Νέα

std aids etc

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panopyl2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
746
Κριτικές
131
Like
6.983
Πόντοι
17.576
Έλεος ρε αδέρφια.... θέλετε να πάρετε το παλικάρι στον λαιμό σας;;;;;
Αδερφέ ελπίζω να ζεις ακόμα και να προλάβεις να διαβάσεις το μύνημα μου ... Πιτογυρο 2πιτο με μπόλικο κρεμμύδι και τζατζίκι και μετά 1.5 λίτρο φαντα κόκκινη (παγωμένη κατά προτίμηση)και μετά ένα κουτάκι μπλε σε θερμοκρασία δωματίου..... Αν όλα πάνε καλά και γίνεις καλά (χλωμό το βλέπω) μην ξαναπάς ποτε με γυναίκα !!!!!αυστηρά παιξτον μονάχος σου για να μην ξανά ταλαιπωρείς καμία κοπέλα....κρίμα είναι....!!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
καλησπερα σημερα πηγα σε μια κοπελα (δεν ηταν αυτη απο της φωτο που ειχε ανεβασει οποτε δεν μου αρεσε κιολας) καναμε οτι καναμε κανονικα με προφυλαξεις (εκτος απο πιπα που αυτη ειχε φαγωθει να μου κανει )και τωρα εχω μια φοβια και παω να σκασω οτι κολλησα κατι αλλα το προφυλακτικο μια χαρα ηταν (δεν εσπασε η σκιστηκε) και με εχει φαει ενα ανχως τωρα το εχει πετυχει σε εσας κανεις? δεν θελω να παω να κανω εξετασεις γιατι φοβαμαι να μου πουν οτι επαθα κατι
Κατά πάσα πιθανότητα, έχεις κολλήσει κονδυλώματα, HPV, HIV και ηπατίτιδα C
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατι δεν παιρνεις ενα call girl ; Εκει γλείφεις ανετα
:2funny::2funny::2funny:
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Γελαει ο κοσμος Panopyl2
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
καλησπερα σημερα πηγα σε μια κοπελα (δεν ηταν αυτη απο της φωτο που ειχε ανεβασει οποτε δεν μου αρεσε κιολας) καναμε οτι καναμε κανονικα με προφυλαξεις (εκτος απο πιπα που αυτη ειχε φαγωθει να μου κανει )και τωρα εχω μια φοβια και παω να σκασω οτι κολλησα κατι αλλα το προφυλακτικο μια χαρα ηταν (δεν εσπασε η σκιστηκε) και με εχει φαει ενα ανχως τωρα το εχει πετυχει σε εσας κανεις? δεν θελω να παω να κανω εξετασεις γιατι φοβαμαι να μου πουν οτι επαθα κατι
:priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Εγω εχω φέρει απο Αμερική αυτό...
Σκοτώνει ακομα το έϊντζζ.

20240811_193826.jpg
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Τύπε, την επόμενη φορά πριν βγεις έξω τσάρκα στις μποτάνες, να στέλνεις SMS αριθμός 7 στον Κούλη, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και να σου στέλνονται οι σχετικές οδηγίες προφύλαξης, ανάλογα με τις υπηρεσίες που θέλεις να λάβεις.
Η αποστολή των SMS στο 13033 λόγω του lockdown γίνεται ως εξής: Αριθμός λόγου εξόδου από 1 έως 7 (κενό) ονοματεπώνυμο και διεύθυνση κατοικίας.

  1. Ο αριθμός 1 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση σε φαρμακείο ή επίσκεψη στον γιατρό
  2. Ο αριθμός 2 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση σε εν λειτουργία κατάστημα προμηθειών αγαθών πρώτης ανάγκης (σούπερ μάρκετ, μίνι μάρκετ)
  3. Ο αριθμός 3 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση στην τράπεζα σε μέτρο που δεν είναι δυνατή η ηλεκτρονική συναλλαγή
  4. Ο αριθμός 4 αντιστοιχεί σε: Κίνηση για παροχή βοήθειας σε ανθρώπους που βρίσκονται σε ανάγκη
  5. Ο αριθμός 5 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση σε τελετή (π.χ. κηδεία, γάμος, βάφτιση) υπό τους όρους που προβλέπει ο νόμος ή μετάβαση διαζευγμένων γονέων ή γονέων που τελούν σε διάσταση που είναι αναγκαία για τη διασφάλιση της επικοινωνίας γονέων και τέκνων, σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις.
  6. Ο αριθμός 6 αντιστοιχεί σε: Σωματική άσκηση σε εξωτερικό χώρο ή κίνηση με κατοικίδιο ζώο, ατομικά ή ανά δύο άτομα, τηρώντας στην τελευταία αυτή περίπτωση την αναγκαία απόσταση 1,5 μέτρου.
  7. Γαμήσι στις μποτάνες.
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
971
Like
888
Πόντοι
86
Μην αυτοκτονησεις
οπως περιγραφεις τις σεξουαλικες πραξεις δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησες τιποτα
Προληπτικά πιες και ενα κουβά Fanta μπλε που είπαν και οι συνάδελφοι χωρίς μεζέ
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Τύπε, την επόμενη φορά πριν βγεις έξω τσάρκα στις μποτάνες, να στέλνεις SMS αριθμός 7 στον Κούλη, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και να σου στέλνονται οι σχετικές οδηγίες προφύλαξης, ανάλογα με τις υπηρεσίες που θέλεις να λάβεις.
Η αποστολή των SMS στο 13033 λόγω του lockdown γίνεται ως εξής: Αριθμός λόγου εξόδου από 1 έως 7 (κενό) ονοματεπώνυμο και διεύθυνση κατοικίας.

  1. Ο αριθμός 1 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση σε φαρμακείο ή επίσκεψη στον γιατρό
  2. Ο αριθμός 2 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση σε εν λειτουργία κατάστημα προμηθειών αγαθών πρώτης ανάγκης (σούπερ μάρκετ, μίνι μάρκετ)
  3. Ο αριθμός 3 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση στην τράπεζα σε μέτρο που δεν είναι δυνατή η ηλεκτρονική συναλλαγή
  4. Ο αριθμός 4 αντιστοιχεί σε: Κίνηση για παροχή βοήθειας σε ανθρώπους που βρίσκονται σε ανάγκη
  5. Ο αριθμός 5 αντιστοιχεί σε: Μετάβαση σε τελετή (π.χ. κηδεία, γάμος, βάφτιση) υπό τους όρους που προβλέπει ο νόμος ή μετάβαση διαζευγμένων γονέων ή γονέων που τελούν σε διάσταση που είναι αναγκαία για τη διασφάλιση της επικοινωνίας γονέων και τέκνων, σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις.
  6. Ο αριθμός 6 αντιστοιχεί σε: Σωματική άσκηση σε εξωτερικό χώρο ή κίνηση με κατοικίδιο ζώο, ατομικά ή ανά δύο άτομα, τηρώντας στην τελευταία αυτή περίπτωση την αναγκαία απόσταση 1,5 μέτρου.
  7. Γαμήσι στις μποτάνες.
Τι γελοιότητα ήταν αυτό, το είχα ξεχάσει τελείως. Ευτυχώς που το έγραψα στη πούτσα μου και έβγαινα κανονικά παρά τα συνεχόμενα γελοία πεσίματα από την αστυνομία. Ειδικά στο κέντρο από ομόνοια προς Πατήσια με αφορμή τον covid και τα λοκdown κάναν κανονικούς ελέγχους σε όποιον σταύρωναν στο δρόμο. Έδειχνες sms ή κανένα χαρτί και δεν έδιναν μία γι αυτό. Σύνταγμα όμως ήταν φουλ αυστηροί για κόβιντ μόνο μία φορά είχα περάσει και στο τσακ την γλίτωσα. :confused: Τι θυμήθηκα.. ωραίες εποχές.
:shit:
 

Theosssxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
0
καλησπερα σημερα πηγα σε μια κοπελα (δεν ηταν αυτη απο της φωτο που ειχε ανεβασει οποτε δεν μου αρεσε κιολας) καναμε οτι καναμε κανονικα με προφυλαξεις (εκτος απο πιπα που αυτη ειχε φαγωθει να μου κανει )και τωρα εχω μια φοβια και παω να σκασω οτι κολλησα κατι αλλα το προφυλακτικο μια χαρα ηταν (δεν εσπασε η σκιστηκε) και με εχει φαει ενα ανχως τωρα το εχει πετυχει σε εσας κανεις? δεν θελω να παω να κανω εξετασεις γιατι φοβαμαι να μου πουν οτι επαθα κατι
Μπορει Πολυ Να Γραφουν Ολων τον Ιδων της Χαζομαρες Κανεις Δεν ειναι Αφροδισιολογος ουτε Εγω Προφανος Αλλα Εμφανισες Καποια σειμαδεια και ανυσηχεις τοσσο ? κοκκινιλα κνισμο και δεν ενωο στην Βαλανο Μονο αλλα και στους Ορχεις και την Γυρω Περιοχη Μπουτια Σκελια κτλπ Ενα Εχε στο Νου ΟΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ εχουν Χιλιαδες Φορες Παραπανω Πιθανοτητες να σου Μεταδοσουν κατι απο Γενικα Ιεροδουλες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Τι γελοιότητα ήταν αυτό, το είχα ξεχάσει τελείως. Ευτυχώς που το έγραψα στη πούτσα μου και έβγαινα κανονικά παρά τα συνεχόμενα γελοία πεσίματα από την αστυνομία. Ειδικά στο κέντρο από ομόνοια προς Πατήσια με αφορμή τον covid και τα λοκdown κάναν κανονικούς ελέγχους σε όποιον σταύρωναν στο δρόμο. Έδειχνες sms ή κανένα χαρτί και δεν έδιναν μία γι αυτό. Σύνταγμα όμως ήταν φουλ αυστηροί για κόβιντ μόνο μία φορά είχα περάσει και στο τσακ την γλίτωσα. :confused: Τι θυμήθηκα.. ωραίες εποχές.
:shit:
Και εγώ τις τσάρκες μου τις έκανα κανονικά, αυτό έλειπε. Μετρημένες οι χώρες στον κόσμο που επιβλήθηκε αυτό, ούτε καν σε καιρό πολέμου.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456
- Μαζεύεις ένα αδέσποτο σκύλο
.
- Πας στο κινέζικο μαγαζί της γειτονιάς σου.
- Ζητάς συνταγή.
- Σφάζεις σκύλο

- Μαγειρεύεις σκύλο.
- Τρως σκύλο.

Έφτιαξες το φάρμακο για όλες τις σεξουαλικές μεταδιδόμενες ασθένειες.

Πέρα από τη πλάκα με ένα τσιμπούκι λίγο δύσκολα να κολλήσεις κάτι. Αλλά και πάλι άμα νιώθεις φόβο πάνε σε ένα γιατρό να κάνεις εξετάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom