Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 29 <<SPA>>

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paliogatos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
paliogatos

paliogatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη ,ολο το roster παρων Μαρια,Ειρηνη,Γιαννα.Ελενα, Καιτη(κινεζα),Τζοαννα. Sorry ελειπε η Λολα ισως την σπιτωσε ο LIO,xaxaxaxaxa
Πηρα Τζοαννα (εκ πολωνια μιλαει καλα ελληνικα) ψηλη βυζαρες πολυ καλο σωμα ωραιο κολαρακι και φατσα που υποσχεται......
Μαγκες τελεια επιλογη παρα πολυ καλο μασαζ,γαματη πιπα και περιποιηση στα @@@@@@@,αλλαγη τρεις τεσσερις στασεις τελειωμα στον καναπε με πιπα στα βυζια της (3αρακια+ με πεταχτες ρωγες),πολυ καλη συμετοχη σε ολο το προγραμα (50 λεπτα) ,μπανιο πριν και μετα ,αξιζε μεχρι και το τελευταιο ευρω.
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά απόψε κλείνει 12? Ή αν έχει κανεις το τηλ ....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απο κοριτσια σημερα  μονο 5.    ειρηνη,  ελενα,  τζοαννα,  μια καινουργια,    και μια αννα ( γιαννα λεω στην σεριφισα ?),  και ακουσα παλι αννα.        σεριφισα ηταν το μιλφ η κατερινα.      η βικυ δεν ηταν καλο κοριτσι και μπορει να μην ξαναπαει.    το 29 και το 147 εχουν και το μαρνηs για αδελφακι.
 

ZYXEL

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
απο κοριτσια σημερα  μονο 5.    ειρηνη,   ελενα,   τζοαννα,   μια καινουργια,    και μια αννα ( γιαννα λεω στην σεριφισα ?),  και ακουσα παλι αννα.         σεριφισα ηταν το μιλφ η κατερινα.      η βικυ δεν ηταν καλο κοριτσι και μπορει να μην ξαναπαει.     το 29 και το 147 εχουν και το μαρνηs για αδελφακι.

Έλενα = ξεπέτα (μακριά)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
απο κοριτσια σημερα  μονο 5.    ειρηνη,   ελενα,   τζοαννα,   μια καινουργια,    και μια αννα ( γιαννα λεω στην σεριφισα ?),  και ακουσα παλι αννα.         σεριφισα ηταν το μιλφ η κατερινα.      η βικυ δεν ηταν καλο κοριτσι και μπορει να μην ξαναπαει.     το 29 και το 147 εχουν και το μαρνηs για αδελφακι.

η βίκυ δεν ήταν καλό παιδί ε?νά στο πωπουδάκο της νά! :s&m_1:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
τι εγινε με τη βικυ??ξερει κανεις???
 
OP
OP
paliogatos

paliogatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
απο κοριτσια σημερα  μονο 5.    ειρηνη,   ελενα,   τζοαννα,   μια καινουργια,    και μια αννα ( γιαννα λεω στην σεριφισα ?),  και ακουσα παλι αννα.         σεριφισα ηταν το μιλφ η κατερινα.      η βικυ δεν ηταν καλο κοριτσι και μπορει να μην ξαναπαει.     το 29 και το 147 εχουν και το μαρνηs για αδελφακι.
LIO τι λει η νεα σεριφ κατερινα.
Εχει αλαξει τιποτα στο μαγαζακι απο υπηρεσιες ενοω.Και χρημα βεβαιως-βεβαιως (προς τα κατω)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
LIO τι λει η νεα σεριφ κατερινα.
Εχει αλαξει τιποτα στο μαγαζακι απο υπηρεσιες ενοω.Και χρημα βεβαιως-βεβαιως (προς τα κατω)
  οπωs ηταν.      οι υπηρεσιεs παντα εξαρτωνται αν σε παει η μασατζου και λιγο, αν εχει πιο πολλη ορεξη σημερα ,  αν γουσταρει αυτο που κανει  κλπ.. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
περνουσα απο συγγρου ,  και ειπα να ριξω μια ματια και να παρω και λιγη μυρωδια.    η σεριφισα η κατερινα παρα πολυ ευγενικη και γλυκια.    ακομη και τωρα για την ηλικια τηs ειναι ομορφη.      παντωs τιs καταλαβαινειs απο το βλεμμα ,  οταν οι κοπελλεs σε γουσταρουν  η  εχουν ορεξη να πηδηχτουν( οπωs σημερα  πχ. η γιαννα  και η  αλεξανδρα, δεν την εχω ξαναδει εκει.    ισωs ηταν πιο παλια στο 147.    μικρο ,  μελαχροινο, λεπτο και  προκλητικο  προστυχο υφακι.)      οι υπολοιπεs ηταν μια ασιατισα( κειτυ ? καπωs ετσι),    η ανεκφραστη παντα ειρηνη ( κορμαρα και παντα με το πιο ξεκολλε ντυσιμο )  ,    η τυπικη τζοαννα( και εξω και μεσα)  και η ομορφουλα η ελενα.     
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
περνουσα απο συγγρου ,  και ειπα να ριξω μια ματια και να παρω και λιγη μυρωδια.    η σεριφισα η κατερινα παρα πολυ ευγενικη και γλυκια.    ακομη και τωρα για την ηλικια τηs ειναι ομορφη.      παντωs τιs καταλαβαινειs απο το βλεμμα ,  οταν οι κοπελλεs σε γουσταρουν   η  εχουν ορεξη να πηδηχτουν( οπωs σημερα  πχ. η γιαννα   και η  αλεξανδρα, δεν την εχω ξαναδει εκει.     ισωs ηταν πιο παλια στο 147.    μικρο ,   μελαχροινο, λεπτο και  προκλητικο  προστυχο υφακι.)      οι υπολοιπεs ηταν μια ασιατισα( κειτυ ? καπωs ετσι),    η ανεκφραστη παντα ειρηνη ( κορμαρα και παντα με το πιο ξεκολλε ντυσιμο )  ,    η τυπικη τζοαννα( και εξω και μεσα)   και η ομορφουλα η ελενα.     
ρε φιλε αυτη η ρουμανα η ειρηνη ειναι πολυ παγος ρε παιδακι μου ασε που οταν βγαλει τα ρουχα της(την εχω παρει κ το μετανοιωσα)εχει ψωμακια αλλα το χειροτερο σημειο πανω τησ ειναι η κοιλια της σωστα;
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ρε φιλε αυτη η ρουμανα η ειρηνη ειναι πολυ παγος ρε παιδακι μου ασε που οταν βγαλει τα ρουχα της(την εχω παρει κ το μετανοιωσα)εχει ψωμακια αλλα το χειροτερο σημειο πανω τησ ειναι η κοιλια της σωστα;

Και από τις υπόλοιπες, ποιά θα πρότεινες; Ρωτάω, γιατί δεν έχω ακόμα επισκεφθεί το ίδρυμα, αλλά δεν θ' αργήσω.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom