Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (12 μέλη και 54 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.903
Πόντοι
1.056
Γράψε ένα σκέτο νέτο ΜΑΛΑΚΕΣ να μην πιάνει και τόσο χώρο.

Πες τώρα την αλήθεια, έφαγες κανένα άκυρο και έχεις τόση κάψα;
δυο πιτόγυρα εφαγα αλλα ειχε ενα τζατζικι μεσα... σκέτος θανατος.... με πεθανε.. ουτε τα mallox δε με πιανουν

Που είσαι χαλάρωσε λίγο μην σκίσεις καμία φοδρα
ο barock πάντως το πάει καλύτερα και προηγείται... έχει ανοίξει τη διαφορα για να κατακτήσει το βραβείο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.907
Πόντοι
5.506
δυο πιτόγυρα εφαγα αλλα ειχε ενα τζατζικι μεσα... σκέτος θανατος.... με πεθανε.. ουτε τα mallox δε με πιανουν


ο barock πάντως το πάει καλύτερα και προηγείται... έχει ανοίξει τη διαφορα για να κατακτήσει το βραβείο
Με τιμάς που μ έχεις πρώτο υποψήφιο για το βραβείο αλλά δε λες να γράψεις τι δουλειά έχεις εδώ στο νήμα της πατσαβούρας δεσποινίδος πεοκρουστη να ξημεροβραδιάζεσαι.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.903
Πόντοι
1.056
Δε βλέπω τη πατσαβουρα ομως να γράφει.... Εβαλε τα μαντρόσκυλα... αλλά μόνο 3 μαντρόσκυλα;;; οι άλλοι που είναι κοιμούνται;
πφφφ μου χαλάσατε τη διαθεση... περιμενα περισσότερους για να γινει σωστό μαδομούνι.... με 2-3 σαβουρογαμηδες αγαπούληδες ειναι ξενερωτα τα πράγματα

Τα λέμε αυριο ... να εχει μαζευτεί πράγμα μπόλικο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.903
Πόντοι
1.056
Με τιμάς που μ έχεις πρώτο υποψήφιο για το βραβείο αλλά δε λες να γράψεις τι δουλειά έχεις εδώ στο νήμα της πατσαβούρας δεσποινίδος πεοκρουστη να ξημεροβραδιάζεσαι.
Δωρεαν ψυχοθεραπεία... βρίζω πατσαβουρες και αγαπούληδες και διωχνω το αγχος και το στρες της μερας..
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.987
Κριτικές
2
Like
73.598
Πόντοι
12.056
Δε βλέπω τη πατσαβουρα ομως να γράφει.... Εβαλε τα μαντρόσκυλα... αλλά μόνο 3 μαντρόσκυλα;;; οι άλλοι που είναι κοιμούνται;
πφφφ μου χαλάσατε τη διαθεση... περιμενα περισσότερους για να γινει σωστό μαδομούνι.... με 2-3 σαβουρογαμηδες αγαπούληδες ειναι ξενερωτα τα πράγματα

Τα λέμε αυριο ... να εχει μαζευτεί πράγμα μπόλικο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.907
Πόντοι
5.506
Δε γαμιεται, η δουλειά έγινε.


-KOMIKS.jpg
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.903
Πόντοι
1.056
με κλεμμένους διαλόγους από τηλεοπτικά σκετσάκια πας να μου τη βγεις ρε αχρηστε αγαπούλη.....;;; Τίποτα δικο σου δεν εχεις να πεις;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ε τώρα να σου πω ότι δεν είναι εμφανές ότι κατιτις σου χρειάζεται σε θεραπεία ειδικού; Εμφανέστατο.
οι ειδικοι χρεώνουν πολλά.... το να βριζω πατσαβουρες και αγαπουληδες ομως ειναι τσάμπα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.987
Κριτικές
2
Like
73.598
Πόντοι
12.056

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.907
Πόντοι
5.506
οι ειδικοι χρεώνουν πολλά.... το να βριζω πατσαβουρες και αγαπουληδες ομως ειναι τσάμπα
Ε αν δε σου περισσεύουν ούτε για την (ψυχική) υγεία σου, γάμα το.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κλεινω.. το ειπα και πριν αλλα δε με αφηνετε... Δευτερο ημίχρονο από αύριο
Άντε , μη σε κρατάμε με νύχια και με δόντια. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Είπε να κάνει come back o περαματιωτης παιδιά ! Δίνει πόνο το λέει κιόλας ότι του χρειάζεται ψυχοθεραπεία και βρήκε τη μαγική λύση εδώ μέσα.. είχε να γράψει χρόνια και είπε να πάρει το αίμα του πίσω!!
Εγώ θα συνεχίζω να απαντάω με φωτογραφίες πάντως
 

Συνημμένα

  • IMG_20241006_224018.jpg
    IMG_20241006_224018.jpg
    103,9 KB · Εμφανίσεις: 10

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
126
Like
80
Πόντοι
1
Είπε να κάνει come back o περαματιωτης παιδιά ! Δίνει πόνο το λέει κιόλας ότι του χρειάζεται ψυχοθεραπεία και βρήκε τη μαγική λύση εδώ μέσα.. είχε να γράψει χρόνια και είπε να πάρει το αίμα του πίσω!!
Εγώ θα συνεχίζω να απαντάω με φωτογραφίες πάντως
Kανε του εκπτωση ρε Στεφ να μην κλαιει.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.420
Πόντοι
366
Η θετική ενέργεια όλα τα υπερνικα!
Πραγματικά όμως δεν φανταζόμουν ότι τόση γκρίνια για 20ε.. περίμενα περισσότερη γενναίοδωρια!
εισαι επαγγελματιας χρονια και γνωριζεις καλα οτι η λεξη γενναιοδωρια δεν υφισταται σε μια εμπορικη συναλλαγη.... γτ ετσι οπως το θετεις, εσυ θα ησουν γενναιωδορη αν αρχισουν και σου σκανε με μειον 20 ευρω; ;;
Οποτε ασε τις κουτοπονηριες. . .
και αντιλαμβανεσαι
επισης οτι παραπανω τιμη (60) δεν παιρνει για ενα απλο τρομπαρισμα.. .
αναγνωριζω οτι εχεις βελτιωσει την εμφανιση σου και θεωρεις οτι το πακετο που προσφερεις ειναι για παραπανω....οκ το δεχομαι αυτο αλλα μην μας λες περι γενναιδωριας και υποτιμας ταυτοχρονα την οικονομικη δυνατοτητα του καθενος .
 
Τελευταία τροποποίηση:

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
126
Like
80
Πόντοι
1
Δε βλέπω τη πατσαβουρα ομως να γράφει.... Εβαλε τα μαντρόσκυλα... αλλά μόνο 3 μαντρόσκυλα;;; οι άλλοι που είναι κοιμούνται;
πφφφ μου χαλάσατε τη διαθεση... περιμενα περισσότερους για να γινει σωστό μαδομούνι.... με 2-3 σαβουρογαμηδες αγαπούληδες ειναι ξενερωτα τα πράγματα

Τα λέμε αυριο ... να εχει μαζευτεί πράγμα μπόλικο
Πρεπει να εισαι πολυ ερωτευμενος μαζι της,και μαλλον δεν σου περισευουν.Ρε μην τρωτε καψουρα με τετοια κοριτσια.Κοιταχτε να περνατε καλα αλλα μην τις ερωτευεστε.
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Γιατί ξαφνικά τόσο συζήτηση για τις αυξήσεις στις τιμές; Αυτές οι τιμές εδώ και πολύ καιρό δεν είναι; Τουλάχιστον εγώ θυμάμαι το 60αρι ότι ισχύει τουλάχιστον έναν χρόνο τώρα...
Όπως και να χει, εγώ προσωπικά τις θεωρώ όχι φθηνές αλλά normal τιμές σε σύγκριση με αυτά που υπάρχουν έξω και με αυτά που προσφέρει.

Είναι άσκοπο να γίνεται τόσο συζήτηση για κάτι απλό. Δοκιμάζεις μια και αν δεν σου αρέσει δεν ξαναπάς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom