Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 366 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    645

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Εχω ακούσει πως οι καρδιολόγοι λένε στους μεγαλους (γενιά πατεράδων μας) να βαράνε μια μαλακία την ημέρα ώστε να πέφτει η πίεση, κάνει καλό στην καρδιά.
Εάν ειναι αλήθεια η ράδιο αρβύλα δεν το ξέρω όμως

Πιθανά και να ισχύει αν και οι παλμοί της καρδιάς ανεβαίνουν...μπορεί να είναι σαν προπόνηση ένα πράγμα. Ωστόσο με την μαλακία φεύγουν τα προστατικά υγρά που δεν κάνει να μένουν και δημιουργούν θέματα με τον προστάτη κτλ.Αυτό είναι σίγουρο,απλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες για να το αναλύσω...
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ώστε , ένα 5,2% τον παίζουν πάνω από 4 φορές την μέρα. Μπράβο! !  Τυχαιρά παιδιά δεν έχουν ανάγκη από σφεντόνα για τα πουλιά. Την έχουν μέσα στο παντελόνι τους. SERAPIS.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
παιδια η προσωπικη μου γνωμη ειναι αν μπορειτε να κρατιεστε να μην την παιζετε καθε μερα η και πολλες φορες την ημερα.γιατι η μαλακια κουραζει ψυχικα.καλυτερα ειναι να κρατιεστε και ετσι θα εχετε πιο πολλες ορεξεις να βγειτε με κοπελες, γυναικες,και περισοτερες αντοχες στο κρεβατι.
οποτε προσπαθειστε να κρατιεστε στην αρχη μερα παρα μερα μετα κανα 3 μερες κ αν μπορειτε να γαματε καθε βδομαδα.εγω παλια το εκανα αυτο καθε βδομαδα σεξ ειτε ειχα γκομενα ειτε οχι.τωρα με την κριση (μενω επαρχια) οι τιμες στα σπιτια δν εχουν πεσει καθολου ξεκιναν απο 30 ευρω οποτε λιγο δυσκολο να πηγαινω καθε βδομαδα η 2 φορες τη βδομαδα οπως παλια..αν ημουν αθηνα παντως θα πηγαινα στο μεταξουργειο με 10 ευρω κανα 2 φορες τη βδομαδα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
σε μια μερα ειχα ριξει απο οσο θυμαμαι η 6 η7 μαλακιες σε ηλικια 14 καπου εκει,γιαυτο κ εμεινα στην δευτερα γυμνασιου :2funny: :2funny: :2funny:

Σε εκεινη την ηλικια το ρεκορ μου ηταν 13 φορες μεσα σε μια μερα  :cheesy:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Μία τη μέρα είναι καλά ή μία πρωϊ, μία βράδυ!  :cum:
Για παραπάνω έχω μία επιφύλαξη!  :think:
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Πιθανά και να ισχύει αν και οι παλμοί της καρδιάς ανεβαίνουν...μπορεί να είναι σαν προπόνηση ένα πράγμα. Ωστόσο με την μαλακία φεύγουν τα προστατικά υγρά που δεν κάνει να μένουν και δημιουργούν θέματα με τον προστάτη κτλ.Αυτό είναι σίγουρο,απλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες για να το αναλύσω...
Ναι, ισχύει.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
παιδια η προσωπικη μου γνωμη ειναι αν μπορειτε να κρατιεστε να μην την παιζετε καθε μερα η και πολλες φορες την ημερα.γιατι η μαλακια κουραζει ψυχικα.καλυτερα ειναι να κρατιεστε και ετσι θα εχετε πιο πολλες ορεξεις να βγειτε με κοπελες, γυναικες,και περισοτερες αντοχες στο κρεβατι.
οποτε προσπαθειστε να κρατιεστε στην αρχη μερα παρα μερα μετα κανα 3 μερες κ αν μπορειτε να γαματε καθε βδομαδα.εγω παλια το εκανα αυτο καθε βδομαδα σεξ ειτε ειχα γκομενα ειτε οχι.τωρα με την κριση (μενω επαρχια) οι τιμες στα σπιτια δν εχουν πεσει καθολου ξεκιναν απο 30 ευρω οποτε λιγο δυσκολο να πηγαινω καθε βδομαδα η 2 φορες τη βδομαδα οπως παλια..αν ημουν αθηνα παντως θα πηγαινα στο μεταξουργειο με 10 ευρω κανα 2 φορες τη βδομαδα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καταλαβαμε....μην συνεχιζειs
προτιμαs να βλεπειs περισσοτερο τηλεοραση απο το να πηγαινειs σινεμα
Η κριση αλλαζει τιs προτεραιοτητεs      :grin: :grin:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
:grin:
 

Συνημμένα

  • malakia.jpg
    malakia.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 66
  • malakia.jpg
    malakia.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 64

Επισκέπτης
Προχθες στο ερημοχωρι που ημουν, βαρεσα 3 φορες μαλακια. LOOOOOOOOOOOOL.......
Αδειασα κανονικα, πεταγονταν τα σκαγια (οχι του φυσιγγιου για αγριοχοιρους)  :2funny: απεναντι στα πλακακια.
Γιαυτο σημερα θα παω μια βολτα δεν παλευεται η κατασταση, κλασμενος απο γυναικα, ποσο να αντεξω.......
 

giannis19750

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως απο προσωπική εμπειρία όσες φορές τον είχα παίξει την ίδια μέρα που είχα ραντεβού με καινούργια γκομενα δεν γαμησα , ενώ όταν  ´´απήχα ´´ όσο μπάζουν και να ήταν μπήκε ο συρτης , μάλλον προσπάθησα παραπάνω , όποτε προτείνω να την ελαττωσετε στο ελάχιστο !!!
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως απο προσωπική εμπειρία όσες φορές τον είχα παίξει την ίδια μέρα που είχα ραντεβού με καινούργια γκομενα δεν γαμησα , ενώ όταν  ´´απήχα ´´ όσο μπάζουν και να ήταν μπήκε ο συρτης , μάλλον προσπάθησα παραπάνω , όποτε προτείνω να την ελαττωσετε στο ελάχιστο !!!

True story
 

deemer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
εγω δεν μπορω να καταλάβω αυτοι που εχουν ψηφισει 4 φορες την ημέρα πως αντέχουν ?? μια φορα το δοκιμάσα και ημουν λιώμα όλη μερα...
 

lastfallen

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
εγω δεν μπορω να καταλάβω αυτοι που εχουν ψηφισει 4 φορες την ημέρα πως αντέχουν ?? μια φορα το δοκιμάσα και ημουν λιώμα όλη μερα...
Παικτη οταν ημουν στο λυκειο βαραγα 6-7 φορες τη μερα  :cum:  :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom