Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παντα προτιμαω το LANDMARK στην Σουκουμβιτ, Αααα και 20 μετρα απο τη Νανα.
χε χε,  τα ξερει καλα τα πραγματα ο λορδος, απο τα καλυτερα της περιοχης, και φυσικα στην καρδια των γεγονοτων, δεν εχω μεινει, αλλα απο κατω εχει κατι σαν καφε και εχω κατσει μια φορα.
για να τα λεμε ολα παντως, εχω να πω οτι ολοι καποια στιγμη πρεπει να μεινουν στο νανα χοτελ, ειναι must, πως να το κανουμε, ειναι ξενοδοχειο γαμηστρωνας, μυριζει μουνιλα, απο παντου ξεφυτρωνουν νιαμου, στο παρκινγκ, στη ρεσεψιον στη ντισκο, πριν το ασανσερ, παντου.
εκει δεν ξεμενεις ποτε...
λιγο να περιμενεις στο ασανσερ σκανε απο παντου. κολαση.
μαθαινω οτι πολλοι ελληνες πανε τον αυγουστο κατω. εχω να κουνησω πολλα μαντηλια,
οσοι ρωτανε ποια ειναι η καλυτερη εποχη για ταιλανδη εχω να τους πω οτι η χειροτερη ειναι ο αυγουστος, με το ελληναριο που θα μαζευτει θα μυριζει ολη η χωρα τσιγαριλα.
καλο ταξιδι και καλη διασκεδαση σε οσους φευγουν τον αυγουστο.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ολοι εσεις που ρωτατε τον james πως ειναι γιατι δεν λετε πως εισασταν εσεις οταν γυρισατε την πρωτη φορα? Εγω μονο που το θυμαμαι με πιανει καταθλιψη δεν θυμαμαι αν ηταν ο κωσταςφ16 που μιλουσε για reset εγω οταν ειχα γυρισει ηθελα reboot για να παω ως το μπανιο!!!Πικρα πικραααα!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μα γιαυτο ρωταμε..!! :headbang:
 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Ωραίο θέμα,επειδή ήμουνα σε φάση δεσμού πέρσι,θυμάμαι ότι όταν γύρισα,είδα τις 7 αναπάντητες και τα 2 μηνύματα απο την κοπέλα για να δεί αν έφτασα...Την μουντάδα στην ψυχή μου γενικώς,οτι ήμουνα τόσο άδειος αλλά και τόσο γεμάτος ταυτόχρονα,αλλά και στο πως θα έρθει αμέσως ο επόμενος Αύγουστος,καλή ώρα,για να ξανακατέβω...
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
γαματα μαγκες :S.... :S 3 μερες εχω που γηρησα και τωρα μπηκα να διαβασω-γραψω,  νοεμβριο λεω για 2 τουρ, πατταυα παλη ενοιτε... δεν παλεβετε η 1 επηστροφη, τεληκα δικιο ειχατε... 23 μερες πατταυα με απολογισμο μορον=11καδατη ομαδα!!!(μαλλον ληγες!!! αλλα οπιες απο αυτες μαρεσαν κσανα δοκημαζα!!! :rockon:) ηταν η τελιες διακοπες εμενα TWINS ROUAL HOTEL με 1200.B. (25 EYRO) απο 1900.Β. (39 ΕΥΡΟ) με μεμβερ καρτα ελληνα που μενη μονημα κατω και που ημουν πολη τηχερος που γνωρισα μιας και κατεβηκα μονος, εγω πηγενα περησοτερο γολκιν παρα στα σοι και η αναλογια ηταν 1 απο βαρ (σοι-7). 1 απο παραλια. 5 απο γολκιν σχεδον παντα αργα το βραδυ κανοντας βολτα. 1 που δουλεβε σε απλο μασατζιδικο και γνωρησα σαν πελατης την οπια δεν της εδηνα λεφτα αλλα της εκανα δωρακια.(δεν ημαστε και σκρουτζ!!! 1 ακομα παρομια φαση με κομωτρια και 2 κσεκαρφοτες στο MIXX σε διαφορετηκες μερες που μετα το LONG TIME πηραν το 1000κακητους, οπος ολες οσες πληρωσα και το αναφερο γιατι στης 10 απο αυτες δεν κανονηζα τιμη απο πριν, η ταριφα ομος οντος τοσο ειναι δεν χρηαζετε παραπανο και ειναι κρημα να δωσης λιγοτερα εκτος οταν στο ζηταη εκσαρχης και κρηνη βεβαια ο καθενας μας οτι τα ακσηζη!!!!! και αν ειναι απο γκογκο και τα σχετηκα... το αποκορηφομα για μενα και απηστευτο σηχρονος ειναι οτι της τελευταιες μερες που ειχα μηνη απο δηναμης :S  :badair: :zzzzz: παρολου που ειμε 30χρ ειναι οτι γνορησα 1 που δουλεβε στο σεντραλ φεστιβαλ 19χρ και και γηναν τα μηθια νατη φερο στο χοτελ-------
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
πραγμα πουγηνε της 3 τελευταιες βραδιες αλλα δεν μαφησε νατη γαμησω γιατι ανηνε δηνατον ηταν παρθενα!!!!!!! :think: :think: :think: μονο χαδια και φιλια γηναν κιαυτα με το ζορι, της τον πεταγα εκσο  :bigdick:και το μονο που καταφερα ηταν ναμου τον κραταη μετο ενα χερητης και με το αλλο να κληνη τα ματιατης!!!!! :s&m_1: :s&m_1:και μου βγαλε και τη πιστη να βγαλη μονο μια φορα και για λιγο την μπλουζατης :tits2: εεε ποσο γκαντεμης ειμε γαμο τη πουταναμου, θα μου πητε τη ασχολουσουνα ρε μαλακα αλλα  αναφερα που ταχα πεκση απο δηναμης και δεν με ενιαζε τοσο το βοομ βοομ αλλα και ηθελα ναδο που στο πουτσο το παη το θεμα :think: αφου την ροτουσα γιατη ερχεσε μαζιμου απτη στιγμη που σηγουρα γνωρηζης τη μπορη να θελη ενας φαλανγκ και μουλεγε οτι καταλαβε οτι ειμε καλο παιδι (εχο βαρεθη να μου το λενε αυτο η γηναικες)κιοτι μαγαπα α και οτι νομηζε οτι ειμε και μηκρος (φενομε για 22 αντι για 30)παιδια της εταζα πολλα λεφτα και 5000.Β. και 10000.Β.και παλλη τηποτα δεν βγαζω ακρη... τη τελευταια μερα στενοχωρια και αγαπες που εφευγα, στελνουμε  και σμσ τωρα και με περημενη τον νοεμβριο αλλα της εχο κσεκαθαρηση οτι λεφτα δεν της στελνο αλλα φευγοντας για το αεροδρομιο της εβγαλα νατης δοσο 2000.Β. γιαναδο αντιδραση (δεν γαμιετε λεο 42 ευρο ειναι) και δεν τα πηρε, μα παρθενα στη πατταυα? στη πατταυα πηδιουντε και η πετρες ρε πουστημου....
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
απτης αλλες 11 παντος εχω φοτο απο 5-6 και θελω να μαθω πως να της ανεβασω δηστηχως δεν εχω εκσηκιοθη ακομα μετα ρ.c. η πλακα ειναι οτι εγω πσιλο ντρεπομουνα να τους λεω για γημνες φοτο αλλα 3 απο αυτες δεν ντρεποντουσαν μαλλον καθολου να βγαζουν τον  :bigdick: μου φοτο γιατη λεη ειναι απτους πιο μακρης που εχουνδη στα 19 με 20 ειμε σηγουρα οχι μικρος αλλα τους ελεγα δεν σας εχει γαμηση αραπης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. απο φαγητο πηγενα στο κισσ απεναντι απο το μαικ σοπ στα αραβηκα για ψαρι και στο ηπογιο του σεντραλ φεστιβαλ, πρωινο δεν ειχα παρη στο χοτελ δεν το προλαβενα!!! αλλα πηγενα σενα μαγαζακι στο σοι-8 και ετρωγα με 50.Β. 1 ευρο. της μερες που ημουνα κατω πετηχα πολλους ελληνες τουρηστες 12-15 περα απτους 7-8 μονημους παταγηκους πουχα γνωρηση
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
χε χε,  τα ξερει καλα τα πραγματα ο λορδος, απο τα καλυτερα της περιοχης, και φυσικα στην καρδια των γεγονοτων, δεν εχω μεινει, αλλα απο κατω εχει κατι σαν καφε και εχω κατσει μια φορα.
για να τα λεμε ολα παντως, εχω να πω οτι ολοι καποια στιγμη πρεπει να μεινουν στο νανα χοτελ, ειναι must, πως να το κανουμε, ειναι ξενοδοχειο γαμηστρωνας, μυριζει μουνιλα, απο παντου ξεφυτρωνουν νιαμου, στο παρκινγκ, στη ρεσεψιον στη ντισκο, πριν το ασανσερ, παντου.
εκει δεν ξεμενεις ποτε...
λιγο να περιμενεις στο ασανσερ σκανε απο παντου. κολαση.
μαθαινω οτι πολλοι ελληνες πανε τον αυγουστο κατω. εχω να κουνησω πολλα μαντηλια,
οσοι ρωτανε ποια ειναι η καλυτερη εποχη για ταιλανδη εχω να τους πω οτι η χειροτερη ειναι ο αυγουστος, με το ελληναριο που θα μαζευτει θα μυριζει ολη η χωρα τσιγαριλα.
καλο ταξιδι και καλη διασκεδαση σε οσους φευγουν τον αυγουστο.

πολυ ακριβο αυτο το ξενοδοχειο. αυτο που λες με το nana hotel το'χω διαβασει και στο pattaya-addicts οτι πρεπει να μεινεις εστω και ενα βραδυ εκει. εχει γραψει μεγαλη ιστορια.
επισης προτιμω να ειναι γεματο ελληναρες και ας βρωμαει τσιγαρο οπως λες, παρα βρωμοαγγλους, αμερικανους, ινδους και αραβες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
χε χε,  τα ξερει καλα τα πραγματα ο λορδος, απο τα καλυτερα της περιοχης, και φυσικα στην καρδια των γεγονοτων, δεν εχω μεινει, αλλα απο κατω εχει κατι σαν καφε και εχω κατσει μια φορα.
για να τα λεμε ολα παντως, εχω να πω οτι ολοι καποια στιγμη πρεπει να μεινουν στο νανα χοτελ, ειναι must, πως να το κανουμε, ειναι ξενοδοχειο γαμηστρωνας, μυριζει μουνιλα, απο παντου ξεφυτρωνουν νιαμου, στο παρκινγκ, στη ρεσεψιον στη ντισκο, πριν το ασανσερ, παντου.
εκει δεν ξεμενεις ποτε...
λιγο να περιμενεις στο ασανσερ σκανε απο παντου. κολαση.
μαθαινω οτι πολλοι ελληνες πανε τον αυγουστο κατω. εχω να κουνησω πολλα μαντηλια,
οσοι ρωτανε ποια ειναι η καλυτερη εποχη για ταιλανδη εχω να τους πω οτι η χειροτερη ειναι ο αυγουστος, με το ελληναριο που θα μαζευτει θα μυριζει ολη η χωρα τσιγαριλα.
καλο ταξιδι και καλη διασκεδαση σε οσους φευγουν τον αυγουστο.
συμφωνω++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Τρίτη, 28 Ιουλίου 2009, 07:50
Έγκυος μετέδωσε τον ιό της γρίπης στο έμβρυο

Η πρώτη περίπτωση εγκύου που μετέδωσε τον ιό της γρίπης στο έμβρυο, καταγράφηκε στην Ταϋλάνδη.

Το μωρό γεννήθηκε πρόωρα το Σάββατο, καθώς όταν οι γιατροί διαπίστωσαν ότι η 24χρονη μητέρα του πάσχει από τη νέα γρίπη, αποφάσισαν να κάνουν καισαρική, στον έβδομο μήνα της κύησης.

Όπως δήλωσε ο Δρ. Σουρίγια Κουχάχρατ, η κατάσταση του μωρού είναι σταθερή και διευκρίνισε ότι είναι η μοναδική περίπτωση που αγέννητο βρέφος κολλάει την ασθένεια από τη μητέρα του. «Εξετάζουμε το πώς μολύνθηκε», πρόσθεσε.

Η 24χρονη μητέρα νοσηλεύεται σε σοβαρή κατάσταση.

Μέχρι τις 22 Ιουλίου στην Ταϊλάνδη είχαν καταγραφεί περισσότερα από 6.700 κρούσματα της νέας γρίπης και 44 θάνατοι.
----------------------------------------------------------------

Πανικός στην Ταϊλάνδη έτσι;
Για προσέξτε εσείς οι τυχεροί που είστε για ταξίδι μέσα στο καλοκαίρι....

Ράφμαν...θα επιστρέψω με απάντηση... :blahblah1:
Δεν σε ξέχασα φυσικά...δεν ξεχνιέσαι και εύκολα.  :blowup:


 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Παίζει πουθενά στην Πατονγκ να δει τα παιγνιδια παο-οσφπ για τσαμπ. λιγκ?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μέχρι τις 22 Ιουλίου στην Ταϊλάνδη είχαν καταγραφεί περισσότερα από 6.700 κρούσματα της νέας γρίπης και 44 θάνατοι.
----------------------------------------------------------------
Πανικός στην Ταϊλάνδη έτσι;
Για προσέξτε εσείς οι τυχεροί που είστε για ταξίδι μέσα στο καλοκαίρι....
Για να βάλουμε λίγο τα πράγματα στη θέση τους και να μην κινδυνολογούμε και εδώ, ας χρησιμοποιήσουμε λίγο απλά μαθηματικά (αν έχω κάπου λάθος μπορεί να με διορθώσει κάποιος)...
Σε απόλυτα νούμερα Ταϊλάνδη γύρω στα 65 εκ.κάτοικοι, Ελλάδα περίπου 10 εκ. κάτοικοι, Κρουσματα Ταϊλάνδης 6700 ενώ στην Ελλάδα προσεγγίζουμε τα 1000 άρα αν τα ανάγουμε σε ποσοστά ο ρυθμός μετάδοσης και στις 2 χώρες είναι περίπου ίδιος. Άρα είτε εδώ είτε εκεί οι πιθανότητες να σου "κάτσει" είναι σχεδόν ίδιες!! :)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Για να βάλουμε λίγο τα πράγματα στη θέση τους και να μην κινδυνολογούμε και εδώ, ας χρησιμοποιήσουμε λίγο απλά μαθηματικά (αν έχω κάπου λάθος μπορεί να με διορθώσει κάποιος)...
Σε απόλυτα νούμερα Ταϊλάνδη γύρω στα 65 εκ.κάτοικοι, Ελλάδα περίπου 10 εκ. κάτοικοι, Κρουσματα Ταϊλάνδης 6700 ενώ στην Ελλάδα προσεγγίζουμε τα 1000 άρα αν τα ανάγουμε σε ποσοστά ο ρυθμός μετάδοσης και στις 2 χώρες είναι περίπου ίδιος. Άρα είτε εδώ είτε εκεί οι πιθανότητες να σου "κάτσει" είναι σχεδόν ίδιες!! :)

Ναι μονο που τα Unofficial στην ΤΗΑΙ ξεπερνουν 200.000 κρουσματα γαμωτο....
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει πουθενά στην Πατονγκ να δει τα παιγνιδια παο-οσφπ για τσαμπ. λιγκ?





Δεν ξερω αν εχεις ξαναπαει Ταιλανδη, γιατι εγω απο τοτε που πηγα σταματησα

να ασχολουμαι με το ηλιθιο και βαρετο Ελληνικο ποδοσφαιρο και αλαξα ομαδα.

Απο ΠΑΟΚ εγινα ΠΑΤΑΓΙΑΚΟΣ.

ΠΑΤΑΓΙΑΚΑΡΑ ΟΛΕ
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Παίζει πουθενά στην Πατονγκ να δει τα παιγνιδια παο-οσφπ για τσαμπ. λιγκ?

Στου Αργυρη το ξενοδοχειο, εχει κυπριακο καναλι και ισως το περναει, αλλιως απο ιντερνετ, που δεν ειναι και κακη ιδεα
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν εχεις ξαναπαει Ταιλανδη, γιατι εγω απο τοτε που πηγα σταματησα

να ασχολουμαι με το ηλιθιο και βαρετο Ελληνικο ποδοσφαιρο και αλαξα ομαδα.

Απο ΠΑΟΚ εγινα ΠΑΤΑΓΙΑΚΟΣ.

ΠΑΤΑΓΙΑΚΑΡΑ ΟΛΕ

χαχα ωραιος!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Εχω ξαναπάει Ταυλάνδη και ναι το ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι για τα μπαζα πχ. μπρος το ισπανικο αλλα σιγα σιγα πεφτουν λεφτα, ερχονται παικτες, γηπεδα και ισως δουμε καμια ασπρη μερα.

Εκανα αρκετο boom-boom και τωρα ειμαι στη φαση ποδοσφαιρο-μπυρα-πιτσα. Πειραζει;
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ξαναπάει Ταυλάνδη και ναι το ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι για τα μπαζα πχ. μπρος το ισπανικο αλλα σιγα σιγα πεφτουν λεφτα, ερχονται παικτες, γηπεδα και ισως δουμε καμια ασπρη μερα.

Εκανα αρκετο boom-boom και τωρα ειμαι στη φαση ποδοσφαιρο-μπυρα-πιτσα. Πειραζει;



Φυσικα και δεν πειραζει.

Να εισαι καλα.
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Και εσυ να εισαι καλα!

Τελευταια νυχτα στη LOS!

Καλα να περνατε οσοι ειστε εδω και ακομα καλυτερα οσοι ερθετε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom