Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Διασκεδάζω με αυτά που λένε οι άντρες εδώ μέσα. Κάποια τα βρίσκω ενδιαφέροντα. Σίγουρα πολλοί σπο σας μπαίνετε σε γυναικεία φόρουμ για να παίρνετε ιδέες. Έτσι κι εγώ.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Όξω πουστη κι άσχημε θα έλεγε ο Γεωργίου
 
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ το αποδεικνυω οπότε θέλεις, άλλωστε αυτά που ανέφερα φτάνουν .  
Μπορώ να γράψω και που μενεις και ποιο μετρό παίρνεις κάθε πρωί για την δουλειά σου αλλά δεν θα το κάνω .
Θέλω παρά πολύ να το κανεις  :2funny:
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Διασκεδάζω με αυτά που λένε οι άντρες εδώ μέσα. Κάποια τα βρίσκω ενδιαφέροντα. Σίγουρα πολλοί σπο σας μπαίνετε σε γυναικεία φόρουμ για να παίρνετε ιδέες. Έτσι κι εγώ.
για να βρεις γκόμενο μπαίνεις, τουλάχιστον πες τι σόι κορίτσι είσαι γιατί θα βρεις ενδιαφερόμενο
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
η πλειοψηφια ειστε ναι

ειναι κουφο μια γκομενα να διαβαζει μπουρδελοσαιτ

ειναι σου ξαναλεω σαν ενας αντρας να διαβαζει το cosmopolitan

κραγμενη πουσταρα θα τον πεις.

εκτος αν πιστευεις οτι ο δικος σου εχει παρε δωσε εδω μεσα και σε εχει τρελανει στο κερατο και θες να παρεις ινφο
.
Κοίτα αυτό που λες αποδεικνύει πόσο επίπεδα σκέπτεστε ( συνήθως) οι άντρες (δεν ειναι απαραίτητα κακό αυτό). Καλώς ή κακώς το site κάνει αναφορά σε διαφορα θέματα που αφορούν ΚΑΙ τις γυναίκες! Οταν ψαχνεις για κατι που σε ενδιαφέρει ή ακουσες ή εχεις αναρωτηθει πολλες φορές οδηγείσαι εδω. Οπότε αυτό που λες δεν ισχύει... αντιθέτως ειναι κουφό να μην βρεθεί κατι ενδιαφερον για ανάγνωση εδω μεσα , ειτε από αντρα είτε από γυναικα.
Οσο για το cosmopolitan προσωπικά δεν το έχω διαβάσει ποτέ όμως σε άλλα "γυναικείου" ενδιαφέροντος site θα έβρισκα ωφέλιμο για εναν αντρα να ενημερωθεί για κάποια θέματα.
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Τα συμπεράσματα κρατά τα για τον εαυτό σου,Δεν είπα κάτι τέτοιο και δεν ρώτησα εσένα!!!
Εγώ έχω μάθει να μιλάω και να γράφω με αποδείξεις,Εσύ άμα έμαθες να λες λόγια του αέρα είναι πρόβλημα σου,απλά γραψτο για να έχουμε αποδείξεις για το άτομο σου.

Γλυκέ μου εχεις καταλάβει πως αυτά που γράφεις δεν βγάζουν κανένα νοημα ?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ο καθενας  εχει την δικια του αποψη απλως  το σαιτ εχει πολους ανδρες  και τους ειναι παραξενο που υπαρχουν γυναικες  
 
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Βρήκα και ένα θέμα που αναπτύσσετε τις απόψεις σας για τις Ελληνίδες, δεν πάτε εκεί να αφήσετε εδώ τις κοπέλες να μιλάμε;
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ο καθενας  εχει την δικια του αποψη απλως  το σαιτ εχει πολους ανδρες  και τους ειναι παραξενο που υπαρχουν γυναικες  

Ναι το καταλαβαίνω και αυτό ακριβώς αποδεικνύει πόσο λάθος τελικά άποψη έχετε για τις γυναίκες! ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Διασκεδάζω με αυτά που λένε οι άντρες εδώ μέσα. Κάποια τα βρίσκω ενδιαφέροντα. Σίγουρα πολλοί σπο σας μπαίνετε σε γυναικεία φόρουμ για να παίρνετε ιδέες. Έτσι κι εγώ.
Iδέες για ποιο πραγμα να παρεις?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Γλυκέ μου εχεις καταλάβει πως αυτά που γράφεις δεν βγάζουν κανένα νοημα ?
 

Προφανώς αυτό κατάλαβες Εσύ,ε???
Απάντηση Εγώ δεν έχω πάρει ακόμα στο ερώτημα μου...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ναι το καταλαβαίνω και αυτό ακριβώς αποδεικνύει πόσο λάθος τελικά άποψη έχετε για τις γυναίκες! ;)
Εσενα δεν σε χαιρεταω, σε εχω χαιρετισει παλιοτερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κατ'αρχήν το πιο απλό ... βλέπεις πως σκέπτονται γενικά οι άντρες ... τι τους προβληματίζει, τι τους ενδιαφέρει...
Μας προβληματιζει αν θα μας κατσετε και μας ενδιαφερουν τα βυζια και ο κωλος σας. Καλυφθηκες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom