Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
405
Like
2.012
Πόντοι
441
Ναι αλλά μπορεί να βρούμε θερμαινόμενη πισίνα!
Η απάντησή μου λοιπόν σε όλους και σε όλα είναι το χαμόγελο!
Κάτι σελίδες πριν μαλώναμε για το πόσο στητά ή αν κοιτάνε το πάτωμα είναι τα βυζιά σου.
Ήρθε η φωτό να μας δικαιώσει.
Και με τα χέρια ψηλά (γνωστό κόλπο) πάλι το πάτωμα κοιτάνε…
Για βγάλε την ίδια φωτό χωρίς φραουλίτσες και με τα χέρια ελεύθερα να δω κάτι που θέλω χαχαχαχχαχαχαχαχαα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Josex

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
125
Like
240
Πόντοι
21
Συγγνώμη ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι γιατί δεν κατάλαβα.
δίνεις 60 ευρώ για ένα απλό μασάζ και για μια μαλακία?
και 100 ευρώ για μασάζ μαλακία συν γαμήσι ή μόνο ένα γαμήσι?
μήπως γενικά έχει ξεφύγει λίγο το πράγμα
Μη γκρινιαζεται ρε παιδιά ! Υπάρχει κοινό που τα δίνει αυτά τα χρήματα για τις υπηρεσίες και δίνει και παραπάνω και πάντα θα υπάρχει κοινό και για ακόμη παραπάνω και πολύ κιόλας ! Έχεις χρήμα ;; Δίνεις ,δεν έχεις ; Κάθεσαι στα αυγά σου και τον παίζεις μόνος με δωρεάν πορν βίντεο ! Αυτά είναι τα γράμματα διαλέγεις και παίρνεις ! Κάνετε παζάρια μερικοί λες και θα αγοράσετε οικόπεδο
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.067
Like
28.885
Πόντοι
5.956
Τι λες μωρή πατσαβούρα... σοβαρά;; Το ξέρεις ότι ο περισσότερος κόσμος που έρχεται και σου τα σκάει , δουλεύει 8ωρο για να βγάλει αυτά τα 20€;
Και αφού το απαξιώνεις με τόση μεγάλη ευκολία.... θεωρώντας ότι είναι ένα ποσό ευτελούς αξίας, γιατί δεν μείωσες την τιμή κατά 20€;

Αλλα όοοοχιιιιι το απαξιώνουμε εκ των υστέρων, (..τόση γκρινια για 20€) αλλα θέλησες όμως να το τσιμπήσεις στην τιμή.... Ού να μου χαθείς δεσποινίς πεοκρούστη, που περνιέσαι και για ιέρεια...
Καλά ρε τυπε,τι δουλειά κάνεις και βγάζεις 20ευρω σε ένα 8ωρο?
Τραβάς μαλακια σε κουλους?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
824
Like
1.952
Πόντοι
206

milflover04

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
249
Κριτικές
4
Like
1.209
Πόντοι
481
Μη γκρινιαζεται ρε παιδιά ! Υπάρχει κοινό που τα δίνει αυτά τα χρήματα για τις υπηρεσίες και δίνει και παραπάνω και πάντα θα υπάρχει κοινό και για ακόμη παραπάνω και πολύ κιόλας ! Έχεις χρήμα ;; Δίνεις ,δεν έχεις ; Κάθεσαι στα αυγά σου και τον παίζεις μόνος με δωρεάν πορν βίντεο ! Αυτά είναι τα γράμματα διαλέγεις και παίρνεις ! Κάνετε παζάρια μερικοί λες και θα αγοράσετε οικόπεδο
Δεν γκρινιαξα για κάτι απλά πρώτη φορά μπαίνω στο νήμα της κοπέλας και μια χαρά ενδιαφέρον κοπέλα φαίνεται απλά εξέφρασα μια απορία, πολύ ευγενικά νομίζω, για το μασάζ με μόνο μαλακία γιατί μου φαίνεται περίεργο να πας μόνο για αυτό χωρίς να γάμησεις.
Από εκεί και πέρα γενικά για τις τιμές ναι έχουν ξεφύγει γιατί κάποιες κοπέλες ζητάνε ότι να ναι σε λεφτά που φτάνει σχεδόν τις τιμές τών γραφείων.
Και δεν το προσωποποιω για τη Στεφανία μην παρεξηγηθω.
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom