Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
djzan τι εννοεις δωρεαν μεταφορα με τουκ τουκ? σε πηγαινουν καπου με τουκ τουκ ΤΖΑΜΠΑ?αυτο που το γραφει? δεν το εχω προσεξει, αν και εχω διαβασει το σαιτ του ξενοδοχειου
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
djzan τι εννοεις δωρεαν μεταφορα με τουκ τουκ? σε πηγαινουν καπου με τουκ τουκ ΤΖΑΜΠΑ?αυτο που το γραφει? δεν το εχω προσεξει, αν και εχω διαβασει το σαιτ του ξενοδοχειου

σε πηγαινουν απο το ξενοδοχειο στην second road. σ'αφηνουν στο τελος της soi 15. και απο εκει σε 3-4 λεπτα εισαι στην walking street. νομιζω και αλλα δρομολογια μπορουν να κανουν αν τους ρωτησεις. επισης αν εισαι καπου στην second road και τους παρεις τηλ. ερχοντε και σε παιρνουν. εγω παντως δεν τους πηρα καμια φορα. επαιρνα το λεωφορειο και σταματουσα στο avenue mall και περνουσα απο μεσα η επαιρνα ταξι.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Παιζει ταινία στο Sumer cinema Nova "ΒΚΚ επικινδυνη αποστολη" με Νικολα Κειτζ
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ειναι να μην τρελενεσαι μετα μ'αυτα τα ladyboys!!!  :boobies:
απο ενα μπαρακι στο πουκετ.

post9372124884342269.jpg


post9372124884341442.jpg


 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
επισης ειχα γνωρισει μια κοπελα στο airport club οπου δουλευει τα απογευματα και επαθα ενα μικρο σοκ εχθες οταν την ειδα σε τσοντα απο το γνωστο site creampie thais.

 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ο star200 δεν ρωτησε γενικα ποιο ξενοδοχειο προτεινουμε. ρωτησε αναμεσα σ'αυτα τα 2. αν μπεις στο site του areca lodge θα δεις ποσο χαλια φαινοντε τα δωματια. επισης ειναι και πιο ακριβο. και δεν εχω διαβασει και τις καλυτερες κριτικες στο pattaya-addicts. σιγουρα υπαρχουν και καλυτερα ξενοδοχεια αλλα και ακριβοτερα. για προτεινε μας εσυ ενα καλο ξενοδοχειο με 1000μπατ την βραδυα low season με δωρεαν μια νυχτα, εστιατοριο, πισινα, χρηματοκιβωτιο μες'το δωματιο, security, δωρεαν internet, δωρεαν μεταφορα με tuk tuk, guest friendly (και ladyboys), δωρεαν πρωινο, γυμναστηριο. και επισης να γραφει σε μια πινακιδα καλως ορισατε στα ελληνικα...
ειναι joiners free ??? και αλλες προτασεις δεκτες 25 και σημερα  :tits:
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
το κουφαρι μου ειναι εδω, ελλαντα  :tickedoff:  :tickedoff: .Το μυαλο μου τριγυρναει Ασια μερια.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν James κάτι μου λέει πως το κόλλησες και εσύ πλέον το μικρόβιο...Σε βλέπω να πηγαίνοέρχεσαι τακτικά τακτικά.

Το θέμα είναι να είσαι καλά και να έχεις πάντα λύσεις!!! (Βλέπε πρώην να σου κάνουν baby sitting!!!) Ελπίζω να έχεις και άλλες πρώην...βοηθάνε καμιά φορά!!!
Οπότε αν σε ανεβάζει το ταξίδι just do it!!!

Αλλά να μας ενημερώνεις και εμάς εδώ τι γίνεται εκεί πέρα...
Οι εμπειρίες που αποκτάμε πριν το ταξίδι είναι πολύ σημαντικές για μετά...

Περιμένουμε ανατριχιαστικές περιγραφές λοιπόν...όταν βάλεις ίντερνετ....
:tired: Νύσταξα...φιλιά!!!
  Τστστστστσ!!!

22:12 το βράδυ και νύσταξες κιόλας?????? :cheesy:

Αχ! Μια ταϋλάνδη σου χρειάζεται.... :2funny: :2funny:

Να σκέφτεσαι (κατά τις 11-11:30) πού πάμε τώρα???? :dancing:

Και να λες ... αχχχ νύσταξα .... κατά τις 6 το πρωί.... μέσα στη γλυκειά αγκαλίτσα από κάποιο Τάι...... :rockon:


Πάντως θα με ενδιέφερε μια παρέα σαν τη δικιά σου για τη 2η εξόρμησή μου στην Πατάγια ..... :thumbsup:

Αν το σκέφτεσαι εγώ 1 τσακ θέλω κι έφυγα.... :dancing:

Και θα σου δείξω όλα τα κατατόπια!!!! :rockon: :rockon:

Σκέψου το...... :think:

Είμαι έμπειρος και ψύχραιμος πλέον! :rockon: :rockon:

(μπορείς να απαντήσεις και με πμ. Μη ,ας κράξουνε.... :headbang:)

Φιλάκια... ενελλακτικά!!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Με το συμπαθειο,ρε παιδια.....δεν εχω "περιεργα" γουστα αλλα βλεποντας τις παρακατω φωτογραφιες των Ladyboys,θελω να τα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: και να τα :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:  και να τα :pipa2: :pipa2: :pipa2: και να τα  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ladyboy%20blonde%20my%20way%20bar.jpg



ladyboy%20ass.jpg



blonde%20ladyboy.jpg



ladyboy%20points.jpg

Λοιπόν φιλαράκι πριν λίγο έτυχε να περνάω από ένα στενό και έπεσα πάνω σε ένα ελληνικό ladyboy κοινώς τραβεστί.....

Το κοιτάω....με κοιτάει......

Ωχ! λέω!!! ακόμα και δω υστερούμε ρε γαμώτο!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Και ήθελα να του πω: Α ρε μια Ταϋλάνδη που σου χρειάζεται και σένα! :rockon:

Αλλά δε μίλησα.... το κατάπια.... άκουγα και τον παλιόκαιρο.....(Τερζής εννοώ)

....και σκέφτηκα ότι μάλλον θα άξιζε τον κόπο να δοκίμαζα και 1 (μόνο 1 ;)) ladyboy!!! :think:

next time...... :fuck2:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
     
φαντομα καμια ξεπεσμενη γιαπωνεζα δεν εχει bangkok να με πας?
πληρωνω οσο οσο  :rockon: :rockon: :rockon:

ρε συ, μηπως πρεπει να ετοιμαζομαστε για καμμια ιαπωνια, να αποτρελλαθουμε? αντε και ψαχνω για παρεα.

για bangkok ειχα ρωτησει στο παρελθον και κανενας δεν απαντησε. ξαναρωταω λοιπον και πληρωνω κι εγω οσο οσο αλλα οχι για ξεπεσμενη οπως ζηταει ο γιωργος.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
James70..

Πως εισαι ψυχολογικα.. ?  :headbang:

Προσαρμοστηκες ?

Τι κυκλοφορει στο μυαλο σου τωρα ?

Για λεγε....

Μήπως θες να αρχίσω να δαγκώνω???? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Και μάλλον θα αρχίσω από σένα!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

(Πλάκα κάνω)

Απλά μια απορία!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:




Καλά πώς ζείτε εδώ στο ελλαδιστάν???????????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Και μια απορία προς όλους τους παλιούς!!!!


Τελευταία μου φορά  :knockinb: ήταν με την Μαμ (μετά τη Ναμ ήταν το Νο 11)

Από τότε (σήμερα είναι πέμπτη βράδυ=10 μέρες) και όχι μόνο δε μου λείπει  :knockinb:  αλλά μπορώ να πω ότι δε μου

σηκώθηκε καν :jerking: :jerking:!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Αρχίζω και ανησυχώ!!!! :headbang:

Λέτε να μου μείνει κουσούρι και να μην μπορώ εκτός ασιατικού εδάφους???? :think: :think:


Αχ!!! μου φαίνεται θα μετακομίσω και θά ναι για ιερό σκοπό!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ρε συ, μηπως πρεπει να ετοιμαζομαστε για καμμια ιαπωνια, να αποτρελλαθουμε? αντε και ψαχνω για παρεα.

για bangkok ειχα ρωτησει στο παρελθον και κανενας δεν απαντησε. ξαναρωταω λοιπον και πληρωνω κι εγω οσο οσο αλλα οχι για ξεπεσμενη οπως ζηταει ο γιωργος.

Φίλε ρόκο ήσουν ένας απ τους βασικούς παράγοντες για την απόφασή μου να αρχίσω να ονειρεύομαι

για Ται!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Μην μου βάλεις και το μικρόβιο της Ιαπωνίας τώρα! :headbang:

Και τό χω και απωθημένο απ το σχολείο ακόμα!!!! :P :P
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Μην μου βάλεις και το μικρόβιο της Ιαπωνίας τώρα! :headbang:

Και τό χω και απωθημένο απ το σχολείο ακόμα!!!! :P :P

αφου δεν μπορουμε να βρουμε αλλου φιλε james, πρεπει καποια στιγμη να παμε στην πηγη.

δε νοειται λατρης της ασιατικης ομορφιας και να μην παει εστω και 1 φορα στη ζωη του με ιαπωνεζα. μεγαλο κενο και ακομα μεγαλυτερο απωθημενο.
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Και μια απορία προς όλους τους παλιούς!!!!


Τελευταία μου φορά  :knockinb: ήταν με την Μαμ (μετά τη Ναμ ήταν το Νο 11)

Από τότε (σήμερα είναι πέμπτη βράδυ=10 μέρες) και όχι μόνο δε μου λείπει  :knockinb:  αλλά μπορώ να πω ότι δε μου

σηκώθηκε καν :jerking: :jerking:!!!!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Αρχίζω και ανησυχώ!!!! :headbang:

Λέτε να μου μείνει κουσούρι και να μην μπορώ εκτός ασιατικού εδάφους???? :think: :think:


Αχ!!! μου φαίνεται θα μετακομίσω και θά ναι για ιερό σκοπό!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



Τα ιδια επαθα και εγω οταν γυρισα, τρομαξα να συνελθω.

Και η πλακα ειναι οτι ενα μηνα που ειμουν Thailand δεν μου
επεσε ποτε, ακομη και όταν μετα απο σεξομαραθωνιους μου
τυχαινε κατι καινουργιο το τελειωνα κανονικα.

Φυσικα και δεν θα σου μεινει κουσουρι, απλα το μυαλο σου
θα ειναι συνεχεια εκει.

Πιστευω οτι γενικα η κοινωνια τους ειναι χωρις κομπλεξ και
μας κανει να αισθανομαστε ανετα.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ρε συ, μηπως πρεπει να ετοιμαζομαστε για καμμια ιαπωνια, να αποτρελλαθουμε? αντε και ψαχνω για παρεα.

για bangkok ειχα ρωτησει στο παρελθον και κανενας δεν απαντησε. ξαναρωταω λοιπον και πληρωνω κι εγω οσο οσο αλλα οχι για ξεπεσμενη οπως ζηταει ο γιωργος.

Γιαπωνεζουλα Με ενδιαφερει Ξεπεσμενη και μη  :knockinb:!!!!!

Για δωστε  info... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom