Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 144

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε πατριώτη μιας κι είσαι κάτω την Κάρολαϊν δε θα την τιμήσεις..;
Εγώ πήγα στο στούντιο κ την είδα χθες βράδυ κ ξαναγύρισα Σαλονίκη..!
Θα γράψω κ κριτική σύντομα...!
Είναι η μεγαλύτερη μουνάρα έχω δει από κοντά στη ζωή μου..!
Δεν ξέρω αν είναι κομοδίνο, γιατί η συνάντηση δεν πήγε καλά αλλά κυρίως με δική μου ευθύνη, λόγω μεγάλης κούρασης απ' το ταξίδι αυθημερόν κ του άγχους μου..
Αύριο είναι η τελευταία της μέρα στο Ισμήνης 2 νομίζω...
Πάνε οπώσδήποτε εκτός αν δε σ' αρέσουν οι πολύ ωραίες γκόμενες με λίγο τουπέ υφάκι..!
δεν ξερω φιλε οτι προλαβω κι εγω...αλλα καλα ειναι γιατι  αλλαζουμε λιγο παραστασεις απο θεσσαλονικη που ειναι τα ιδια και τα ιδια...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
δεν ξερω φιλε οτι προλαβω κι εγω...αλλα καλα ειναι γιατι  αλλαζουμε λιγο παραστασεις απο θεσσαλονικη που ειναι τα ιδια και τα ιδια...

Κατά τη γνώμη μου αφού είσαι κάτω, πρέπει οπωσδήποτε να πας να τη δεις..!
Πήγαινε απλά να τη χαζέψεις μόνο αν δε θέλεις να μπεις, επειδή πολλοί λένε ότι είναι κομοδίνο..!
Δεν ξέρω πολλοί λένε για διάφορες ότι είναι μουνάρες κτλ, αλλά εδώ δε μιλάμε για υπερβολή ή για υποκειμενικό γούστο.. Κορμί πορνοσταρ με πρόσωπο αγγέλου..!
Είναι με διαφορά η πιο όμορφη γκόμενα έχω δει, όχι μόνο σε στούντιο ή Citytour, αλλά ίσως κ στη ζωή μου γενικότερα..! Κ μπορείς να το έχεις με 50 ευρώ..!
Δεν ξέρω εγώ δεν μπορούσα να μείνω με το απωθημένο..!
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Κατά τη γνώμη μου αφού είσαι κάτω, πρέπει οπωσδήποτε να πας να τη δεις..!
Πήγαινε απλά να τη χαζέψεις μόνο αν δε θέλεις να μπεις, επειδή πολλοί λένε ότι είναι κομοδίνο..!
Δεν ξέρω πολλοί λένε για διάφορες ότι είναι μουνάρες κτλ, αλλά εδώ δε μιλάμε για υπερβολή ή για υποκειμενικό γούστο.. Κορμί πορνοσταρ με πρόσωπο αγγέλου..!
Είναι με διαφορά η πιο όμορφη γκόμενα έχω δει, όχι μόνο σε στούντιο ή Citytour, αλλά ίσως κ στη ζωή μου γενικότερα..! Κ μπορείς να το έχεις με 50 ευρώ..!
Δεν ξέρω εγώ δεν μπορούσα να μείνω με το απωθημένο..!



φιλε σκεφτομαι να παω κ εγω αλλα πες την εμπειρια σου μαζι της
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Κατά τη γνώμη μου αφού είσαι κάτω, πρέπει οπωσδήποτε να πας να τη δεις..!
Πήγαινε απλά να τη χαζέψεις μόνο αν δε θέλεις να μπεις, επειδή πολλοί λένε ότι είναι κομοδίνο..!
Δεν ξέρω πολλοί λένε για διάφορες ότι είναι μουνάρες κτλ, αλλά εδώ δε μιλάμε για υπερβολή ή για υποκειμενικό γούστο.. Κορμί πορνοσταρ με πρόσωπο αγγέλου..!
Είναι με διαφορά η πιο όμορφη γκόμενα έχω δει, όχι μόνο σε στούντιο ή Citytour, αλλά ίσως κ στη ζωή μου γενικότερα..! Κ μπορείς να το έχεις με 50 ευρώ..!
Δεν ξέρω εγώ δεν μπορούσα να μείνω με το απωθημένο..!
οκ θα προσπαθησω....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
φιλε σκεφτομαι να παω κ εγω αλλα πες την εμπειρια σου μαζι της

Θα γράψω κριτική σύντομα, αλλά αύριο φεύγει οπότε σου λέω το ίδιο..
Να πας τουλάχιστον να τη δεις κ να κρίνεις κ μόνος σου..!
Γιατί κι εγώ για την εμφάνιση κυρίως μπορώ να μιλήσω, γιατί η συνάντηση δεν ολοκληρώθηκε δυστυχώς... Κ όποιος αμφισβητεί την ομορφιά της απλά δεν έχει γούστο κατά τη γνώμη μου..!
Λογικό είναι να την έχει δει κάπως, αλλά αν δεν έχει αυτή υφάκι που κατα τη γνώμη μου είναι δεκάρι με τόνο, ποιά θα έχει..!
Άλλο είναι να έχει ύφος μια γκόμενα εμφάνισης του 7 ή του 8, επειδή νομίζει ότι είναι κάποια, ενώ υπάρχουν χιλιάδες εκεί έξω σαν κι αυτή κι ακόμα ομορφότερες, κι άλλο ένα πραγματικό αστέρι σαν αυτή που ξεχωρίζει όπως κ να το κάνουμε..!
Στο χέρι του καθένα είναι νομίζω αν θα της πάρει τον αέρα κ θα καλοπεράσει, ή αν θα την αφήσει να τον ξεπετάξει..!
Άλλωστε, όπως γράφηκε σε κριτική, είπε ότι συνήθως κάνει πάνω από 30 ραντεβού τη μέρα, δεν μπορεί να τα δίνει όλα σε όλους νομίζω..
Πας κι αν σου κάτσει έχει καλώς...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κατά τη γνώμη μου αφού είσαι κάτω, πρέπει οπωσδήποτε να πας να τη δεις..!
Πήγαινε απλά να τη χαζέψεις μόνο αν δε θέλεις να μπεις, επειδή πολλοί λένε ότι είναι κομοδίνο..!
Δεν ξέρω πολλοί λένε για διάφορες ότι είναι μουνάρες κτλ, αλλά εδώ δε μιλάμε για υπερβολή ή για υποκειμενικό γούστο.. Κορμί πορνοσταρ με πρόσωπο αγγέλου..!
Είναι με διαφορά η πιο όμορφη γκόμενα έχω δει, όχι μόνο σε στούντιο ή Citytour, αλλά ίσως κ στη ζωή μου γενικότερα..! Κ μπορείς να το έχεις με 50 ευρώ..!
Δεν ξέρω εγώ δεν μπορούσα να μείνω με το απωθημένο..!
την κραζω επειδη ειναι κομοδινο! αλλα τι να πουμε ρε παιδια...ειναι πραγματικο 10αρι...! απιστευτη  :cum:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παιδια κι εγω συμφωνω κομοδινο η Καρολαϊν ..... ειναι μονο για την εμπειρια και δευτερη φορα δεν ξαναπας με τιποτα ...... εγω εκεινο μπου θα μου μεινει χαραγμενο στο μυαλο μεχρι να πεθανω ειναι ..... οταν εβαλε τον πουτσο μου στο στομα της και ανοιξανε οι τσιμπουκοχειλαρες της .... οχι τοσο για την πιπα που ηταν αεροπιπα αλλα οσο για το θεαμα .... μονο για αυτο αξιζει .... απο εκει και περα επιπλο η Καρολαϊν .....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
την κραζω επειδη ειναι κομοδινο! αλλα τι να πουμε ρε παιδια...ειναι πραγματικο 10αρι...! απιστευτη  :cum:

Πάλι καλά να λες, εμένα δε μου σηκώθηκε καν..! Αλλά ευθύνομαι κι εγώ, δεν ήμουν σε καλή φάση... Είμαι κ άπειρος σ' αυτά... Μόλις η 5η μου φορά σε μπουρδέλο-στουντιο κ ήταν φυσικό να κομπλάρω κάπως..!
Την επόμενη φορά ελπίζω να 'μαι πιο αποφασισμένος κ προετοιμασμένος γι' αυτό που θ' αντιμετωπίσω..!
Κι εμένα η πίπα της με ξενέρωσε κάπως, αλλά πιστεύω ότι όταν έχεις έναν τέτοιο μούναρο μπροστά σου, δεν πρέπει να χρειάζεσαι βοήθεια, αλλα να παίρνεις πρωτοβουλία κ να το σκίζεις από μόνος σου..!
Όλα αυτά στη θεωρία βέβαια..!
Πάντως, αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι όταν περίμενα στο σαλόνι, ήταν μέσα στο δωμάτιο 25 λεπτά μετρημένα με το ρολόϊ, μ' έναν που 'χε πάρει το απλό κι ενώ η τσατσά έλεγε ότι κανονικά το απλό είναι μόνο 10-15 λεπτά..! Σε μια φάση ανησύχησε κιόλας κι άρχισε να τη φωνάζει..! Κι ήθελα να τον ρωτήσω τι της έκανε κ έκατσε τόση ώρα όπως έβγαινε..! Κ να πεις ήταν κανας παιδαράς.. Ένας κοντούλης με ξυρισμένο κεφάλι ήταν..
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας..!
 

tester

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
υπάρχει βρε αδελφέ κανα σάιτ με φώτος της Καρολάιν?
Αντε ντε μας έβαλες σε πειρασμό τωρα!
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
δοκίμασε κανείς Ναόμι? Εχει καυλόφατσα αλλα δεν μου κάνει για 1.70 που λένε οτι είναι.κοντούλα μου φαινεται. Αν κάποιος την είδε ή καλυτερα την αλοιψε με μαρμελαδα ας πει!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παιδια κι εγω συμφωνω κομοδινο η Καρολαϊν ..... ειναι μονο για την εμπειρια και δευτερη φορα δεν ξαναπας με τιποτα ...... εγω εκεινο μπου θα μου μεινει χαραγμενο στο μυαλο μεχρι να πεθανω ειναι ..... οταν εβαλε τον πουτσο μου στο στομα της και ανοιξανε οι τσιμπουκοχειλαρες της .... οχι τοσο για την πιπα που ηταν αεροπιπα αλλα οσο για το θεαμα .... μονο για αυτο αξιζει .... απο εκει και περα επιπλο η Καρολαϊν .....

αντε ρε χλεμπονιαρη.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
δοκίμασε κανείς Ναόμι? Εχει καυλόφατσα αλλα δεν μου κάνει για 1.70 που λένε οτι είναι.κοντούλα μου φαινεται. Αν κάποιος την είδε ή καλυτερα την αλοιψε με μαρμελαδα ας πει!!
Κοντουλα ειναι οντως αλλα ειναι πολυ εκφυλο παιδι!Συναγωνιστης που εβγαινε και ρωτηθηκε ειχε μεινει πολυ ευχαριστημενος
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
... Σε μια φάση ανησύχησε κιόλας κι άρχισε να τη φωνάζει..! Κι ήθελα να τον ρωτήσω τι της έκανε κ έκατσε τόση ώρα όπως έβγαινε..! Κ να πεις ήταν κανας παιδαράς.. Ένας κοντούλης με ξυρισμένο κεφάλι ήταν..
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας..!
Μεγάλε ο κοντούλης με το ξυρισμένο κεφάλι ήταν ο πούτσος του. Ο υπόλοιπος ήταν ακόμη στο δωμάτιο. Γι' αυτό έκανε τόση ώρα η άλλη :rockon:
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Πρωινή επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο. Κοκό, πολωνέζα, καινούρια. Πολύ ωραία εμφάνιση, αλλά απο υπηρεσίες άστα να πάνε.
Το κλαίω το 50ευρω.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Εχω γράψει και κριτική.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
Πρωινή επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο. Κοκό, πολωνέζα, καινούρια. Πολύ ωραία εμφάνιση, αλλά απο υπηρεσίες άστα να πάνε.
Το κλαίω το 50ευρω.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Εχω γράψει και κριτική.

εγω χτες που πηγα απογευμα γυρω στις 6 ηταν μια μελαχρινη ονοματι ντασα η κατι τετοιοο δεν ηξερε γρι ελληνικα!!! καλο μωρο φενοταν και περασα με το 50 !!! η γκομενα ηταν τρελο ψυγειο τελικα δεν με αφηνε να κανω τιποτα !! τον κολο της δεν μου τον εδειξε ποτε πιπα αερατη και πιασιματα δεν αφηνε πουθενα η πουτανα !! ολα αυτα ειχαν σαν αποτελεσμα να μου πεσει τελειος και να ξενερωσω αφανταστα !!! μετα που ειπε κιολας οτι εγω φτεω που μου επεσε και οτι αν θελω να τον σηκωσει να πληρωσω αλλα 50!!! εκει λοιπον της τραβηξα κατι μπινελικια ελληνικα-αγγλικα τα εψαλα και στην τσατσα και σηκωθηκα και εφυγα !!!!

μαυρο λοιπον στο συγγρου 144 !!! δεν ξαναπαταω !! ε ρε πουστη μου αναρωτιεμαι γιατι διωχνουνε τους πελατες ετσι ? ειναι σαν εχεις μαγαζι και οποιος μπενει μεσα να τον βριζεις !!! τι σκατα δεν εχουν αναγκη απο λεφτα ???

τα κλεω και εγω πατριοτη !!!!
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
εγω χτες που πηγα απογευμα γυρω στις 6 ηταν μια μελαχρινη ονοματι ντασα η κατι τετοιοο δεν ηξερε γρι ελληνικα!!! καλο μωρο φενοταν και περασα με το 50 !!! η γκομενα ηταν τρελο ψυγειο τελικα δεν με αφηνε να κανω τιποτα !! τον κολο της δεν μου τον εδειξε ποτε πιπα αερατη και πιασιματα δεν αφηνε πουθενα η πουτανα !! ολα αυτα ειχαν σαν αποτελεσμα να μου πεσει τελειος και να ξενερωσω αφανταστα !!! μετα που ειπε κιολας οτι εγω φτεω που μου επεσε και οτι αν θελω να τον σηκωσει να πληρωσω αλλα 50!!! εκει λοιπον της τραβηξα κατι μπινελικια ελληνικα-αγγλικα τα εψαλα και στην τσατσα και σηκωθηκα και εφυγα !!!!

μαυρο λοιπον στο συγγρου 144 !!! δεν ξαναπαταω !! ε ρε πουστη μου αναρωτιεμαι γιατι διωχνουνε τους πελατες ετσι ? ειναι σαν εχεις μαγαζι και οποιος μπενει μεσα να τον βριζεις !!! τι σκατα δεν εχουν αναγκη απο λεφτα ???

τα κλεω και εγω πατριοτη !!!!

Ούτε η Πολωνέζα ήξερε ελληνικά, αλλά από συμπεριγορά σαν άτομο ήταν οκ. Ψυγείο στο κρεβάτι ήταν...ΚΑι φαινόταν η βιασύνη της από τις κινήσεις.
Υποτίθεται πως δίνουμε τα 50ευρα στα στούντιο για να περάσουμε καλύτερα από τα μπουρδέλα. Δεν γίνεται να πληρώσουμε για να παραδώσουμε μαθήματα στην κάθε καινούργια πως θα πρέπει να κάνει σεξ!!!








 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δασκαλε....
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Είπαμε, παίδες, στα στούντιο αυτής της γερμανοπολωνικής αλυσίδας ΔΕΝ πατάμε.
Αν κάνουν στροφή 360 μοιρών, βλέπουμε.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
Είπαμε, παίδες, στα στούντιο αυτής της γερμανοπολωνικής αλυσίδας ΔΕΝ πατάμε.
Αν κάνουν στροφή 360 μοιρών, βλέπουμε.

μαυρο λεμε !!! ετσι για να εκτιμησουν μερικα πραγματα !!!ελπιζω να ενημερωθουν και αλλοι συναδελφοι ετσι ωστε να προσεχουν !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom