Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 144

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Kοιτα φιλε, η πρωτη φορα ειναι παντα δυσκολη!!!
Μετα αρχιζει και δεν σε νοιαζει!!! :2funny:
Κοιτα μονο μη σου γινει συνηθεια!!!
Καλό καλό...!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επίσης βοηθά και το αλκόολ σε τέτοιες περιπτώσεις (το χρησιμοποιείς και σαν άλλοθι μετά  ;) )
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Help Me Please ρε παιδια η Αφροδιτη ειναι η οχι τρανς? θελω να δοκιμασω αλλα φοβαμαι τα συναισθηματα μετα...


Αν δεν καταλαβεις την διαφορα ποιο ειναι το προβλημα? :2funny:

Τα χυσια δεν γυριζουν πισω (παραφραση απο το << οι σφαιρες δεν γυριζουν πισω >>
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Help Me Please ρε παιδια η Αφροδιτη ειναι η οχι τρανς? θελω να δοκιμασω αλλα φοβαμαι τα συναισθηματα μετα...


Αν δεν καταλαβεις την διαφορα ποιο ειναι το προβλημα? :2funny:

Τα χυσια δεν γυριζουν πισω (παραφραση απο το << οι σφαιρες δεν γυριζουν πισω >>
ποια συναισθηματα?

δεν υπάρχει πρόβλημα ρε ξεκόλλα! όρμα αν σου αρέσει...!  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Προσωπικα δεν την εχω δοκιμασει!!!!
Παντως απ'οτι ξερω δεν ειναι και πολλοι που την εχουν καταλαβει τη διαφορα!!!Σε καλυψα?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ποια συναισθηματα?

δεν υπάρχει πρόβλημα ρε ξεκόλλα! όρμα αν σου αρέσει...!  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Συμφωνω απολυτα!!!
Οχι τιποτα αλλο αλλα η συγκεκριμενη εχει πολλη πελατεια και ολοι ειναι ευχαριστημενοι απο αυτην!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Συμφωνω απολυτα!!!
Οχι τιποτα αλλο αλλα η συγκεκριμενη εχει πολλη πελατεια και ολοι ειναι ευχαριστημενοι απο αυτην!!!
...ειδικά στα 4 να της σφίγγεις τη μέση και να της κρατάς τ @@ , ....καύλα ! :2funny:
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Ο συναγωνιστης JOSSS ειχε την απορια οχι εγω, αλλα δεν ξερω πως γινεται η παραθεση και μαζι η απαντηση Ας μου πει καποιος
 

Επισκέπτης
:helpplea: ρε παιδια η Αφροδιτη ειναι η οχι τρανς? θελω να δοκιμασω αλλα φοβαμαι τα συναισθηματα μετα...
Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε στου Στρατηγού Τριγγέτα!         (σκοτάδια-πίσσα στο δωμάτιο)
Αχός βαρύς ακούγεται,πολλά τουφέκια πέφτουν!
Μήνα σε "γάμο" ρίχνονται,μήνα στην Ιπποκράτους;
Ουδέ σε γάμο ρίχνονται ουδέ στην Ιπποκράτους!
Η Δέσπω κάνει πόλεμο τις trans να εξοντώσει!
Δέσπω παράτα τ'άρματα δεν είναι δω το Σούλι!
Εδώ είν'το χάνι της κρυφής,(κωλο)χάνι της Αφροδίτης!


Εχε υπόψη σου οτι μια υποτιθέμενη κυβέρνηση Λ.Α.Ο.Σ. θα στείλει φύλλο επιστράτευσης στην Αφροδίτη
για την απελευθέρωση της Βορείου Ηπείρου και της Κωνσταντινούπολης.
Και τότε όλοι μαζί σε έκσταση παλιγγενεσίας και Εθνικού Οργασμού θα τραγουδάμε τον Θούριο:

Εχω μια μικρή αδερφή
την λένε Αφροδίτη,την αγαπώ πολύ!
Μεγάλος σαν γενώ και πάω στον στρατό
συνέχεια θα πηδώ τον Αφροδιτό!

Η Αφροδίτη φυσικά θα αναλάβει την ψυχαγωγία των στρατιωτών και την ανύψωση  :bigdick:του ηθικού τους σε καιρούς κρισίμους για την Πατρίδα!.
Trans με ονοματεπώνυμο:Αφρό-Διττή.Δηλαδή στον αφρό=(επιφανειακά,φαινομενικά,τεχνητά-όχι εκ γεννετής) έφτιαξε διττή=διπλή φυλετική οντότητα.
Πάντως η ΕΣΣΟ της Αφροδίτης συνεχίζει να καλείται για μετεκπαίδευση και ασκήσεις.

Μόλις ξύπνησα και περιήλθα σε κατάσταση συγγραφικού οίστρου!!!
               Τρέμε πιτσιρίκο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:helpplea: ρε παιδια η Αφροδιτη ειναι η οχι τρανς? θελω να δοκιμασω αλλα φοβαμαι τα συναισθηματα μετα...
Ποια συναισθήματα;Αυτό που βλέπεις η δεν βλέπεις μέσα στα σκοτάδια που επιβάλει είναι φαινομενικά γυναίκα.
Θα σε κυριεύσουν συναισθήματα ενοχών επειδή γάμησες μια trans;
Συναισθήματα δυσαρέσκειας βέβαια γιατί δεν ευχαριστιέσαι μουνί απλά γιατί αυτό δεν είναι μουνί.Και όταν οι πουτάνες προφυλάσσουν το μουνί με κόντρα λεκάνη για να μην παλινδρομεί ο πούτσος,φαντάσου οι trans πόσο το κάνουν στο πολλαπλάσιο επειδή γαμάς πληγή.Και η Αφροδίτη και η Μελίνα(Ιπωνάκτος-Βριλλησού 60).Το όπλο τους όμως είναι ο κώλος.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Ποια συναισθήματα;Αυτό που βλέπεις η δεν βλέπεις μέσα στα σκοτάδια που επιβάλει είναι φαινομενικά γυναίκα.
Θα σε κυριεύσουν συναισθήματα ενοχών επειδή γάμησες μια trans;
Συναισθήματα δυσαρέσκειας βέβαια γιατί δεν ευχαριστιέσαι μουνί απλά γιατί αυτό δεν είναι μουνί.Και όταν οι πουτάνες προφυλάσσουν το μουνί με κόντρα λεκάνη για να μην παλινδρομεί ο πούτσος,φαντάσου οι trans πόσο το κάνουν στο πολλαπλάσιο επειδή γαμάς πληγή.Και η Αφροδίτη και η Μελίνα(Ιπωνάκτος-Βριλλησού 60).Το όπλο τους όμως είναι ο κώλος.
και η πληγη τσουζει . . . .
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Έκοψε το ανάλε όμως πάθος για τα μούσμουλα..
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν την έχω συναντήσει ποτέ μου.
Στη σελίδα της είχα δει πως δεν υπήρχε πλέον η επιλογή του full service
 

Επισκέπτης
Δεν την έχω συναντήσει ποτέ μου.
Στη σελίδα της είχα δει πως δεν υπήρχε πλέον η επιλογή του full service

η σελίδα που έχουν στο διαδίκτυο κάνει και γαμώ τις ενημερώσεις!!! :jerking: :jerking: :jerking: εντελώς αναξιόπιστη...αν προσέξεις γράφει μπλε μάτια για τη Κάρολαιν και η κοπέλα έχει καφέ ;)
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
σημερα που θα ειναι η καρολαιν?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom