Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Παρτε και 2 κουκλαρες απ'το Boesche go go club Στην Παταγια!!!


TUM




AEM


 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
lakisscorpio το βιντεακι που εβαλες 12 και 50 πολυ καλο, απο τα καλυτερα βιντεακια απο ταυλανδη που εχω δει.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και εχουμε πει τις γυναικαρες που θα τις βρουμε! BANGKOK!!!
στο επομενο ταξιδι, θα μεινω 2-3 βραδυα μπανγκοκ
στο χαος της βκκ θα βρισκεις μονο κουκλαρες, για δοκιμασε, και πες μας που και πως για να μην ταλαιπωρουμαστε αλλου, ρε 31 τι λενε ρεεε
εκτος κι αν εχεις κολλητο τον φαντομα.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Καταραμενη Ταυλανδικη πλουτοκρατια,παιρνει τα καλα μωρα και μας τα μαγαριζεις :headbang:
Βλεπω επιτελους ηρθες στα λογια μου οταν ελεγα οτι οι ξενοι τρωνε οτι περισσευει απο τους Ταυλανδους. Δεν ξερεις τιποτα εσυ η μαλλον κανεις πως δε γνωριζεις   :2funny: :2funny:  Και μιας και το εφερε ο λογος οταν οι Ταυλανδες αποκτησουν παιδι με Ταυλανδο και χωρισουν ειναι καμμενο χαρτι και στρεφονται πλεον στη μοναδικη διεξοδο που εχουν δηλαδη τους ξενους. Απο τις χιλιαδες κοπελλες που δουλευουν στην Παταγια ειναι πιο δυσκολο να συναντησεις καποια χωρις παιδι γιατι οι περισσοτερες εχουν τουλαχιστον ενα. Αν πουν οτι δεν εχουν πολλες φορες λενε ψεμματα.

Εχεις δικιο παντως παρα πολλες φορες δεν ειναι η φτωχεια που ωθει τις κοπελλες στη σκηνη (ιδιαιτερα την Ταυλανδικη) αλλα οπως ειπες η ματαιοδοξια και το ευκολο χρημα.
Ρε συ τι εγκωμιο εδω ειπα οτι οι ξενοι μονιμοι κατοικοι ειναι μισητοι απο μια μεγαλη κατηγορια κοριτσιων   :rolleyes:. Εσυ που μιλας Ταυλανδικα για δοκιμασε να το κανεις σε κοπελλες της σεξ σκηνης για φαρανγκς. Η συνηθης απαντηση τους ειναι "φαρανγκ ρου μααακ μαι ντι". Ελα να κανουμε ενα τουρ στα χιλιαδες καραοκες της ΒΚΚ (αντε και Παταγιας) που βλεπουν φαρανγκ απο την πορτα και κοκκαλωνουν    :grin:. Εσυ τουλαχιστον που μιλας Ταυλανδικα και εχεις καλη γνωση της χωρας θα ξερεις πως να περασεις καλα. Dont worry εχει και κατοεις εκει που ξερω ποσο σου αρεσουν, πολυ πιο λιγα βεβαια αλλα εχουν καλυτερους τροπους απο αυτα της WS  :2funny: :2funny:

john 666 για τα τουκ τουκ απο τη στιγμη που χωρανε 6-8 ατομα
ρε παιδια μη τα λετε ολα τουκ-τουκ, τα τουκ-τουκ δε χωρανε 6-8 ατομα. Η πρωτη φωτο ειναι τουκ-τουκ (2 ατομα και ενιοτε ενα και 1 τονο λαχανικα   :2funny:) η δευτερη ειναι σονγκτεο (>5 ατομα τα μικρα  και >10 τα μεγαλυτερα). Ολα αυτα που βλεπετε στη beach road ειναι σονγκτεος.
 

Συνημμένα

  • 5-1 Bangkok Tuk-Tuk.JPG
    5-1 Bangkok Tuk-Tuk.JPG
    48,9 KB · Εμφανίσεις: 23
  • song_thaew.jpg
    song_thaew.jpg
    14,5 KB · Εμφανίσεις: 21

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
στο χαος της βκκ θα βρισκεις μονο κουκλαρες, για δοκιμασε, και πες μας που και πως για να μην ταλαιπωρουμαστε αλλου, ρε 31 τι λενε ρεεε
εκτος κι αν εχεις κολλητο τον φαντομα.

λαθος δικο μου. πιο ομορφες ηθελα να πω.
μην στεναχωριεσε ομως, τα κονε μου τα'χω κανει μεσω facebook.
επισης μια βολτα απο rainbow 4... ολο και κατι ωραιο θα βρουμε!
υπαρχει επισης ενα μαγαζι που μαζευονται πολλα αστερια... αλλα ειναι ακριβο. st.moritz g-club. ισως ο φαντομα να μας δωσει καποιες πληροφοριες αν ξερει.
και για μασαδακι + εξτρα = και αλλα πολλα που με λιγο ψαξιμο στο internet και στα ξενα forums θα τα βρεις!!!

αλλα εσυ απ'οτι ξερω δεν εχεις μεινει ποτε μπανγκοκ... η κανω λαθος???  :think:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
κατι που μπορει καποιον να τον ενδιαφερει, αν ειναι γραφιστας. μου το στειλανε στο facebook.

The Insomnia Group are on the look out for a new member of staff in the area of Graphic Design. Your role will involve producing electronic and print media for the promotion of various events as well as elements of logo design and professional quality video media for the display of promotional items etc on the TV network installed in Club Insomnia and iBar.

The position is full time and based in Pattaya.

You should be competent in the use of:

Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe After Effects

OR SIMILAR PACKAGES

Applicants should send their CV, covering letter and expected salary to waxmiracle@googlemail.com

Please feel free to include samples of your previous work.

 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
απο τις φωτος που παραθεσατε και τα βιντεο ,ακομα και απο αυτες τις 2
απο boss club  kai thn allh,σας πληροφορω οτι στα 2 μαγαζια που εχω αναφερει θα βρειτε αυτες,σαν αυτες αλλα και πολυ πολυ καλυτερες φθηνοτερα,μη επαγγελματιες και θα διασκεδασετε κιολας...
θα ελεγα με βεβαιοτητα οτι απο αυτες που διαλεξα εγω καμια δεν ειναι κατωτερη απο αυτες τις 2 ειδικα...οσα βιντεο και να δειτε
οταν το ζησετε θα ειναι εντελως διαφορετικο...και ελπιζω να καταλαβατε οτι τα γκο-γκο πεθαναν...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
:thumbsup:

Τελικά έπεσες μέσα!!!

Τώρα διάβασα τις ιστορίες σου.
Ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα. Και να σε βοήθησε το ταξίδι σου σε πολλά πράγματα!!!
Καλά σίγουρα δεν σε βοήθησε στα οικονομικά...αλλά λέμε...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Lolly....OK
Τοτε ελα Κρητη, να σε εκπεδευσω στα γαργαρα νερα (αφου το θελεις) και
μετα θα παμε μαζι για τιλακ στην THAI ..αλλα το αν ειναι καθαρα τα τιλακ... :fuck2: Δεν στο εγγυουμαι.. :think:

Θα τα τσεκαρουμε για ΣΜΝ πρωτα...

Και μην ξεχασουμε να παρουμε Τηγανια.... για να χουμε.... :2funny: :2funny: :2funny:

Ελα ρε Ραφμαν..τώρα τα λες καλύτερα, έχω αρχίσει να συμφωνώ μαζί σου...φαντάσου!!!
Ειδικά στα τηγάνια.
Το "καθαρά Τιλάκ" μπορεί να έχει πολλές έννοιες. Καθαρόαιμα..όχι μίξη με Ελληνίδες για παράδειγμα... καθαρά απο αρρώστιες, καθαρά γιατί όλοι λέτε πόσο καθαρές είναι...κτλ.

Αρκεί να μην με βάλουν να φάω καμία κατσαρίδα και κανένα σκουλήκι.... :new_shocked:

Καθαρίζεις εσύ  :uzi: σε αυτή την περίπτωση  :dancing:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1

Και εγώ σε αγαπάω βρε!!!!!!!!

Καλά τώρα χωρίς πλάκα, μην μου πείτε πως τα τρώνε αυτά τα πράγματα και μετά τις φιλάτε κιόλας.... :headbang:

Δηλαδή θα αρχίσω να αναθεωρώ σε λίγο τις απόψεις μου...θα φτάσω στο σημείο να λέω: Ελλεεϊνίδες και ξερό ψωμί!!!!

Μπλιαχχχχχχχχ
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
μουρθε μια λιγουρα
 

Συνημμένα

  • 2672206170088910071YkQLix_ph.jpg
    2672206170088910071YkQLix_ph.jpg
    84,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 2672206170088910071YkQLix_ph.jpg
    2672206170088910071YkQLix_ph.jpg
    84,4 KB · Εμφανίσεις: 18

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
οι ακριδουλες ειναι παντως μια χαρα.. η σογια sauche με χαλασε λιγακι.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ελα ρε Ραφμαν..τώρα τα λες καλύτερα, έχω αρχίσει να συμφωνώ μαζί σου...φαντάσου!!!
Ειδικά στα τηγάνια.
Το "καθαρά Τιλάκ" μπορεί να έχει πολλές έννοιες. Καθαρόαιμα..όχι μίξη με Ελληνίδες για παράδειγμα... καθαρά απο αρρώστιες, καθαρά γιατί όλοι λέτε πόσο καθαρές είναι...κτλ.

Αρκεί να μην με βάλουν να φάω καμία κατσαρίδα και κανένα σκουλήκι.... :new_shocked:

Καθαρίζεις εσύ  :uzi: σε αυτή την περίπτωση  :dancing:

Α.... ΩΡΑΙΑ..

Ξερεις Lolly.. τα τηγανια εκτος απο πολεμκη χρηση ...
θα μας χρησημευσουν να τηγανησουμε ολα αυτα τα ομορφα ζωϊφυα οπως "Ακριδουλες - Κατσαριδουλες - Βατραχακια - Σκουληκακια .."

Θα δεις οτι και τα καθαροαιμα ΤΙΛΑΚ τα τρωνε χωρις δισταγμους... :2funny: :2funny: :2funny: Οπως τα ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ...
Συνεπως ετσι μπορει να ξεπερασεις το ταμπου σου... με τα ζωϊφυα... :2funny: :2funny: :2funny: ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑΚΑ.. :uglystupid:  :zombie:

Και κατι τελευταιο....

Αμα μου βγαλεις καμια δυστροπια.... :tickedoff: θα σου λεω "ΣΤΗΝΩ ΤΑ ΤΗΓΑΝΙΑ ΤΩΡΑ !!!!".... και ετσι
θα ειμαι και ΙΠΠΟΤΗΣ... :dancing: (Δεν θα στο φερω στο κεφαλι δηλαδη)... :hammer:

Στο μεταξυ εγω βεβαια θα φοραω ΚΡΑΝΟΣ..... :2funny:

Εναλακτικα, αν και παλι εχεις αναστολες θα τα φαω εγω... και μετα θα σε ταραξω στα γλωσοφιλα... :dancing:


:smitten:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
υπαρχει επισης ενα μαγαζι που μαζευονται πολλα αστερια... αλλα ειναι ακριβο. st.moritz g-club.
γνωστο αστερατο μαγαζι απο τα πολλα της ΒΚΚ με κυριως Ταυλανδικη πελατεια αλλα και αρκετους φαρανγκς...βεβαια ακριβο οπως ειπες γιατι πεφτει κοντα στο τουριστικο γκετο της Σουκουμβιτ...αν πας εκει ομως και μετα καπακι κανεις βολτα στη Σουκουμβιτ θα πεσεις σε βαρεια καταθλιψη...γενικα καλο ειναι να ειναι κανεις μελος σε αυτα τα κλαμπς για να εχει εκπτωσεις στις υπηρεσιες...


επισης μια βολτα απο rainbow 4... ολο και κατι ωραιο θα βρουμε!
ωραια μωρα στο ουρανιο τοξο 4 αλλα για να προκριθεις στον τελικο αρχισε απο τωρα εξασκηση στο γιαπωνεζικο συστημα 4-4-4 (4000Β-4 λεπτα-4 ιντσες)   :2funny: :2funny:
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείς να μπεις στα g-club όπως στο st moritz χωρίς να γίνεις μέλος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom