Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GI

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
9
Like
253
Πόντοι
280
Για ΣΚ ξέρει κανείς να είναι ανοιχτό?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
2
Like
3.724
Πόντοι
456

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Ελπίζω μετά και την τελευταία φωτό να σταματήσουν κάποιοι να μιλάνε για πάχη και τα συναφή!

Στεφανία μου γλυκιά, ελπίζω μέχρι να ξανάρθω να υπάρχει κάτι να πιάσω και να μην έχουν μείνει μόνο κόκκαλα, έτσι? :2funny: :2funny::2funny:
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Η Στεφανία μου έχει προκαλέσει μερικές από τις πιο τρελές καύλες και τα πιο δυνατά χυσίματα.

Μοναδική. Θα ήταν φοβερό να μας δείξει λίγο από το εξαιρετικό στήθος της.

Χαλάρωσε λίγο. Καλή είναι αλλά όχι και τόσο πολύ. Είπαμε... νταξει
 

IliasGR7

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
390
Πόντοι
20
Πρώτη συνάντηση με τη Στεφανία χθες βραδάκι.
Είχαν ειπωθεί πολλά οπότε έπρεπε να δω από πρώτο χέρι τι ισχύει.
Αν ψάχνετε για μοντέλο, για call girl ή για οτιδήποτε τέτοιο, ΔΕΝ είναι για εσάς ξεκάθαρα.
Πολύ ευγενική από την πρώτη στιγμή, ήρεμη και γλυκιά. Μου έδειξε ότι το αγαπάει αυτό που κάνει και μπορεί να κάτσει να σε τρίβει 2 μέρες σερί. Πέρασα υπέροχα και σίγουρα θα το επαναλάβω.
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Πρώτη συνάντηση με τη Στεφανία χθες βραδάκι.
Είχαν ειπωθεί πολλά οπότε έπρεπε να δω από πρώτο χέρι τι ισχύει.
Αν ψάχνετε για μοντέλο, για call girl ή για οτιδήποτε τέτοιο, ΔΕΝ είναι για εσάς ξεκάθαρα.
Πολύ ευγενική από την πρώτη στιγμή, ήρεμη και γλυκιά. Μου έδειξε ότι το αγαπάει αυτό που κάνει και μπορεί να κάτσει να σε τρίβει 2 μέρες σερί. Πέρασα υπέροχα και σίγουρα θα το επαναλάβω.

Η Στεφανία είναι υπέροχη !
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Παιδιά για να ξεκαθαριστεί κάτι για όποιους δεν ξέρουν τη Στεφανία και για να μην επαναλαμβανόμαστε!!

Αν κάποιος θέλει να πάει ΜΟΝΟ για :zfuck: υπάρχουν πάμπολλες επιλογές και εντός forum, αλλά και εκτός! Ας κοιτάξουν αλλού.

Εγώ βέβαια θα πήγαινα και μόνο για αυτό, αλλά επειδή πιθανόν να αποτελώ μειοψηφία,και σε τελική είναι καθαρά υποκειμενικό, μην το λάβετε υπόψιν.

Αν πάλι κάποιος θέλει ένα χαλαρωτικό μασαζάκι από μια γλυκιά και νεαρή κοπέλα που ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΟΛΥ αυτό που κάνει σε έναν υπέροχο χώρο με ΑΝΕΤΟ ΠΑΡΚΙΝ, πολύ σημαντικό και αυτό, και στο τέλος ό,τι ήθελε προκύψει, είναι ΜΑΚΡΙΑ από τη δεύτερη η καλύτερη επιλογή!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
δεν έχω δοκιμάσει αλλά με αυτά που γράφετε και τον τρόπο που προσεγγίζετε την περίπτωση ΣΤΕΦΑΝΙΑ...

με βάζετε σε σκέψεις να δοκιμάσω μια επίσκεψη
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
δεν έχω δοκιμάσει αλλά με αυτά που γράφετε και τον τρόπο που προσεγγίζετε την περίπτωση ΣΤΕΦΑΝΙΑ...

με βάζετε σε σκέψεις να δοκιμάσω μια επίσκεψη

βασικά ο erethis72 από πάνω περιγράφει ακριβώς τη Στεφανία
Είναι πραγματικά ο,τι καλύτερο για κάποιον που θέλει ένα αισθησιακό μασάζ. Και υπέροχο παιδί.
Δεν είναι call girl που πλασάρει μασάζ.
Αν πας με αυτή τη διάθεση θα περάσεις υπέροχα.
Θα σου πρότεινα να πάρεις το "απλό" πρόγραμμα με τα 40 για γνωριμία.
Σε αυτή την τιμή, με τέτοιο πεντακάθαρο και καλόγουστο χώρο και με τέτοιες υπηρεσίες, πραγματικά δεν υπάρχει δεύτερη.
 

nickvoreia

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα Στεφανια. Νεο προφιλ και εγω (παρακολουθω ομως καιρο το forum). Καθως ειμαι πολυ κοντα στην περιοχη νομιζω βρηκα ακριβως αυτο που εψαχνα. εν αναμονη λοιπον των πρωτων 5 post για να μπορεσω να σου στειλω pm.
Καλη συνεχεια
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καλησπερα Στεφανια. Νεο προφιλ και εγω (παρακολουθω ομως καιρο το forum). Καθως ειμαι πολυ κοντα στην περιοχη νομιζω βρηκα ακριβως αυτο που εψαχνα. εν αναμονη λοιπον των πρωτων 5 post για να μπορεσω να σου στειλω pm.
Καλη συνεχεια
και γιατι δεν της στελνεις στο τηλεφωνο? αφου το γραφει στο banner της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom