Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.674
Like
20.158
Είπε να κάνει come back o περαματιωτης παιδιά ! Δίνει πόνο το λέει κιόλας ότι του χρειάζεται ψυχοθεραπεία και βρήκε τη μαγική λύση εδώ μέσα.. είχε να γράψει χρόνια και είπε να πάρει το αίμα του πίσω!!
Εγώ θα συνεχίζω να απαντάω με φωτογραφίες πάντως
 

Συνημμένα

  • IMG_20241006_224018.jpg
    IMG_20241006_224018.jpg
    103,9 KB · Εμφανίσεις: 47

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
126
Like
92
Πόντοι
1
Είπε να κάνει come back o περαματιωτης παιδιά ! Δίνει πόνο το λέει κιόλας ότι του χρειάζεται ψυχοθεραπεία και βρήκε τη μαγική λύση εδώ μέσα.. είχε να γράψει χρόνια και είπε να πάρει το αίμα του πίσω!!
Εγώ θα συνεχίζω να απαντάω με φωτογραφίες πάντως
Kανε του εκπτωση ρε Στεφ να μην κλαιει.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Η θετική ενέργεια όλα τα υπερνικα!
Πραγματικά όμως δεν φανταζόμουν ότι τόση γκρίνια για 20ε.. περίμενα περισσότερη γενναίοδωρια!
εισαι επαγγελματιας χρονια και γνωριζεις καλα οτι η λεξη γενναιοδωρια δεν υφισταται σε μια εμπορικη συναλλαγη.... γτ ετσι οπως το θετεις, εσυ θα ησουν γενναιωδορη αν αρχισουν και σου σκανε με μειον 20 ευρω; ;;
Οποτε ασε τις κουτοπονηριες. . .
και αντιλαμβανεσαι
επισης οτι παραπανω τιμη (60) δεν παιρνει για ενα απλο τρομπαρισμα.. .
αναγνωριζω οτι εχεις βελτιωσει την εμφανιση σου και θεωρεις οτι το πακετο που προσφερεις ειναι για παραπανω....οκ το δεχομαι αυτο αλλα μην μας λες περι γενναιδωριας και υποτιμας ταυτοχρονα την οικονομικη δυνατοτητα του καθενος .
 
Τελευταία τροποποίηση:

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
126
Like
92
Πόντοι
1
Δε βλέπω τη πατσαβουρα ομως να γράφει.... Εβαλε τα μαντρόσκυλα... αλλά μόνο 3 μαντρόσκυλα;;; οι άλλοι που είναι κοιμούνται;
πφφφ μου χαλάσατε τη διαθεση... περιμενα περισσότερους για να γινει σωστό μαδομούνι.... με 2-3 σαβουρογαμηδες αγαπούληδες ειναι ξενερωτα τα πράγματα

Τα λέμε αυριο ... να εχει μαζευτεί πράγμα μπόλικο
Πρεπει να εισαι πολυ ερωτευμενος μαζι της,και μαλλον δεν σου περισευουν.Ρε μην τρωτε καψουρα με τετοια κοριτσια.Κοιταχτε να περνατε καλα αλλα μην τις ερωτευεστε.
 

GiorgosPapppp

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Γιατί ξαφνικά τόσο συζήτηση για τις αυξήσεις στις τιμές; Αυτές οι τιμές εδώ και πολύ καιρό δεν είναι; Τουλάχιστον εγώ θυμάμαι το 60αρι ότι ισχύει τουλάχιστον έναν χρόνο τώρα...
Όπως και να χει, εγώ προσωπικά τις θεωρώ όχι φθηνές αλλά normal τιμές σε σύγκριση με αυτά που υπάρχουν έξω και με αυτά που προσφέρει.

Είναι άσκοπο να γίνεται τόσο συζήτηση για κάτι απλό. Δοκιμάζεις μια και αν δεν σου αρέσει δεν ξαναπάς...
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.028
Κριτικές
13
Like
6.724
Πόντοι
2.046

ΚΩΣΤΑΣ 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2023
Μηνύματα
699
Κριτικές
3
Like
1.659
Πόντοι
486

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
409
Like
2.032
Πόντοι
441
Ναι αλλά μπορεί να βρούμε θερμαινόμενη πισίνα!
Η απάντησή μου λοιπόν σε όλους και σε όλα είναι το χαμόγελο!
Κάτι σελίδες πριν μαλώναμε για το πόσο στητά ή αν κοιτάνε το πάτωμα είναι τα βυζιά σου.
Ήρθε η φωτό να μας δικαιώσει.
Και με τα χέρια ψηλά (γνωστό κόλπο) πάλι το πάτωμα κοιτάνε…
Για βγάλε την ίδια φωτό χωρίς φραουλίτσες και με τα χέρια ελεύθερα να δω κάτι που θέλω χαχαχαχχαχαχαχαχαα
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
125
Like
240
Πόντοι
21
Συγγνώμη ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι γιατί δεν κατάλαβα.
δίνεις 60 ευρώ για ένα απλό μασάζ και για μια μαλακία?
και 100 ευρώ για μασάζ μαλακία συν γαμήσι ή μόνο ένα γαμήσι?
μήπως γενικά έχει ξεφύγει λίγο το πράγμα
Μη γκρινιαζεται ρε παιδιά ! Υπάρχει κοινό που τα δίνει αυτά τα χρήματα για τις υπηρεσίες και δίνει και παραπάνω και πάντα θα υπάρχει κοινό και για ακόμη παραπάνω και πολύ κιόλας ! Έχεις χρήμα ;; Δίνεις ,δεν έχεις ; Κάθεσαι στα αυγά σου και τον παίζεις μόνος με δωρεάν πορν βίντεο ! Αυτά είναι τα γράμματα διαλέγεις και παίρνεις ! Κάνετε παζάρια μερικοί λες και θα αγοράσετε οικόπεδο
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.074
Like
28.911
Πόντοι
5.956
Τι λες μωρή πατσαβούρα... σοβαρά;; Το ξέρεις ότι ο περισσότερος κόσμος που έρχεται και σου τα σκάει , δουλεύει 8ωρο για να βγάλει αυτά τα 20€;
Και αφού το απαξιώνεις με τόση μεγάλη ευκολία.... θεωρώντας ότι είναι ένα ποσό ευτελούς αξίας, γιατί δεν μείωσες την τιμή κατά 20€;

Αλλα όοοοχιιιιι το απαξιώνουμε εκ των υστέρων, (..τόση γκρινια για 20€) αλλα θέλησες όμως να το τσιμπήσεις στην τιμή.... Ού να μου χαθείς δεσποινίς πεοκρούστη, που περνιέσαι και για ιέρεια...
Καλά ρε τυπε,τι δουλειά κάνεις και βγάζεις 20ευρω σε ένα 8ωρο?
Τραβάς μαλακια σε κουλους?
 

milflover04

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
275
Κριτικές
4
Like
1.313
Πόντοι
481
Μη γκρινιαζεται ρε παιδιά ! Υπάρχει κοινό που τα δίνει αυτά τα χρήματα για τις υπηρεσίες και δίνει και παραπάνω και πάντα θα υπάρχει κοινό και για ακόμη παραπάνω και πολύ κιόλας ! Έχεις χρήμα ;; Δίνεις ,δεν έχεις ; Κάθεσαι στα αυγά σου και τον παίζεις μόνος με δωρεάν πορν βίντεο ! Αυτά είναι τα γράμματα διαλέγεις και παίρνεις ! Κάνετε παζάρια μερικοί λες και θα αγοράσετε οικόπεδο
Δεν γκρινιαξα για κάτι απλά πρώτη φορά μπαίνω στο νήμα της κοπέλας και μια χαρά ενδιαφέρον κοπέλα φαίνεται απλά εξέφρασα μια απορία, πολύ ευγενικά νομίζω, για το μασάζ με μόνο μαλακία γιατί μου φαίνεται περίεργο να πας μόνο για αυτό χωρίς να γάμησεις.
Από εκεί και πέρα γενικά για τις τιμές ναι έχουν ξεφύγει γιατί κάποιες κοπέλες ζητάνε ότι να ναι σε λεφτά που φτάνει σχεδόν τις τιμές τών γραφείων.
Και δεν το προσωποποιω για τη Στεφανία μην παρεξηγηθω.
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.094
Κριτικές
2
Like
73.851
Πόντοι
12.056

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.363
Κριτικές
32
Like
27.576
Πόντοι
8.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom