Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Καθε τετραγωνικο εκατοστο ειναι ποτισμενο με ιδρωτα και σπερμα. Παντως εχει και καποα ανακαινισμενα δωματια που σξιζουν το 35αρι που συνηθως ζητανε.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
All time classic...
20 μετρα αποσταση απο την εισοδο του Nana entertainment plaza..
Στο παρκινγκ μπροστα,πιατσα με φρηλανσερς..
Φορτωνεις ειτε απο απεναντι ειτε απο το παρκινγκ και σε 2 λεπτα εισαι στο δωματιο..
Τρομερο πρωινο..,Φοβερη πισινα..ΑΛΛΑ..
Παλιο ξενοδοχειο και υπερτιμημενο για αυτα που προσφερει..Ουσιαστικα πληρωνεις το location..
Επισης ειναι 5 λεπτα με τα ποδια απο το σταθμο του BTS για να παρεις το τραινο και να πας στα εμπορικα και στα υπολοιπα σημεια ενδιαφεροντος.. (Μασαζερι κλπ κλπ)
Αν ο βασικος στοχος ειναι φορτωμα απο αγκογκο του ΝΑΝΑ μονο,τοτε ειναι στο κορυφαιο location...Αν παιζει και φορτωμα απο φρηλανσεραδικα (climax,bangkog beat,thermae,gullivers κλπ) η και απο την αλλη πιατσα (soi cowboy) τοτε καλυτερα γυρω απο soi 11 και soi 10 απεναντι..
Εγώ είχα μείνει σ`αυτό :
πολύ βολικό σημείο, λίγο μικρά τα δωμάτια αλλά για 2 νύχτες ήταν super !
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Καταρχας συγνωμη ρε φιλε που σε παρατησα και εφυγα αλλα η κυρια στο Κλιμαξ
ηταν επιτελους αυτο που εψαχνα να βρω τοσες μερες στη Μπανγκοκ. Και δικαιωθηκα γιρα την επιλογη μου γιατι η κυριηξερε να δινει και νασ δινεται σε εναν ανδρα.
Ηταν μια πραγματικη γκεισα που ηξερε να συζηταει, ηξερε ακριβως για το τι συμβαινει στην Ελλαδα και στην Ευρωπη και κυριως ηξερε να γαμιεται.
(Ξερω οτι στην Ελλαδα περνατε δυσκολες και αγωνιωδεις ωρες ρε παιδια αλλα πιστευω πως στο τελος θα πανε ολα καλα. Παντως να ξερετε οτι ακομα και στη Κινα που ημουν αλλα και εδω στη Ταιλανδη ο περκσσοτερος κοσμος ειναι πολυ φιλικα διακειμενος με την Ελλαδα πρωτη φορα στα τελευταια χρονια)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
All time classic...
20 μετρα αποσταση απο την εισοδο του Nana entertainment plaza..
Στο παρκινγκ μπροστα,πιατσα με φρηλανσερς..
Φορτωνεις ειτε απο απεναντι ειτε απο το παρκινγκ και σε 2 λεπτα εισαι στο δωματιο..
Τρομερο πρωινο..,Φοβερη πισινα..ΑΛΛΑ..
Παλιο ξενοδοχειο και υπερτιμημενο για αυτα που προσφερει..Ουσιαστικα πληρωνεις το location..
Επισης ειναι 5 λεπτα με τα ποδια απο το σταθμο του BTS για να παρεις το τραινο και να πας στα εμπορικα και στα υπολοιπα σημεια ενδιαφεροντος.. (Μασαζερι κλπ κλπ)
Αν ο βασικος στοχος ειναι φορτωμα απο αγκογκο του ΝΑΝΑ μονο,τοτε ειναι στο κορυφαιο location...Αν παιζει και φορτωμα απο φρηλανσεραδικα (climax,bangkog beat,thermae,gullivers κλπ) η και απο την αλλη πιατσα (soi cowboy) τοτε καλυτερα γυρω απο soi 11 και soi 10 απεναντι..
γιαβολ και ντανκε
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Επειδη μαλλον θα παω συντομα ακομα παιζει αραβικά και μαζεύει χοντρές στην tiger?
Hollywood τι λεει?
Η Hollywood λέει ακριβώς τα ίδια με την Tiger με λιγότερους Αραβες αλλά πολύ στο στριμοκωλο. Δίνεις μαχη για νακάνεις μια γύρα για τσεκάρισμα.
Το καλό με τους Άραβες είναι ότι ξεσαβουριάζουν τα μαγαζιά από τις χοντρές. Οικολογικοί σκουπιδοφάγοι ένα πράγμα :grin:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
θελω μια συνοπτικη γνωμη απο μπανγκογκεζους για το χοτελ ΝΑΝΑ στη γνωστη περιοχη
πια η γνωμη για μια 4ημερη διαμονη , αποστασεις απο γκομενοπεριοχες απο εμπορικα , γενικα αν αξιζει
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Ιστορικό το Νάνα  φίλε αλλά ιστορικό είναι και το χάνι της Γραβιάς. Θα έμενες ποτέ εκει?
Καλύτερα σοι 11 ή 8 αν θες ησυχία.
10 λεπτά απο Νανα πλάζα
15 απο σοι Cowboy
Διπλα απο το levvels που έχει τρελόμουνα
5 λεπτά απο beer garden του σοι 7
5 λεπτα απο το αγαπημένο Dr Bj
Δίπλα από την Climax που χθες είχε αρκετά καλά κομμάτια. Αυτά
Εγώ μένω στο Citadines με 42 ευρώ μια χαρά.
Έχει αρκετά καλά ξενοδοχεία σε νορμάλ τιμές
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Χθες ειχα το πιο σορτ σορτ-ταιμ της ζωης μου. Δυο η ωρα μπηκαμε στο δωματιο - δυο και τεταρτο το εικοσιδιαχρονο πιπινι που ειχα ψωνισει απο το Θερμαι ειχε ντυθει και ειχε φυγει. Καλα να παθω.
Σημερα ομως θα παρω το αιμα μου πισω. Απο στιγμη σε στιγμη περιμενω μια μονιμη μιλφαρα που μαζι της τα εχω δει ολα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Κυριακη στη Μπανγκοκ. Η καλυτερη μερα για φυσγιολατρες. Πριν απο λιγο στο ΜΒΚ.......
 

Συνημμένα

  • IMG_20150222_162936.jpg
    IMG_20150222_162936.jpg
    124,3 KB · Εμφανίσεις: 10

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ιστορικό το Νάνα  φίλε αλλά ιστορικό είναι και το χάνι της Γραβιάς. Θα έμενες ποτέ εκει?
Καλύτερα σοι 11 ή 8 αν θες ησυχία.
10 λεπτά απο Νανα πλάζα
15 απο σοι Cowboy
Διπλα απο το levvels που έχει τρελόμουνα
5 λεπτά απο beer garden του σοι 7
5 λεπτα απο το αγαπημένο Dr Bj
Δίπλα από την Climax που χθες είχε αρκετά καλά κομμάτια. Αυτά
Εγώ μένω στο Citadines με 42 ευρώ μια χαρά.
Έχει αρκετά καλά ξενοδοχεία σε νορμάλ τιμές
ευχαριστω λυστ ....μιλαμε οι χρονοι που αναφερεις ειναι με το ποδι ? με τουκ ? με ταξι? με τρενο? αεροπλανο? :cheesy: να ου πς θα ηθελα ποδαρατο , αν ειναι 15λεπτα αντε 20λεπτα τα πιο μακρια τοτε εφυγα για εκει
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Χθες ειχα το πιο σορτ σορτ-ταιμ της ζωης μου. Δυο η ωρα μπηκαμε στο δωματιο - δυο και τεταρτο το εικοσιδιαχρονο πιπινι που ειχα ψωνισει απο το Θερμαι ειχε ντυθει και ειχε φυγει. Καλα να παθω.
Σημερα ομως θα παρω το αιμα μου πισω. Απο στιγμη σε στιγμη περιμενω μια μονιμη μιλφαρα που μαζι της τα εχω δει ολα.
Αυτά παθαίνεις όταν χαλάς το στυλ σου. :2funny:
Τι τους θες τους πειραματισμους με τα πιπίνια ??
Μιλφόνια 25αρικα εγγύηση !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Κυριακη στη Μπανγκοκ. Η καλυτερη μερα για φυσγιολατρες. Πριν απο λιγο στο ΜΒΚ.......
Φιλαράκο αυτο στη φωτο μου κανει χαλαρά για LB.
Πρόσεξε μη φορτώσεις γκόμενα και σου βγεί με μοχλό ταχυτήτων !!

Εχουν ξαναγραφεί αυτά αλλά καλό είναι να τα θυμώμαστε γιατί το συγκεκριμένο κάζο είναι πολύ μεγάλο αν σου κάτσει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Στεφαν οι χρονοι που αναφερει ο Λυστ ειναι με τα ποδια και μαλιστα με το πασο σου. Παντως το λοκεισον παιζει πολυ μεγαλο ρολο για τα πουτανακια που ειναι στη κατηγορια τσαμπιονς λιγκ γιατι αυτα θελουν να φορτωνονται και 2 και 3 φορες τη βραδια. Οποτε αν ξερουν οτι θα κανουν μιΗα ξεπετα και σρ μιση ωρσ θα ειναι παλι στο ποστο τους κανουν και καλυτερες τιμες.

Μαιντ ριντερ καποιος με εχει ματιασει φετος και παω ολο με 22χρονα.Η γκομενα στη φωτο ειναι μανεκεν σε εκθεση αυτοκινητων εξω απο το ΜΒΚ αποδεδειγμενη γυναικα λογω φωνης ωμοπλατης χεριων και ποδαριων.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Στεφαν οι χρονοι που αναφερει ο Λυστ ειναι με τα ποδια και μαλιστα με το πασο σου. Παντως το λοκεισον παιζει πολυ μεγαλο ρολο για τα πουτανακια που ειναι στη κατηγορια τσαμπιονς λιγκ γιατι αυτα θελουν να φορτωνονται και 2 και 3 φορες τη βραδια. Οποτε αν ξερουν οτι θα κανουν μιΗα ξεπετα και σρ μιση ωρσ θα ειναι παλι στο ποστο τους κανουν και καλυτερες τιμες.

Μαιντ ριντερ καποιος με εχει ματιασει φετος και παω ολο με 22χρονα.Η γκομενα στη φωτο ειναι μανεκεν σε εκθεση αυτοκινητων εξω απο το ΜΒΚ αποδεδειγμενη γυναικα λογω φωνης ωμοπλατης χεριων και ποδαριων.
ευχαριστω σειρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom