Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (5 μέλη και 9 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.913
Πόντοι
4.365
Καλή Κυριακή!
Το επόμενο ταξίδι , 1ο χειμερινό,18 νοεμβρίου,στους βόρειους φίλους μου, Θεσσαλονίκη !
Μέχρι τότε αθήνα στο ιερατείο

Ιερατείο το μπουρδέλο.. Μάλιστα..

Ελπίζω μην είναι μέλος του μπου ο Μπαμπινιώτης, θα πάθει εγκεφαλικό ο άνθρωπος!
 

PaulAtr9

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
51
Πόντοι
0
Καλή Κυριακή!
Το επόμενο ταξίδι , 1ο χειμερινό,18 νοεμβρίου,στους βόρειους φίλους μου, Θεσσαλονίκη !
Μέχρι τότε αθήνα στο ιερατείο!
Επίσης! Γνωρίζεις μήπως από τώρα περιοχή που θα είσαι περίπου;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.771
Τιμοκατάλογος για την ιέρεια ξέρουμε
Άριστο μασάζ καταρχάς πανω από όλα σε όλες τις επιλογές.
Το βασικό για μία ώρα περιλαμβάνει την τεχνική enging, η οποία σημαίνει πιο αργή και διακεκομμένη εκτόνωση με το χέρι. Στοιχίζει 60.

Αν προχωρήσουμε στο πλήρες (στοματικό, επαφή) διαμορφώνεται 100 για μία ώρα μία φορά

140 για μιάμιση ώρα με δυνατότητα άνεσης χρόνου η 2 φορές ολοκληρωμένη περιποίηση

160 για δύο ώρες.
 

Peopoularxis

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
Άριστο μασάζ καταρχάς πανω από όλα σε όλες τις επιλογές.
Το βασικό για μία ώρα περιλαμβάνει την τεχνική enging, η οποία σημαίνει πιο αργή και διακεκομμένη εκτόνωση με το χέρι. Στοιχίζει 60.

Αν προχωρήσουμε στο πλήρες (στοματικό, επαφή) διαμορφώνεται 100 για μία ώρα μία φορά

140 για μιάμιση ώρα με δυνατότητα άνεσης χρόνου η 2 φορές ολοκληρωμένη περιποίηση

160 για δύο ώρες.

Από τα 40 πήγαμε στα 60
Από τα 70 στα 100
Και από τα 100 στα 140
Έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία 2 χρόνια και άλλαξαν οι τιμές προς τα πάνω ?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.980
Πόντοι
456
και 160 οι 2 ωρες . απο 140 . εισαι κοντα στο να χασεις ενα μεγααααλο πλεονεκτημα που ειχες .το vfm . και μη μου πεις οτι και παλι εισαι η φθηνοτερη με τις καλυτερες υπηρεσιες διοτι και πριν την ανατιμηση ησουν . και μη μου πεις οτι δεν τραβας κανενα απο το αυτι να ερθει σε σενα γιατι και πριν δεν τραβαγες .και μη μου πεις οτι εχεις δικο σου χωρο γιατι και πριν ειχες .
ο μονος , φαινομενικα , λογος της αυξησης ειναι οτι αρχιζεις να μειωνεις τα ραντεβου . εκτος αν εχεις καποιον άλλο να μας πεις . επιφυλασσομασθε κι αναμενουμε . με ειλικρινη συμπαθεια (και το ξερεις).
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
16
Like
14.416
Πόντοι
3.246
Από τα 40 πήγαμε στα 60
Από τα 70 στα 100
Και από τα 100 στα 140
Έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία 2 χρόνια και άλλαξαν οι τιμές προς τα πάνω ?
πήγε στο first dates το κορίτσι κουβαλάει παράσημα εμφάνισης στην tv τώρα
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.771
και 160 οι 2 ωρες . απο 140 . εισαι κοντα στο να χασεις ενα μεγααααλο πλεονεκτημα που ειχες .το vfm . και μη μου πεις οτι και παλι εισαι η φθηνοτερη με τις καλυτερες υπηρεσιες διοτι και πριν την ανατιμηση ησουν . και μη μου πεις οτι δεν τραβας κανενα απο το αυτι να ερθει σε σενα γιατι και πριν δεν τραβαγες .και μη μου πεις οτι εχεις δικο σου χωρο γιατι και πριν ειχες .
ο μονος , φαινομενικα , λογος της αυξησης ειναι οτι αρχιζεις να μειωνεις τα ραντεβου . εκτος αν εχεις καποιον άλλο να μας πεις . επιφυλασσομασθε κι αναμενουμε . με ειλικρινη συμπαθεια (και το ξερεις).

λογική η αντίδραση κ λυπάμαι ..αλλά.. οφείλω να είμαι πάντα δίκαια. Όταν ο μέσος όρος χρεώσεων που επικρατεί είναι αυτός.. εγώ γιατί να μην είμαι σε παρόμοια κλίμακα? Κρατώντας όμως την ποιότητα υψηλή στις παροχές μου.
 

Peopoularxis

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
Άρα οι αυξήσεις έγιναν επειδή άλλαξε ο μέσος όρος και όχι γιατί αναβάθμισε υπηρεσίες....και μάλιστα "λυπάται αλλά θέλει να είναι δίκαια"
Καλά μας κάνουν , αφού υπάρχουν κάποιοι και τα δίνουν.
Θα έρθουν δύσκολες εποχές και τοτε να δεις παρακάλια.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.771
Άρα οι αυξήσεις έγιναν επειδή άλλαξε ο μέσος όρος και όχι γιατί αναβάθμισε υπηρεσίες....και μάλιστα "λυπάται αλλά θέλει να είναι δίκαια"
Καλά μας κάνουν , αφού υπάρχουν κάποιοι και τα δίνουν.
Θα έρθουν δύσκολες εποχές και τοτε να δεις παρακάλια.
Τ αναφέρει ο φίλος κωνσταντίνος ότι αναβαθμίστηκαν οι υπηρεσίες μου κ πάντα ήταν ποιοτικές αν προσέξεις το γράφει ξεκάθαρα..
Εσύ με σημερινή εγγραφή καινούργιου μέλους (!) κατά τα άλλα..κάθεσαι και συγκρίνεις σκέτα οικονομικά δεδομένα τρία χρόνια πριν.
Ξεκάθαρη αναβάθμιση είναι το edging, μια κατηγορία από μόνο του.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.913
Πόντοι
4.365
Από τα 40 πήγαμε στα 60
Από τα 70 στα 100
Και από τα 100 στα 140
Έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία 2 χρόνια και άλλαξαν οι τιμές προς τα πάνω ?

Φυσικά και έχει αλλάξει. Η ακά πίπα με χύσιμο στα μαγουλάκια, έγινε σακουλάτη..

Α ναι.. και από Διάκος έγινε Αρχιμανδρίτης.. η ιέρεια..
 

Peopoularxis

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
Τ αναφέρει ο φίλος κωνσταντίνος ότι αναβαθμίστηκαν οι υπηρεσίες μου κ πάντα ήταν ποιοτικές αν προσέξεις το γράφει ξεκάθαρα..
Εσύ με σημερινή εγγραφή καινούργιου μέλους (!) κατά τα άλλα..κάθεσαι και συγκρίνεις σκέτα οικονομικά δεδομένα τρία χρόνια πριν.
Ξεκάθαρη αναβάθμιση είναι το edging, μια κατηγορία από μόνο του.
Τις απαντήσεις για βελτίωση της παίρνουμε μόνο από πελάτες. Το νέο μέλος τι είναι άλλοθι? Ήμουν πελάτης και έχω άποψη . Και βέβαια μπορώ και συγκρίνω και να κρίνω. Και αν σε αυτό το edging είναι αναβάθμιση στα υπόλοιπα τι αναβαθμίσες. Να βάζεις ότι θέλεις στις τιμές δικαίωμα σου απλά να μην μας επιβάλεις ότι έχει και λογική. Χωρίς καμία αναβάθμιση η αυθερετη αύξηση τιμών είναι στην κρίση μας. Λυπάμαι αλλά αν σου αρέσει.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
405
Like
2.012
Πόντοι
441
Φυσικά και έχει αλλάξει. Η ακά πίπα με χύσιμο στα μαγουλάκια, έγινε σακουλάτη..

Α ναι.. και από Διάκος έγινε Αρχιμανδρίτης.. η ιέρεια..
Ακάποτη κάνει ακόμα σε διάφορους εκλεκτούς.
Μην είσαστε χάπατα…
;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.771
Κρεμπιέ στο πρόσωπο σου έχει κανένα πρόγραμμα;
Ούτε θέλω ν ξέρω τι είναι αυτά!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και να μην ξεχνάμε "δικαίωμα στην έπαρση έχει μόνο η σημαία"
Άλλο η έπαρση,άλλο η αυτοπεποίθηση!
Το τελευταίο είναι αισθησιακό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom