Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Αν με έβλεπες θα σου έτρεχαν τα σάλια. Αλλά δεν πρόκειται κι έτσι λέγε ότι θες
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Αν με έβλεπες θα σου έτρεχαν τα σάλια. Αλλά δεν πρόκειται κι έτσι λέγε ότι θες

Δώσ λίγο φώς κι εσύ ..... Για να μην έχεις αντιρρήσεις κι ενστάσεις ανέβασε φωτο.... Διαφορετικά η αμφιβολία πάντα θα υπάρχει!!! :gay: :effemine:
 

F.

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
:uglystupid: :idiot: :headbang:ειμαστε που ειμαστε 5 κοπελες εδω μεσα, με το που γραψουμε κατι αμεσως να μας πουν κρος ή κλωνους, θα φυγουμε και αυτες οι 5 που υπαρχουμε ακομα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
:uglystupid: :idiot: :headbang:ειμαστε που ειμαστε 5 κοπελες εδω μεσα, με το που γραψουμε κατι αμεσως να μας πουν κρος ή κλωνους, θα φυγουμε και αυτες οι 5 που υπαρχουμε ακομα.

ενα δακρυ κυλησε
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Αν με έβλεπες θα σου έτρεχαν τα σάλια. Αλλά δεν πρόκειται κι έτσι λέγε ότι θες
σε έχω δει και είσαι μπαζο, το σώμα σου είναι εντελώς αντρικό και επειδή νομίζεις ότι έχεις ωραίο στόμα το βάζεις σε όλα τα άβαταρ στα site γνωριμιών
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Δώσ λίγο φώς κι εσύ ..... Για να μην έχεις αντιρρήσεις κι ενστάσεις ανέβασε φωτο.... Διαφορετικά η αμφιβολία πάντα θα υπάρχει!!! :gay: :effemine:
ας βγάλει μια φωτογραφία το πουλάκι της να μας το δείξει τώρα, δεν είναι και τόσο σπουδαίο ούτε προδίδει προσωπικά δεδομένα
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ας βγάλει μια φωτογραφία το πουλάκι της να μας το δείξει τώρα, δεν είναι και τόσο σπουδαίο ούτε προδίδει προσωπικά δεδομένα

Δεν έχεις καταλάβει πως τα λες μόνος/η σου και εκτίθεσαι?
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Σε όλα τα site γνωριμιών έχεις εμφανίσει το στόμα σου και πάντα νικ με το συνθετικό girl .  Λες να είναι σύμπτωση ; Μήπως θέλεις να αποκαλύψω και άλλα;
Εγώ δεν το θέλω αλλά παραδεξου ότι είσαι πουστης ή κρος ή τρανς ή όπως αλλιώς θέλεις πεστο . 
 
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Σε όλα τα site γνωριμιών έχεις εμφανίσει το στόμα σου και πάντα νικ με το συνθετικό girl .  Λες να είναι σύμπτωση ; Μήπως θέλεις να αποκαλύψω και άλλα;
Εγώ δεν το θέλω αλλά παραδεξου ότι είσαι πουστης ή κρος ή τρανς ή όπως αλλιώς θέλεις πεστο . 
Ότι θες μην σου χαλάσω το χατήρι.
 
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Έχεις κάποια απόδειξη για αυτά που λες; έχει κάποιος άλλος, ενόχλησα κανέναν ή δεν ανέχεστε γυναίκες εδώ μέσα;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Αν με έβλεπες θα σου έτρεχαν τα σάλια. Αλλά δεν πρόκειται κι έτσι λέγε ότι θες

Αφού είσαι μουναρα όπως λες,τι δουλειά έχεις να ψωλαρμενιζεις εδώ μέσα?
Και άμα είσαι μουναρα και θα μας τρέχουν τα σαλια,πέρα από τα λόγια μπορείς να το αποδείξεις?
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Αφού είσαι μουναρα όπως λες,τι δουλειά έχεις να ψωλαρμενιζεις εδώ μέσα?
Και άμα είσαι μουναρα και θα μας τρέχουν τα σαλια,πέρα από τα λόγια μπορείς να το αποδείξεις?

Δλδ σύμφωνα με την λογική σου όλοι εδώ είστε μπάζα!!!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δλδ σύμφωνα με την λογική σου όλοι εδώ είστε μπάζα!!!

η πλειοψηφια ειστε ναι

ειναι κουφο μια γκομενα να διαβαζει μπουρδελοσαιτ

ειναι σου ξαναλεω σαν ενας αντρας να διαβαζει το cosmopolitan

κραγμενη πουσταρα θα τον πεις.

εκτος αν πιστευεις οτι ο δικος σου εχει παρε δωσε εδω μεσα και σε εχει τρελανει στο κερατο και θες να παρεις ινφο
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Δλδ σύμφωνα με την λογική σου όλοι εδώ είστε μπάζα!!!

Τα συμπεράσματα κρατά τα για τον εαυτό σου,Δεν είπα κάτι τέτοιο και δεν ρώτησα εσένα!!!
Εγώ έχω μάθει να μιλάω και να γράφω με αποδείξεις,Εσύ άμα έμαθες να λες λόγια του αέρα είναι πρόβλημα σου,απλά γραψτο για να έχουμε αποδείξεις για το άτομο σου.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Έχεις κάποια απόδειξη για αυτά που λες; έχει κάποιος άλλος, ενόχλησα κανέναν ή δεν ανέχεστε γυναίκες εδώ μέσα;
Εγώ το αποδεικνυω οπότε θέλεις, άλλωστε αυτά που ανέφερα φτάνουν .  
Μπορώ να γράψω και που μενεις και ποιο μετρό παίρνεις κάθε πρωί για την δουλειά σου αλλά δεν θα το κάνω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom