπως και να μας ριξεις με τα ποδια θα πεσουμε..

Αλλα... να ρε συ Lolly θα ηθελα να σε κοιταζω στα ματια ταϊζοντας σε ενα ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ για να δω
τι μορφη θα παρει το προσωπακι σου...  :2funny: :2funny: :2funny:



 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τα φωτα σας για hotel στην pattaya. :knockinb:
ειμαι μεταξυ areca lodge και pattaya bay resort
οσοι ξερουν ας βοηθησουν  :helpplea:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλημέρα. Ερώτηση για καλούς γνώστες. Τα ladyboys είναι εγχειρισμένα ή όχι?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ρε φίλε ποσοστά παίρνεις; Οκ μια χαρά ξενοδοχειάκι είναι αλλά μην τρελαθούμε κιόλας... :2funny:

ο star200 δεν ρωτησε γενικα ποιο ξενοδοχειο προτεινουμε. ρωτησε αναμεσα σ'αυτα τα 2. αν μπεις στο site του areca lodge θα δεις ποσο χαλια φαινοντε τα δωματια. επισης ειναι και πιο ακριβο. και δεν εχω διαβασει και τις καλυτερες κριτικες στο pattaya-addicts. σιγουρα υπαρχουν και καλυτερα ξενοδοχεια αλλα και ακριβοτερα. για προτεινε μας εσυ ενα καλο ξενοδοχειο με 1000μπατ την βραδυα low season με δωρεαν μια νυχτα, εστιατοριο, πισινα, χρηματοκιβωτιο μες'το δωματιο, security, δωρεαν internet, δωρεαν μεταφορα με tuk tuk, guest friendly (και ladyboys), δωρεαν πρωινο, γυμναστηριο. και επισης να γραφει σε μια πινακιδα καλως ορισατε στα ελληνικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom