Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το μπατ εχει παρει την ανηφορα εναντι του ευρω ... ειναι τραγικο αλλαζει ο κοσμος με 35 ή 36 στην καλυτερη του ευρω ...

αυτο σημαινει ανατιμηση τιμων .... που ειναι οι παλιες καλες εποχες που αλλαζαμε με 53 ......

βεβαια τωρα ξεκιναει η low season και τουλαχιστον πεσουν οι τιμες στα υπολοιπα !!!

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
για μπανγκοκ γιατι ψαχνετε μεινετε ?

εκει ολα ακριβα ... καλυτερα περνατε τον χρονο σας στα τριγυρω .... πατταγια και σχετικα ......

ενταξει δεν λεω να δεις και πρωτευουσα .... αλλα καλυτερα να το κανετε οταν ξεκινησει παλι η εποχη των παχιων αγελαδων .... (οπου τα οικονομικα ολων θα ειναι καλυτερα ! )
 

kostas19681968

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε  μαγκες ειμαι  απο  τους  προτους επισεπτες  στο πουκετ  εχω  να  παω  8  χρονια  ξερει  κανεις  πως ειναι τα πραγματα  εκει  τωρα  μηπως και  την  κανω

 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6

iCheck Inn Nana

Σήμερα επισκέφτηκα  έναν καλό φίλο που  ήρθε μετά από πολύ καιρό στην χώρα. 
Είχε διαλέξει  ένα  ξενοδοχείο  σε μέρος που με  ξένισε πολύ, ( Soi 7/1 Sukhumvit ) όταν του  το ανέφερα  μου ζήτησε να επισκεφτώ το δωμάτιο του.
Καινούργιο, σχετικά ευρύχωρο  σε πολύ  κεντρικό σημείο για τα ενδιαφέροντα  πολλών εδώ.
1400  το απλό  και 1600  το deluxe, δεν με ενθουσίασε,  αλλά το θεωρώ καλή επιλογή  για τα χρήματα του.

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
iCheck Inn Nana

Σήμερα επισκέφτηκα  έναν καλό φίλο που   ήρθε μετά από πολύ καιρό στην χώρα.  
Είχε διαλέξει  ένα  ξενοδοχείο  σε μέρος που με  ξένισε πολύ, ( Soi 7/1 Sukhumvit ) όταν του  το ανέφερα  μου ζήτησε να επισκεφτώ το δωμάτιο του.
Καινούργιο, σχετικά ευρύχωρο   σε πολύ  κεντρικό σημείο για τα ενδιαφέροντα  πολλών εδώ.
1400  το απλό  και 1600  το deluxe, δεν με ενθουσίασε,  αλλά το θεωρώ καλή επιλογή  για τα χρήματα του.

Της ιδιας εταιριας αλλα πιο φτηνο,το icheck inn soi 11 (πρωην Narry Nana),που εμενα τη τελευταια φορα.
Αξιοπρεπεστατο και value for money,αν και το icheck inn nana,που ανεφερε ο φιλος newfan,ισως αξιζει τα 200 μπατ παραπανω τη βραδια..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
λορδε
οτι και να κανεις δεν μπορεις να ξεκολησεις καποιον απο Παταγια

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
:offtopic: Δυο μερες τωρα σε οποια τηλεοραση και αν κοιταξω και σε οποια γιγαντοοθονη παιζει Τσιπρας. Πριν δεκαπεντε μερες σε κεντρικες γιγαντοοθονες της Γκουανγκζου (Κινα) επαιζε Βαρουφακης για κανα τριημερο.Τουλαχιστον αν μη τι αλλο ακουστηκαμε και σε ολο το κοσμο.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ειναι σε σημειο της πολης που δε θυμιζει πατταγια ;)
Γιατι οπως καλα ξερουμε ο λορδος δεν παει πατταγια για τους γνωστους λογους :dancing:
εγω θελω μαλλον κατα σοι 11 σε σημειο που να εχω μια ακτινα 20 λεπτων το πολυ με τα ποδια στα γυρω κεντρικα εμπορικα και κολομπαρικα τα χοτελ που μου προτεινουν τα παι δια μεχρι τωρα ειναι ολα οκ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
για μπανγκοκ γιατι ψαχνετε μεινετε ?

εκει ολα ακριβα ... καλυτερα περνατε τον χρονο σας στα τριγυρω .... πατταγια και σχετικα ......

ενταξει δεν λεω να δεις και πρωτευουσα .... αλλα καλυτερα να το κανετε οταν ξεκινησει παλι η εποχη των παχιων αγελαδων .... (οπου τα οικονομικα ολων θα ειναι καλυτερα ! )
φιλε 14 χρονια πατταγια πατταγια το καναμε χαλκιδικη , τωρα παλι εκει θα καταληξουμε αλλα αν δεν βαλω και καποια αλλα στο προγραμμα (φιλλιπινες και σιγκαπουρη-μπαταμ) ΔΕΝ ΠΑΩ , και παω σκιαθο λιγοτερες φορες πηγα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
φιλε 14 χρονια πατταγια πατταγια το καναμε χαλκιδικη , τωρα παλι εκει θα καταληξουμε αλλα αν δεν βαλω και καποια αλλα στο προγραμμα (φιλλιπινες και σιγκαπουρη-μπαταμ) ΔΕΝ ΠΑΩ , και παω σκιαθο λιγοτερες φορες πηγα
Ποσες φορες πηγες Σκιαθο?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
θα τις μετρησω  , να θυμηθω μονο , γιατι ειναι ενα σοβαρο θεμα και αυτο που κανεις ειναι μια πολυ καλη και εξυπνη ερωτηση
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα ηταν μια φακιρικη ερωτηξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom